33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #25539
    Mi a bajod a fehérje porokkal?Nem károsak az egészségre ha erre gondolsz szóval ajánlatos lenne venni+vitamint még így kezdésnek.
  • Falkon
    #25538
    Sziasztok! Kondizok már egy ideje, viszont a fehérje bevitelem nem elég. Csirkemellet eszek, tej- sajt megvan. Viszont a tojással-hallal nagyon bajban vagyok! Szteroidot nem akarok szedni. Se szúrás, semmi!!! Viszont néztem tiszta fehérje porokat. Azt érdemes szedni? Vagy inkább barátkozzak a tojással? Szóval "tisztán" szeretnék gyúrni, ezért vagyok bajban a fehérjeporokkal!

    Segítsetek! :) Köszi!
  • Attila8805
    #25537
    És arra nem gondoltál hogy lehet hogy mélyebbre látok mint Te és ezért állítom amit állítok ? :)
    Kerületi szinten is sokan koxolnak nemhogy olimpián :)
  • Roger6
    #25536
    Semmi nem lesz veled. Viszont érdekes, hogy olyan plusszoltak, akikről fogalmam sincs, kik azok. Hát nem fura?
  • Effe88
    #25535
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na látom szépen léminuszoltál jazzy
    még jó hogy te nem szoktál igaz:)
    úristen leminuszoltak most mi lesz velemD::D:D:D:D
  • Különc
    #25534
    Azért gondoltam hogy sokat tévézel, mert nem tűnsz valami széles látókörű embernek és sajnálom hogy csalónak nevezed az olimpikonjainkat, tényleg
  • Attila8805
    #25533
    Akkor azt is megsúgom hogy Tv-t nem nézek főleg nem Tv 2 -t.
    Nem feltétlenül magadból kell kiindulni mert az hogy te annyit tudsz valamiről amit egy magyar Tv csatorna lead nem jelenti azt hogy én is ;)
    Maradok továbbra is tisztelettel.
    Üdv!
  • Effe88
    #25532
  • jazzy
    #25531
    Igen, mivel ha a másik csinálja és mindenki csinálja akkor sajnos lehet akármilyen genetikád soha nem jutsz a közelükbe sem. Persze a világcsúcsok azért dőlnek meg 1-4 évente 1950 óta (csak mondtam egy évszámot, nem köt bele) mert az emberek egyre erősebbek? Genetikailag fejlődtünk? Fenét..
  • Retsu
    #25530
    Igen, a becsületes embereknek az marad.
  • Különc
    #25529
    Mégis a sportolóink az Olimpián szenvednek, hogy nyerjenek valamit az országnak, te pedig egy noname internetes oldalon hajnali kettőkor janizol, hogy mekkora kokszkirály vagy, mert van nálad 2 doboz valami, amit a TV Napló műsora ajánlott neked

    Ahogy csuszit idézzem: "valakinek pedig marad a tömegsport"
  • Attila8805
    #25528
    Bár régi cikk de szerintem azóta se változott a helyzet!
    http://zona.hu/article/1174/kitalal-az-olimpikonokat-pumpalo-doppingbaro.html
  • Attila8805
    #25527
    Halkan megsúgom hogy itt hever nálam két kicsiny dobozka belőle szóval nem nagyon van szükségem a google-re ilyen téren
  • Retsu
    #25526
    Ja, világos. A koksz, mint sérülésmegelőző. Ilyet se hallottam még, dehát mindig tanul az ember. Amúgy ha nekik olyan kiváló a tehetségük, genetikájuk, stb. miért kell anyagozni? Mert a rivális azt csinálja? Egyébként nevetséges az egész, akkor bizottságra sincs szükség, mert kb. csak azért van h legyen olyan is.
  • csuszi
    #25525
    olyan apróságokról már nem is beszélve, hogy speciel egy sportágot példának amihez azért értek:
    nem úgy van hogy x kosaras attól lesz gigasztár vagy nagy játékos hogy kokszol, max azért kokszol a nyomorult, hogy ne sérüljön le a heti 2-3!!! meccs miatt + edzés!!!!
    magyarul rengeteg sportban nem a teljesítményt fokozzák, (ügyességi sportok, labdasportok többsége), hanem csak "életben tartják" a játékosokat a kegyetlen feszített tempó alatt.

    de ismétlem ha az orosz/albán/grúz súlyemelő kokszol, attól még a munka ott van, valóban nem jó a koksz, nem kéne, jó lenne ha nem lenne. de nem a munkát, tehetséget pótolják, hanem a feszített határokat tolják ki...se nem tehetségtelenebb, se nem lustább, se nem gyengébb az a geci csaló, hanem ki van szolgáltatva pont a cseh laci kapcsán feszegetett elfuserált teljesítményorientált társadalomnak és médiának, oszt még 1 futam per hónap, még 3 centi, még 2 század pistike, igen meg tudod csinálni...valóban megvetendő. amúgy heverészik a kanapén és vedeli a sört a hülyéje...
  • csuszi
    #25524
    1. élsportoló van pár millió a földön.
    2. még ha kokszol is, nem úgy van az hogy lacika kokszol oszt ússza a 2percet.
    3. speciel a tisztelet a munkának szólt, meg a fejlődésnek, kitartásnak, szorgalomnak, legyen az TÖMEGSPORT, vagy élsport.

    ui.:
    fazekast meg annust meg kár idekeverni, egyiket se tisztelem, kedvelem...
    nem a dopping miatt. hanem ahogy kihasználták utána a híveik ostobaságát, meg mosdatták a szerecsent, kenegették a nyilvánvaló szart utána. sportemberhez egyikük se volt mérhető. azóta se.
  • Különc
    #25523
    Kigoogleözted hogy mit mondtak a TV2 híradóban, hogy mi ez a Stanazolol és máris a fotelből mindenkire ráhúzod a vízeslepedőt? Ugyan menjetek már innen, tényleg
  • Attila8805
    #25522
    "sport, sportoló, tisztelet,"
    Fazekas Robi meg megbukott Stanazolollal :)
    Mit tiszteljünk akkor bennük?
    Hogy csalnak?
    És lehet mondani hogy a többiek nem mert nem buktak meg de az nem bizonyít semmit.
  • Prince of Máté
    #25521
    Bocs, ott a válasz a videó végén.
  • Prince of Máté
    #25520
    Nemár, visszavonul? :( :(
    Sehol nem láttam róla infót, miért? :S
  • ddt500
    #25519
    Csak azt felejted el barátom, hogy a támogatást nem véletlenül kapják ezek az emberek. 6-8 évesen elkezdenek úszni napi 5-6 órában, 14-16 évesen már hozzák az eredményeket de nem azért mert 20 fős stábjuk van hanem mert elhivatott, tehetséges és szerencsés emberek. És valóban miután elkezdik hozni a korosztályos érmeket mögéjük áll a csapat és elkezdik tolni.
    A kevésbé tehetségeseknek/elhivatottaknak meg marad a tömegsport.
  • csuszi
    #25518
    amikor arról tanakodnak, hogy vajon bírni fogja-e a rúd a 250 feletti súlyt (nem volt versenyrúd), akkor azért érdekes atomszféra van :)
  • Tyler1
    #25517
    :D
    Kemény atmoszféra lehet körülötte edzés közben :D Amúgy ezekben a videókban is azt néztem, hogy még a háttérben is megvoltak szeppenve az emberek, mindenki csak áll és néz :)
  • Effe88
    #25516
  • Vaxi
    #25515
    Szerintem hatalmas élmény lehet vele edzeni.
    Tény és való, hogy meghatározó alakja volt és lesz a magyar erősportnak és testépítésnek.
  • csuszi
    #25514
    vagy 7-8 éve edzettem vele egy teremben (kocc véletlen, az "én termem" épp felújítottak, pár napos off volt, és az "Ő terme" esett útba.
    leszakadt a plafon az üvöltésétől :)
    nyomogatott olyan 200-250 körül :) a pultos kislány úgy nézte, mint egy ufo-t. közben nekem kitartóan magyarázta, hogy ne féljek, ez normális :D
  • jazzy
    #25513
    Az nem az én dolgom, hogy bemásolta a privát üzenetet. Tudomásom szerint ez nem tilos, ugyanis erre épült topic is. Az, hogy retsu felhúzza magát arról nem tehetek, nekem is írt, én nem másolom be. Moderátorok nem is foglalkoznak privátokkal, mert nem tud belenézni senki, most akármit beírhatok ide, hogy pl te írtad.
  • Tyler1
    #25512
    Ezek a videók :DDD
    3 utcával lejjebb már hallják, ha Béci a teremben van :D Egyedülálló jelenség, nem tudom, hogy ki veszi át a stafétát tőle, aki egyszerre tekintélyt parancsoló, tiszteletre méltó, motiváló, de kurva vicces személyiség ebben a sportban.
  • jazzy
    #25511
    Sajnos nem kevesek, ugyanis pl te is eltűntél, bár örülök, hogy mostanában írsz :)

    Egyetértek a hszeddel, főleg "ez a topik elsősorban alakformálás, egészséges életmód, kitartás, támogatás, buzdítás, esetlegesen a sport szeretetének terjesztése, lényegének hangsúlyozása, tanácsadás, stb." ezzel a résszel, én is erre próbáltam célozni 25507ben, csak nem ennyire szépen kifejezve. Abszolút nem zárkózom el attól, hogy ilyen dolgokat itt megbeszéljünk, ne legyen sablon a topic, hogy jön valaki kérdez, alapismeretek, bye, mint ahogy ez mostanában volt.

    Ha vannak jó sporttal kapcsolatos témák akkor arról nyugodtan lehet itt beszélgetni. Persze nyilván ne autósport legyen az, meg foci, mert arra ezer másik topic van, de egy olimpia simán belefér..
  • Effe88
    #25510
    "Ez főleg testépítés topic, de azért sport, az olimpia nem kirívóan offtopic amit ne lehetne megbeszélni. Nem pörög annyira a topic, hogy ez zavaró legyen"

    ez ideáig ok
    de privát üzenetek bemásolgatása meg sg chatelő témák aztán nagyon ide vágnakD:D:D::D
    de ok ám legyen nagy úr
  • csuszi
    #25509
    hogyne lenne. ignor oszt annyi :)
    ezek ahhoz kevesek hogy változtassanak itt bármit...
  • csuszi
    #25508
    baszki, pont most akartam leírni a miérteket...:)
    csak tag-ekben számodra effe drágám:
    sport, sportoló, tisztelet, edzésmunka, olimpia, teljesítmény, sport lényege, mai magyar fiatalok sportbeli (esetleg egyéb) színvonala, sport/sportoló megbecsülése, élsport háttere, úgy általában sportágokhoz értés.

    ez a topik elsősorban alakformálás, egészséges életmód, kitartás, támogatás, buzdítás, esetlegesen a sport szeretetének terjesztése, lényegének hangsúlyozása, tanácsadás, stb.
    helyetted szégyellem magam, hogy ezt magyarázni kell, hogy az értelmi szintetek a mínuszolgatásban van... bár az igazság az, hogy engem kb annyira érdekel, hogy végigpluszolom az "én bandám", láttassék a helyezkedésem, ezen kívül hangyafasznyit sem érdekel. az se ha a következő 200 évben minden kibaszott hozzászólásom minusz 100-ban, 1000000ban lesz, van, meg az se ha elhúztok a vérbe. hidegen hagytok. ezt a hozzászólást se miattad, miattatok írom, a látszat csal.
    a többiek miatt, tudják a normálisabbak nincsenek egyedül, hogy még vannak értelmesebb emberek, és hogy a betévedő még fiatal, utat kereső emberkék ne az olyanok után menjenek mint Ti. olyan nevelő szándékkal. a vita se nem érdekel annyira hogy időmet pazaroljam rá, Ti még annyira se érdekeltek, ellenben az igen, hogy az elveim mellett kiálljak, és esetleg valami kis példaszerűség, kis irány jelleg megjelenjen a fogékonyabbak számára. csodálkoznék ha értenéd...
  • jazzy
    #25507
    Ne haragudj rám, én csak arra a kommentedre emlékeztetlek, ahol leírtad, hogy te nem szoktál :)

    Én annak örülnék mint ami régen volt, egy kis közösség, akik nem pikkeltek egymásra, hanem segítették egymást. Ezért jegyzem meg.

    Ha a én és a moderátorok szerint elfér itt ez a beszélgetés, akkor legyetek olyan kedvesek ezt elfogadni. Ez főleg testépítés topic, de azért sport, az olimpia nem kirívóan offtopic amit ne lehetne megbeszélni. Nem pörög annyira a topic, hogy ez zavaró legyen.

    Az alattam lévő hsz is igaz. Pofára van minuszolgatás. Így sosem lesz itt egy társaság.
  • Különc
    #25506
    #25497

    Szóval ez is "haszontalan" hozzászólás, szűnj már meg innen
  • Roger6
    #25505
    Hát a miérteket nem sikerült felfognod, ami a lényeg lett volna. Nem baj, van ilyen. Az olyan embert meg, aki így beszél Cseh Laciról, azt százmilliószor elküldöm akárhová. Ha lenne benned cseppnyi tisztelet is a sport iránt, vagy az iránt, amit ő véghezvitt ahhoz, hogy kimehessen, kvalifikálja magát, akkor értenéd. Nem gond, ezt sem foghatod fel, nyilván te is ezerszer többet edzel, meg mittudomén, mint Cseh. Ahogy Retsu is, hát fájós vállal edzet, azannyimndenit!

    És azt írod, kit érdekel, hogy Cseh Lacit lebénázzák? Minden MAGYART!
  • Effe88
    #25504
  • Effe88
    #25503
    ja a privát üzenetek bemásolásához meg külön gratulálok
    nagyon kellenek azok
  • Effe88
    #25502
    és akkor mi van ha végig minuszoltam pár embert???
    tudod miért?
    mert nem volt hasznos a hozzászólása mert rohadtul nem érdekel engem csuszinak az agymenése(de rogerés se), hogy valaki beírta sg chatre , hogy Cseh Laci béna stb...aztán meg itt sírja el........kit érdekel ez itt????(intézzék el pirvátban vagy írja be a gumiba nem nagyon érdekel)

    egyébként a te hszeidet plusszoltam...(bár ezt mot nem mert már megint engem baszogatsz csak nem tom miért nem )de nyílván mindjárt megmagyarázod, hogy troll vagyok stb....abba jó vagy

    egyébként rohadtul nem tudom, hogy ki ez a Retsu(bár különc mindjárt érkezik és megmondja a tuti, hogy az én alregem mint az ultrazord meg a többi ugye különc?!:) jól benézted ezt is:))

    na de az ilyen sítlus aztán végképp kell ide az a lényeg
    ugye nektek mindent szabad persze

    "Na takarodj a picsába innen te nyomorék!" Roger6
  • Vaxi
    #25501



    Kathi Béla visszavonul. Nem csak a testépítésből, hanem erőemelésből és a fekvenyomásból is. :(
  • jazzy
    #25500
    Örülök, hogy ontopic hozzászólást írtál, ha már írod, hogy off volt. És annak is, hogy megjöttél és megint végigminuszoltál pár embert :)