33479
12316971501353788406.png
  • Tibi7
    #25098
    KaBuTo ki kell ábrándítsalak :) Fehérjeforrásként csirkemell, hal, cottage cheese főként, esetleg pulyka vagy disznó becsúszik néhanapján, és az egész ki van egészítve tejsavó fehérjével. Szénhidrátnak rizs, krumpli, durum tészta, zab, és egy kis szőlőcukor edzés után. Ezek mellé minden étkezéshez próbálok minél több zöldséget enni. És ehhez szeretnék egy kis aminot, mert az elején könnyen mentek a dolgok, most viszont kezdek fáradni, és egyre nehezebben regenerálódok.
  • KaBuTo666
    #25097
    norbi update jégkrémet
  • pamparampa
    #25096
    mit eszel?
  • Tibi7
    #25095
    Értem. Elkezdem mindenesetre 2 kapszulával, aztán ha nem látom a hatását, akkor emelek rajta.
  • Tyler1
    #25094
    Az összetevő ugyanaz mindegyikben, csak más mennyiségben. Ebből is inkább 3 kapszulát számolj 1 adagnak, úgy jön ki az optimális összetevő a többi aminohoz képest.
  • Tibi7
    #25093
    Én is ezzel szemezgettem, esetleg kikérem az eladó véleményét. Aztán ha nem válik be, nem buktam sokat, és kipróbálok valami mást. Mindenesetre köszönöm a segítséget! :) További jó edzést és kitartást mindenkinek a nyárra!
  • Tyler1
    #25092
    BCAA-X(scitec), 120 kapszula 2555 Ft, ár/értékben jobb mint a bioteches testvére.
  • Tibi7
    #25091
    Úgy gondolom, hogy nem vennék nagy kiszerelést, mert lehet megpróbálok több félét is majd egymás után, tehát 3-4000ft-ig gondoltam. Én úgy láttam eddig, hogy bcaa-t használnak többen, ebből kifolyólag én is abba az irányba húztam, de ha mást javasoltok, az is rendben van. Igazából egy kisebb (2-3kg minusz) diéta alatt lenne rá szükségem.
  • Tyler1
    #25090
    Mennyi a keret rá? Meg milyen aminora gondoltál, bcaa vagy glutamin?
  • Tibi7
    #25089
    Jójó, de mégis melyiket? Mert scitecen belül is van vagy 5-6 féle. Melyik az, amelyik a leginkább szükséges dolgokat tartalmazza?
  • Effe88
    #25088
    én scitecet vennék, de ez személyes vélemény szerintem jobb cucc
  • oliwwer
    #25087
    Srácok 5%-os kedvezmény van a builder házhoz szállításnál, aki akar rendelni most tegye.
    Most rendeltem épp egy power pro-t, csokisat, akciós, plusz adnak hozzá egy csokit, 11850ft-ot fogok fizetni szállítással és az bónusz csokival együtt.

    Ez a termék máskor 12390ft szállítási ár és ajándék nélkül!
  • Vladac
    #25086
    Én ezt iszom Amix Monster Beef szerintem jó. Íze valamivel gyengébb, mint a Carnivoré, de az összetétele és az ára is annyival jobb, hogy ez számomra nem alternatíva.
  • Tibi7
    #25085
    Sziasztok. Aminosavat szeretnék venni, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni, annyi fajta van. :) Scitec vagy biotech kellene, ezeket tudom itt a közelben megvenni. Persze csak egy fajtát szeretnék venni. Ti melyiket ajánlanátok, amelyik a legkomplexebb, és jó ár/érték aránnyal is bír?
  • pamparampa
    #25084
    jól látom hogy marhafehérjét iszik p*csa?árulnak olyat a teremben, de nem merek rá beruházni.valakinek tapasztalat?
  • Klemice
    #25083
    Undorítóak, és nem mellesleg buták, nagyon buták.
  • Vaxi
    #25082
    Magyar csajok a retek klubbon
  • Sephirot T
    #25081
    Fura a dolog mert az összetétel listán 42 grammot ír viszont a reklámszövegen meg 52 grammot
  • Tyler1
    #25080
    Thx, azt hittem több fehérjét fog ez tartalmazni. Mintha ezt olvastam, vagy hallottam volna vmelyik videóban, hogy lényegesen nagyobb fehérjetartalma lesz, ehhez képest megegyező a Prof.-éval. De azért jó mannának néz ki.
  • DeerHunter01
    #25079
    jó cucc, de ahogy látom, rohadt drága ez is, mint a scitec termékek nagy része, marad tehát az "occsóbik" tömegnövelő.
  • pamparampa
    #25078
    nagyon ígéretesnek néz ki
  • Sephirot T
    #25077
    Jó olvasást MH
  • Tmac
    #25076
    Egyelőre neten én ennyi infót találtam:
    Myomax Hardcore
  • DeerHunter01
    #25075
    Pedig néha jó. Én havonta max 1-2x használom, de akkor nagyon jól felpörget és fájdalmat sem érzek edzés közben.
  • Vaxi
    #25074
    a hot blood-ot kipróbálni sem merem :D
  • Sephirot T
    #25073
    Úgy van.Csak eleinte volt kellemetlen de mostmár hozzászoktam,inkább az zavar hogy kurvásúl tele vagyok tőle miután megittam.A következő kaja legalább 1 órát csúszik...

  • Sephirot T
    #25072
    Nekem nem használ :( Picivel jobban bedurranok de semmi több a hatása messze nem olyan számomra mint mondjuk a Hot Blood esetében.Csak jobb az ha ott vannak a stimulánsok is az összetevőkben.De az is lehet csak velem van a baj mert az ismerőseimnek nagyon üt a cucc elmondásuk szerint
  • Tyler1
    #25071
    Olvastam olyat, akinek ízlett:D Még csak étcsokis van, nem? Amúgy szarni az ízre, a hatás a lényeg :)
  • Vaxi
    #25070
    a pump 'n' go milyen?
  • Sephirot T
    #25069
    Jah,elvileg mi voltunk az elsők akik kézbe kapták,csak később fog a boltokba kerűlni.Meg is értem hogy rajtunk próbálkoztak először mert az íze amúgy hihetetlenűl szar és ezzel gondolom a Scitec is tisztában volt,meg Bunny is mondta már a fotózás alatt hogy kössük fel a nacit mert ilyen szart már ő is rég ivott :D Sokan panaszkodtak utána a tesztalanyok közül és ez azt eredményezte hogy kaptunk még egy dobozzal ami állitólag már nem olyan szar(még csak ma tudtam az enyémért menni úgyhogy ezt a kijelentést még nem igazolnám)

    Majd csinálok 1 képet az összetevők listájáról mert rohadt hosszú.Nagyjából 40-50 gramm fehérje van egy adagban,50 gr CH,több fajta kreatin,mindenféle teljesítmény fokozó,aminosavak,tesztó fokozó stb. Ennyi hatóanyag mellett nem is csoda hogy nem adja a szokásos Scitec ízvilágot
  • Tyler1
    #25068
    Myomax HC összetételét letudnád írni? Sehol nem találtam még infót róla a neten.
  • Sephirot T
    #25067
    Kezdő stack amit első körre kaptunk,boccs ha fordítva ment fel
  • Renjike
    #25066
    good luck !! :))
  • center86
    #25065
    képet
  • Sephirot T
    #25064
    A kézfogós dolgot sose értettem,oké illik meg minden,de nehogymár állandóan körbejárjam a termet és akár 10-15 embert is lepacsizzak.Aki épp útba esik az oké,de külön nem szoktam senkihez se odamenni,terembelépéskor egy hangos sziasztok és le is tudtam az én részem.

    Más:Jövőhéten kell menjek a második fotózásra a Scitec Megateszt keretein belűl,szorítsatok hogy az első fordulón sikerűljön túljussak
  • Különc
    #25063
    Sokan összetévesztik a nyugdíjas klubot az edzőteremmel, ez tény
  • Attila8805
    #25062
    nem rossz!
  • center86
    #25061
    Ragasztószalag a fejre, hogy ne tudd kivenni a fülhallgatót. Tuti módszer!
  • pamparampa
    #25060
    hú ez nagyon király szám.régebben ez volt az edzés előtti booster. :)
  • pamparampa
    #25059
    én a hírek-re nem tudok edzeni.meg múltkor olyan zene szólt amilyet elalváshoz sem teszek be.

    #25057
    szerencsés vagy, engem a füles sem véd meg az idiótáktól.
    múltkor a gyerek megérkezett, végigköszönt mindenkinek, én épp felülést csináltam.hátra volt még 25 és ott állt mellettem végig csak hogy kezet tudjon fogni velem.oké hogy jófej akar lenni, na de khm, érted...[hát ez sem edzeni jött le] előtte levő nap, küldöm 1000-el, megállok szusszanni egyet, odajön és elkezd nekem magyarázni hogy fogyasszak sok szénhidrátot edzés közben, és ne igyak fehérjét mert attól nem nő a hátam.ő is issza a jumbot, nekem is azt kellenemondom WTF?[erre nem reagálok, mert vagy pofán röhögöm vagy elküldöm a retekbe].és még ráadásul (istennek hála) megsértődik amikor válasz helyett csinálom a következő sorozatot.kedden egy idősebb faszi jött oda hogy én nem jól bicepszezek mert blablabla.néztem ahogy edz, kalapács bicepsz (gondolom az akart lenni) össze-vissza rángatva, merthogy azt lendületből kell ám.nála úgy nézett ki a dolog hogy 1x25 kalapácsozás szerű rángatózás utána gyorsan 30 tárogatás szerű akármi utána megint a rángatózás.de ő odaáll mellém és megmagyarázza hogy mit hogyan kell.és ezek pofáznak bele az ÉN dolgomba.nem lehet a sok gyökér ellen mit tenni, mert egyszerűen annyirahihetetlenülbaromira okosak hogy megmagyarázza paszmeg, pedig úgy néz ki mint egy marék fos.én sem vagyok lángész, nem tudok mindent, amit meg igen azzal egy jó fizikumost sikerült elérni kb. fele annyi idő alatt mint a nagy átlagnak.mégsem állok oda senki elé (nemhogy az elé aki jobb nálam) és ugatok bele a dolgába.komolyan mondom lassan ott tartok hogy inkább utáljon mindenki csak hagyjanak edzeni.ha így folytatom tuti sikerül