33479
12316971501353788406.png
  • pamparampa
    #25178
    én meg kezdtem zsírosodni, úgyhogy újra szar szénhidrát megvonás van + sok aerob.
  • DeerHunter01
    #25177
    Amúgy most tömegnövelőt nem használok 2-3 hete. Súlyban nem ment le semmi szerencsére, edzés után 1 adag(30g) whey pro plusz kaja nagyjából helyettesíti nekem a tömegnövelőt, átmeneti megoldásnak jó.
  • pamparampa
    #25176

  • Vaxi
    #25175
    én tipikusan faszgyökér voltam, és beleolvasott mondatok alapján írtam véleményt :DDDD
    mindig megbánom az ilyet :D (mellesleg nem hazudtam )
  • DeerHunter01
    #25174
    Megszédült a nép a nagy melegben :D
  • Tyler1
    #25173
    "Múltkor mesélte az unokaöcsém, hogy a haverja bátyjának a szomszédja két éve ment haza hajnalban és belekötött 3-4 ilyen egybenyakú, kigyúrt barom, a legkisebb 195 cm volt és 120 kiló (épp volt nála egy fürdőszobamérleg és egy centi, lemérte mindegyiket)"

    Még itt se esett le senkinek? :)
  • Renjike
    #25172
    ezt nem értem mire írod :))
  • Vaxi
    #25171
    legközelebb meg végigolvasom, mielőtt megszólalok :D
  • DeerHunter01
    #25170
    Irónia, tudod mit jelent ez a szó?
  • Vaxi
    #25169
    van benne némi igazság, de utálom az ilyet:"No és mi a helyzet az állóképességgel? Semmi! Ha le kellene futniuk 2000 métert, kiköpnék a tüdejüket! Én azt mondom, meg kell nézni egy triatlonistát, maratoni futót, na az már valami!"
    Jó. kérjük már meg a futót, hogy húzzon fel 130 kilót, vagy nyomjon ki 90 kilót...
    egyébként engem rohadtul nem izgatnak az ilyenek, simogassa ezzel a tudattal az egóját meg a sörhasát, én nyugodtan alszom attól, hogy ő ezt gondolja.nem nézek ki úgy, mint egy testépítő, nem is fogok. nem leszek erőemelő sem, futó, és más sportban sem leszek szupersztár.de lemegyek a terembe, és ami kifér a csövön beleadom, felülök a bringára és örömmel izzadom szarrá magam, lemegyek futni, és örömmel köpöm ki a tüdőmet, mert felszabadító sportolni egész napos agyi munka (programozás) után.ezek után kilométer magasról leszarom az ilyen véleményeket. én jól érzem magam végre :)
  • Renjike
    #25168
    hát már nem azért , de aki nem szed olyan szert ami felfújja stb akkor azt ne mondja már nekem a srác hogy az ő napi 10 fekvőtámaszától ő erősebb lesz ....

    Bár az állóképességes dolog igaz.
    Ő inkább a mutogatós testépítőkről beszél .. nem aki gyúrogat :))
  • DeerHunter01
    #25167
    Jó írás nagyon, tipikusan tükrözi a "gyúrósokkal" szembeni sztereotípiákat, kb. ezeket a mondatokat szinte mindenki hallotta vagy 100x, aki edzeni jár.
  • 0Fritz0
    #25166
    Milyen véleményt vársz egy paródiáról? :)
  • pamparampa
    #25165
    vélemények?
  • pamparampa
    #25164
    de, megettem fél kilót és nem történt semmi :( én a "sékerhurrikán" verzióval nyomattam.kanalazni 1x próbáltam.biztos láttatok már cinnamon challenge videót amikor az illetőnek az orrán dől ki a fahéj.hát én a kreával jártam így. :D
  • DeerHunter01
    #25163
    Kreatin szedése a kedvencem, mikor nincs kedvem bekeverni normálisan 2 kanállal be a szájba, porzik az egész pofám és próbálom inni rá az 1 hektoliter vizet :D
  • Roger6
    #25162
    Kreatin monohidrátot gondolom még nem fogyasztottál. Egy lapáttal be a szádba, aztán rá 4 dl víz. Mintha valami homokot zabálnál, még roszog is a fogad alatt. Mindenki kibírta eddig, vagyis halálos áldozatról nincs tudomásom. Szóval ne legyünk már ennyire kényesek.
  • jazzy
    #25161
    Megzápul az ember agya ebben a melegben..
  • pamparampa
    #25160
    jó azért eladni nem fogom.nem vagyok buzi hogy nyavalyogjak.bekevertem ilyen édesítőszeres italporral (bolero) és így még finom is.kicsit azért meglepődtem amikor gondolván hogy hát ez tuti jól oldódik belebasztam egy adagot 1 pohár vízbe.hát...nem, nem oldódiklegalább már tudom hogy miért akart rábeszélni az eladó az ízesítettre.
  • csuszi
    #25159
    hát beszarok, 200kg fehérje után (mindet szerettem) nekem is akkor jött el a megvilágosodás a,ikor az első szarba belekóstoltam, fejemre basztam hogy lehetek ilyen hülye amikor ott vannak a 30g-és tasakok...
    ész hová mész...
  • KaBuTo666
    #25158
    L-Glutaminnal szedem és nincs probléma az ízével.
    Amúgy meg gyorsan le kell nyelni, nem értem miért kell a szádban öblögetni? Talán fogmosás után használod vagy reggel felkelés után a büdös leheleted ellen?:D
  • JohnnyNapalm
    #25157
    kanalazd a szádba azt nyeld le vízzel, ennyi
  • pamparampa
    #25156
    vettem egy bcaa xpress-t.oldódása nincs.íze olyan, hogy libabőrös lett a tarkóm, most erőteljesen rajta vagyok hogy eladjam.
  • Breki33
    #25155
    elárulom egyébként is szeded

    "egy adag tejben 8-szor több fenilalanin, és 13-szor több aszparaginsav van, mint, egy azonos adag, 100%-osan aszpartámmal édesített üdítőitalban.
    A metanol gyakran megtalálható élelmiszereinkben. Az, hogy a metanol nagy mennyiségben mérgező közismert. Ez a „nagy mennyiség" több 10 grammot jelent. Az alábbi táblázat mutatja, hogy mennyi metanol jut a szervezetbe egy doboz aszpartámmal készült üdítőital, ill. azonos mennyiségű gyümölcslevek elfogyasztásával.

    Diétás üdítő (0.33 l-es doboz) 0,024 gramm
    Narancslé 0,018 gramm
    Almalé 0,021 gramm
    Szőlőlé 0,046 gramm
    Paradicsomlé 0,085 gramm
    A fenti kis mennyiségeket a máj minden ártalmas hatás nélkül lebontja és kiválasztja."


    Persze jobb lenne ha Stevia lenne a dolgokba..........

    "A toxikológiai vizsgálatok eredményei alapján független szakértőkből álló nemzetközi fórumok, nevezetesen az EU Élelmiszer Tudományi Bizottsága (EFSA, European Food Safety Association) valamint a Közös FAO/WHO Élelmiszer Adalékanyag Szakértő Bizottság (Joint FAO/WHO Expert Committee on Food Additives) az aszpartám megengedhető napi beviteli szintjét (Acceptable Daily Intake) 40 mg/testtömeg kg-ba n állapította meg. A megengedhető napi beviteli szint egy anyagnak az a mennyisége testtömeg kg-ra vonatkoztatva, amelyet egy életen át naponta elfogyasztva egészségkárosító hatástól nem kell tartani. Ez egy 60 kg-os testtömegű ember esetében 60 x 40 = 2400 mg aszpartám naponta. Ez azt jelenti, hogy naponta 133 db, tisztán aszpartam alapú édesítőtabletta elfogyasztása engedélyezett, ennyit pedig egy nap alatt szinte lehetetlen elfogyasztani.


    Az EU Élelmiszer Tudományi Bizottsága (EFSA, European Food Safety Association), éppen az interneten megjelenő, az aszpartámnak tulajdonított káros hatásokra tekintettel és pontosan ezekre a hatásokra koncentrálva 2002-ben felülvizsgálta az aszpartám toxicitását. Cáfolta az aszpartámra vonatkozó vádakat és arra a következtetésre jutott, hogy a 40 mg/testtömeg kg-os megengedhető napi beviteli szint helyes és továbbra is fenntartható."

    "Összefoglalóan; az előírásoknak megfelelő tisztaságú és azoknak megfelelően felhasznált aszpartám – kivéve a fenilketonureában szenvedőket – az egészségkárosodás minden veszélye nélkül fogyasztható."
  • Renjike
    #25154
    aszpartám .. már nem szedném :D
  • Breki33
    #25153
    ott van az összetétel

  • Sephirot T
    #25152
    Fullforce Whey Protein Force,olcsó és minőségi,megéri a befektetést
  • pamparampa
    #25151
    a biotech nekem annyira már nem szimpatikus.a scitec-nél odaírák a fehérjék mellé hogy miből mennyi van benne.rendes címke(igen nekem számít) stb.a biotech kicsit igénytelen és nem sokkal olcsóbb.de ez az enzi fusion most elgondolkodtatott kicsit.lehet arra kellene beruházni.csak megint itt a kérdés hogy mit milyen arányban tartalmaz?
  • pamparampa
    #25150
    na a fullforce mpm az amiért egy forintot sem adnék.barátom vett olyat és egy okádék (vagy én vagyok nagyon finnyás).oké hogy tejsavó kéne, csak nem jön ki abból a pénzből ami van.eddig elvoltam edzés után 8-10 tojással, mert az mindig van (occóé).a bibi igazából a reggelivel van.
  • Sephirot T
    #25149
    Inkább a BCAA-t cseréld le valami tejsavó fehérjére,edzés után azt kéne fogyasztani,meg reggelre is tökéletes,BCAA nem épp a kiegészítő lista elején helyezkedik el
  • Breki33
    #25148
    A biotechnél a hónapban akciós a Nitro Gold Pro Enzyfusion 2200g


    8 fehérjeforrás – 3 emésztőenzim – 8 g BCAA – 10 g glutamin – 2 g Creatine pH-X
  • Tmac
    #25147
    Most én is ezt használom anyagi okok miatt:
    Full Force MPM Fitness Pontban / Lángsportban is lehet kapni. Énnél olcsóbbat nem tudok. Csomósodást nem vettem észre max hogy egy rész odaragad a shakerbe (de nem vészes mennyiség, 1-2g) de ki lehet törölni. Kicsit talán sűrű 1 adagot én 300ml vízzel szoktam inni így is sűrű (ezért utána átöblítem még 1 kis vízzel).
    Az íze: iható de nem ettől fogsz orgazmust kapni... (Olyan mint az ára) Azt nem tudom hogy milyen arányban van benne állati és növényi fehérje de legalább kevés benne a cukor.
    Viszont árához képest szerintem nem rossz, bár sok finnyás lehúzza...
  • pamparampa
    #25146
    srácok!az a helyzet hogy kicsit számolgattam, és arra jutottam hogy nekem baromira nem éri meg megvenni a whey prot.

    2 doboz BCAA-X ~5200Ft
    1 doboz Mega Daily One ~4200Ft
    1 doboz ~3500Ft
    összesen: ~12900Ft (és még marad benzinre.ráadásul a joint kivételével elég 2 hónapra)

    minden ami kell 1 whey pro árából, viszont így nem tudom mivel beküldeni a reggeli zabpelyhet.hogyan lehet elkészíteni úgy hogy ne kelljen hozzá fehérje?esetleg van e valami nagyon olcsó fehérje amit biotök vagy scitec shop-ban meg lehet kapni?
  • pamparampa
    #25145
    akkor visszaveszem a napi adagot 6-ra és várok még kicsit, hátha ez végre működik, ha nem akkor soha többet nem veszek kreatint. :)
  • jazzy
    #25144
    Mindig mindenből vettem 1 adagos próbát a Cytogen vaniliás ananászos vagy milyen szar után amiből kidobtam 2 kilót :D
  • Sephirot T
    #25143
    A CreaTOR tól ne 1 nap alatt várj hatást,amúgy rohadt jó termék szerintem,nekem sokkal jobban működött hosszútávon mint a monohidrát vagy esetleg a CreaBomb,és csak napi 4-6 szem ment
  • Különc
    #25142
    Teremben lévő fehérjém és az itthoni is banános, guess én nem unom a banánt
  • pamparampa
    #25141
    a karamellás jó?olyanra pályázok már hónapok óta.
  • pamparampa
    #25140
    biotech creator-t ne vegyetek soha.2 a napi adag.én ma a 14. szemnél járok és SEMMI hatás

    #25133:

    hadd dicsekedjek kicsit, múltkor felhúztam 170kg-ot.megfogadtam, hogy testi épségem megóvása érdekében (hahaha), nem emelek fel ennél többet jó darabig.
    szériában vagy 60kg 5x8 vagy 80kg 3x8 attól függ mihez van kedvem.
    gugi 75 6x8
    fekvenyomás 65 6x8 max 85-be 1x belenyomok (gyenge a csöcsöm :( )

    79kg 174cm
  • csuszi
    #25139
    hátha más nem szalad bele.
    mézes vaniliás scitec brutál...alig bírom lenyomni.
    epres jó, banán jó, csoki jó. ennyi van most itthon :)