33479
12316971501353788406.png
  • Breki33
    #25947
    Ez kimaradt

    http://www.biotechusashop.hu/your-body/2012/09/20/Izzadjunk_az_edz%C3%A9s_ut%C3%A1n_is/?utm_source=FB&utm_medium=cikk&utm_campaign=regener%C3%A1ci%C3%B3+szauna
  • Breki33
    #25946
    Ezt a fajtát?

  • Vaxi
    #25945
    én azután, hogy beírta valamelyik, hogy nem szed semmit, inkább sörözik, nem foglalkoztam a témával :D
  • Breki33
    #25944
    lóbalzsammal :-)
    sportkrémmel
    hideg-meleg vizes zuhany



    nyújtás

    http://edzesterv-online.hu/edzsetervek-altalaban/44-edzestervekrol-altalaban/63-fitnesz-nyujto-gyakorlatok

    Edzés utáni fehérje, szénhidrát

    egyéb módszerek
    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_35_lmw_430_gyors_regeneralodas.php
  • center86
    #25943
    Nálam az edzés utáni izomláz gyakran csak harmadnap érződik igazán. Tehát egy hétfői lábedzés után kedden még járok, szerdán már alig bírok kikelni az ágyból. Ti mivel gyorsítjátok fel a regenerálódást?
  • Tyler1
    #25942
    Igazából mind1, mert a 20 is csak 19,25 ugye ha 77%-os fehérjetartalmat számolunk. Csak ott az a 1,75g hol van? Csokisnál legalább a 18,5 valós.
  • tigeroo
    #25941
    bocs amúgy, most tanulmányoztam jobban a vödört,

    szal: csokis 18.5/25g fehérje
    minden más íz: 20/25g

    (de ez így a magyar címkén nincs feltüntetve csak az "eredeti" címkéjén, énis kb. a 3. vödör után vettem észre ezt)
  • tigeroo
    #25940
    bár ez nem épp diétás, de én úgy szoktam hogy:

    fogok 1 kis tányért vagy valami kicsi tálcát, alufóliával kibélelem, beleszórom a zabot, aztán gőzön olvasztok 1 kis csokoládét + kis olaj (100g csokihoz kb. fél evőkanál) és ráöntöm. be a hűtőbe, 1 óra kb. míg megdermed és utána csak az alufóliával együtt felnyalábolod és viszed is, finom, laktató. sőt, ha sok zab-kevés csoki arányban csinálod akkor fajin csokis zabos cuccot kapsz, amit aztán lehet tejjel enni.
  • Neoncsoves
    #25939
    írtam egy 3 bekezdéses írást, de inkább nem küldtem el mert úgysem fogták volna fel
  • jazzy
    #25938
    Ha valaki akar hozzászólni a nagy szavazó topicban a vitamin káros vagy nem káros vita van.
  • Prince of Máté
    #25937
    Én aprószeműt szoktam venni, de otthon is le tudom darálni a zabpelyhet, minek külön olyan venni? :D
  • oliwwer
    #25936
    Lidl-ben lehet kapni felaprított zabpelyhet, 500gr 200ft. Beöntöd tálba, rá a protein, összekevered, rá a tej/víz, elkevered, kiváló reggeli
  • hungary27
    #25935
    Be kell áztatni és hamar megtudod enni. Tejbe+mézbe, de inkább csak sima vízbe rakd. 2 óra allat jó lesz.
  • Prince of Máté
    #25934
    Tudnátok mondani valami jó "receptet" a zabpehely olyan módú elkészítésére, hogy munkehelyen/iskolában is fogyasztható legyen?
    Mert én csak itthon szoktam enni "müzli"ként : zabpelyhet bele 1 tálba tejjel és porral, csak így kb 40-50 percig eszem...
  • Tyler1
    #25933
    Na akkor következőnek bepróbálom, ha nagyon távol áll majd az ízlésvilágomtól akk beleszórom desszertekbe :)
  • tigeroo
    #25932
    én azt szívom, nekem bejön (csokist vennék csak az 78/100g fehérje, ez viszont 80/100)
  • shaba23 #25931
  • Tyler1
    #25930
    Arról olvastam a legtöbb negatív véleményt :) Egyszer vettem ilyen ízű jégkrémet, hát olyan utóízt azóta sem éreztem, vallatni lehetett volna vele.
    Amúgy ez gyártó függő is, a Scitec, Full Force, Cytogen, Biotech többnyire jó ízeket gyárt(ott), de a PowerTrack-ről elég vegyesek az élmények.
  • Vaxi
    #25929
    inkább citromos, mint túrós.
    kicsit kesernyés, nekem nagyon ízlett, sütibe meg isteni volt
  • csuszi
    #25928
    nekem az az új álláspontom, hogy ne abból induljunk ki, mennyire szeretjük az adott ízt teszem azt a csokis epret, vagy a mézes vaniliát (nyami),
    hanem hogy ezt vajon szintetikusan hogyan is képzeljük el (brrr)
    és kettő, próbálni, mert 2-3-5-6 kg azért elég sok szenvedni vele.
    erre jutottam 25 vödör csoki, majd 3 próba banán eper méz kombó után...:)
    ezentúl only csoki mogyoró és ezek kombója :)
  • jazzy
    #25927
    Citrom túró jól hangzik :) Azért a citrom ízt nehéz elrontani.
  • Tyler1
    #25926
    PowerTrack fahéj íze mennyire áll köszönőviszonyban a fahéjjal? :) Próbálta már valaki? Esetleg az erdeit? Többi nagyon rémisztőnek tűnik(citrom-túró, banán, vanília).
  • Roger6
    #25925
    "a fejlődésemben csak a pénztárcám szab határt."
  • DarkHorSe
    #25924
    Aminot hianyolom!
  • Roger6
    #25923
    rF-ből biztosan, minden nap nézem.
  • 5m0k3sh0w
    #25922
    nem, csak olyan ismerős a logód a battlefield 2 topikból. de lehet hogy az rfactorból inkább
  • Roger6
    #25921
    Csak lan partin, neten nem. Ez jött le a csirkéből?
  • 5m0k3sh0w
    #25920
    te nem battlefieldeztél?
  • Roger6
    #25919
    Tepsiben 1 kiló krumpli + 1,5 kiló csirkecomb, és pár deka sajtot reszeltem le. Holnapi 3 fő étkezés, bár azt hiszem belecsippantok ma este is még kicsit.

    Amúgy kreatin. Kb. 4 hete kezdtem, rendesen feltöltéssel (sima monohidrát, BioTech-es). 4 hét alatt 84-ről 88,5 kg (bár ma kb. 1 liter víz fogyasztása után néztem meg), és ma rekordot nyomtam fekvenyomásban, ami a leggyengébb számom amúgy az edzésen. Kajára nagyon figyelek, rengeteg rizs + csirkemell, de anyagi okok miatt be kell minden hónapban rakni egy csirkecombos hetet is. Hétvégente pedig hal. Imádom a halat, bele tudnék pusztulni. Reggelire turmix után kb. 40 perccel (kutyasétáltatás után)zabpehely plusz joghurt, és mivel imádom a kefirt, ezért fél liter még rámegy fél órával utána.

    Az étvágyam nagyon jó, napi 6-7-szer fogyasztok szilárd táplálékot, edzésnapon két turmix, pihenőnapokon egy, 1.000 mg C-Vitamin, és egy Vitaminkomplex. Most úgy érzem, hogy a fejlődésemben csak a pénztárcám szab határt. Pörgök, intenzíven edzek, mellette a hölgyet is tanítgatom, nagyon jól haladunk.

    Csak mindig éhes vagyok...
  • Roger6
    #25918
    Igen, ő az.
  • Különc
    #25917
    Ő a fia?
  • Breki33
    #25916
  • Breki33
    #25915
    tudom, azért raktam fel először az elsőt :P
  • Tyler1
    #25914
    Ma rakták fel a 2. részét.
  • Breki33
    #25913
  • Roger6
    #25912
    Szóval prűdködés az, ha nem szeretnénk a fórumban olyan szerekről beszélni, amik akár emberéletet is követelhetnek, és súlyos szervi elváltozásokat is okozhatnak, ráadásul le is beszéljük a kezdőket ezek használatáról. Értem, halál logikusnak tűnik.

    Egy kérdés: honnan a francból eresztettek ki titeket mégis? Nincs rá szükség, nincs arra szükség, hogy itt beszéljétek meg, hogy ki milyen "szert" használ, mert nem tudtok normálisan kajálni és edzeni! Mert ha valaki ezt a kettőt betartja, akkor nem lehet gondja semmivel!

    Én már írtam a megoldást: van koxos fórum, ott beszéljetek róla. Ha nem tetszik a topic, hozzatok létre magatoknak egy ilyet sajátban.
  • Attila8805
    #25911
  • Effe88
    #25910
    +1 szerintem legyen
    bár engem nem érdekel nem kokszolok de szerintem mehessen ez a téma is(persze árulás meg ilyen direkt linkek, hogy hol lehessen venni az ne...)

    engem nem zavar a téma aki akarja csinálja
    nem tudom mit kell itt prűdködni
  • Vaxi
    #25909
    Én sem értem, hogy miért akartok állandóan erről beszélni.
    de kurva unalmas, hogy másról sem megy itt a téma, mint ez, és az ehhez tartozó flém, és alregbaszogatás.


    ha szavazni lehetne, én arra szavaznék, hogy jazzy kérdés nélkül törölje a trollkodást és folyományait, maradjon meg ez a topic a testépítésről szóló híreknek, újak segítésének és edzés módszerek megvitatásának.
  • Attila8805
    #25908
    "De honnan lehet venni mennyiért stb továbbra is törölve lesz."
    Jogos.
    Jut eszembe a peptidekről mit gondoltok.
    Azok tudtommal nem tiltottak és nem csak testépítéshez lehet használni őket.