33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #26027
    Nem tudom amúgy mire vársz, amikor egy egyszerű, szimpla kérdésre úgy válaszolsz: "sok eszed van". Ha ez a színvonalad, ne várj mást.

    Szedd csak. Te figyi, a csirkemellet vasárnap az ebédnél is szeded az arcodba?
  • Roger6
    #26026
    Áhh, elolvastam. Én hibám. De amúgy a kor sem számít, szóval így is hülyeség.
  • LocalPatriot
    #26025
    Kar?
    Szimplán egy véleményt vártam, de látom, itt nem kapok választ...
  • Breki33
    #26024
  • Roger6
    #26023
    Korán reggel ilyennek lenni, ejnye!

    Kar számít-e? Miért, te láttál már dobozokon olyan feliratot, hogy 30-as kar felett ajánlott? Hogy visszavágjak: sok eszed van neked is.

    "Ezt a fehérjét szedem". Hm... szedem... Szedd.
  • LocalPatriot
    #26022
    Pff...szted?
    Talán mert nem 10000 db-os te nagyon okos. Egyszer elfogy, és ha azt tanácsolják itt a hozzáértők, akkor nem veszek még 1 dobozzal... Sok eszed van:)
  • Klemice
    #26021
    Ha már megvetted és ezt szeded, miért vagy kíváncsi mások véleményére róla?
  • LocalPatriot
    #26020
    Üdv!

    Én most ezt a fehérjét szedem. Olcsóbb kategória, de csak honni szinten kondizok.

    http://shop.nhl.hu/item.php?kateg=BODY%20SHOP&kateg2=Feh%E9rje&kateg3=Musclegen&item=Whey%20Protein

    Mi a véleményetek erről? Átlagos edzéshez, jó? Kor nem tudom számít-e, 26 vagyok.
  • Roger6
    #26019
    Szerintem favágó kanadában, így dörrenti be a fűrészgépet.
  • 0Fritz0
    #26018
    Évtizedes kutatás után emberünk megtalálta az igazán hatékony derékgyilkos gyakorlatot.
    Kitartása mutasson példát nekünk. :)

  • Panzermeyer
    #26017
    Atya világ...
  • Attila8805
    #26016
    Ha ideges vagy emelgess súlyokat ;)
  • Tyler1
    #26015
    Én is megkaptam az "utolsó figyelmeztetést" a videó miatt.
  • Roger6
    #26014
    Ne pszichopatázzak? Mégis mit mondjak arra, aki fenyeget azért, mert hal helyett csirkecombot ajánlok? Ez normális szerinted?
  • Roger6
    #26013
    A nick nevem: Roger6. Mennyivel rosszabb, mint a Retsu? Köszi szépen, mehetsz haza.
  • Retsu
    #26012
    Az a szégyen ha tényleg magyar vagy ilyen nicked van!!! Ne kussoltass, ne pszichopatázz, mert becsületsértésért is felelned kell! ÉRTVE?
  • Roger6
    #26011
    Te megint mit fenyegetsz privátban? Mi az, hogy utolsó figyelmeztetés? Mi az, hogy megtalálunk? Ezen húzod fel magad, hogy hal helyett csirkecombot ajánlok valakinek? Te pszichopata elmebeteg, neked gumiszobában lenne a helyed! Mi az, hogy csinálom a feszkót? Mivel csináltam te beteg? Azzal, hogy mondtam, hogy a minőségi hal drágább mint a mell? Orvos látott már?

    Amúgy meg ki a halál fasza szólt hozzád, hogy azzal fenyegetsz, hogy megtaláltok??? A Grabowszki meg egy nick név, ne jugózzál meg szlovákozzál te nekem, alföldről származom, úgyhogy kussolj! Mit képzelsz te magadról? Szégyen, hogy ilyen ember tud magyarul egyáltalán...
  • Retsu
    #26010
    Ételről így beszélni... azért hogy képzeled te ezt???
  • immovable
    #26009
    Abban igazad lehet, hogy a verseny alatt annyira gyengék már, hogy egy gyerek is elvernék őket - Link 22-es pont A legnagyobb irónia, amivel az IFBB-nek szembe kell néznie, hogy míg más sportolók a versenyre érkezvén erőtől duzzadnak, és egészségesek, hogy a legjobbjukat nyújtsák, és rekordokat döntsenek meg, addig a testépítők ebben a helyzetben olyan gyengék, hogy egy felbőszített uszkár támadását sem tudnák elhárítani. - de azért erős emberek ezek.

    Az, hogy sír meg mit számít, gondolom dolgozott a célért éveket és akkor is sírna, ha nyerne meg akkor is ha nem.
  • Neoncsoves
    #26008
    ahh úgyis szeretem a csirkecombot:D köszi, ez jó ötlet!
  • Roger6
    #26007
    Esetleg cseréld le csirkecombra, sok helyen kapni csirkecomb-filét is, az 8-900 Ft / kg ár körül van.
  • Neoncsoves
    #26006
    néztem én is sok féle halat, volt amiből 2600 1kg... azt hittem valahogy ki tudnék olcsóbban jönni, de majd még meglátom... mindenesetre azért köszi, majd körbenézek ...
  • Roger6
    #26005
    Olcsóbb a hal? Nem tudom te hol nézted, de a hal (ami nem fos-szar ócska minőség) az drágább a csirkemellnél. CBA-ban amúgy 1-300 kilója már 2 hónapja, és vannak akciók is 1.100-ért.
  • Neoncsoves
    #26004
    Lenne egy gyorskérdésem: halból ti melyik fajtát ajánljátok (melyik a legolcsóbb)? Picit kevesebb a pénz és váltanom kéne csirkemellről, mert az picit drága (1kg 1600ft körül van, vagy több), halnak a kilója gondolom olcsóbb... Tengeri halat néztem, végülis nem olyan nagy a tápanyagbeli különbség, csak árat nem tudok, hogy ez a legolcsóbb-e. Van itt még "halas"? Vagy mindenki fehérje+csirkemell+rizs ?
  • Roger6
    #26003
  • 5m0k3sh0w
    #26002
    persze. az ilyen lufikat egy paraszterős ember bármikor helyben hagyja.. :D attól hogy ennyi izom van rajta még a feje nem bírja jobban az ütéseket :)
  • Tyler1
    #26001
  • jazzy
    #26000
    Szemébe is mondanád te férfi?
  • Fec papa
    #25999
    Gratulálok.
  • 5m0k3sh0w
    #25998
    ennél nincs viccesebb látvány :D a "férfiak" :DD gusztustalanok ezek
  • 5m0k3sh0w
    #25997
    nagy állat, azt bőg.. pfejj
  • Tyler1
    #25996
    Szegény...
  • Vaxi
    #25995
    http://body.builder.hu/magazin.htm4?url=%2Ftestepites%2Fversenyek%2Flement-az-olympia-megvolt-a-cimvedes
  • Neoncsoves
    #25994
    Ez tényleg nagyon olcsó! köszi!
  • tigeroo
    #25993
    ne félj, amúgy ha segítséget kérsz akkor pszichológia, hogy utána szimpatikusabb vagy az embereknek (pl. ha ismeretlenként ceruzát kérsz a melletted ülőtől), végülis ki nem szeret tanácsot és tudást átadni/okoskodni? :))
  • jazzy
    #25992
    Ez nem tudom miért ilyen marha vicces, de nem kéne elvenni a kedvét a srácnak, pont erről beszéltem múltkor, a kezdőkkel ésszel kéne foglalkozni, nem ilyen marhaságokkal ijesztgetni.
  • Panzermeyer
    #25991
    Legközelebb, ha nem lesz kedvező akció, akkor innen rendelem valamelyik fehérjét.
  • Panzermeyer
    #25990
    Ezeket találtam a 4K körüli kategóriában:
    ATP - Amino Protein 3000g
    FA - Whey Protein 4500g

    Kiszállítás 27E-től.
  • DarkHorSe
    #25989
    Nalunk volt ilyen, lejott a kis vezna gyerek, koszonni sem tudott aztan egybol ramentek a raj ciganyok, hogy mivan tesoooo neezdma koszonnie se tud, ott en vagyok mit edzel ott, szivtak a veret kicsit aztan tobbet nem lattuk a gyereket :DDD

    Hianyzik a regi terem, most ahova jarok csak nyomorekok jarnak kb :(
  • jazzy
    #25988
    Amit Vaxi írt. Értelmes ember nem nevet ki, hanem bíztat, mint sporttársat. Vannak ezek a parasztok is, akiket tényleg ki lehet szúrni, van a másik véglet, aki fülessel a fejében akkor se néz rád ha odamész, de vannak sokan segítőkészek. Egy a lényeg, cipőben edzünk, nem papucsban és akkor komolyan fognak venni.