33479
12316971501353788406.png
  • immovable
    #26188
    Szerintem nem. Kezdj el edzeni, táplálkoz fehérjedúsan, egyél valami multivitamint, aztán 3-4 hónap múlva ha még nem untad meg és úgy érzed ez a neked való móka, kezdj enni esetleg fehérjét, finomítsd tovább az étrended. Aztán majd meglátod a többit.
  • Vaxi
    #26187
    én a vitamint tenném az első helyre
  • DarkHorSe
    #26186
    Szerintem kezdokent nem vegyel kreatint, Talan a fontossagi sorrend valahogy igy nez ki.

    Feherje, utana valami aminosav, utana vitamint, aztan ha minden rendben van a kajaddal akkor lehet enni kreatint is :D
  • Effe88
    #26185
    Szerintem igen.
  • Roger6
    #26184
    Simán monohidrát jó, kapszula nekem nem hozott sokat. Viszont vedeld a vizet hozzá rendesen.
  • Neoncsoves
    #26183
    Egy kezdőnek szerintetek megéri erre a párosra beruházni?


    egy
    kettő
  • Tyler1
    #26182
    Hát nem sűrűn :D De amennyit utána olvastam, ő lehetett a magyar Carlton Leach :)
  • Effe88
    #26181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert nem jártál Fradi meccsekre:P
  • Tyler1
    #26180
    Én eddig nem is hallottam róla, de ez a film bazz... :D
  • csuszi
    #26179
  • jazzy
    #26178


  • jazzy
    #26177
    Eddig 4en jelezték, ha másokat is zavarnak a trollok akkor lépéseket fogok tenni ezügyben. Jelezzétek nyugodtan itt, vagy nekem privátban. Sajnos a Sport fórumos dedikált moderátorok nem aktívak.
  • Stockbauer33 #26176
  • Roger6
    #26175
    178 centi vagyok, és 100 kg a cél jövőre. Onnan kis diéta, és ismét tömegelés.
  • DarkHorSe
    #26174
    engem is, nyomorek vagy :D
  • tigeroo
    #26173
    nem nyalok csak már engem zavar
  • hungary27
    #26172
    Képet!
  • Stockbauer33 #26171
    Azért az a 26-27 kiló plusz komoly :D Én is felrántottam most nyáron 16 kilót.104-ről lettem 120.Toljálrá még 10-et és emberi súlyod lesz :) Milyen magas vagy Grabo?
  • Roger6
    #26170
    Hozzászólásokból kiderül, milyen jó ember is volt valójában...
  • Effe88
    #26169
    Hypós Feri
    Hatalmas forma volt.Isten nyugosztalja.
  • Tyler1
    #26168
    Itt már mindig csak a parázs megy, tisztára flém topik lett.
    Na de Hypós Feri majd megmondja miről szól ez a dolog

  • Roger6
    #26167
    Megértem, hogy unszimpatikus a nyers modorom számodra, nincs ezzel gond. De ha építő jellegű dolgot mond valaki, és azt szólod le, na azzal megmutatod, hogy milyen ember vagy. És azzal, hogy szerinted a 90 kg testsúly lófasz (közel 30 kiló 2 és fél év alatt), azzal pont azt mutatod, hogy fogalmad sincs miről szól a testépítés. Mert pont nem a számokról, pont nem arról, hogy ki hány kilót nyom ki, vagy húz fel, vagy mennyivel guggol (ez gondolom ismeretlen számodra), hanem az életmódról... Ezt nem feszegetem, nem hiszem hogy megérted valaha is.

    Hogy én többet értek-e hozzá, mint te? Fogalmam sincs. De azt tudom, hogy 10 év után letettem minden piát, drogot és parti dolgot, amit addig azért nem gyengén toltunk, középiskola óta. Pár hónapja már egy kortyot sem iszok, semmit. És igen, büszke vagyok arra, hogy egy vékony kis szarfaszúból az lett, akihez a teremben már odajönnek segítséget kérni akár a gyakorlatok helyességét illetően, akár az életmóddal kapcsolatban. Két tanítványom is van, Andi - 26 éves hölgy, és Barna - 45 éves úr. Köszönöm, hogy megtiszteltek bizalmukkal.

    És ne keverjük a büszkét a nagyképűvel, mert ha valaki kijavít helyesírásilag, az nem grammar nazi, hanem te nem tudsz írni...
  • csuszi
    #26166
    :DDD jönnek mán a privát üzenetek aztán letilt mint egy sértett kisgyerek, elvonul a sarokba hisztisen ehhhh :DDDD
  • csuszi
    #26165
    ezek a kretének (ultra meg effe) még mindig itt lebzselnek?
    :D
    come on boys, gyerünk, ki be ki be ki be oszt közben mínuszozz, jó kutya.
    a szánalmas meg te vagy aki beugat másnak mert 90kg. lehetne Ő 50 kg is ha normálisan edz, kitartó, nem az a mániája hogy másoknak beugat, már 10szer annyi tiszteletet érdemel mint te.
    sajnálatos hogy nálad egy ember fokmérője a súlya, vagy az idő mióta edz. szegényes lelkivilág, szánalmas értékrend.
    másik kretén meg aki tolja a mínuszt, aztán ártatlan bociszemekkel néz körbe, ÉÉÉNNNN??? hát én kibaszott jó fej vagyok és jövök jazzynek az ötleteimmel mert gecire aranyos fiú vagyok (persze közben leveszed a mínuszt)... mekkora egy geci nagy idióta vagy öcsém :D
    toljad ide az összes alregeddel a mínuszt, kurvára belegyalogolsz a lelkembe. de legalább basszál el jó sok időt megint a ki be loginolásoddal te majom.
  • Effe88
    #26164
    hogy nyal:D
    száni:D
  • tigeroo
    #26163
    ne itt kompenzáld a hülyeségeidet, szia
  • Effe88
    #26162
    igen tudom , hogy te többet értesz
    hisz már 2 és fél éve edzel


    nagyon kemény vagy, 90kg az igen

  • Roger6
    #26161
    Ja, és igen. Teremben ott van pl. Pepe, 96 kg a testsúlya, 245 kg guggolás, és 275 felhúzás. Tudom, te ennél sokkal erősebb vagy, de hát azért csak megemlítem, ha már a számok tükrében élsz mindig.
  • Roger6
    #26160
    A smiley-k hisztiről árulkodnak, kicsi troll?
  • Roger6
    #26159
    Na most derült ki, mennyit értesz a testépítéshez.
  • Tyler1
    #26158
    A lényeg, hogy a zsírbevitel jelentős részét többszörösen telítetlen zsírsavak tegyék ki. A legtöbb olajféle hőhatására telítődik, valamint oxidálódik, tehát egészségtelen, és max a koleszterint turbózza fel.

    Extra szűz olívaolaj, lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj, illetve mogyoró, napraforgó, len, tökmag, dió nyersen mehet. Én az olajakat egyszerűbbnek tartom, zöldségeket nyakon önteni vele, vagy akár étkezések után egy teáskanállal letolni aztán csókolom.
  • Neoncsoves
    #26157
    héjas*


    vagy még mit ajánlasz ami hasonló árfekvésben van mint egy csomag mogyoró (400g)?
  • Neoncsoves
    #26156
    szóval akkor azt mondod vegyem az oldschool héjás mogyorót a Mogyis szar helyett?
  • Tyler1
    #26155
    Pirított magvak nem valami fasza megoldás zsírbevitelre, kb. az összes hasznát azonnal elveszíti a hőkezelés során. Nem véletlenül ajánlják erre a HIDEGEN sajtolt olajokat, vagy nyers magvakat.
  • Effe88
    #26154
    90 kg:D:D:D
    jujj de félelmetes:D
  • UltraZord
    #26153
    juj ne hisztizz már, 6 plusz van csak a kommenteden, sehol egy mínusz
  • Neoncsoves
    #26152
    Én eleve imádom a mogyorót, és a napi zsírbevitel is le van tudva egy 50g MOGYI Sós mogyoróval :) ajánlották még az olivaolajat hogy locsoljam fel vele a rizst, de én maradok a hízlalóbb majonéznél... egyszer ajánlottak és rákattantam, egyszerűen isteni!


    Egyébként örülök hogy akaratomon kívül is - de tippet adtam :)
  • Roger6
    #26151
    Ez jó lesz kezdésnek, és tippet is adtál. Mogyoró - holnaptól beiktatom én is.
  • Neoncsoves
    #26150
    én most nyomtam rá egy plusszt ;-)


    igazából csak most olvastam végig a hsz-t. cigi nálam már nincs, se drog, alkoholt pedig próbálom korlátozni, aztán szépen lassan elhagyni... kajám az valószínűleg úgy fog módosulni hogy 30-40dkg csirkemell naponta, 160-200g rizs, 100g zabpehely 1 pohar joghurt, 50g mogyoro, 3db tojás. ennyire van jelenleg keret, plusz ha megjön a pénzem akkor veszem a Mega Daily One-t illetve Omega 3-t meg a Sciteces C1100at. illetve gondolkodom egy Full Force-s Kreatin monohidráton (másra nem nagyon van cash), illetve ha tényleg elkezdek fejlődni akkor még fehérje kéne. csak legyen már meg a pénzem kondibérletre...
  • Roger6
    #26149
    Hehe, tök jó, ezt a hsz-emet is 4-en lepontozták. Ez igen! Így haladunk szépen előre... a szarban. Ebből látszik, hogy hiába mondasz te bármit, még ha igazad is van vagy hasznosat mondasz, a troll akkor is troll marad. És mennyi van belőle...

    De nem nagyon érdekel. Ma ismét rekord lábtolón, testsúlyom 90,00 kg, bekaphatja mindenki!