33479
12316971501353788406.png
  • DarkHorSe
    #25619
    Talan azert mert a Jumbo tomegnovel es nem kreatin. lol
  • center86
    #25618
    Minden tanácsot szívesen fogadok, de főként az érdekel, hogy mit ajánlotok. :)
  • Roger6
    #25617
    Nem látok kérdést. Mit szeretnél tudni?
  • center86
    #25616
    Sziasztok! Épp kreatin vásárlás előtt állok, és szeretnék segítséget kérni. Első kreatin kúrámat kezdeném szeptemberben, így nincs tapasztalatom. Korábban próbáltam Jumbo-t, de nem éreztem, hogy hozott volna erőt. A segítséget előre is köszönöm.
  • Renjike
    #25615
    meglesem :)
  • csuszi
    #25614
    android
    aki esetleg androidot tol, annak
  • Solt
    #25613
    Aki iPhone-t használ, annak ajánlom EZT a figyelmébe.
  • Effe88
    #25612
    Tükör nem adja vissza pontosan, pont ezért kell néha megmérno a dolgokat ,kar,mell,lab stb... Akkor derül ki hogy jól csinalid e igazabol...

  • Renjike
    #25611
    csak azért mértem meg most mert olvastam előző kommentekbe én külsőre nem is megyek csak erősebb szeretnék lenni :)) a jó kinézet csak bónusz
  • jazzy
    #25610
    Nem számít én sosem mértem, a tükörben nézzétek a változást :)

    Meg erőben, ezek adnak motivációt.
  • Renjike
    #25609
    hát én elég kezdő vagyok de friss eredmény alapján 37-38 cm a karom május óta vagyok az iparban. és eléggé sokat nőtt.
  • Prince of Máté
    #25608
    +1!

    Szerintem is kell a 3-3 gyakorlat, bár a bicepszet 2 gyakorlattal is kellően le lehet fárasztani.
  • Effe88
    #25607
    szerintem meg kell
    3 bicepszre-3 tricepszre teljesen elég
    a 35kg én is furcsáltam...de nyilván szabálytalanul csinálja és elszámolta
  • Retsu
    #25606
    Nem kell 6 gyakorlatot csinálni karra, inkább koncentrálj az alapokra! Ugye a kar nagyobb részét a tricepsz teszi ki. Nem tudom hogy csinálod a mellről nyomást pl., de ha a karodat szeretnéd fejleszteni, felejtsd el a "maximális izomfeszüléses" módszereket 1előre, és akaszd csak ki szépen a karod! Ugyanígy fekvenyomásnál is. Otthoni gyakorlatok tricepszre: pados tolódzkodás(iszonyat bedurranás, legjobb edzés végén), tricepsz 1kezessel fekve. Amúgy elég hihetetlen a 35el a 4X12 hogy közben meg 34es a karod.
  • Effe88
    #25605
    alapismereteknél ott vannak az edzések is
    de segítek:) itt a link!!!

    én a helyedbe bicepszre és tricepszre is 3-3 gyakorlatot csinálnék de nem akarok beleszólni meg kioktatni
  • EnxTheOne
    #25604
    Célzottan csak ezt a hármat, de mellbölböl nyomásnál, és állig huzásnál is érzem hogy dolgozik a karom. :S
    Milyen gyakorlatokat tudnék még otthon csinálni, és te mekkora sulyokal edzel?
  • Effe88
    #25603
    :D:D:D
  • Tyler1
    #25602
    :DDD

  • Effe88
    #25601
    nekem 47es de csak ezt a 3 gyakorlatot csinálod karra(tricepsz-bicepszer összesen) mert akkor nem csodálkozom , hogy nem fejlődsz
  • EnxTheOne
    #25600
    Yo,
    lenne egy láma kérdésem,Azokat kérdezném akiknek a karjuk 40-42 cm.


    Tudom hogy nagyon fontos a genetika meg a kaja, de mekkora sulyal edzetek? Én még itthon bohockodok 1db kétkezesel (Max 35 kg), és 2 db egykezesel (5kg). :D

    Kétkezes bicespz: 35 kg 4X12
    Kétkezes tricepsz: 20 kg 4X12
    Brachialis kalapács emelés: 5kg 4X20

    A karom igy 33-34 cm körüli
  • Effe88
    #25599
    ja ez link
  • Effe88
    #25598
    ez bulvár lesz meg szteroid is ha törlöd-törlöd ha nem nem
    de egy kis tanulság, hogy ilyen ne legyen senki

  • ps7a
    #25597
    Acidcow - Biztos sok pipihusit evett
  • jazzy
    #25596
    Használjuk az url gombot légyszi ha lehet. De érdekesnek tűnik meg fogom nézni.
  • Attila8805
    #25595
    http://mindentudas.hu/elodasok-cikkek/item/84-teljes%C3%ADtm%C3%A9nyfokoz%C3%A1s-dopping-%C3%A9s-sport.html
  • Retsu
    #25594
    Na erre adjatok magyarázatot:tegnapi hátedzéstől abszolút nem lett izomlázam, pedig keményen nyomtam a lehúzást + evezést is. Műltkor meg felhúzás-nap után(igen, külön rakom hogy igazán hatékony legyen) igen durva izomlázam lett az egész hátamban, csuklyáról nem is beszélve. Tudtam, hogy nagyon király gyakorlat, de h ilyen simán lenyomja a lehúzás-evezés kombót? Amúgy 1 érdekesség: régebben azt vettem észre, hogy a nyak mögé húzást nagyobb súllyal is bírom csinálni. Tudom,sokan mondják h rossz a vállnak meg minden. De ha mondjuk csak pár hónapig "vetném be", nem őrült súlyokkal, lehet jobb volna mint a sima lehúzás?
  • Attila8805
    #25593
    Ki mondta hogy mindet én használom?
    Többen vásárolunk ;)
  • Attila8805
    #25592
    Évente kétszer teljes vérkép vizelet teszt.
  • Tyler1
    #25591
    Kíváncsi lennék milyen karosszéria kíván meg havi 300 dellányi anyagot. Erős a gyanúm, hogy a haladótól is messze van, csak a csirke-rizzsel nem lehet olyan gyorsan pávázni.
  • Falkon
    #25590
    Ohhhh köszönöm!:)))
  • csuszi
    #25589
    nem. a winstrol egy viszonylag olcsó dopping, és iszonyatos regeneráló, gyulladáscsökkentő, sérülést mulasztó hatása van.
  • KaBuTo666
    #25588
    Ha már szteroidot szedsz, orvossal figyelteted magad?
  • Retsu
    #25587
    Na jó, nyilván nem a horribilis összegű cuccokra gondoltam. Azokról már hihetőbb hogy védenek valamelyest. Nem hinném akkor sem, hogy megéri, a használók nagyjának vmelyik szervét előbb-utóbb kikezdi. Persze vannak szerencsésebbek, de az ő bajuk még ha nem is csinálnak belőle lelkiismereti kérdést hogy csalnak. Mert végül is mindenki csaló, aki anyagozik.
  • csuszi
    #25586
    ha arrogáns akartam volna lenni Veled, nem írtam volna privátot infokkal... :)

    mondjuk ha esetleg más jött volna le, kibaszottul ellenzem a kokszot. de elfogadom, hogy valakinek ez jön be, szüksége van rá, kb úgy kezelem mint a cigarettát. mindenkinek joga van basztatnia a testét stb stb.
    nem vagyok naiv, tudom hogy kell neked, akármit mondok. de lehet hogy rájössz x év múlva, nem biztos hogy kellett ez Neked. mondjuk tapasztalatnak jó.
    és a kábítószerrel ellentétben ez azért nem addikció. plusz nem olyan káros. károsnak káros, de azért nem heroin, vagy lsd, vagy kokain stb stb.
    mondjuk pont ár napja mondta egy haverom, hogy ha visszautazna az időben, egy kibaszott grammot nem venne be, idióta fasz volt. na mindegy. túlmutat egy fórumon ez a dolog. és semmi közöm hozzá.
  • Attila8805
    #25585
    Na mindegy a lényeg hogy mindent megtárgyaltunk. :)

  • csuszi
    #25584
    #25564 #25570 #25572
    ennyi ment neked.

    a 73-as pont azt írom, hogy a kifogásolt hsz. effe nek szólt. ;)
  • Attila8805
    #25583
    csuszi | ma 22:18 | privát | galéria | válasz | #25573
    neked ment az a hozzászólás?
    Válasz 'Attila8805' üzenetére (#25571)


    De lehet az én arrogancia mérőmmel van baj :)
  • csuszi
    #25582
    valamit elnézel...mondd már melyik hozzászólásra gondolsz, mert komolyan visszaolvastam minden Neked szántat, és egyikben se voltam arrogáns.
    (ez esetben probléma van az arrogancia mérőmmel:))
  • Attila8805
    #25581
    Az enyémre volt válasz gondoltam akkor nekem is szántad :)
  • csuszi
    #25580
    ez nagyon helyes. én mindig úgy írok, úgy válaszolok, ahogy az életben tenném, dekányival se kedvesebben, se bunkóbban.
    soha életemben nem bújtam a monitor mögé.

    a hozzászólás arrogáns volt, mert arrogánsnak szántam, csak éppen nem Neked. aki kapta, pedig okkal kapta. olvasd vissza az előzményt ;)