33479
12316971501353788406.png
  • Attila8805
    #25579
    Én ha elolvasok egy hozzászólást elképzelem hogy vajon hogy mondanád személyesen :)
    "neked ment az a hozzászólás?"
    Szerintem elég arrogáns.
    De téma lezárva én gondoltam rosszul és köszönöm a tanácsod még egyszer ;)
  • csuszi
    #25578
    akkor miért van az, hogy te szólsz hozzám, nem én hozzzád. nézzük csak vissza? ;)
    elhiheted én egyszer nem írtam volna neked, levegőnek nézlek, eddig is azt tettem. magyarán az hogy nem érdekel a véleményed, nálam helytáll, csak reagálom a hozzám szólásodra (nem miattad...)
    hm hm.
  • csuszi
    #25577
    egyszer nem voltam veled paraszt. idézz kérlek :)
  • Attila8805
    #25576
    Nem csak a parasztkodást próbáltam megelőzni de úgy látom nem sok sikerrel :S
  • Effe88
    #25575
    "még mindig nem érdekel a hited."

    még mindig nem érdekel a véleményed(sose érdekelt)

    fejezzük is be

    de legalább MJ-t szereted
  • Attila8805
    #25574
    Lehet nem Viktor volt.
    Állítólag mindenkinek máshogy mutatkozott be :D
    Zöld Danáról volt híres meg Roid.....eu is az övé volt.
  • csuszi
    #25573
    neked ment az a hozzászólás?
  • csuszi
    #25572
    ezért mondtam, hogy koksznak koksz, csak nem stanazol.
    hoz minden szépet és jót, de nem stanazol. sokkal olcsóbb és károsabb, de hatékony. csak kibaszottul nem mindegy, hogy Te éppen stanazolt akarsz vagy mást. (nem beszélve arról, hogy keresnek rajtad 3szor annyi pénzt ;))
  • Attila8805
    #25571
    Csillapodjunk kérem.
    Megfogadom a tanácsod de mint az előbb leírtam szart még nem adott ki a kezéből mert havonta kb 300 ezer forintot hagyok nála szóval neki se érdeme átbaszni és eddig senki nem panaszkodott se stanára se másra.
  • csuszi
    #25570
    nem ismerek viktor nevűt.
  • Attila8805
    #25569
    Nem,nekem is Tiszántúlról van a cucc de eddig még szar nem került ki a srác kezéből és amondó vagyok ha egy gyártó oldala 2007.01.21-től működik és kód alapján lehet ellenőrizni a valódiságát akkor valamennyire megbízható.
    De ez csak az én véleményem.
    Az Andropharm se német pedig az van ráütve hogy Made in Germany :)
  • csuszi
    #25568
    "ha stanazolt akarsz, el kell menned spanyolországig komám"

    szerintem ha valaki akkora mint 3 szekrény, és 20-30 éve edz, havonta elkölt egy átlag fizetést anyagra, akkor biztos jobban tudja hogy most néoig menjen vagy kétszer távolabb spanyolig.

    egyéb kötekedés kedveském?

    de még mindig nem érted. baráti tanács volt, hogy talán ne bízzon meg abban, akinek pénzt ad, és ebből él. kibaszottul leszarom, ha 6 milliárd dollárért vesz stanzit németben, pesten vagy bécsben. sőt az se izgat ha barcelonaban veszi. én meg tudoma mit tudok.

    te meg hiszed amit hiszel ... még mindig nem érdekel a hited.
    esetleg?
  • Attila8805
    #25567
    Most látom debreceni vagy.
    Viktort is ismerted?
  • Effe88
    #25566
    az lehet de ő szerintem németből szerzi
    bár lehet ott is van vmi haverod bajoroszág legnagyobb dealere?:)esetleg?
  • csuszi
    #25565
    nem, nem drog dealer, csak dopping mielőtt valaki az erkölcsöm támadná, bár ezzel a résszel se értek egyet, de ez azért nem az a kat. (és nem is ettől a haverom)
  • csuszi
    #25564
    lapharma :) ismerem. kelet mo. egyik legnagyobb dealere a barátom. ha nem baj, akkor inkább hiszek neki, meg a tapasztalatoknak, akik régen 10szer annyit kokszoltak mint Te és a fél fórum együtt, ma meg már inkább vagy hanyagolják a magyar beszerzést, vagy elruccannak dél európába (rosszabb esetben gyógyszergyárból lopják...) mert mindenki tisztában van vele, hogy amit adnak/vesznek a termekben, az valóban koksz, csak éppen nem stanzi. de nekem nem probléma, annyit nyomsz belőle amennyit szeretnél. csak tanács volt, meg ilyenek, no problemo, nem támadás.
  • Attila8805
    #25563
    Ha kondolod adok neked privátban egy számsort ami rajta van a Stanin és a La Pharma hivatalos honlapján utánajárhatsz hogy eredeti-e.
  • csuszi
    #25562
    "egyébként elhiszem, hogy nagyon nagy fenomén vagy a testépítésben:)"
    köszönöm, mindig nagyon jól esik az olyan emberektől az elismerés mint Te.
  • csuszi
    #25561
    hát ha annyira evidens, akkor nem írta volna retsu amit írt. meg nem cseh laci balfaszkodásból állna a fórum, meg a chat. most komolyan másolgassam be a sok idétlen, hozzá nem értő hozzászólást?
  • csuszi
    #25560
    a mínuszolóknak:

    vesztesek vagytok, szépen elmagyarázom miért:
    feljössz sg-re, bejelentkezel, lemínuszolsz, kijelentkezel, bejelentkezel, lemínuszolsz, kijelentkezel, bejelent.... hm. biztos jó elfoglaltság. vesztesz időt, energiát, amiből manapság elég kevés van, mindkettő aranyat ér. gratulálok a befektetéshez :) és mi a célod vele? hogy majd elszégyellem magam, vagy elsírom magam, vagy rosszul fogom magam érezni? vagy rossz kedvem lesz? nem áll fel? ezt most halál komolyan, ti se gondolhatjátok komolyan, hogy bérmilyen lelki hatása lesz a ténykedésnek. innentől kezdve 2 út áll előttetek.

    ezt csináljátok x héten át, x hónapon, éven stb. én nem megyek el, nem lesz rosszabb közérzetem, kb annyira érdekel a dolog, mint hogy a szomszéd kutya 3-at vagy 4et vakkant. esküszöm az istenre nem vetítek, de csak ha kicsit belegondoltok, ti is láthatjátok, mennyire porbafingó dolog ez. teljesen szélmalomharc. magyarán semmit nem értek el vele, csak magatoktól raboltok időt, energiát, drága dolgokat. a semmiért. ergo én win.
    másik út, hogy tovább csináljátok, még több alreg, még több ki-be bejelentkezés stb stb, éveken át. hm...ergo ti win? :D még több energiavesztés, még több időveszteség, még több gratuláció :)

    egy intelligensebb ember felméri egy ok-okozati, taktikai, vagy vitalépésének a lehetséges kimenetelét, eredményét, befektetett energiáját, pénzét, várható nyereségét. a hülyébbek trollkodnak, és magukat szopatják.
    egy értelmesebb ember már ha butaságot csinál, minél hamarabb felméri hülye lépésének tarthatatlan voltát és minél hamarabb kiszáll a vesztes szériából, magyarul már rég nem mínuszolna...de ti hülyék vagytok, és még csináljátok egy darabig, bizonyítva milyen hülyék vagytok. és észre se veszitek, hogy közben mit nyertek? energia és időveszteséget. és minél tovább csináljátok, annál hülyébbek vagytok és annál többet vesztetek a drága dolgokból.

    hm...mindenképp én vagyok a vesztes jogos :D

    sok sikert drága poruljartal stb. minden mínuszolással csak annyit jelzel felém, hogy még mindig hülye vagy, és energiát fecölsz abba, ami semmit nem jelent. mintha magadat pofoznád, és én vagyok a néző :)
  • Effe88
    #25559
    most nem bántásból
    de ezeket nem tudom minek írtad be
    szerintem mindenki tisztában vele, pl, "hogy a kokszokat nagy része klinikai gyógyszer"... stb...
    szóval nem mondtál világmegváltó dolgokat
    egyébként elhiszem, hogy nagyon nagy fenomén vagy a testépítésben:)
  • csuszi
    #25558
    már nem is reagáltam rá...annyira evidens, hogy a szerek 90%-a sérülésmegelőző, regeneráló, lazító, hogy aki ezzel nincs tisztában, az fogalmatlan (nem sértés). nincs is ezzel baj, csak akkor nem kellene nagy mellénnyel osztani az igét. nem feltétlen retsu, Ő határeset. de jó páran kb annyit értenek a kondihoz, táplálkozáshoz, kokszhoz, mint én a focihoz. de én nem is szaladok semmilyen foci topikba hogy megmondjam miért fasz x válogatott, vagy miért béna y focista. tudom mihez értek, abban dumálok, a többiben meg szívom az infot és hallgatok serényen.

    pl. a kokszok nagy része klinikai gyógyszer. nem azért lettek kifejlesztve, hogy mari néni 10 alatt fussa a százat. a stanazol pl roboláló szer, regeneráló hatása van, minimális erőt hoz, izomtömeget véd, minimális tesztot emel. rákos betegeknek régen előszeretettel adják, talán még mindig, akik vesztettek 20-50kg testsúlyt.

    attis. ami előtted van, az úgy 95% hogy nem stanzi. arra ne vegyél mérget :) valszeg egy szokásos paraszt koksz, magyarországon úgy 3-5 éve nincs se winstrol, se másmilyen stanazol származék. erről ennyit. és nem támadólag írom, de hidd el ezt, akármit mond a dealered ;)
    ha stanazolt akarsz, el kell menned spanyolországig komám :) - és nem, hiába van ott, itt nincs. nem, az se baj ha hologramos, fóliás, dragonos, tökömtudjás stanazolod van. nem az van benne...

    már ha koksznál tartunk, akkor ami eredeti, azt szépen a gyógyszertárban veszed (spiro, inzulin, teszto, efi). csak ezeknek meg vagy nincs értelme, vagy geci károsak, vagy hozzászoksz secc pecc. hát ez van ... ;)
  • Prince of Máté
    #25557
    Én ár/érték arányban ezt ajánlanám, vagy egy kicsit drágábban ezt.
  • Roger6
    #25556
    Csak neked:
    "– …ötszörös érmes Sydney-ben…
    – …olyan keményen edzett, hogy az páratlan. A szerek védték a sérülésektől. Aztán győzött, és begyűjtötte az érmeket."

    Forrás

    Én inaktiválom magam kis időre úgy érzem a topicon belül. Úgy felhígult ez a topic mint a foslé. Jönnek ide mindenhonnak szedett-vedett emberek, akiket életemben nem is láttam, és már ők a profik, mindenki nyalja ki őket, mert ők aztán mindenhez annyira de nagyon hogy fúha de értenek.

    Aztán ha már unatkoznak, akkor azért kötnek beléd, mert alreg vagy, vagy van alreged. Ja, meg megfenyegetnek privátban, hogy idejönnek, és megvernek? Hát mi ez? Ovi? Na meg van pár ember, aki annyira nem ért hozzá, hogy nem érdemes vele vitázni a legtöbb dologról.

    Akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg az, marha gyorsan öltözködjön fel (ja, nem parancsolgatok - legyen szíves felöltözködni).

    Irány nyári szabi!
  • Falkon
    #25555
    Ez érdekesen olcsó. Ezek szerint rossz is?
    Link
  • Roger6
    #25554
    Alreg? Te el vagy tévedve kippajtás. Tudod, amikor 2005-ben regisztráltam, még nem volt ám olyan menő ez a sokszori regelés, mint a mai fiataloknál. Szóval alaptalanul ne gyanúsítgass kérlek. Köszönöm.
  • Falkon
    #25553
    Persze, arra is kell dolgozni, de ..... Ismerek egy formát szúrja magát, és edz 30 percet. Természetes egy izom állatnak néz ki.
  • Attila8805
    #25552
    Vagyis akartam :D
    Szóval akkor felfújt izom nincs :D
    Amúgy igen sok szer van ami vizet köt és ettől felfújt lesz a test:)
  • Attila8805
    #25551
    Az maximum csak a sok víz de én felfújt izomról beszéltem;)
  • Effe88
    #25550
    hogy ne lenne felfújt szteroidos test...
    ne mond, hogy te még nem láttál olyat??
    sokan vannak kik még mindig a naposimba hisznek aztán meg a levezetést nem csinálják meg és nagyon helyes kis csöcseik lesznek
    bohócok de vannak ilyenek
  • Attila8805
    #25549
    Igazán nincs mit.
    De kreatint is vehetsz még az se szteroid :)
    " hogy nem akarok felfújt, szteroidos állat lenni!"
    Ezt meg legyünk szívesek felejtsük el :)
    Nincs olyan, hogy felfújt test, csak kemény munka van. Igen, szteroidokkal is! A szteroid sem instant izom.
  • Effe88
    #25548
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát igen főleg a ladista nevezetűn, gondolom a te alreged:)ügyi vagy
  • Vaxi
    #25547
    A fehérje porok koncentrált táplálékok, pont úgy, mint a zacskós leves (érdekes, arról senki nem hiszi azt, hogy koksz:))
    Neten megtalálod a gyártási folyamatot is + leírásokat róla, hogy mire jó, és miért eszik a sportolók (nem csak testépítők). Ezek után nem lesz fenntartásod a használatukat illetően.
  • Effe88
    #25546
    ennyi
  • Falkon
    #25545
    Szteroidot kerülöm messziről!! Olvasgattam, csak ez a konkrét kérdés még mindig bennem volt! :) Szétnézelődök, hogy melyik lenne jó! :) Neked is köszönöm! :)
  • Vaxi
    #25544
    Szia!
    Szteroidot itt senki nem fog neked javasolni, sőt... Én óva intelek tőle. Ez egy másik téma egyébként :)


    Fehérjét nyugodtan vehetsz, keress egy pénztárcádnak megfelelő tejsavó fehérjét. Sajnos drága :(
    Edzés után egy 30 grammot összerázol vízzel, esetleg valamilyen szénhidráttal, és mehet az arcba.


    Picit olvass utána a dolgoknak, javaslom az alapismereteket, és akkor látni fogod, hogy a "tisztán" gyúrás miatt nem kell bajban lenned a fehérje porokkal.
  • Falkon
    #25543
    Na erre voltam kíváncsi! :)) Köszönöm szépen!! :))
  • Falkon
    #25542
    Semmi. Soha nem szedtem semmit, ezért nem tudom mi a helyzet a fehérjével. Arra gondoltam, hogy nem akarok felfújt, szteroidos állat lenni! És nem tudom a fehérjepor minek számít! :)
  • Attila8805
    #25541
    A fehérje porok még nem számítanak koksznak attól naturál leszel:)
  • Különc
    #25540
    Tekintve a smiley használatod, a szókincsed és a szemellenzős nézeteid, nem, nem gondoltam bele