33479
12316971501353788406.png
  • 0Fritz0
    #24977
    Nekem gömb alakban, ami a tökéletes forma. :)
  • Attila8805
    #24976
    Nekem is zipzár alakzatban vannak :D E van ezt dobta a gép XD
  • pamparampa
    #24975
    nyomkodom de nem maradnak ott
  • KaBuTo666
    #24974
    hát akkor rakd őket a helyükre! :D
  • pamparampa
    #24973
    minek, hogy irigykedj?amúgy nem szép a hasam.eléggé el vannak csúszva a kockák.
  • center86
    #24972
    Pampa képet!
  • DeerHunter01
    #24971
    nekem is oda jött egy kicsi, de nem vészes :D
    nem fogok lefogyni amiatt, elvagyok így bőven, meg 100ból 1 embernek van meg az a rész kb., elég a 4 :D
  • JohnnyNapalm
    #24970
    nem a legtöbbnek, minden embernek az az utolsó rész ahonnan lemegy a zsír:D
  • pamparampa
    #24969
    vagy a 6.8. kockára gondolsz?az kapja az ívet mindennél.híve vagyok a sima rómais felülésnek.a lényeg hogy szabályosan kell csinálni.tarkóra tett kéz stb, nem ilyen buzisan hogy mellkas előtt meg mittudoménhol lebeg közben a kéz.
  • pamparampa
    #24968
    csak 6pack nem 8packazért alul is kezd látszani.lábemelgetés + diéta.legtöbb embernek tömegelésnél oda konyul le a háj.
  • DeerHunter01
    #24967
    az alsó 2-t hogy sikerült kihozni?
  • pamparampa
    #24966
    én szintén így csinálom.6pack megvan
  • DeerHunter01
    #24965
    Én minden edzés után (heti4x) edzek hasra. Elég változatosan, lábemelés padon, lábemelés keretben, felülés római padon, hasprés bordásfalnál, felülés padon
    2-3 gyakorlatot csinálok edzés végén, felső 4 kocka van meg
  • KaBuTo666
    #24964
    Heti 2x edzek hasat edzés végén, hétfőn és pénteken. Mind a két napra egy-egy fajta hasedzés van és 3 sorozat.

    Hasedzésről csak annyit hogy válaszd azt ami neked szimpatikus...én felüléssel kezdtem, de nem simával hanem ferde padon első fokozatban gumikötéllel, de mivel 2x is elszakadt fél év alatt a gumikötél és arcon baszott, pontosabban fülön orron szájon arcon baszott így nem bátorkodom használni többé. De lehet súllyal a kezeidben, törzsfordítással...kezd egy felüléssel ferde padon és egy törzsfordításossal, de azt csinálhatod a talajon is.
  • pamparampa
    #24963
    miért égetnéd le az izmokat?mi ez a hülyeség megint?ráadásul aznap épített izom?ALAPISMERETEK!!!!!!!én heti 2x (hétfő,péntek)megcsinálok 3x30 (néha törzsfordítással) felülést rómain.ennyi.full kockás a hasam.szerintem genetika meg testzsír kérdése.
    kérdésedre válaszolva
    elég minden 2.nap hasat edzeni.(edzés után levezetésnek akár)
    szerintem minden jó ami törzsfordításos ;)

    épp sütőtökös-csirkés bébipapit tolok.igen érdekes ízvilággal rendelkezik.kezdem érteni miért utálják a gyerekek. :D (a tökösbarackos felülmúlhatatlan :D)
  • trialboj
    #24962
    A linkelt listából mely hasizom gyakorlatokat ajánljátok,és milyen sürűséggel: link

    továbbá igaz az hogy ha edzés végén csinálom a hasizomgyakorlatokat, akkor az aznap felépített izmokat is égetem? Ajánlott edzés előtt csinálni?
  • Tyler1
    #24961
    Mondom, olvasgasd az alapismereteket, mert neked onnan kell kezdeni szerintem. Legalább is a Kiskegyed gyanús "ne együnk 5 után és akkor fogyunk"-elv erre enged következtetni(meg sok más is az írásaidból).

    És ezt ne vedd támadásnak, mert a legtöbb amit ebből kilehet hozni jelenleg, hogy megtanuld ennek a sportnak az alapjait.
  • pamparampa
    #24960
    a válasz:
    alapismeretek + a sárga kapszula (minimum 2x) (persze csak ha tudsz olvasni, ha analfabéta vagy, vagy retardált, akkor más tanácsokat fogsz kapni)

    de ha kockáshasú gizda akarsz lenni...
    hátha beválik a csodaszer.kitudja, én hiszek a csodákban.
  • shaba23 #24959
  • Vaxi
    #24958
  • shaba23 #24957
    Ismeri valaki ezt a zenét ami a videó alatt szól?
  • Effe88
    #24956
    Egyetértek.Pedig azt írta korábban, hogy az "alapok megvannak" :D:D:D:D
  • DeerHunter01
    #24955
    rendesen félreolvastam amit írt, gyorsan végigolvastam, aztán annyi maradt meg hogy ötnél nem eszik többször egy nap :D
  • JohnnyNapalm
    #24954
    először is felejtsd el azt hogy 5 után nem eszel, gondolj bele, délután 5-től másnap reggelig 14-15 óra telik el
    biztos vagy benne hogy meg akarod vonni a testedtől a fehérjét 15 órán keresztül pont abban az időszakban amikor az izom regenerálódik és próbálná építeni magát?
  • mikiking
    #24953
    akkor hallgatlak,melyik részét csinálom rosszul,és hogyan kéne ??
  • Tyler1
    #24952
    Nem, olvasd el az alapismereteket, mert te kitaláltad, hogy 1 hónap alatt izmos akarsz lenni, tömeget akarsz zsírmentesen, de 4x eszel egy nap 5 óráig, hogy fogyjál, meg vettél NO fokozót gyakorlatilag a semmire. Hiába tömöd a méregdrága kiegeket, ha nincs mögötte tudás. Kidobott pénz.
  • DeerHunter01
    #24951
    Fehérjétől nem fogsz elhízni, azért inkább a szénhidrát a felelős, tehát abból kell kevesebbet bevinni, 5-6 étkezésre elosztva egy nap.
    Edzeni meg mindig keményen kell, nem attól függ, hogy mit szedsz, ezek amúgy sem olyan cuccok, amit ha szedsz megnősz de semmi alakod nem lesz, vagy összeesel ha abbahagyod, szimpla tápkiegek.
  • mikiking
    #24950
    de ez igy ok,amit leirtam ?
  • DeerHunter01
    #24949
    A diétázás nem azt jelenti hogy 3-4x kell enni egy nap, hanem sokszor keveset, bár ez tömegelésnél sem annyira másabb.
    Az, hogy milyen fehérjét vegyél, csak a pénztárcád határozza meg.
    Scitec Whey pro az elég jó minőségű, de sokan ajánlják a biotech nitro gold-ját is.
  • mikiking
    #24948
    Szeretném a segitségeteket kérni,mivel még semmilyen tápláék kiegészitőt nem szedtem. Most megjott Az Epozine O2 180 tabletta,ugye 9 kapszulát kell naponta szedni bla bla bla... Szeretnék hozzá egy jó minőségü fehérjét venni, ( ha van ennek értelme,de ezt javasolták nekem,mivel a fehérje kell az izmok épüléséhez.) Nemtudom jó kombó lenne-e egy kivaló fehérje + Epozine O2 kombó ??? Ha jó lenne hozzá a fehérje,akkor mégis milyet vegyek ? Gondolom ebbe tapasztaltabbak vagytok mint én. Viszont azt szeretném leszögezni,hogy zsirt nem szeretnék felszedni. Azon dolgozom,hogy a maradék zisr a hasamról lemenjen. Ugye ha elkezdem ezeket szedni,nagyon keményen kellesz gyúrni,és lehetséges mellette a hasamat még lejjebb adni cseppet ? Eddig úgy csináltam,hogy kemény edzés,utánna 15-20 perc kocokág,és ez eddig be is vállt. Enni keveset eszek és max 4-szer naponta,5 után pedig már nem is eszek,mert a hasamat nagyon le akarom adni. Tanácstalan vagyok,hogy hogyan tovább,egy teljes felvilágositást szeretnék kérni tőletek,és legyetek szivesek,csak normális válaszokat irni,aki tényleg segiteni szeretne... Köszi
  • smith09 #24947
    Most pénteken jelenik meg magyarul a Fegyencedzés 2.
    Akit érdekel....
  • KaBuTo666
    #24946
    Nekem is. Köszi a tippeket!
  • Tyler1
    #24945
    Lórúgás, csigás letolás kötéllel, de a legtöbb gyakorlatnál mind3 fej dolgozik. Rakj a edzés végére egy izoláló gyakorlatot, kis súly, koncentrált végrehajtás, érezni fogod az egész tricepszet.
  • Retsu
    #24944
    Neked is a karod fejlődik gyengén? Én jelenleg úgy kezelem a dolgot, h külön napon edzem a kart. Ezen kívül, nagy izomcsoportok ide-oda, ugyanannyit! edzek rá, mint a mell-hátra. Szerintem nem szentírás, h pl. hátra 2-3X annyit kell edzeni, főleg ha a kar gyenge pont. Ja, és 1 régi király bicepszgyakorlat:drag curl, keress rá tubeon! Vince Gironda találta ki, s bár kisebb súllyal megy a sima 2kezeshez képest, sokkal jobban izolálja a bicepszet.
  • pamparampa
    #24943
    köszi.eddig nem igazán csináltam, valahogy jabban szeretem a stabil dolgokat.a kötél meg hát...mozog össze-vissza
  • KaBuTo666
    #24942
    Ha a tricepsz külső fejét akarod edzeni akkor kábeles tricepsznyújtást csinálj kötéllel.
  • pamparampa
    #24941
    jah ez a képen nem én vagyok, én jobban nézek ki
  • pamparampa
    #24940
    nyár végén lesz 1 éve.nem kímélem a testem.terrrminátor vagyok
    a tricepsz külső kicsi felét hogyan lehet jól megdolgoztatni?(ha meg lehet egyáltalán)

    sok mindent kipróbáltam, de a belső fele sokkal jobban nő.
  • Sephirot T
    #24939
    Nem sok egy kicsit?
  • Sephirot T
    #24938
    Amennyiben külön napon van a bicepsz-tricepsz bi. re mehet 2 gyakorlat(4 széria gyakorlatonként) tricepszre pedig 3x4(néha mehet 4x3 is,így a több fajta gyakorlatnak köszönhetően tuti minden szögből letámadod a tricepszed)