33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #25218
    Életkor: 18-25 között --> ha a hőség miatt van, az sem normális, szóval mindenképpen orvos.
  • setuh
    #25217
    Nem hiszem,vagyis remelem nem olyan komoly...Nem lehet,hogy csak a meleg miatt van?
  • jazzy
    #25216
    A véleményünk az, hogy menj el orvoshoz ha ezt érzed.
  • setuh
    #25215
    Ahoj!
    Mit lehet tenni ha ugy erzem,h nem birja a szivem a gyurast?

    Kihagytam 1.5 honapot es miota visszajottem nem megy ugy ahogy kene...mikor emelem a sulyt ugy erzem,hogy nem is az izmom erolkodik hanem a szivem.
    Arra gondoltam,hogy futok kicsit futopadon,hatha az kicsit megerositi a szivem es jobban fogom birni.Mi a velemenyetek?

    Am nem vok kover 73kg/178cm
  • pamparampa
    #25214
    scitec tesztre gondoltam
  • Vaxi
    #25213
    jah egyet értek. én még mellkasomat borotválom, mert izzadós vagyok és volt vele gondom már :D
  • Tyler1
    #25212
    Kik?
  • pamparampa
    #25211
    a lábat mi a pöcsért nem fotózzák teljes egészében?a vádli nem izom vagy mi?combok is alig látszódnak...
  • pamparampa
    #25210
    én is pont így vagyok vele :D

    #25207
    kit?mikor?hol?merre?meddig?
  • Különc
    #25209
    Max hónalj meg farok, mivel nem versenyzek és nem fotóznak illetve fontos megemlíteni, hogy leszarom
  • pamparampa
    #25208
    srácok!borotválkozásról mi a vélemény?mi az a szint amikor már "illendő" egy "gyúrósnak" borotválkozni?
  • center86
    #25207
    Linket pls. Nem találom sehol!
  • oliwwer
    #25206
    Szép munka!
  • Renjike
    #25205
    és még a gyermeki magvakat tartalmazó folyadék íze is garantáltan jobb lesz tőle !! orvosilag bizonyított
  • easton
    #25204
    Nekem van egy jol bevalt modszerem az izomlaz legyuresere, megpedig az ananasz. No es itt nem a bolti konzervre gondolok. Csodat kepes tenni es melle egy "kis" C vitamin. Tutira bevalik!
  • pamparampa
    #25203
    egy testépítő sem normális, az az izé meg főleg nem :D
  • Freeeee
    #25202
    Tudom,de normális?:)) Persze nem,de az emberi ostobaság iszonyat formákat képes ölteni.
  • Vaxi
    #25201
    synthol
  • Freeeee
    #25200
    Ez beszarás:) koksz
  • pamparampa
    #25199
    manapság nem divat a csuklya?senkinek nincs csuklyája.
  • Vaxi
    #25198
    szerintem elég jó fizikum ez :D
    de hajrá, bassz oda :)
  • Sephirot T
    #25197
    remélem ez a kör még jobb lesz,megpróbálok mindent beleadni,sajna én egyáltalán nem rendelkezem csodagenetikával és erre még rájön az is hogy 190 centi vagyok,irtó nehéz így izmot épiteni
  • Tyler1
    #25196
    +1
  • KaBuTo666
    #25195
    :DDDD
  • Vaxi
    #25194
    nagyon szép eredmény az!
  • pamparampa
    #25193
    besírsz :D
  • pamparampa
    #25192
    tipp diétázóknak.ha teszel egy kis fahéjat a kajádba, akkor az ad neki egy kis édeskés ízt.ezt most fedeztem fel.ráadásul fasza antioxidáns is.
  • Sephirot T
    #25191
    Azok akik minden áron képet akarnak rólam a tesztből most megnézhetik,csütörtöki napon L.Dávid illetőt kell keresni.Igen tudom,szerintem se fejlődtem lófaszt se,kicsit csalódott vagyok :(
  • shaba23 #25190
    Engem az első vádlizás ütött ki 3 napra:) másnap az ágyból nem bírtam kikelni, mert nem tartott meg a lábam:D
  • DeerHunter01
    #25189
    Akkor ez természetes, hamar visszaszoksz úgyis. Én mikor először voltam teremben kb 3-4 napig nem bírtam kinyújtani a karomat, "kellemes" érzés volt.
  • upet
    #25188
    Hosszú kihagyás utáni első edzés okozta. Az izomláz nem zavart soha, most viszont szinte mozgássérült vagyok.

    #25185
  • pamparampa
    #25187
    lehet a cikk írója simán lekaratézna
  • pamparampa
    #25186
    hát szvsz a tömegnövelő egy kaka.az első pár hónapban nyomattam a jumbo-t, de azon kívül hogy rámjött vagy 5 kiló zsír, nem történt semmi.arra jöttem rá (ismét) hogy nekem káros a szénhidrát.hiába eszek, nem nő az erőm és csak zsírosodok.bőven elég a reggeli zabpehely meg az edzés utáni kihagyhatatlan turbórudi :) ebben csak az a vicc, (lehet hogy írtam már akkor bocsi) hogy amíg dohányoztam, piáztam és nem edzettem, addig táblaszámra ehettem a csokit, pörköltet, bármi sz*rt, és zsírmentes maradtam úgy hogy közben egy-egy ember megkérdezte hogy "mivan gyúrsz?" én meg néztem bambán hogy dehogy gyúrok.néha elgondolkodok azon hogy ha majd abba kell hagynom, akkor lehetek e még olyan mint a kondizás előtt.jól néztem ki akkor is, csak nem voltak ilyen nagy izmaim.

    #25179
    legközelebb egy kis kardiót/aerob-ot iktass be ha van rá időd.sokat segít, hogy ne legyen izomláz.
  • Vaxi
    #25185
    jégzselé szokott enyhíteni rajta
  • DeerHunter01
    #25184
    Olvass vissza és világosodj meg :DD
  • upet
    #25183
    Köszi (már iszom is:), valami krém esetleg?
  • KaBuTo666
    #25182
    Az ilyen embert jól, rendesen, olyan testépítősen tarkón basznám és megkérdezném hogy miért vagy ennyire hülye?
  • Vaxi
    #25181
    c-vitamin
  • DeerHunter01
    #25180
    Sok sikert hozzá!
    Én be voltam parázva rendesen, hogy abbahagyom a tömegnövelőt, visszaesek, stb. de eddig semmi, sőt még jött is valamennyi azóta. Kajálni kell keményen és kész, nincs más választás.
  • upet
    #25179
    Hi!

    Durva izomláz ellen ajánljatok valamit gyorsan. Nem vagyok totál laikus, de ilyet még nem tapasztaltam. Három napja tart, még a reggeli mosdáshoz is igazi kihívás az arcomhoz emelni a kezem. :(