33479
12316971501353788406.png
  • tigeroo
    #26108
    énis max a 3-4 napos cuccot enném meg. de lehet hogy sephirot lefagyasztja, arról nemszólt a fáma.
  • Fbn Lx
    #26107
    elvileg amikor még csak elkezd büdösödni a hús, azt a szaganyagot a keletkező biogén aminok adják, mint kadaverin és putreszcin, de ezek nem okoznak a szervezetben problémát, simán fogyasztható ha nem undorodsz tőle :D
    sőt, nyers húsból még ki lehet mosni ezeket a vegyületeket ecettel.
  • jazzy
    #26106
    Azért én péntek-szombaton nem szívesen enném meg a vasárnap sütött csirkét, még ha hűtőben is volt. De már csütörtökön sem igazán. Az elvben azonban igazad van, 3 naponta akinek nincs 1 órája az nagyon elfoglalt ember..
  • Sephirot T
    #26105
    Ha jól megsütöd egyáltalán nem,na meg most megoldás kellett,mikor tényleg nincs időd így is el lehet intézni a dolgot.Szerintem még mindig jobb mint azt mondani nincs időm főzni,ehetek mekit helyette?:D
  • oliwwer
    #26104
    Barna rizzsel más a szitu :D Emlékszem első rizs főzésemre még suhanckoromban, megvettem barnarizst mert abban 100gr-onként 3gr-mal több ch van, és álltam vagy 40 percet a tűzhely előtt és nyomogattam szét a rizsszemeket a fejemet vakarva, hogy miért nincs még kész :DD
  • Neoncsoves
    #26103
    hát nem mondtam hogy nem áll el, de azt a 10-15percet ameddig a rizs megfőzése tart nem sajnálom :) mert a friss rizsnél nincs finomabb
  • oliwwer
    #26102
    Hűtőben eldobozolva még a kukoricás rizs is kibír 3 napot gond nélkül, hát még a sima. Nekem is volt olyan anno, hogy koliban 5 napra főztem előre rizst, és semmi gondja nem volt. A hús kicsit neccesebb, de azt lehet pótolni shake-kel + halkonzerv, olajos magvak, stb.
    Persze ízre legjobb a friss cucc mindig, de hát ha így tudja megoldani az ember, akkor így. :)
  • Neoncsoves
    #26101
    és akkor a rizsről ne is beszéljünk milyen lehet 3-4 nap után
  • Neoncsoves
    #26100
    csirkemellnek 3 nap után érdekes íze szokott lenni...
  • Sephirot T
    #26099
    Nálatok nincs hűtő? Esetleg tároló dobozkák? Vagy mi a gond? Vasárnap estétől péntek délutánig bőven eláll,csak meg kell nézni az átlagember "2 hétig rájárok a nagyfazék töltöttkáposztára" szemléletét és máris rájössz hogy mégsem olyan vészes ez a megoldás.
  • Roger6
    #26098
    Egy hétre előre sütsz húst, meg rizst? Fasza.
  • Sephirot T
    #26097
    Megfőzök vasárnap mindent és egész hétre bedobozolom,vagy shake.Szénhidrát nem probléma,arra bármilyen forrás megfelel,inkább a fehérje a bibis
  • Panzermeyer
    #26096
    Végső esetben puffasztott rizs / búza. Egy étkezéshez 1 zacskó.

    Több napra előre főzöl. Én húst 2 napra sütök, rizst mindig frisset főzök.
  • Tyler1
    #26095
    Naméégeccer...

  • Roger6
    #26093
    15 perc egy napi adag rizs kifőzése. Azt hiszem többet nem kell írnom.
  • center86
    #26092
    Ha nincs időtök ételt készíteni otthon, hogyan oldjátok meg a szénhidrátbevitelt például a munkahelyen?
  • IXEMGabeo
    #26091
    mi a véleményetek erről?

    Isostar

    habár hónapok óta nem kondiztam csak érdekel
  • tigeroo
    #26090
    én most eprest vettem, háát, nem az igazi ízre:D
  • Tyler1
    #26089
    Ma reggel az erdeivel indítottam, nos egyelőre erről is csak jót mondhatok, az íz finom, bár talán kicsit több édesítő elfért volna benne, az oldódás nekem teljesen jó, kicsit habzik, de csomómentesen oldódik. Zabpehellyel pedig semmi mellékízt nem éreztem. És a gyomrom is rendben van tőle, nem puffasztott(ami pár jóval drágább tejsavóról nem lehet elmondani).
    Első benyomások eddig nagyon is pozitívak.
  • Panzermeyer
    #26088
    Aki még nem tudná:
    BTU 100% L-Glutamine 500g csak 3780 (vagy mennyi) a Tecsóban. Vettem is 2-t. Régen jutottam már hasonlóan kedvező áron glutaminhoz.
  • Panzermeyer
    #26087
    Nem tudom, hogy írtam-e vagy csak akartam, de akkor leírom.

    A PP fahéjas a hosszútávon leginkább elviselhető ízű, illetve a csokis. Bár nem tejcsoki, hanem étcsoki ízre kell számítani, és akkor nem ér csalódás.
    Az erdei ízű már engem is megkísértett gondolatban, de ittam én erdeit, méghozzá a scitec whey delightot. Az első pár shake-et rettenetesen finomnak találtam, de ahogy múlt az idő úgy vált egyre ihatatlanabbá a számomra. Komolyan alig vártam, hogy elfogyjon. Kíváncsian várom a tapasztalataidat - hosszú távon is - a PP erdei verziójáról.
  • Tyler1
    #26086
    Újítottam egy Pump 'n' Go-val, még nem használtam semmilyen stimulánst, vagy bedurrantót ezelőtt, így nagy reményekkel vártam a hatást. 1 adag után semmit nem éreztem, se be, se ki nem durrantam, fáradtság érzetet sem tolta ki, talán kis plusz energiát adott. Lehet az adagolást tényleg Kathi Béciék mércéje szerint kell megoldani :) Ízre viszont kurva fasza, simán porban is nagyon is jó, régen lehetett kapni tök ugyanilyen ízű pattogócukrot(vagy mi a pöcsöm az), szóval nosztalgikus érzés volt csak simán nyalogatni a port is :D

    Megérkezett a Power Track PP is, fahéjasat rendeltem, itt kicsit féltem az íztől, hogy a szója majd nagyon kiüt, jelentem teljesen rendben van ez is. Fahéj egy az egyben fahéj, még órákkal utána is tiszta fahéj ízt büfiztem. Persze azért érezni, hogy nem tejsavó. Mondjuk nem edzés utáni fehérjének rendeltem, hanem reggeli zab mellé, meg nap közben zab mellé, tehát ha nagyon gány is lett volna, éhesen simán bekajálom, de így pozitív a csalódás. Azért rendeltem 1 erdeit is, hogy legyen választék, azt majd holnap próbálom.
  • Effe88
    #26085
    halad a tolószékbe kerülés útján:D:D:D
  • Renjike
    #26084
    T rudas evezésnél megerőszakolja a szegény súlyokat? :O
  • center86
    #26083
    Nyenyenye! :D
    http://www.youtube.com/user/mejtas007/videos?flow=grid&view=0
  • Renjike
    #26082
    ó jaj :( ilyenkor gondolkodom el azon hogy abbahagyom az egészet . ilyen szintre én soha sem fogok eljutni , a csávó 130 kilóval szabályosan csinál valamit ...
  • 0Fritz0
    #26081
  • Tyler1
    #26080
    Mehet, ártani nem fog.
  • Syntech23
    #26079
    Sziasztok!Munkám során elég sokat kell guggolni, igy beruházok egy multi pro-ra és egy arthro guard-ra.Ez mellé plusz c,és ca-mg mehet még?
  • Effe88
    #26078
    jézus ereje:D:D
  • tigeroo
    #26077
    vigyázat! már a video megtekintése is derékfájáshoz vezet!
  • Tyler1
    #26076
    Nem evezés akart ez lenni? :D
  • KaBuTo666
    #26075
  • oliwwer
    #26074
    Nem tudom miért, de ezen szétröhögtem a fejem :D

  • Breki33
    #26073
    http://index.hu/nagykep/2012/10/07/arnold_schwarzenegger_vegkepp_eltorolhetetlen/?utm_source=index&utm_medium=kep&utm_content=2012_10_08&utm_campaign=medialepedo
  • Roger6
    #26072
    Ne haragudj, hogy megsértettem az érzékeny lelked, tiéd a csatorna?
  • Effe88
    #26071
    ne trollkodj már
  • Roger6
    #26070
    Kiléptem végre a sötétségből, megvilágosodtam!

    Profi kiegészítők edzéshez:
    - Béres Actival Max
    - 200 mg-os C-Vitamin

    A többi vieóbójából megtudhatjuk, hogy

    - tömegnövelőt csak extrém soványság esetén használjunk, hiszen a benne lévő szénhidrát csak zsírtömeget növel (edzéshez meg mi a francnak, nem? )
    - nem helyettesíthető vele étkezős, de étkezéshelyettesítő porokkal helyettesíthetők az étkezések (áhh...)
    - kezdőknek nem ajánlott, ne zsírt szedjenek fel (hiszen egyből izom jön fel, ezt mindenki tudja).

    Kedvenc csatornám.
  • tigeroo
    #26069
    hamár minap vitamin volt a téma
  • Effe88
    #26068
    nem hát
    ez nem így megy hogy a bohóckodásból átugrunk a real harcra
    lesnar nulla volt