33479
12316971501353788406.png
  • JohnnyNapalm
    #25659
    kapsz 3k-ért fehérjét, csak nem 5 kilót hanem 0,5-öt:D
  • Vaxi
    #25658
    Szia!
    A címen ne sértődj meg, ezt a cikket javaslom elolvasásra :)
    http://body.builder.hu/magazin.htm4?url=/testepites/tapkieg/feherjet-a-vaterarol-eszlenyeknek


    Felmerülhet benned a kérdés, hogy mennyire lehet hiteles egy ilyen cikk egy táplálék kiegészítőket forgalmazó cég tollából, de szerintem ezek után Te is belátod, hogy sajnos 3000 forintért nem kapsz tejsavó fehérjét.

  • miapicsa01
    #25657
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni?
    Valaki evett már ezekből?
    http://sport.vatera.hu/testepites_fitness/vitamin_taplalekkiegeszito/izom_tomeg_novelo_tejsavo_feherje_konc_80_akcio_1628996105.html

    http://sport.vatera.hu/testepites_fitness/vitamin_taplalekkiegeszito/tejsavo_feherje_izolatum_90_1627724621.html


    http://sport.vatera.hu/testepites_fitness/vitamin_taplalekkiegeszito/wpc80_feherje_lengyelorszagbol_2_5kg_vodros_cs_1628869877.html

    Nem gáz a cucc?

    Köszi.
  • DarkHorSe
    #25656
    Hat en ott szoktam edzeni, a sulyok mindenhol ugyan olyan nehezek. Azert akarok elmenni mert kezdik kurvara elhanyagolni azt a termet, furdeni nem lehet, koszos mocskos az oltozo, amugy sok cigany jar le, de toluk nem kell fosni, kurva jo fejek :D

    Talan 1 gep ami nem hasznalhato, a tobbi normalisan mukodik :)
  • Attila8805
    #25655
    Ez is Cristofel XD Ha röhögni akarsz olvasd El XD
  • 0Fritz0
    #25654
    Hacsak úgy nem. :)
    Sosem kerestem volna a komplett terembérletek között.
    Kissé kopottasnak tűnik, vajon minden vas használható?
  • TVelvet
    #25653
    nebassz, van értelme akkor oda menni?
  • Különc
    #25652
    Pihenés, szakorvos, imádkozás a Jóistenhez triumvirátusból tudok ajánlani (vagy ebben a sorrendben)
  • Effe88
    #25651
    szégyen ez a majom
    de igazából szomorú, hogy egyel talán még a tv-be mutogatják:S:S:S
  • Fbn Lx
    #25650
    Valamit tanácsoljatok lécci :S
    hátra edzettem az elmúlt héten, és jobb oldalon a gerincem közepe táján, közvetlenül a gerincem oldalában egy ponton olyan brutális izomgörcs vagy nem tudom mi lett, hogy jobb kézzel megérinteni a bal vállamat is fáj. Van ilyen tapadókorongos elektromos kütyü, azt raktam a hátamra 20 percre, meg egy izomlazító, de semmi, nagyon mélyen van, csak úgy tudom megnyomni kb, ha az öklömet benyomom a gerincem mellé
    És ha a hátamon izomgörcs van, az kb mindig ezen az 5x5 centis területen, de ilyen durva még nem volt.
    Ez ellen tudtok valami hatékonyat? :S
  • Vaxi
    #25649

    Érdemes megnézni a videót :D
    Egyébként örülök neki, hogy lejáratja a saját kis kokszos fajtáját ez a kis buzeráns :D
    A másik, hogy fasza, hogy hívtak egy értelmes embert is.http://www.pink.hu/sztarok/vv-cristofel-szteroiddal-lovi-magat-injekcio-testepites-video-2168101
  • DarkHorSe
    #25648
    Folapon > Teremberlet> Terembérlet

    Body terem

    Korlátlan havi bérlet: 5.000 Ft
    Korlátlan nyugdíjas: 6-14 óráig/4.000 Ft
    Egyszeri alkalom: napi 1x120 perc/800 Ft

    Nyitva tartás: 06-22 óráig

  • 0Fritz0
    #25647
    Megnéztem a honlapjukat és elég tehetségesen titkolják az edzőtermüket, mivel egy szót sem találtam róla.
  • DarkHorSe
    #25646
    25en veszi at a termet a vagyonkezelo zrt, nem biztos hogy jovo honapban meg mukodni fog :D
  • TVelvet
    #25645
    Uhh!

    Köszi, hogy felhívtad erre a figyelmet, Konkrétan ott lakok gyalog 10 percre.

    Most "Aterembe" -be járok, csak kicsit lepukkant szegény, (és drága) valami normálisat kerestem.

    Köszi. :) Jövő hónaptól oda fizetek.
  • immovable
    #25644
    Sparta gym. Bár ez a budai oldal a 10-es út mentén. Van weboldaluk, ott vannak árak. 9000 a férfi bérlet.
  • JohnnyNapalm
    #25643
    hát majdnem, amiről én beszéltem az itt 14-es villamos utolsó előtti megálló:D
    (meg van egy másik is kicsit előbb)
  • DarkHorSe
    #25642
    Kar pedig vicces lett volna :D
  • JohnnyNapalm
    #25641
    nem
  • DarkHorSe
    #25640
    Arcod mikor enis odajarok :DD
  • JohnnyNapalm
    #25639
    igen már ötödik éve, nem egy hipermodern hely (sőt inkább régimódi:D), de minden fontos eszköz megvan ami kell
  • DarkHorSe
    #25638
    Csak nem a halassy oliver sportkozpontrol lenne szo? :D
  • JohnnyNapalm
    #25637
    de persze részletesebb útmutatást is tudok adni pm-ben, ha érdekel:D
  • DarkHorSe
    #25636
    Te oda jarsz?
  • JohnnyNapalm
    #25635
    IV kerület, újpest, annak is az északi fele
  • DarkHorSe
    #25634
    Merre van a terem?
  • JohnnyNapalm
    #25633
    attól függ hogy az 5k olcsó-e
  • DarkHorSe
    #25632
    Pesten tud valaki olcso edzotermet?
  • Stockbauer33 #25631
    Nekem extra megfájdult csak a fejem tőle.Sztem nemérnek semmit.Ez a Jack3D úgy tól mint egy gőzmozdony.Akinek jó az tólja 1000L a creatinokat de én a koxra esküszöm de inkább nem offolok

    Eszméletlen durva ez a cikk( #25556 ).A boxedző haverom huga többszörös világbajnok kickboxos és mesélt mikor kimentek az olimpiára h hogy megy ott a minta vétel(az edzők hugyoznak).Aki tud fizetni(amerika) azoknál elfordulnak
  • sikora
    #25630
    Üdv! Tapasztaltak segítségére szorulok! 34 éves 175cm/85kg vagyok, kezdek szétcsúszni. Koromból adódik már az uszógumi, kevésbé feszes mellizom. Szeretnék elkezdeni itthon edzegetni, kézi súlyzóval heti 3 alkalmat. Gondoltam fekvőtámaszra stb. Nem tökéletes test a cél csak jó kondi. Sosem gyúrtam. Hol találok én ehhez megfelelő edzésprogramot? A másik kérdésem, kell-e valami tömegnövelőt vagy bármit szedni ami úgy energizál? Értitek, hogy ne érezze fáradtnak az ember magát! Előre is köszönöm a tapasztalatokat és tanácsokat.
  • Roger6
    #25629
    Ilyet sem hallottam még. Vízfej.
  • Effe88
    #25628
    Tapasztalatom: kb. 3 éve próbáltam egyszer rendesen végig csináltam anno a kúrát(aszem bioteches volt a cucc monohidrát) de nekem nem jött be szépen bevizesedtem akkora volt a fejem mint egy malacé....

    #25620 Stockbauer üzenete elég kimerítő volt szerintem, le írt mindent
  • Roger6
    #25627
    És ezt miért nekem címzed? Nem is írtam semmit róla...

    Amúgy a kúra befejeztével csökken az erő, de NEM arra a szintre megy vissza, ugyanis a megnövekedett erőnlét következtében pont hogy többet tudsz dolgozni, + a kis vízmegtartó hatása miatt az izomrostok könnyebben jutnak táplálékhoz. Ergó = gyorsabban fejlődsz. Ez a célja.
  • center86
    #25626
    Teljesen igazad van, tiéd a pont! A történethez annyi még hozzátartozik, hogy körülbelül 1 évvel ezelőtt feltettem egy hasonló kérdést a kreatinnal kapcsolatban, amikor többen mondták, hogy felesleges és használjak jumbo-t, abban is van elég. Gondoltam ezzel a mondattal egyből ki is iktatom a jumbo -t a válaszokból, de úgy tűnik rosszul sült el. Esetleg ha van bármiféle tapasztalatod a kérdésemmel kapcsolatban, örülnék, ha megosztanád velem.
  • oliwwer
    #25625
    Kezdésnek mindenki a monohidrátot ( a por állagút) ajánlja, és nekem is az vált be, annak ellenére hogy a kapszulás sokkal kényelmesebben adagolható.

    Szerintem sok differencia nincsen különböző gyártók közt, full force, biotech, scitec, amelyiket szimpatikusnak találod és árban megfelelőnek.
    Annyit megjegyeznék, hogy ha magas vérnyomásra hajlamos vagy, akkor óvatosan, nekem kicsit megfájdult a fejem az első néhány alkalomnál, de kibírható, 3-4-ik alkalomnál el is múlt már. Kúraszerűen érdemes szedni, itt megtudhatod hogyan kell a kúrát megfelelően csinálni (be kell regelni az olvasásához).
  • Effe88
    #25624
    vitaminokat is tartalmaz még se vitminkészítmény
    Szóval ne ebbe akard keresni a kreatint
  • center86
    #25623
    Köszönöm a választ. Az erő növekedéséről és az izmok vastagodásáról hallottam, és egyértelmű volt számomra, hogy a kúra végeztével mind az erő, mind a tömeg visszaesik. A vizesedés az, ami visszatartott eddig, valamint az, hogy megannyi fajta kreatin (monohidrát, foszfát, hidroklorid, stb) közül nem tudtam választani. Ezért kértem volna itt segítséget.
  • center86
    #25622
    Talan azert mert a Jumbo tartalmaz kreatint. lol
  • Roger6
    #25621
    Szeva Stockbauer, te mit csinálsz itt?
  • Stockbauer33 #25620
    Megmarad-e a kreatin kúra során felszedett erő és tömeg?

    100%-ban biztos nem. Gondolj bele: egy pluszt, egy turbó hatást elveszel a testedtől, amit korábban megkapott, és aminek a hatására jobb teljesítményre volt képes. Egyértelmű, hogy ennek hiányában lesz némi visszaesés. A jó hír, hogy amennyiben a kúra ideje alatt, és az után is következetesen betartottad a testépítő jellegű étkezés szabályait, akkor kihoztad a kúrából amit lehetett, és hosszabb távú eredményeid is lesznek. Magyarán szólva, a felszedett tömeg és erő jó része megmarad. Ha azonban csak a kreatinra hagyatkoztál, és nem foglalkoztál a megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyag bevitelével, akkor bizony a felszedett tömeg nagyobbik része víz lesz, ami a kúra végeztével szépen távozik, az erővel együtt. A kreatin egy nagyon hatásos kiegészítő, de önmagában semmiképp sem elegendő a növekedéshez!


    Alul a commenteket érdemes elolvasni

    Vagy itt

    Hacsak az edzés erőnlét növelést szeretnél akkor egyértelmű hogy a Jack3D.Csak óvatosan vele mert nagyon ütős :)