33479
12316971501353788406.png
  • Riddick21
    #32678
    Hát minden szempontból az a legjobb, ha közepes-nagyobb súlyok mellett nagyon kevés pihenőidővel edzel. Ez kb. fél-egy percet jelent, tehát ha van egy jó edzőtársad, akkor együtt is lehet pörgetni.
    Erőnövelésnél szoktak kurva nagy súlyok mellett 2-3 perces pihenőket tartani.
  • Sippie
    #32677
    rendben, köszönöm.
    A cél végülis tömegelés, szálkásításra egyelőre nincs szükségem. Meg állóképesség javítása is jól jönne.
  • Riddick21
    #32676
    Arra kell törekedni MINDIG, hogy folyamatos legyen a terhelés a sorozatok alatt.
    Pihenni két sorozat között kell, a mennyisége attól függ, hogy mi a célod.
  • Sippie
    #32675
    Üdv!

    Amatőr kérdés, de egy sorozat alatt ti hogy csináljátok a gyakorlatot? Pl combhajlításnál a súlyt a végén teljesen leengeditek, vagy nem engedélyezett a pihenő? de a többi gyakorlatnál ugyanígy, tárogatásnál visszangedni a súlyt koppanásig, vagy sem? Azért nem tudom, mert pl guggolásnál elvileg pihenek amikor állok, de vádli ülve gyakorlatnál nincs pihenő, mert végig terhel a súly. De mondjuk a tricepsz csigán gyakorlatnál is folyamatos a terhelés.
  • DarkHorSe
    #32674


    A bal oldali csavo, brian dobson, micsoda legendakkal edzett egyutt
  • Stockbauer33 #32673
  • Stockbauer33 #32672
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Jól tartja még mindig magát a Shawn Ray.A másik nagy kedvenc volt Samir


    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.06.13. 00:24:14
  • adam46
    #32671
    Hogy tudja edzeni vajon mindkét mellét? Én ezt nem értem.
  • DarkHorSe
    #32670
    Hu neked nagyon tetszik ez a gyoztes, vesztes dolog, meg meg meg
  • Roger6
    #32669
    Nédda, most hogy leírtuk, hogy semmi hasznosat nem csinál, egyből segítőkész. Ez mikor is volt utoljára? Jaaa, akkor is pont azt ecseteltük, hogy semmi értelmes hozzászólásod sincs hónapok óta, csak ideokádsz egy értelmetlen mondatot az esetek 90%-ban. :D Ilyen egy igazi győztes. Ja nem.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2015.06.11. 18:59:52
  • DarkHorSe
    #32668
    9ezer forint kiloja, peak cuccok csak tularazott szarok, keruld el messzire oket
  • DarkHorSe
    #32667
    rozsé kerlek
  • Roger6
    #32666
    Mondjuk elég megnézni a destruktív hozzászólásait. Nem nehéz, nagyjából a 80%-a ilyen ebben a topicban. Mondtam, hogy vesztes...
  • Isti83Nagy
    #32665
    Mi a véleményetek erről a fehérjéről?
    http://www.formalodj.hu/termekek_354/feherjek_226/tejsavo_feherjek_227/whey_fusion_2260g_2503


    Előre is köszi.
    Isti.
  • veszelka
    #32664
    erőszak és agresszió nélkül nem létezne emberiség, és civilizáció. olvass ennek utána, és, ha értelmes embernek akarod legalább látszatni magadat, ne hangoztasd ezt a butuska szólamot.
  • Roger6
    #32663
    Nem kell komolyan venned senkit.

    Nemrég volt cikk a Bodybuilderen az orvosokról, elég negatívan nyilatkoztak róluk. Én meg pont ma voltam üzemorvosnál. Meglepően okosan állt az ügyhöz, ismerte a kiegészítőket, kérdezett az eredményekről, a súlygyarapodásról, vitaminokról, stb (nagyjából 50 éves Hölgyről van szó). Szerintem a cikk elég egyoldalúra sikeredett, én egy orvost is bevontam volna, ha már róluk írunk.
  • DarkHorSe
    #32662
    Nem tudlak komolyan venni, sajnalom. Azert meg probalkozhatsz hatha
  • Roger6
    #32661
    Nem személyeskedtem, tényt közöltem: vesztes vagy. De ezt mindenki tudja a topicban mondjuk.
  • DarkHorSe
    #32660
    Az eroszak sosem megoldas, eddig se volt az, ezutan se lesz az.
  • Riddick21
    #32659
    Jézusom, de ostoba egy szar vagy :D Tehát ha valaki elmegy mondjuk egy ISIS ellen harcolni, az nyugodtan dögöljön meg, igaz? :D Gratulálok, te fogyatékos nyomorult. Úristen, milyen buta állatok vannak :(
  • DarkHorSe
    #32658
    Szegeny katona elveszitette a vegtagjait, aki barmilyen indokkal embereket oldos, legyen az vallasi meggyozodes, anyaig, politikai, akarmilyen, az nyugodtan megdogolhet, nem igazan fogom sajnalni. Neten szemelyeskedni, rodzserhat kerlek, megmosolyogtattal :D
  • Roger6
    #32657
    Szerintem boldogabb ember, mint te valaha leszel, és teljesebb életet él. Ez ilyen öreg, vannak vesztesek, meg vannak győztesek. És van egy rossz hírem számodra. Te nem a győztesekhez tartozol.
  • DarkHorSe
    #32656
    Buzi katona, legalabb jol beszopta
  • Stockbauer33 #32655
  • Stockbauer33 #32654
  • adam46
    #32653
    Mennyi pénz lehet ebben az emberben, te jó isten.
  • shaba23 #32652
    Bulgurt eszik valaki közületek? Milyet, hol veszitek, milyen az íze?
    Elég neki a 20 perc forró vizes áztatás, vagy főzni kell?
  • DarkHorSe
    #32651


    Ez a csavo, meg mindig nem hiszel hogy ekkora
  • shaba23 #32650
    ha jól emlékszem, 100g-ből ~240g lesz.
  • bardocz
    #32649
    Mérd ki konyhai mérleggel. Ezt kétlem, hogy meg lehetne mondani, anyámnak pl biztos többet vesz fel, mint hugomnak, amikor szenes az alja :D
  • veszelka
    #32648
    egy gyors kérdés.
    a rizs, főzés után mennyi fizet vesz fel? szeretném grammra mérni mostantól...
  • dragon11
    #32647
    sziasztok! :)
    lehet a segítségeteket kérni étrenddel, edzéstervvel kapcsolatban?

    feljött egy jó pár kg rám(kb úgy 7-8kg) és leginkább a hasamra:D mit tanácsoltok, hogy étkezzek és hogy eddzek, hogy lejöjjön a felesleg rólam ? :)

    illetve TÁVLATI terv hogy szeretném idővel kisportolni magam egy bizonyos szintig, 181 vagyok és kb 75kg akarok lenni de izmosan, szálkásan:D
    (most 69 vagyok de van kb összesen 10kg felesleg rajtam sztem:D)

    köszönöm:)
  • DarkHorSe
    #32646


    Hat az biztos hogy nem elore fejlodik, hanem inkabb vissza, hasa az igy hova lett :D
  • Tyler1
    #32645
    Philnél és Kainál elég régóta megfigyelhető ez a jelenség, sőt Kainál néhány pózban valami iszonyatos. De ahogy eddig nem, úgy idén sem hiszem, hogy ez befolyásoló tényező lenne a bíráknál.
  • adam46
    #32644
    Phil arányai mondjuk nekem speciál nem tetszenek, például a karja sokkal dominálóbb a vállainál, szerintem rettentően rosszul néz már ki. Amúgy meg sajnos ennyi növekedési mellett előfordulhatnak mellékhatások. Remélem idén új bajnokot avatnak és az nem Kai lesz... :D
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2015.06.05. 21:57:46
  • DarkHorSe
    #32643


    Tokeletes pelda ra
  • DarkHorSe
    #32642
    Egy testepito betegseg, dave palumbonal volt eloszor szerintem es akkor jon elo ha tul sok inzulint meg novekedesi hormont szedsz. Aztan valahogy megvaltozik a tested, hasad nagyobb lesz, karjaid, labaid meg kisebbek, aranytalan leszel, mint ahogy dave a bal oldali kepen.. regen tok jol nezett ki
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2015.06.05. 21:14:53
  • adam46
    #32641
    Mit jelent a palumboism?
  • DarkHorSe
    #32640
  • DarkHorSe
    #32639
    palumboism? Szerintetek? Phil Heathnel? Tuti nem fog iden nyerni szerintem