33479
12316971501353788406.png
  • Gaba94
    #25017
    Üdv!
    Mi a véleményetek a VPX STEALTH étrendkiegészítőről? (kezdésnek gondoltam)
    Illetve rendelt-e már valaki innen, megbízható?
  • jazzy
    #25016
    Mindig van egy helikopter
  • shaba23 #25015
    Akkor neked csak a puffi adhat erőt és mindent lebíró akaratot.
  • Vaxi
    #25014
    szegény mókusok :C
  • DeerHunter01
    #25013
    Mióta edzel?
  • Roger6
    #25012
    Ez kurva jó.
  • DarkHorSe
    #25011
    Nem iszom se kavet, se energiaitalt, ha kell energia edzes elott arra jo a puffasztottrizs:D
  • Tyler1
    #25010
    Mai adásunkból is sok mindent megtudhattunk, pl. hogy az aminosavak káros, nem természetes anyagok, az igazi naturál testépítők répát esznek banánnal, az izomzat pedig csak is szteroiddal növelhető.

    Tartsanak velünk a következő részben is, amelyben megtudhatjuk, hogy a súlyzós edzés kéz-, és lábamputációhoz vezet, megismerhetnek egy krumplifőzelékkel Mr. Olympiára készülő versenyzőt, majd megdöbbentő felvételeket mutatunk egy testépítőről, aki C-vitamin befolyásoltság alatt halálra vert 3 mókust a közeli parkban.
    Ez volt a "Bodybuilding - az emberiség önpusztítása", a Viszontlátásra!
  • shaba23 #25009
    Puffasztott rizs jó kávé helyett is?
  • Roger6
    #25008
    Mit?
  • DarkHorSe
    #25007
    Nem szoktam, inkabb puffasztott rizs, az egeszsegesebb :) Remelem te tolod 2literes kobrat edzes elott :D
  • Roger6
    #25006
    A legjobb, hogy nem is érted a fogalmakat, és így akarsz beszélni, hogy mi a természetes, és mi a jó. Ja, vitaminokat se szedj, az is tabi formában van. Remélem energiaitalt sem iszol soha.
  • DarkHorSe
    #25005
    megbeszeltuk szarvasvadasznullaegy :DD
  • DarkHorSe
    #25004
    Szoval, naturalba mindent szabad kiveve az anabolikus szteroidokat? :D Hat ez igy nem fer jatek :(

    Nagyon termeszetesen lehet 10-20 kapszulat beszedni egy nap, attol fuggetlenul hogy ami benne van az jo es hasznos, de hogy nem termeszetes az biztos :D Foleg az ilyen energizalok mint a hotblood vagy a kedvencem a tesztoszteron termelest fokozo cuccok :D

    En inkabb maradok a termeszetben megtalalhato dolgoknal mint pl hus,hal,zoldseg,gyumolcs. Az ilyen habiszti termeszetes hotbloodot meg tarsait meghagyom nektek :D

  • stationx
    #25003
    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
  • DeerHunter01
    #25002
    Tényleg sötét vagy, ahogy ezt a neved is mutatja.
  • Roger6
    #25001
    "szerintem mar egy hotblood, meg mondjuk a szuper feherje porok sem fernenek bele ebbe a nagy termeszetes testepitesbe, nemhogy a kreatinok, meg aminosavak stb. "

    Oké, szerintem fogalmad sincs, mik ezek. Fehérje por miért is? Nem eszel csirkét? Kreatin miért is? Nem eszel marhát?

    Kész vagy, most szétröhögtem rajtad az agyam, legalább jól kezdődik a délután.

    Ezzel végre tisztáztuk, hogy fogalmad sincs semmiről a testépítésben. Legközelebb majd azzal jössz, hogy csak a vegák az igazi testépítők, a többi nem naturál? (nehogy válaszolj, ez csak vicc volt így a végén - gondoltam jobb, ha elmagyarázom)
  • DarkHorSe
    #25000
    Inkabb realista felfogasnak neveznem, mintsem eloiteletnek :)

    A cikk szerint is sokan vannak akik csalnak a full natural testepitesben, szoval szerintem jogosan gondolom azt hogy mindenki szed valamit, vagy ha sosem szedett egesz eleteben eppen semmit nem hiszem hogy fog versenyeket nyerni... vagy egyaltalan az interneten szerepelni hogy xy-nak dejo alakja van :D

    A koxot meg csak ugy felhoztam, szerintem vicces ez a testepito hatazugyisbiztoskoxol sztereotipia :D Mellesleg ahova jarok edzeni, 10emberbol 8 szur valamit, szoval nekem ez a tapasztalatom a valo eletben is.

    Sokat lehetne vitatkozni arrol, hogy mi a natural testepites, szerintem mar egy hotblood, meg mondjuk a szuper feherje porok sem fernenek bele ebbe a nagy termeszetes testepitesbe, nemhogy a kreatinok, meg aminosavak stb.
  • Roger6
    #24999
    A cikk nagyon jó, kár hogy te az erőre hoztad fel a koxot, a cikkben meg csak a kinézetről írnak.

    A másik fontos: "Egész komoly morális problémát vethet fel..." Igen, ez morális dolog. Vannak akik csalnak, és pont az ilyenek miatt hiszik azt a te egysíkú gondolkodásmódoddal rendelkező egyének, hogy (idézlek): "itt mindenki szed valamit."

    Az ilyeneknek fogalma sincs arról, miről is szól a testépítés, mi ez az életmód, mi a kemény edzés, mit jelent legyőzni a legnagyobb ellenséged a súlyok terén: magad. Szerintem is maradj informatikus pályán, mindenkinek jobb lesz.

    Amúgy ez ugyanolyan előítélet a részedről, mintha azt mondanám: minden informatikus egy 40 kilós szemüveges lúzer, szandi-zoknis cuccban.
  • DarkHorSe
    #24998
    Nalam azt jelenti hog jol szorakozom :DD

    Edzeni szeretek, de inkabb maradok informatikus, nem tervezek full natural palyat. Szerintem nem neztem le senkit, meg is dicsertem hogy milyen jo alakja van Lajosnak, szoval gyurjal meg egy kicsit az olvasott szoveg ertelmezesere inkabb :DDD

    Ezt meg kuldenem a sok Versenyzo Natural testepitonek, meg mindenkinek aki szereti :)
  • Roger6
    #24997
    Vannak gondok látom. Kicsit több tisztelettel Lajos felé ha lehet, ha már nem érted ezt a sportot egy kicsit sem. Köszönöm.
  • jazzy
    #24996
    Ez ennyire vicces? Vagy minden retardált postra rakni kell smilekat manapság? Régebben ez azt fejezte ki, amikor nevettél, nem azt, amikor épp lenézed egy sportoló teljesítményét akinek a közelében sem leszel soha.
  • DarkHorSe
    #24995
    Miert a full natural az micsoda? Nem szed semmit? Jade... itt mindenki szed valamit. Egesz eleteben nem szedett semmit? vagy csak eppen kiurult a tesztre? :D Attol hogy nem szed eppen durva anabolikus szteroidokat, meg ugyan ugy szed mast, mondjuk novekedesi hormont, vizhajtot stb :D

    Lajosnak meg jo alakja van, de azert nem tennem ra a nyakamat hogy sosem szedett semmit :DDDD
  • jazzy
    #24994
    papucspalm
  • Roger6
    #24993
    "Nem, az erot majd a szuszta hozza" - ugye ez volt az alap, amiből kiindultunk. Lénárd Lajos - hiszen mint tudjuk, cucc nélkül semmit nem lehet elér... vagyis.. ez mi? Úristen, Lénárd Lajos full naturál!! Mondjuk csont gyenge a csávó, látszik is rajta. Kérdés?
  • Attila8805
    #24992
    Nem a cucc hanem a kitartás és a többi ami ehhez a sporthoz kell de cucc is ugyan olyan fontos szerepet játszott.
  • Roger6
    #24991
    Ha meg azt hiszitek, hogy a cucc juttatta csúcsra Ronniet meg a többieket, nagyon el vagytok tévedve.
  • Roger6
    #24990
    Ti aztán tudjátok kikre gondoltam, rendkívül okos. Hiszen a magyar termekben lévő cuccozó emberek mindegyike úgy néz ki, mint Ronnie. Ja nem is, mégsem. Kajálni nem kajálnak, de a cuccot tolják, erre mit lehet mondani?
  • Attila8805
    #24989
    Akkor ez egy olyan sport ahol a gyengék jutnak a csúcsra :D
  • DarkHorSe
    #24988
    Hat nemtudom, pl Ronnie Coleman nem tunik olyan gyengenek :P:
  • Roger6
    #24987
    Aki keményen dolgozik, eszébe sem jut könnyebb utat keresni. A cucc a gyengék útja...
  • Attila8805
    #24986
    Aki dolgozik annak is hoz ;)
  • Roger6
    #24985
    Aki nem képes dolgozni, és lusta dög, annak biztos.
  • DarkHorSe
    #24984
    Nem, az erot majd a szuszta hozza :D
  • ladista
    #24983
    Mondjuk érdekes fajta az ember. Ha kiválaszt valamit, akkor az a legjobb és a többi más, hasonló dolog mind-mind szar, használhatatlan, vacak. :)
  • Tyler1
    #24982
    Ja, a súlyzós edzésnél meg biztos a Mikulás hozza a fizikumot és az erőt karácsonyra.
  • DarkHorSe
    #24981


    pedig a crossfit a legjobb :D
  • tigeroo
    #24980
    Hagyd a lufiizmokat másra

    A Kettlebell edzés természetes hozadéka a jó fizikai kinézet és a használható erő!
    2.238 ember kedveli a következőt: Aktiválódj.
  • 0Fritz0
    #24979
    Az semmi, látnád a kecskéket... :)
  • pamparampa
    #24978
    tudnak rajta hintázni a csajok mi? :P