33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #25138
    csak nem elég a súly.
  • jazzy
    #25137
    Tudsz venni még egy egykezest és mindent meg tudsz csinálni amit a teremben. :)
  • shaba23 #25136
    Költözés és új munka miatt bizonytalan időre el leszek zárva az edzőteremtől. Van 1db egykezesem + kb 12kg súly. Milyen gyakorlatokkal tartsam fenn az elmúlt másfél év intenzív edzésének az eredményét?
    Fekvőtámasz, börtöntricepsz, esetleg húzódzkodás (ha lesz hol), + amit az 1h-val lehet, mi van még, amit tudok otthoni körülmények között?
  • center86
    #25135
    Az érdekelne, hogy ki mekkora súllyal végzi szériában a következő gyakorlatokat. Felhúzás, guggolás, fekvenyomás. Na és persze az is, hogy e mellé milyen magasság és testtömeg párosul.
  • KaBuTo666
    #25134
    tengeri beteg a faszi
  • center86
    #25133
    Vagy szimplán buta, vagy valami betegsége van. Nem véletlenül veszi fel ezt a testhelyzetet. Az egyik lába a pad lábánál szorosan, a másik pedig egy méterrel odébb.

    Minden esetre a zene az epic!
  • Különc
    #25132
    Lábra ő se kíván edzeni ahogy nézem, de legalább nem papucs
  • 0Fritz0
    #25131
    Hadd irigykedjen a másik, mi?
  • Renjike
    #25130
    lehet hogy csak az egyik mellére edz.
  • 0Fritz0
    #25129
    Az izolált izomcsoporttal való edzés már túl kispolgári, kellett már valami új.
    Viszont ez az új trend, a "csak az egyik oldalamat dolgoztatom" viszont kurvára ütős izmokat hoz (és egészségesen záródó segglyukat is). :)
  • shaba23 #25128
    Most mi a baj vele? Tisztelendő az elszántsága, és a kitartása...én már a 2. után cseréltem volna a súlyt, ő meg inkább rásegített még prosztatával is, de "megcsinálta" a sorozatot :D
  • pamparampa
    #25127

    hogy hullámzik :D
  • pamparampa
    #25126
    biotech creatort próbáltátok már?
  • oliwwer
    #25125
    képet!
  • KaBuTo666
    #25124
    ben*
  • Sephirot T
    #25123
    igen bent vagyok az első 50 be :D
  • easton
    #25122
    En speciel 9 honap kihagyas utan kezdtem ujra mar lassan 1 honapja. Hihetetlen gyorsasaggal jon/jott vissza a regi forma. 3 nap alatt tobb mint 2 kilot szedtem fel. Feltetelezem itt meg is allok, es ismet jon a lassu fejlodesi szakasz... Valoszinusitem, hogy a tovabbjutok kozul nehany ember ugyan ugy jart mint en. Nagyreszt Scitec taplalekkiegeszitoket hasznalok, de nem hinnem, hogy ezek ennyit dobnanak a kinezeten. Legfontosabb, hogy a kaja rendben legyen szepen elosztva napi 4-5 etkezesre, attol is fejlodhetsz legalabb ennyire.
  • Vaxi
    #25121
    tovább jutottál? kíváncsi lennék a képekre is :)))
  • Sephirot T
    #25120
    Nah szóval hadd tisztázzam mi is történik a színfalak mögött(igazából semmi hihetetlen esemény)
    Látom sokan nem tudjátok elhinni hogy lehet ennyi fejlődni,pedig igazából lazán összejöhet egyeseknél a 10 kiló,főleg ha erre külön rákészűltek,haverom pl. fél évig nem edzett hogy a fotózáson szarul nézzen ki.Ilyenkor az elvesztett izomtömeg is gyorsabban visszaugrik hála a test memóriájának.E mellé meg hozzá kell számolni azt is hogy akinek volt 1 kis esze az CH-t már nem fogyasztott legalább 1 héttel első fotózás előtt,azelőtt nap meg aznap már vizet se.Igy már tényleg ki lehetett hozni az etióp gyerek formát elég könnyen.Aztán ahogy elkezd megint edzeni meg jól betölt CH val,5-6 kilót mar 2-3 nap alatt vissza is szed.Ennyit a hatalmas súlyingadozásról,az igazi fejlődések most fognak jönni 2. és 3. forduló között mert mostanra már azért mindenkinek belassult a teste a gyarapodásban.

    A megvilágitással nemtom mi volt a szitu,nekem ott helyben fel sem tűnt hogy nagy változás lett volna a setupban,de most a képeket elnézve valami tényleg másképp lehetett,de hát ez már csak a reklámpolitika miatt,minél látványosabb annál jobb.

    Ráfeszitést említette valaki,ez is kicsit megjátszott dolog az emberek részéről,volt aki tényleg nem is feszitett első fotózáson ezzel is több látványelemet adva a következő after képhez.De szerencsére csak páran csinálták ezt,az emberek jó része lelkiismeretes volt ezzel kapcsolatba :) Jah és nem volt bedurrantás se első se második fotózáson,nem is lett volna hol mert egy raktárba volt kb. a fotózás helyszine.

    Személyi edző nem volt :D Viszont mindenkinek adtak egy úgymond útmutatót ahol mintaétrend,edzéstervek,kis gyorstalpaló étkezésről stb. volt látható,de semmi extra,az ember ugyis a sajat torvenyei szerint eszik meg táplálkozik,ezt max. a full kezdők tudták hasznosítani.

    Végül pedig a továbbjutásokról: Több szempontot is figyelnek,nem csak kifejezetten a külső fejlődést bár az a legfontosabb meg a számadatok.De az is számít ki hogy mit és mennyit írt a naplójába(mert azt is kell vezessünk a termékekről főleg),ki hogy viselkedik a kamera előtt,ki mennyire fotogén,hogy pózol meg hasonlók.De az elsődleges a külső.

    Nagyjából ennyi,ha van még bármi kérdés csak tegyétek fel nyugodtan :)
  • Sephirot T
    #25119
    Holnap elmondom mi a szitu mindennel kapcsolatba,most értem haza és rohadt fáradt vagyok
  • center86
    #25118
    Zetorski neked mi a tapasztalatod?
  • Tibi7
    #25117
    Az oké, hogy a scitecnek ez az érdeke, ahogy említették előttem, nekem is feltűnt, hogy sokkal előnyösebb megvílágítást használtak az after képeken. Engem ez a plusz 8-9 kiló, meg 4-5 cm karban ami meglepett. Bár kár is vele foglalkozni.

    Egyébként azt rosszul hittem eddig, hogy személyi edzőt is kaptak a teszthez?
  • shaba23 #25116
    ha sokat gyúrsz, de nem eszel, egy idő után már nem leszel nagyobb, míg ha sokat eszel, de nem gyúrsz, nagyon sokáig fogsz nőni!
  • pamparampa
    #25115
    jó, de ne mondd nekem hogy aki a farkát vakarja a teremben, hazamegy és megeszik egy rakás csirkét az jól fog kinézni :D ne kötekedj, tudod hogy értem.
  • Vaxi
    #25114
    ez így van, nem kell ezen agyfaszt kapni.
    engem speciel kurvára hidegen hagy, hogy ki mit használ edzés mellé, csinálja, ha van rá pénze.
    a scitec meg nem hülye, abból él, amit mi megveszünk tőlük. innentől kezdve nincs mit rágódni ezen
  • Roger6
    #25113
    "10x többet jelent az hogy ki hogyan, milyen intenzitással edz." - nem, az számít, hogy megfelelően kajálj. Sokkal fontosabb a megfelelő táplálkozás az edzésnél --> de erről már volt szó a topicban régebben.

    Ahogy a nagyok is megmondták: az edzést mindenki megcsinálja, a verseny a konyhában dől el.
  • pamparampa
    #25112
    szerintem kéne csinálni placebo csoportot is
  • pamparampa
    #25111
    vásárolj scitec terméket MOST, hogy egy hét múlva te is izmos lehess.szálytek, az izmos jövőhétért... :) na?szerintetek milyen?
  • pamparampa
    #25110
    nem lehet ennyit változni.a scitec-nek érdeke azt a látszatot kelteni hogy 2 hét alatt kigyúrt állat lehetsz a szereiktől. :) addig jó, amíg az ember nem buziskodik azzal hogy minél előbb akar minél izmosabb lenni.szerintem nem is a tápkiegen van a hangsúly.honnan lehet tudni hogy ki mennyire elszántan edz?10x többet jelent az hogy ki hogyan, milyen intenzitással edz.ide akarat, elszántság, erős tudat kell.élvezni kell azt hogy szétbaszod magadat egy edzéssel.ez a lényege a bodynak, ne a szaros agyonhypeolt tápkiegek, meg a bedurrantós baromságok, töktudjami.az csak nagyon apró része ennek az egésznek.nem a tépkiegek ellen beszélek, szedek néha én is.de szerintem túl sokra tartják őket.
  • Roger6
    #25109
    Jaja, az értékek magukért beszélnek, DE! Szerintem a második fényképek (ugyanúgy, ahogy a második kerületi mérések) felpumpálva készültek. Ez azért megtévesztő lehet. Mindenki tudja, hogy edzés után bedurranva simán szabad szemmel látni a különbséget, pedig gyakorlatilag akkor még nem nőttél.
  • Tyler1
    #25108
    Tömegeléssel ez együtt jár, de gondolom aki okosan csinálta, az figyelt a kajára, nem csak zsírral akart továbbjutni. Felkészülésnek meg teljesen jó akár a nem színizom tömeg is.
  • DeerHunter01
    #25107
    Az a célja gondolom, hogy minél látványosabb fejlődést tudjanak felmutatni, aztán Pistike megvegye ezeket a termékeket, reménykedve abban, hogy ő is ilyen változáson fog keresztül menni kevesebb, mint 1 hónap alatt.
  • Tmac
    #25106
    Azért az is kérdés hogy abból mennyi a színtiszta izom...
  • mjanika
    #25105
    Arról nem is beszélve, hogy (már az ezelőtti teszteknél is feltűnt nekem) a második képen mindig sokkal jobban "ráfeszítenek"... Sok embernél látszik a második képen a fejük pirosabb, erőlködőbb arckifejezésük van. De tény, hogy 1-2 embernél (főleg a vékonyabbaknál) viszont nem látszik az erőlködés, csak a nagyobb daraboknál. Ez szerintem kicsit csalókává teszi a fejlődést...
  • Tyler1
    #25104
    Az oké, hogy a képek csalókák, de ez a néhol 10kg feletti tömeg, meg a +10-15-ös mell-comb paraméterek csak nem :)
  • Roger6
    #25103
    A fényképek csalókák, a második képen legtöbbször kicsit oldalról jön a fény, az elsőn pedig elölről, fentről (az oldalról kapott fény emeli ki az izmokat - pl.: a Hold krátereinek mélységét sem akkor látjuk, amikor telihold van /ilyenkor szemből világítja a nap/, hanem amikor oldalról süti a nap negyed- vagy félhold).
  • DeerHunter01
    #25102
    Azért az "after" képeknél sokkal jobbak a megvilágítások meg gondolom kentek is rájuk cuccot.
    Viszont a mell szinte mindenkinél min. 10 centivel nőtt legalább.
  • Tibi7
    #25101
    Engem nagyon bosszant ez az egész. Nem akarom elhinni hogy 3 hét alatt lehet ennyit változni.
  • shaba23 #25100
    Hátizé...vannak szerencsétlen testalkatok...A háta mindenkinek látványosan nőtt, de van 1-2 ember, akinek a kép alapján tényleg csak az
  • Tyler1
    #25099
    Scitec teszt 1. forduló

    Vannak durva transzformok, 3 hét alatt +10-14kg nem semmi...
    (oké, tudom hogy teszt előtt direkt lenullázták a kaját meg az edzést, de az alap sem volt rossz némely tesztelőnél)