33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #25987
    pontosan ezért nem mertem én sem lemenni a terembe, 50 kiló környékén mozogtam, ruhában, vasággyal.
    féltem, hogy majd kinevetnek, vagy elzavarnak, de semmi ilyesmi nem volt.
    nyugodtan menj le, és ha szépen megkéred a nagyobb embereket, segíteni fognak.:)
    persze vannak faszparaszt gecik, de azokat ki lehet szúrni: úgy néznek ki, mint egy buzi, állandóan csak pofáznak, és pózolnak 1 karhajlítás után a tükörben.
  • Retsu
    #25986
    Ok, nyilván nem annyira szigorúan értettem az árat, 4k még okés lenne. Szóval a lényeg, h árban (meg minőségben) vmi átmenet azért legyen a power protein és a 100% whey prof. közt!
  • sapkafej
    #25985
    igen. és nem az a lényeg, hogy milyen a tested, hanem fizetsz-e. ők ebből élnek.
  • ravensoul
    #25984
    Elgondolkoztam azon, hogy konditerembe kellene járnom, hogy hatékonyabban tudjam a tömegnövelést csinálni. Elég vékony srác vagyok, félek, hogy szóba sem állnak velem... Légyszi ne nevessetek ki, de ez a hasonló testfelépítésű emberekben valós félelemként él. Mit gondoltok, érdemes személyi edző segítségét igénybe venni esetemben? (Ha bemegyek, azt sem tudom, mit mire kell használni... :D ) Tudna az edző étkezési, táplálkozási és életmódra vonatkozó tanácsokat adni személyre szabottan? Még sosem jártam edzőteremben, épp a fentebb említett ok miatt, ezért kérem a segítségeteket.
  • Panzermeyer
    #25983
    Hát ez eleve kizárt, mert a szójás fehérjék ára kb 2800 körül van, a tejsavót pedig 4000-nél olcsóbban nem nagyon kapod meg, csak nagyon-nagy akcióban. Esetleg borsófehérje? MHN - Protein Fusion Complex
  • hungary27
    #25982
    Protein 80
  • Retsu
    #25981
    Power proteinhez hasonló árfekvésű fehérjét keresek, amiben nincs szója. Normális választ ha kérhetem!
  • Roger6
    #25980
  • hungary27
    #25979
  • Fec papa
    #25978


  • Roger6
    #25977
    Fú de utálom az ilyen tárcsákat. Héten is voltunk egy új teremben körbenézni. Csilli-villi gépek, cicababák, zseléfejűek ezerrel. Mondom akkor jónapot, csináljunk egy kis felhúzást. Nézem a tárcsákat, fasza, 20 kilósak, négyet rá kezdésnek (persze bemelegítés és egyéb gyakorlatok után). Amikor meghúztam, azt hittem feldobom a plafonig. Utána néztem, hogy ugyan méretre a 20-25 kilóssal azonos, azonban csak 10 kiló. Spagettilábúak meg ott nyomtak 80 kilóval fekve, rúdon meg 6 millió ilyen szar tárcsa lógott, tiszta vicc. Oda sem megyünk többet. Na meg a havi bérlet kétszer annyi. Mondjuk jó nők voltak, ez tény.
  • ps7a
    #25976
    Ez se jobb mint a labdás
  • Fec papa
    #25975
    Mr.Olympia meeting.
  • Panzermeyer
    #25974
    Én ettől olcsóbbat még nem találtam, rendszeresen veszem is:
    http://www.naturvitamin.hu/pharmekal-health-omega3-halolaj-1000-p-163.html
  • Neoncsoves
    #25973
    Jól néz ki, nekem csak az a bajom hogy por. Már megszoktam a kapszulákat.


    Apropó, hol a legolcsóbb az Omega3 ill. multivitamin?
  • Panzermeyer
    #25972
    Találtam valamit, amire érdemes ránézni azoknak, akik szeretik a jó vételeket. Nem, nem fehérje. Nem minden, de pl a c-vitamin, a taurin és még néhány dolog kifejezetten kedvező áron van! Ingyenes szállítás 15E-től. Ha elfogy a c-vitaminom, kipróbálom a boltot.shop.vitaltrend.hu
  • Panzermeyer
    #25971
    A fahéjnak abszolút fahéj íze van, valódi és sok fahéjjal. Azt hiszem nekem az az íz jött be a legjobban, mert abszolút el tudja nyomni a szóját. A citrom-túró csakis (nagyon) hideg vízzel érdemes, különben felerősíti és "elferdíti" a citrom aromát benne.
  • Tyler1
    #25970
    Bereczki nagyon durva 23 évesen, és csinálja 5 éve ha jól tudom. Nagy név lesz pár éven belül.

  • Retsu
    #25969
    meg full természetes fehérjét is kaptál rendesen előtte h megvehesd ugye:D
  • 5m0k3sh0w
    #25968
    ezen sírok gecii ASD:?_ASDASD :DDDDDDDDDDD
  • Stockbauer33 #25967
    Sütikrém Az első adagból kettőt ittam olyan jó
  • hungary27
    #25966
    :_ASDAS:DA_
  • Renjike
    #25965
    7:04 fatal blow :D
  • ps7a
    #25964
    Tanulságos kis videó :)

    A 2. rész is kötelező :D
  • 5m0k3sh0w
    #25963
    szóval egy fitness alaknak tuti az az edzésterv. csak egy testépítőnek nem.
  • Prince of Máté
    #25962
    Én is így kezdtem, mielőtt terembe jártam volna. Nagyon szép alapot lehet csinálni vele az biztos!
  • Czdano
    #25961
    Fekvőtámaszoztam 2 évig mert nem tudtam terembe járni, kicsöcsösödtem eléggé..szóval igen, ha figyelsz arra mit kajálsz, igenis sokat ér :)
  • jazzy
    #25960
    Ha nem tudsz terembe járni természetesen többet ér, mintha nem csinálnád. Ha tudsz, akkor inkább terem. De akár nyaraláskor is kicsit formában tartani, vagy mozgáshiányod van, akkor ezek teljesen jók.
  • 5m0k3sh0w
    #25959
    ez ér valamit ha valaki ezeket csinálja?
  • Effe88
    #25958
    "Ez nem baromság , ez egy bevett módszer és piszok nehéz."

    akkor meg minek írod ezeket:D:D:D

    ja egyébként bevett szokás a bolondok között
    valóbanD:D:
  • Renjike
    #25957
    arról fogalmam sincs de jó pár embert láttam ilyet csinálni, arról hogy öngyilkosság-e vagy nem arról én nem tudok :D
  • shaba23 #25956
    És kik vették be ezt a piszok nehéz módszert?
  • Effe88
    #25955
    az persze
    csináljad csakD::D:D
  • Renjike
    #25954
    Ez nem baromság , ez egy bevett módszer és piszok nehéz.
  • Effe88
    #25953
    jézus ereje
    ekkora barmotD:D::D
  • poruljartal
    #25952
  • DaemoonHunter
    #25951
    Zabkása...4deci tejbe elkeverek 2 adag fehérjét, beleszórok 100gr zabpelyhet, főzöm amíg be nem sűrűsödik, általában betonra főzöm de még kanalazható azért. Olyan mint valami tejberizs de mégse:D
  • oliwwer
    #25950
    Azt hiszem igen, ez az
  • Roger6
    #25949
    Óvatosan a C-Vitaminnal, van benne valami szer... izé a... aszkorbin-sav vagy mi, az nagyon veszélyes cucc lehet.
  • poruljartal
    #25948
    nekem a meleg vizes fürdő szokott segíteni, de figyelj oda, hogy nem tűzforró, csak épphogy olyan meleg ami még nem fáj