33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #26067
    De... TUdom ki ő, de miért KÉNE ismernem, hogy milyen márka fizeti éppen? Ronney Coleman, Jay Cuttler stb-stb, mindegyikről tudom ki, és mégsem tudom ki pénzeli, kit reklámoz. Nem is érdekel.
  • Stockbauer33 #26066
    Ok akkor sry :D amúgy jó minőség .Én nemeszek meg minden szart és csak a minőségi cuccot veszem meg de sokszor kijön h olcsó húsnak .....Látom itt h sokan elspórolják és megveszik az olcsóbb proteineket de ha erre telik hát legyen.Ezek a jobb minőségi gyártók(Muscle Tech.Gaspari Nutrition.Optimum Nutrition)Scitec-et meg meg se veszek max a Monster100-at
  • JohnnyNapalm
    #26065
    nekem aztán mondhatod:D
  • Stockbauer33 #26064
    Fedor ellen nem mert kiállni
  • JohnnyNapalm
    #26063
    ha már máshonnan nem, akkor legalább innen ismerni kéne
  • Roger6
    #26062
    Esetleg van valami problémád?
  • Effe88
    #26061
    szerintem erre be is ruházok
    jó cucc:)
  • Effe88
    #26060
  • JohnnyNapalm
    #26059
    nekem végülis tökmindegy ki mennyire jártas táplálékkiegészítő témában, a lényeg hogy én tudjam mit veszek
    ez pedig bizony jó vétel volt, ha még a hivatalos oldalon megjelölt árnak is a felén sikerült megvenni

    egyébként hihetetlen jó íze van, igaz a cookies cream-et mindenhol sütikrémnek fordítják, de ennek a sztracsatella a magyar megfelelője (csokidarabok is vannak benne)
    tejjel keverve bármennyi adagot meg tudnék inni egyszerre, annyira jól csúszik

    a por állaga olyan, hogy szerintem már fokozhatatlan, néhány rázás után teljesen jól feloldódik, sehol nincs lerakódás

    (nem úgy mint a full force fehérjémnél, ami ehhez képest tényleg egy rakás ihatatlan szemét:D bár ott nem is az íz vagy az oldódás a lényeg hanem a költségkímélés...)
  • Roger6
    #26058
    Nem a reklámokat nézem, elhiheted.
  • Panzermeyer
    #26057
    Ez sem tűnik most rossz üzletnek.
  • Panzermeyer
    #26056
    A legnagyobb ajánlat az volt a sportikánál, amikor 3 db 2,27 kilós mutant whey rendelésekor darabonként kicsit több, mint 8000 Ft-os áron lehetett megkapni. Na meg a régi szép idők, amikor 30 (vagy 40?) %-os napok voltak :)
  • JohnnyNapalm
    #26055
    akkor gondolom nem nézel túl sok küzdősportot

    habár én sem
  • Roger6
    #26054
    Életemben nem hallottam erről a márkáról, persze ez semmit nem jelent.
  • JohnnyNapalm
    #26053
    sportika.eu
    külföldről küldik, emiatt verhetetlenek az árak, minden termék 30-40%-os kedvezményen, 990 a szállítás
  • Fec papa
    #26052
    Honnan rendelted? :D
  • JohnnyNapalm
    #26051
    új szerzeményem 4400 forintért:


  • LocalPatriot
    #26050
    Hálás köszönet minden tanácsért. Megfogadom!
    Ma megyek is a boltba:)
    Majd jelentkezek, később, hogy megy a kondi.
  • Vaxi
    #26049
    jaaa, értem :D
  • Neoncsoves
    #26048
    ja nem erről volt szó, hanem kimondottan Scitec v. Biotech témáról. egyik ismerősöm vett Biotech tömegnövelőt és mondtam hogy én Scitec terméket (Jumbo) vettem volna a helyében
  • Vaxi
    #26047
    a scitec és a biotech egyformán kiváló minőségű termékeket gyárt, de persze nagy körülöttük a hype. nem olcsó ugyan, de leszarom, én nem fogok vateráról lószarból gyártott tejport proteint rendelni.
  • Neoncsoves
    #26046
    ja hát végül is gondoltam, de sok profi testépítő gondolom nem véletlenül választja a Scitec márkát... és nem mindegyik reklámból használja azt a márkát. Illetve tömegnövelőből a Jumbonál jobbat eddig nem láttam (nem saját tapasztalat, minden testépítős ismerősöm pozitívakat mondott róla és látszik is rajtuk)....
  • Neoncsoves
    #26045
    Még lenne egy kérdésem, tudom hogy omega3 az omega3, de van aki esetleg próbálta mind a kettőt és tud véleményt mondani?


    Scitec Omega 3 vs ez


    a 2. jobban megéri árban, ezért is gyanús nekem :D
  • Vaxi
    #26044
    egyformán jó
  • Neoncsoves
    #26043
    ti mit gondoltok melyik a jobb tömegnövelő? A BioTech cuccai vagy a Scitecé? Facebookon betaláltak hogy a Scitec nem jobb csak agyon van reklámozva... :D
  • Breki33
    #26042
    nemcsak az akciós

    pont ma néztem hogy háromféle c vitamin is
    pont ezen gondolkoztam

  • tigeroo
    #26041
    jólesz az, a szalámiszsömlénél azért tényleg több kell.

    a fehérje jó, ha a szilárd kaja, és a vitamin már rendben van .

    ahogy Tyler1 írta, énis azt a vitamint szedem, (vagyis a mega daily one fajtáját), sokkal jobban jön ki az ember ár/dózis arányban, mint a tv-ben reklámozott meg gyógyszertárakban kapható cuccokkal, az RDA amúgyis csak egy hasraütött érték, ha izommennyiséget akarsz növelni akkor több vitamin is kell.

    én lencsét is szoktam beáztatni és megfőzni (kilója vmi 400ft és 26/100gé fehérje), ételesben azis megfér, ahogy írták a rizset is,vagy durumtésztát még pipihez, és tökéletesek. előző este elkészíted, nemis nagy macera.
  • Roger6
    #26040
    Múlt héten vettem Multivitamin for Men-t. Amúgy az 2 x 1-es, szóval egy havi adag "csak" (60 tabletta).
  • Tyler1
    #26039
    Biotechnél most akciós a Multivitamin for Men, vagy ott a Vitabolic, esetleg Scitecnél a Daily Vita-Min, ami elég 2 hónapra.
  • LocalPatriot
    #26038
    Oks, köszönöm a tanácsot. Biotech boltba veszek akkor majd multivitamint, meg c vitamint.
    Ám rizst eddig is lapátoltam, emrt azt tudtam h jó...:)

    Köszi szépen mégegyszer!
  • Roger6
    #26037
    Azzal bajt nem csinálsz, ha a fehérjét fogyasztod. Ami fontos, hogy a napi bevitt fehérje nagy része szilárd táplálékból történjen. Tehát csirkemellet nyomasd ezerrel, mellé lapátolj rizst. Reggelire joghurt + zabpehely + akár ebbe is mehet fehérje, amint rendben van a többi étkezésed is. Szóval ne hagyd abba a tápkieget, csak a hatékonyságát tornázd feljebb, mert így még elég karcsú.

    C-Vitamin napi 1 gramm ajánlott (akár több is lehet), a legjobb ha 2 x 500 mg-ot fogyasztasz, reggeli után, meg valamikor délután. Elengedhetetlen a mulitvitamin fogyasztása is. Fontos lenne, hogy nézd meg a vitaminok minőségét, ne a TV-ben szereplő reklámoknak higgy.
  • LocalPatriot
    #26036
    Értem. Jobban odafigyelek majd a kajára, és akkor ezt a fehérjét végig szedem, utána nem veszek. Esetleg, ha jobb az étrend.
    Vitamint szted érdemes szednem, vagy nem kell? Ha kell, milyet?
    Ám nekem a 3 kiló is "nagy szám" mert most vagyok 83 kiló. Nehezen hízok, gondolom ha nem is a fehérjének, de a kondinak hála:)
  • Roger6
    #26035
    Ugye sokan esnek a hibába, hogy csak a kilókat nézik. Amúgy ilyen étrend mellett ha napi 3 liter vizet iszol, még akkor is feljön rád ennyi. Kaját rakd tisztába, mert a fehérje semmit nem ér így, nem lesz erőd edzeni, nem fogsz fejlődni.

    Mint írtam, ezt a fehérjét nem ismerem, de ha nagyon akarsz ilyet enni, akkor tegyed, rosszat biztos nem tesz. Bár ilyen kaja mellet jót sem nagyon.
  • LocalPatriot
    #26034
    Értem. Ezért is írtam, csak hobbi szint. Nincsenek nagy elvárásaim se.
    De mióta újra elkezdtem kondizni, meg szedni ezt a fehérjét, és ilyen étkezéssel is feljött rám 3 kiló. Étvágyam is sokkal jobb. Lényeg, hogy szerintetek jó ez a fehérje, vagy hobbi szintre van egy kicsit jobb? Vagy lehet nincs is értelme szednem?
    És még valami, vitamint érdemes szedni? Ha igen, melyiket?
  • Tyler1
    #26033
    Ilyen étkezés mellett a fehérje kidobott pénz. Nem tudom mik a céljaid a kondizással, formatartás, masszafelszedés, esetleg csak általános átmozgatás, de tömeg, izomzat csak megfelelő tápanyagok bevitele mellett jön. Szalámis zsemlével kiválóan lehet zsírt felszedni, izomzatot minimálisan.
    A fehérje étrendKIEGÉSZÍTŐ, aminek feltétele, hogy az alapok rendben legyenek, mert csak akkor van haszna.
  • jazzy
    #26032
    Látom megvan amit vártál :)
  • LocalPatriot
    #26031
    Hát, ez elég változó.
    De kb úgy néz ki, hogy melóhelyen 4-5 szalámis zsömle, meg vmi gyümi. (Fél 3 fele megyek le a kondiba.) Kb 16:00 fele vmi főtt kaja, többnyire húsból áll. Majd vacsora 20:00 körül. Kb ennyi.
    Őszintén szólva, sose figyeltem az étkezésre. Kondiba pedig járok már elég rég óta, csak mindig abbahagyom elég sok időre. Volt egy jó időszakom, még kb 6 éve... akkor 2 évig, heti 5-ször jártam le. Csak aztán 2 év kimaradt... most kezdtem újra a kondit, remélhetőleg nem hagyom abba...
    ja és a fehérjét, edzés után iszom meg.
  • Roger6
    #26030
    Megmondom őszintén, hogy nem tudom ez milyen tápkieg, mert nem próbáltam soha. Ha kezdő vagy, akkor a legfontosabb a megfelelő táplálkozás, kiegészítve extra fehérjével. Le tudnád írni egy átlagos napi étkezésed hogyan néz ki?
  • LocalPatriot
    #26029
    Jó, én is elírtam pár karaktert... de dolgozok is:D
    Nem kell ebbe is belekötni...:)
  • LocalPatriot
    #26028
    De most őszintén... egy egyzerű kérdéset feltettem. Lehet, hogy felesleges volt megírni, hogy számít-e a kor... de mont mondtam kezdő, amatőr szinten vagyok. Oda is írtam, hogy nem tudom h számít-e...
    Erre jön a hsz: "Ha már megvetted és ezt szeded, miért vagy kíváncsi mások véleményére róla?"

    Most erre mit mondjak? Asszem 20 db-os... ha írjátok, hogy van ennél jobb is, ilyen árkategóriába, akkor azt fogom szedni. Szimpolán a segítség, véleményezés helyett, inkább próbál oltani... Biztos 40-el nyom már fekve...