33479
12316971501353788406.png
  • Attila8805
    #25907
    +1
  • Roger6
    #25906
    Ha mind amatőrök vagyunk, akiknek aztán rohadtul nincs szüksége rá, miért akartok erről beszélni? Miért érdekel ez ennyire titeket?

    Nem tudsz kajálni? Nem tudsz főzni? Nem tudsz bevásárolni? Nem tudsz edzeni keményen? Mert ha ezek mennek, akkor nincs értelme az egésznek.

    Szavazásnak meg nem sok értelme van, amikor 6 alregje van itt egy-két embernek.
  • DarkHorSe
    #25905
    szerintem mehet a szteroid tema, ugyis csak arrol szoktunk beszelgetni :D
  • jazzy
    #25904
    Elég lesz jó? Mindenki használhatja, engem nem érdekel, itt nem kell reklámozni.

    Szerk: Tudjátok mit, ha megszavazzátok tőlem lehet itt róla szó, közös döntés alapján írtam ki, hogy ne legyen ez itt téma. Szavazzatok és akkor kiszedem a feliratot a bannerból. De honnan lehet venni mennyiért stb továbbra is törölve lesz.
  • Attila8805
    #25903
    Nem azt mondtam hogy árulni legális hanem használni.
    Eddig a használatról volt szó!
  • Attila8805
    #25902
    A „doppingolás” 1999. március 1. és 2000. december 14. között volt bűncselekmény Magyarországon. Az 1999. évi LXXXVII. törvény emelte be a Büntető Törvénykönyvbe, „visszaélés teljesítményfokozó szerrel vagy módszerrel” néven és az Alkotmánybíróság 47/2000. (XII.14.) határozatával nyilvánította alkotmányellenesnek. Ennek az volt a következménye, hogy a folyamatban lévő ügyekben az eljárást meg kellett szüntetni és a már jogerős határozattal lezárt büntetőeljárásokat felül kellett vizsgálni. A doppingolás, mint bűncselekmény tehát kikerült a Büntető Törvénykönyvből, ezért nem követ el ma bűncselekményt, aki doppingszereket használ vagy doppingnak minősülő eljárásokat alkalmaz, illetve más doppingolásában közreműködik. (Ha a cselekmény más büntetőjogi tényállást is megvalósít – például testi sértést - természetesen abban elmarasztalható.)
  • Tyler1
    #25901
    Egyébként érdekes, hogy mennyire tabu ez a téma még mindig a testépítés világában. Annak ellenére, hogy kétségtelenül jelen van szinte minden élsportban, egyik más sportágat sem övez ennyi sztereotípia, és tévhit, mint ezt. És ez pont a laikus ember tájékozatlansága miatt van így, azért mert tabuként kezelik még profi szinten is(pedig hát elég nehéz tagadni az egyértelműt). Ezért hiszi a sok hülye, hogy csak a koksztól lesz nagy, ezért hiszik a szülők, hogy a fehérje szteroid, az ORVOSOK, hogy bármiféle táplálékkiegészítő egészségre ártalmas szerekből készül, ezért van negatív megítélése az egész sportágnak egy olyan világban is, amelyben a túlsúly globális méretű probléma, a mindennapi ételek jelentős része egészségtelen, káros anyagból készül, a gyorséttermek befolyása pedig töretlen.

    Igenis fel kell vállalni bizonyos dolgokat, ki kell állni és végre tiszta vizet önteni a pohárba. Tudatosítani kell az emberekben a szteroid fogalmát, az elvét, a célcsoportját, a miértjét, az előnyeit-hátrányait, és széles határt húzni az amatőr sportolás, kondizás között. Ez az év véleményem, de gyanítom irgalmatlanság lesz ebből is, szóval hadd szóljon
  • Roger6
    #25899
    Aha, megkérdezhetem melyik bolt polcairól lehet akkor megvásárolni, ahol hiteles címke,vonalkód meg áfás számla is van hozzá?
  • Attila8805
    #25898
    "Ja, és nem mellékesen illegális a dolog."
    Csak ha élversenyző vagy és csaláshoz használod.
    Amúgy annyit böködöd magad meg azt szedsz be amit akarsz.
  • Attila8805
    #25897
    ".. mondtam neki hogy felejtse el, mert nem csak nem lesz abból sosem igazi izom"
    Miért milyen izom az műanyag? :D
  • Különc
    #25896
    Ez a gyerek nevetség tárgya már jó ideje
  • csuszi
    #25895
    egy fasz, az is marad. :)
  • jazzy
    #25894
    Meg fogom beszélni veled kultúráltan ha moderátor topicba nem emlegeted a nevet 3 percenként, itt meg nyájaskodsz, meg nem pontozgatsz 6 alreggel mondjuk 1 hónapig. Utána ha látom, hogy normálisan állsz hozzá másokhoz és a fórumozáshoz beszélhetünk kultúráltan. Addig ez marad.
  • Vaxi
    #25893
    Mondjuk én már nagyon unom, hogy neten magyarázzam (előben már régen letettem róla), hogy mi a különbség a tejsavó protein és az anabolikus szteroid között :D


    De mondjuk azért Arnoldot lefikázni azért mert kokszolt... Az élsport ilyen. Hozzá tartozik. Egészséges? Nem. Melyik élsport az? Egyik sem. Akkor meg?
    A szememben így is hatalmas ember az összes sportoló (focistákat kivéve, bocsi), SOHA nem lennék képes olyan teljesítményre, és lemondásra, mint ők. Koksz ide vagy oda, hosszú évek kőkemény munkája van minden sportoló (nem csak testépítő/erőemelő) mögött. És ezt tisztelni kell.
  • poruljartal
    #25892
    így
  • Vaxi
    #25891
    nem a kox-ot akarja legalizálni, hanem itt a témát :D
    legalább is én így értettem.
    Azzal viszont egyet értek, hogy ki kerülhetne egy jó cikk a szteroidok ártalmas hatásairól.
  • Roger6
    #25890
    "'mi a külömbség táplálék kiegészítő és koksz között. Ezért kéne, hogy ne legyen tiltva." - ez hihetetlenül logikus gondolat. Tehát nem a táplálékkiegészítőt kéne elmagyarázni az embereknek, hanem a kox-ot legalizálni. Hát azt hiszem, ilyen gondolatmenettel még jó hogy nem értek egyet.

    Áhh, értem. Szóval a mennyivel nehezebb kérdés egyenlő a milyen más izomcsoportokat mozgat meg kérdéssel. Tök logikus ez is, én kérek elnézést.

    Ha koxról akarsz beszélgetni, irány a koxos topic. Miért olyan nehéz ezt felfogni?
  • Vaxi
    #25889
    Nem rossz ötlet, amit mondasz!


    http://www.webbeteg.hu/cikkek/endokrin/1823/az-anabolikus-szteroidok-es-mellekhatasai
    http://body.builder.hu/cikkek.htm4?id=109
  • poruljartal
    #25888
    Nem értünk egyet. Sokan szerintem nem tudják azt sem, hogy mi a külömbség táplálék kiegészítő és koksz között. Ezért kéne, hogy ne legyen tiltva.

    Renjike meg lehet arra gondolt, hogy milyen más izomcsoportokat dolgoz meg az, ha két egykezessel egyensúlyoz kinyomáskor.

    Bírjátok ki, hogy nem magatok elégedettségére írtok kommenteket.
  • Roger6
    #25887
    Ha jól tudom van már egy koxos topic, oda mehet a téma. Nézd meg, ott milyen nyíltan ajánlják a cuccokat, mennyi okos ember van ott. Ha kox témát akarsz, szerintem menj oda. Ez megmaradhatna tiszta, naturál testépítő topicnak. Ja, és nem mellékesen illegális a dolog.

    Renjike, úgy őszintén. Mégis milyen választ vársz egy ilyen kérdésre? Hülye kérdés, hülye válasz.
  • Neoncsoves
    #25886
    Bár mondjuk szerencsére sikerült lebeszélnem róla :)
  • Neoncsoves
    #25885
    Nekem is egy nálam fiatalabb (17 éves) ismerősöm azt mondta, el akar kezdeni kondizni, de hogy ő előbb szurkálni akarja magát hogy meglegyen az izom, aztán majd 2-3 hónap után abbahagyja és rágyúr hogy igazi izom legyen... mondtam neki hogy felejtse el, mert nem csak nem lesz abból sosem igazi izom, hanem rohadtul káros is az egészségre...
  • Renjike
    #25884
    komédiás.
  • poruljartal
    #25883
    jogos amit mondasz, de felelősség teljesen is lehet beszélni róla, nem csak az előnyeit kidomborítva. Pl bannerban nem a steroid témát mellőzni szöveg lenne, hanem a steroid káros hatásai link. Jól mondod, hogy sokan hozzá nyúlnak korán, de azzal, hogy beszélünk róla szerintem többet segítünk, lebeszéljük észérvekkel, tudatosítjuk az emberekben, hogy ne féljenek kérdezni mint eddig, aki akar válaszol, és nem falakba, negativitásba ütköznének. Csak próbáljuk ki egyszer.
  • Roger6
    #25882
    5,3%-kal.
  • Roger6
    #25881
    Nos. Alapjában véve a kox-ot akkor kéne használni, amikor elérted a teljesítőképességed és a genetikád határaid. Hogy miért nem beszélünk róla? Mert a sok gyökér így is 1 hónap után szer után nyúl, mert fogalma sincs, mi az a testépítés. Innen közülünk senkinek nem kéne használni, és azért kerüljük, tiltjuk - szerintem - mert rohadtul káros az egészségre és ezt elég sokan nem fogják fel, vagy nem akarják tudatosítani magukban.

    + ha idekerül egy kezdő, ne már a kox-táma fogadja, mintha az valami természetes dolog lenne.
  • Renjike
    #25880
    egykezessel mennyivel nehezebb mint a sima fekvenyomás?
  • poruljartal
    #25879
    kultúráltan azért megbeszélhetjük, miért gondolják páran a koksz téma mellőzését helyesnek?
    Ez is a testépítéshez tartozik, azon túl, hogy nem linkelünk illegális oldalakat, beszerzési forrásokat, engem nagyon is érdekelne. Nem használni akarom, azaz ez a része úgy is mindegy... kiváncsi vagyok.
    Ez így nem túl demokratikus.
  • jazzy
    #25878
    Ne fikázd a legendás testépítőket és fejezd be a koksztémát, mert kivágatlak innen. Sokadik figyelmeztetés ez már.
  • Retsu
    #25877
    Na nem leszólni hé!:) Lehet h most nem vagyok túl jó formában, de tavaly 30al nyomtam 1 kézzel(és nem egyet-kettőt).
  • Vaxi
    #25876
    Megnézném az 1 kezes fekvenyomásodat egy 25 kilós súlyzóval.
  • hungary27
    #25874
    :D
  • JohnnyNapalm
    #25873
    youtube live stream Scooby1961 otthoni műhelyéből:D
  • Tyler1
    #25872
    Ha már Arnold, hát mi kar ez 18 évesen.

  • Fec papa
    #25871
    humiariból:

  • Tyler1
    #25870
    A csoki-szezám is érdekes lehet. A szezámról nekem valahogy nem egy édes ízvilág ugrik be, persze lehet, hogy én vagyok ennyire gasztroműveletlen :)
  • Effe88
    #25869
    nagyon finomak:)
  • Attila8805
    #25868
    Ez a scitec-es igaz?
    Már az egyik haverom is ajánlotta ezt a márkát.
    Meg is lesem milyen ízben vannak még.
  • A Kaszas
    #25867
    whey pro prof banános és erdei gyümölcsös
  • Attila8805
    #25866
    NA ha itt tartunk skacok valami fasza ízű fehérjét tudtok ajánlani?
    Természetesen azért minőségi is legyen :)
    Előre is köszi.