33479
12316971501353788406.png
  • KaBuTo666
    #25058
    Erre pörgök fel.
  • Sephirot T
    #25057
    Igazából mind1,nem hinném hogy van kifejezetten gyúrásra való zene,embertől függ ki mire pörög fel.

    Én állandóan fülessel járkálok(többen meg is szóltak már emiatt ) de a terembe pl. 2 okból jó ez:

    1.Nem kell azt a (számomra)szar zenét hallgatni amit a terembe nyomatnak
    2.Nem kell a sok balfasz okoskodását hallgatni,amikor látják hogy be van dugva a fülem már meg se próbálnak odajönni és nyomni a rizsát feleslegesen.Max edzés után.
  • Különc
    #25056
    "Gyúráshoz" lehet, de edzéshez nem kell
  • pamparampa
    #25055
    vagy rammstein.a mein land-re most nagyon rá vagyok kattanva :)
  • pamparampa
    #25054
    hát gyúráshoz inkább ez bár nem vagyok a műfaj kedvelője, de gyúráshoz ilyen zene KELL!
  • Tyler1
    #25053
    Nekem az egyik kedvenc mellgyakszim.
  • Renjike
    #25052
    Már az óvodában is ezt mondtad? :))
  • Különc
    #25051
    Igen, mindig is egy kigyúrt cigány akartam lenni
  • KaBuTo666
    #25050
    Pár hónapja csináltam, elején fájt a kezem de a mellizmomat elég rendesen éreztem. A fejed és a nyakad egyaránt legyen levegőben, így a nyakat is megerősíti de az igaz hogy nekem hosszabb nyakam van az átlagnál. :D
  • pamparampa
    #25049
    nem, mert nekem baromi kényelmetlen.néha ha úgy van kedvem csinálok, csak a változatosság kedvéért.
  • DeerHunter01
    #25048
    Pár fokkal jobb azért, mint a napiszaros hullócsillagok.

    Amúgy áthúzást szoktatok csinálni?
  • pamparampa
    #25047
    hát ez elég szar
  • DeerHunter01
    #25046
    :DD
    Először mondom tuti valami szar, de egész jó lett, viszont a címet átírhatnátok :D
  • razopapa
    #25045
  • razopapa
    #25044
    Hello!Azért irok mert készitetünk a gyurosnak egy vadulos zenét hogy jobban menjen az edzés megköszöném ha megosztanád minél több emberhez eljusson!Pisz
    http://www.youtube.com/watch?v=oskX2JHPLxg
  • Renjike
    #25043
    várom az élménybeszámolót , aszerint fogok dönteni hogy veszek-e szóval siess
  • Vaxi
    #25042
    szerintem bőven elég az alap, max számlálót veszel rá később, de úgysem az a lényeg
  • KaBuTo666
    #25041
    Ki is lőttem a 2x alkar edzést...rendes edzés + powerballozás napi szinten elég bőven. Na meg az a szép ebben a kütyüben hogy nem csak az alkart erősíti. :-)
  • pamparampa
    #25040
    szerintem egy rendes hátedzésnél kap annyit az alkar hogy ne kelljen külön edzeni.(igaz én 5-6 gyakorlatot is végzek).érdekes hogy mióta gurtnival hátazok azóta ugyan olyan állapotban van az alkarom.de vannak ilyen "marokerősítő" rugós cuccok is, abból csak az extra hard-ot érdemes megvenni, a többi harmatgyenge.
    nekem ez elég szimpi.shop builderen van olyan ami tud 10-40kg-ig.20 kg szerintem már elég bitang.
  • pamparampa
    #25039
    melyiket érdemes megvenni?elég egy olcsóbb modell?
  • Vaxi
    #25038
    nagyon jó dolog a powerball, használtam én is sokáig, csak pénzhiány miatt eladtam. de tervezem, hogy újra veszek belőle
  • jazzy
    #25037
    DarkHorse legyél kedves eltávozni ebből a topicból. Közöd nincs hozzá, az idiótaságaiddal meg csak a flamet kelted.
  • Renjike
    #25036
    Hát , először volt a kezemben . De , lehet szerzek egyet és profivá leszek :')
  • KaBuTo666
    #25035
    Helyes technikával kell csapni neki. ;D

    "Egy órája használom és nagyon tetszik! Kb. negyed óráig nem tudtam működtetni, néhány mp alatt teljesen lelassult a berántást követően! De aztán ráéreztem... miután berántod el kell lazítani a csuklódat, engedd hogy a labda mozgassa a kezed. Ellazulva érzed a belső forgó részt, hogy merrefele pörög és mekkora sebességgel. Ha ez megvan a csuklóddal kövesd a mozgását. Ha tudod követni, akkor már rá is éreztél és a csuklód gyorsuló körözésével és a csuklód által leírt körök átmérőjének csökkentésével simán fel lehet gyorsítani!
    Nos a hatás valóban nem marad el! Szenzációs! 2-szer 10 percig használtam 1 karomon. A vállam valamint az egész alkarom bedurrant!
    Csúcs termék! Remélem hosszú élettartamú lesz! "
  • Renjike
    #25034
    én próbáltam a powerballt ismerősömnek van , és eléggé macerás :'D , vagy csak én voltam béna hozzá használati utasítás nélkül
  • KaBuTo666
    #25033
    Ahogy olvasom, nem is kell külön alkar edzés ha veszek powerballt és jóval többször használom.
  • KaBuTo666
    #25032
    Alkar edzéssel hogy álltok? A rendes edzéssel nem igazán fejlődik, nincs is rá jó genetikám, kalapács bicepsz volt amitől rendesen éreztem de ez kevés terhelést jelent az alkarra. Úgy döntöttem hogy én berakok alkar edzést szombatra: csuklóbehúzás, csuklófelhúzás edzés végére, meg veszek powerballt amit munkahelyen, otthon használok. Ez szerintem elég terhelést jelentene az alkarra hogy fejlődjön.
  • 5m0k3sh0w
    #25031
    neem, én arra gondoltam ahogy a "kigyúrt" cigányok néznek ki :)
  • Roger6
    #25029
    Zsír nélkül nincs izom...
  • 5m0k3sh0w
    #25028
    ja hogy ti a zsíros izomra mentek..:D
  • Különc
    #25027
    Én fénykoromban 1 doboz carte d'or fagyit leküldtem a héten háromszor edzés után, a Taxidermiában is megmondták: megtalálja az a maga helyét a szervezetben
  • KaBuTo666
    #25026
    Edzés után ettem marhapörköltet tésztával.
  • shaba23 #25025
    Én részemről most főztem fél liter csokipudingot "vacsorára". Igaz, hogy csak 2ek barna cukor került bele, meg kukoricapehely :)
    De már kb 3 hete szemeztem azzal az egy zacskó pudinggal a szekrényben.
    És ahogy anyósom mondani, ami jól esik az nem hizlal ;)
  • pamparampa
    #25024
    "Nem túl diétás megoldásként önts rá jó nagy adag lekvárt, majd szórd meg a tetejét jó sok porcukorral"

    ha nem öntök rá lekvárt meg porcukortot akkor diétás nem?
  • pamparampa
    #25023


    diétázóknak vacsira

    darkhorse, sötétebb vagy mint darth vaderremélem nem fogyasztasz aminosavakat, mert a végén még életben maradsz...
  • Roger6
    #25022
    Mai idiótánk merre jár? Akarok még okosságokat.
  • shaba23 #25021
    Kezdésnek ne vegyél semmit, mert ha egy hónap után abba hagyod, mint az emberek nagy része, akkor csak rád rohad. Egyél vitamint, az úgyis kell mindig, olvass a témában, nézegess csirke meg rizs recepteket. Aztán ha megvannak a tudományos alapok, ráadásul a kedved se lohad, akkor elkezdhetsz gondolkodni, hogy milyen kieg. kell.
  • DeerHunter01
    #25020
    magasság? kg?
  • Gaba94
    #25019
    Sajna elég vékony vagyok.
  • DeerHunter01
    #25018
    Jónak tűnik. Bár így látatlanban nehéz megítélni, alkatodat sem tudjuk.