33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #25499
    29 új üzenet!!!!
    ma mi van?kérdezem magamtól?mr.o-ra kijutott vmi magyar srác???
    ja de hogy csak megint meg a hülyeség meg a flém

    hagyjuk már szegény Cseh Lacit már ki ebből a topikból beszéljétek meg az olimpia topikban szerintem...én is ott szoktam:)
  • jazzy
    #25498
    Ezt meg felplusszoltam, de mivel ezt véletlen nem pontozta az alregünk, ezért hszben is:
  • Különc
    #25497
    2007-ben mikor nyílt a Szegi itt volt a megnyitás napján, nagyon szimpatikus ember
  • Vaxi
    #25496
    Vörös Zoli nem csak fizikumban van ott nagyon. Szívesen megismerném személyesen, mert egy értékes ember.
  • jazzy
    #25495
    Moderátori topicban jelentve van ez az alreges probléma.
  • Roger6
    #25494
    Beálltam, nagy Retsu isten ellen nincs mit tennem. Meg hát fájós vállal lenyom egy edzést, Schwarzi meg a többiek senkik hozzá képest, pfejj! Na meg Cseh Laci, azt meg még inkább senki Retsu-hoz képest.

    Amúgy meg olyan emberek mínuszoltak itt ebben a topicban, akikről soha a büdös életben nem hallottam nemhogy itt, hanem az egész fórum szinten. Marha nagy értelme van ennek, tényleg.
  • csuszi
    #25493
    az a baj a magyar társadalommal (sport szempontból, bár más szempontból is lehetne sepregetni), hogy ha kijutna 200 sportolónk, és egy kibebaszott aranyat se nyernénk, akkor eltemetnék a sportot, fejek hullanának, a hazajövő sportolóink meg megszégyenülve fal mellett sunnyoghatnának.
    aki ebben nem látja a katasztrofális részt, azzal nem igazán lehet mit kezdeni. a sport szépsége és lényegi valója sikkad el.
  • Különc
    #25492
    Minden sportolónk alibi, és csak azért vannak kint, hogy felmarkolják a lóvét, igaz néha úsznak 1-2 világcsúcsot, but who cares? De ő levállazott mikor bibis lett a bokáján, több tiszteletet, csuszika
  • csuszi
    #25491
    "Amivel nincs baj, mert ez az enyémről is elmondható"
  • csuszi
    #25490
    jogos... biztos egerszegire gondolt :)
  • jazzy
    #25489
    Nyugodjál le. Nem szidom a családfádat. Ha kiejtik valamelyik felmenőd nevét egyből pofánvágod az illetőt? Viselkedj kicsit felnőtthöz méltóan.
  • csuszi
    #25488
    25470-nem szólt, nem az amatőr sportolói énednek (amit nem is ismerhetek), illetve a pm-nek.

    ha az általam leírt 4 pontot (25445) nem értelmezted, nem tudok többet kezdeni a cseh laci kérdéskörrel.
  • Retsu
    #25487
    Mit tudsz a családfámról? Ne vedd a szádra őket! Az 1 dolog h vki a körülmények/támogatás hiánya miatt nem jut olimpiai szintre, de elhiheted a munkámban, elhivatottságomban nemigen szoktam félvállról venni a dolgokat.
  • arsnl
    #25486
    "Odáig ok, h nagyon jó úszó +minden! De aki mögött ekkora támogatások állnak, igazán megemberelhetné magát 1 olyan eseményen ami 4 évente 1X adódik!"
    ez elég egyértelmű számomra. ez alapján + ami utána jön feltételeztem, h őt is egybe vontad az alibisportolókkal.
  • arsnl
    #25485
    omg
    nem akárhova hanem az OLIMPIÁRA jutottak ki. legnagyobb sportesemény a világon, ha nem lennél tisztában vele. de szívesen megnéznélek 4év múlva h mit alkotsz, ha már annyival jobb vagy mint ők..
  • Retsu
    #25484
    "Nézzük már meg h milyen a helyzet a válság miatt, és rengeteg összeg elmegy az alibisportolócskák támogatására!"
    Jó a szövegértelmezés, de tényleg hol látod ebben a mondatban a nevét?
  • Különc
    #25483
    Kiment a bokád és most csókoljuk meg a kezed, mert tudsz vállazni, csak én nem értem?
  • jazzy
    #25482
    Cseh Laciban több munka van mint az egész családfádban összesen. Amivel nincs baj, mert ez az enyémről is elmondható, de nem kéne lehordani.
  • Retsu
    #25481
    Csalódást okoztál. Azt hittem te megbecsülöd a hétköznapi sportembereket is! Nem szokásom magam tömjénezni, de 1 példa: jobb bokám ínszalagszakadása már 1,5 hete kiújult. Ennek ellenére edzek, ma is nyomtam 1 válledzést! Szvsz EZ A KITARTÁS, nem az, h istenített sportolók kimennek AKÁRHOVA, felmarkolják a csekket azt kész.
  • arsnl
    #25480
    most megvagy lepődve h lenyomorékoznak, ha Cseh Lacit alibisportolónak nevezed?
  • csuszi
    #25479
    "Tudod kit nyomorékozz le idióta! Ezért még kapsz csak várj 1 kicsit! Fogalmad nincs kihez vartyogsz de nem gond, ki leszel tiltva! Ha nem akkor + számíthatsz 1 jó kis szívélyes látogatásra meglepivel. Amennyiben a lehető leghamarabb nyilvánosan bocsánatot kérsz h így beszéltél velem, talán megúszod... ha nem akkor meglátod mit kapsz."

    :D
    roger állj a sarokba míg ki nem kapsz :D
  • Különc
    #25478
    Majdnem kocsis szint

    Alregek támadnak
  • Retsu
    #25477
    AZÉRT PRIVÁT A PRIVÁT MERT 2ŐNKRE TARTOZIK, EZ MEG KIRAKJA DIREKT! Nem baj, az ő szegénységi bizonyítványát mutatja, provokál, aztán meg kirakja. SZÁNALMAS FÉREG!
  • Roger6
    #25476
    Retsu a kemény írta priviben, de ezt ki kell raknom, életveszélyesen megfenyegetett, én meg nagyon félek tőle. Íme a levél:

    "Tudod kit nyomorékozz le idióta! Ezért még kapsz csak várj 1 kicsit! Fogalmad nincs kihez vartyogsz de nem gond, ki leszel tiltva! Ha nem akkor + számíthatsz 1 jó kis szívélyes látogatásra meglepivel. Amennyiben a lehető leghamarabb nyilvánosan bocsánatot kérsz h így beszéltél velem, talán megúszod... ha nem akkor meglátod mit kapsz."

    Na, ez pontosan elmondja, mennyi eszed van. Bírom, amikor az emberek magukat szivatják.

    Annyira bocsánatot kérek tőled nyilvánosan azért, mert fogalmad sincs a sporthoz mint az állat. Én vagyok hülye, hogy hozzád szóltam egyáltalán, nem kellett volna a te föld alatti szintedre lesüllyedni.

    A leggyerekesebb dolog a világon ez, hogy majd jól meglátogatsz, aztán hozol nekem teás kekszet mogyoróval. Kutyám szeretni fogja biztos amúgy.

    Ezzel be is fejeztem veled a kommunikációnak abszolút nem nevezhető fröcsögést. Ez a megverlek ha nem izé-mizész meg már oviban sem volt menő. Üdv a tiltólistán, viszlát!

    OFF vége nálam.

    ON: BB Tv legújabb részében Vörös Zoli --> hihetetlenül szimpatikus ember, bár ilyennel lenne tele a világ, és nem... tudjátok.
  • Retsu
    #25475
    Kérdezd a "nagyokat", ők kezdték.
  • Attila8805
    #25474
    Ennek mi köze van a testépítéshez?
    Van az olimpiának topikja.
  • Roger6
    #25473
    Úristen, mennyire fogalmatlan vagy te a sporthoz... A világ legjobbjai között úszót leszólod? Na takarodj a picsába innen te nyomorék!
  • Retsu
    #25472
    Minden relatív érted, mi a sok? Mihez képest? Nagy baj, hogy míg az olimpikonoknak komplett teamek jutnak segíteni, az átlag sportolónak(aki legalább olyan keményen dolgozott/dolgozik)csak nem tetszik az arca vkiknek, azért le se szarják! A doppingról már ne is beszélve, na jólvan, sikerült felcsesződnöm idegileg, köszi London 2012!
  • Vaxi
    #25471
    Nem hinném, hogy túl sok támogatást kap, a focistákkal ellentétben. És ők aztán tényleg lófaszt nem csinálnak.
    Illetőleg, ha a világ legjobbjának tartott úszóval azonos időt úszik valaki, az ne legyen már szar.
    Akik meg kijutnak az olimpiára, nem alibisportolócskák.
  • Retsu
    #25470
    Na tisztázzunk vmit! Odáig ok, h nagyon jó úszó +minden! De aki mögött ekkora támogatások állnak, igazán megemberelhetné magát 1 olyan eseményen ami 4 évente 1X adódik! Nézzük már meg h milyen a helyzet a válság miatt, és rengeteg összeg elmegy az alibisportolócskák támogatására! És nem teljesít ennek ellenére sem ahogy elvárnánk. Ez a gond.
  • csuszi
    #25469
    súlyos önértékelési zavarba is keveredtem...
  • jazzy
    #25468
    Átállítottam, amikor bejött és beállítottam még csak -99-et lehetett, mert 3 karaktert fogadott el és az egyik a minusz jel volt..
  • Tyler1
    #25467
    -100-at még belehet állítani, és akkor látszik a legminuszosabb hsz is, az alá ugye meg már nem lehet pontozni. :)
    Legalábbis nálam ez van beállítva, és nem kell lenyitogatnom.

    Amúgy ez a rendszer valóban nevetséges egy fórumon. Egyrészt rohadtul nem reprezentatív képet ad egy felhasználó hasznosságáról, mivel semmilyen haszonelvű szabályra nem épül(így pofára, vagy eltérő magánvéleményre is pontozhatnak), másrészt ha már ez fórum, akkor ne rejtegesse el a hozzászólásokat, mert azért jön fel ide az ember, hogy véleményt cseréljen.
  • Effe88
    #25466
    Üdv! A kezemen az erek eléggé látszanak,már kezdenek csúnyák lenni. Van arra lehetőség hogy azok onnan elmúljanak? Több folyadékot kéne fogyasztanom?
    xenon78
    Válasz 2012-07-30 16:54:58
    Vegyél fel pulóvert. Vagy egyél sok kolbászt kenyérrel. A biológiai törvényszerűségeket meg szarjuk már le, mert az esztétikai érzékedet a Nők Lapjából fejlesztetted ki.
    bunny

    ez mekkora:D
  • Vaxi
    #25465
  • Effe88
    #25464
    nekem nincs alregem
    elhiheted
    diablo topikba meg életembe nem jártam nem játszok ilyenekkel kb fifázni szoktam néha
    szóval összekeversz vkivel úgyhogy leállhatsz
  • jazzy
    #25463
    Az számít, hogy 2 oldalt visszanézve mindenünket leminuszoltad, aztán amikor látszik az arcunkba hazudsz és felplusszolod azokat amiket még nem minuszoltál le, illetve hogy -100-at nem lehet beállítani és pl különc hozzászólásait ki kell folyton nyitogatnom mert a csürhe az alregeivel leminuszolja pofára attól függetlenül, hogy mit ír.

    Mert aztán tamponka meg kvák kapitány kurva sokat fórumozik minuszolgatáson kívül..
  • Különc
    #25462
    Nem kenyerem a minuszolgatás mint neked, ám az hogy nem volt hasznos én nem értek egyet, főleg azért sem, mert veled nem igen foglalkozom ebben a topikban (sem) és nem intézek hozzád semmit, mégis itt és a Diablo 3 topikban (meg mindenhol) alregekkel minuszolgatsz. Szerintem veled van egy kicsi probléma
  • Effe88
    #25461
    egyetértek
  • Roger6
    #25460
    Szerintem is hülyeség az egész. Semmi értelmét nem látom.