33479
12316971501353788406.png
  • Stockbauer33 #26228
    De igen.Privátba segítek bármiben
  • kh1980
    #26227
    Amit akartam kérdezni...pécsi nincs köztetek?
  • kh1980
    #26226
    Dr Chen teát most is iszom, a Pu erh-et (elég borzalmas íze van, de már megszoktam), állítólag az is jó, de majd kipróbálom a zöld teát is. Citromos víz is jó, tudom, lúgosít.

    Nincs olyan diéta, amit ne próbáltam volna már ki, de hosszú távon csak a CH csökkentett diéta vált be nálam, meg a rendszeres testmozgás. Hiába vannak itthon gépeim, nem hozza azt az eredményt, amit szeretnék, ezért gondoltam, eljárok terembe. Kitartással nem lesz baj, abból nem szenvedek hiányt szerencsére.

    Nekem a hasammal van a legtöbb bajom, császár volt mind3 és eléggé elcseszték...mert amikor minimális háj van rajta, akkor is sz@rul néz ki, le van tapadva a vágásnál az izom, befelé húz. (muffin fíling) Nem tudom edzéssel ez korrigálható -e, vagy kénytelen leszek megműttetni.
  • Tyler1
    #26225
    Szerintem inkább... :)

  • Roger6
    #26224
    És hogy tisztázzuk: a citromlé nem zsírégető hatású, hanem zsírégetést elősegítő hatású. Nem ugyanaz.
  • Neoncsoves
    #26223
    egyébként az amit találni neten az faszság. ésszel kell, és én szerintem használ, de a legnagyobb hangsúly úgyis a kalóriabevitelen van...
  • Neoncsoves
    #26222
    az hogy 2 liter vízbe fél citromot facsarsz és 1 nap alatt megiszod. minden ember más, de én ha többet tettem bele az már túl savanyú volt és nem tetszett Pocaknak
  • Renjike
    #26221
    szerintetek ez szép? :D jó alakja van meg fit és zsír sincs rajta ... de nem is szép :D
  • Roger6
    #26220
    Rákerestem a neten. Citrom Diéta - eddig olvastam, már zártam is be. Sok jó hatása van, meg kell is, de ne hülyüljünk már meg tőle. Ez kb. olyan, mint a gyümölcs diéta - úgyvan, told csak be a sok fruktózt, az segít fogyni...
  • hungary27
    #26219
    http://www.simplyshredded.com/miss-prestin.html
  • hungary27
    #26218
    Nem tudom nem vagyok biológus. De erről a módszerről én is hallottam már.
  • Renjike
    #26217
    De mitől lesz az jó nekem ha a vízbe citromot teszek?
  • hungary27
    #26216
    Ha túl sokat teszel belőle savanyú lesz!
  • Renjike
    #26215
    mi van a citromos vízzel? :D
  • Neoncsoves
    #26214
    Napi 2 - 3 bögre zöldtea (nem filteres! hanem Dr. Chen márka, lehetőleg a füves változat) 2-3 hónapos kúra alatt ÁLLÍTÓLAG levisz havi 1-1,5kg zsírt. Nem tudom hogy emiatt vagy nem, de sikerült leadnom anno 18 kg-t (sajnos volt izomveszteség is, de ezt most építem vissza...) zöldteázással, citromos vizezéssel (ésszel!) meg normális étrenddel. Kitartást az edzéshez!
  • Neoncsoves
    #26213
    Rajtam is van zsír, főleg a hasamon de nem olyan vészes. Majd ha szép izmos leszek akkor legalább adni fog egy kis mackós alkatot
  • Panzermeyer
    #26212
    Nekem is pont ez jutott eszembe róla. Látom más is szokott Scooby videókat nézni :)
  • kh1980
    #26211
    köszi neked is
  • kh1980
    #26210
    Köszönöm a kielégítő választ. Biztos fogok még kérdezni. Olyan 3 kg-ot kéne kb leadnom, ami zsír. Akkor inkább a kardióra álljak rá most az elején? Ha lemegy a 3 kg, jöhet az izomtömeg-növelés? Amúgy igen gyenge vagyok, nevetséges, mennyire nem megy a felső test....pláne a mellezés, le sem írom, milyen súlyokkal bírom végigcsinálni a 3*10-et. Lábazás egész jó, az megy nagyobb súlyokkal is.
  • Effe88
    #26209
    Szia.Legfontosabb, hogy az alapismeretek elolvad.Ha az megvan utána már világosabban látsz mindent, könnyebb lesz a dolgod;).
  • JohnnyNapalm
    #26208
    akit nem érdekel az elmélet, csak az instrukciók, az tekerjen 5:16-hoz
  • JohnnyNapalm
    #26207
    az első mondat elolvasása után ez a videó jutott eszembe
  • Roger6
    #26206
    Az én véleményem:

    Nem fog menni a kettő egyszerre (izomépítés és zsírégetés). Idézek: " az izomépítéshez 10 - 20%- os kalóriatöbbletre van szükség, míg a zsírégetéshez 10 – 20%-os kalóriadeficitre!"

    Ha zsírt akarsz leadni, akkor figyelni kell a kajára. Ha izmot akarsz felszedni, akkor megint a kajára kell figyelned. Ez mindennek az alapja, enélkül minden erőfeszítés hiábavaló (alakformálás terén).

    Az szinte mindegy, hogy mely órákban tudsz edzeni, viszont a 6 óra utáni nem evés egy nagy hülyeség. A marketing és média kiváló reklámfogása, mindenki beveszi. Gondolj bele. 6-kor lerakod a kaját, után még este mész edzeni, majd reggel 7 körül fogsz kajálni megint. Ekkor már 11-12 órája ÉHEZIK a szervezeted. Ne tedd ezt, ez így nem jó. Továbbá próbálj minél többször enni egy nap, lehetőleg 5-6-szor, és nyugodtan igyál sok vizet (3-4 liter naponta), csak pozitív hatása van. (Diétás étrend, izomnövelőétrend példának)

    Az edzés max. 90 perc legyen, ez így okés. Viszont ha 5 napod van, akkor szedd szét az izomcsoportokat 4 napra, + 1 nap CSAK kardió. Hasazás szinte minden alkalommal mehet. Sokan levezetésnek használják, de próbáld ki egyszer bemelegítésnek, ezerszer jobb. Ha izmot akarsz építeni, ne félj a saját magadhoz mérten nagy súlyok használatától.

    Táplálékkiegészítőknek legelsőnek a C-Vitamint (1.000 mg - vízben oldódik, tehát ezért IS igyál sok vizet) + multivitamint ajánlanám (ha lehet, ne az agyonreklámozott termékeket vedd meg). Ha ezek megvannak, jöhet a fehérje (edzés után 40 percen belül + reggel felkelés után) + L-Carnitin kardio edzés előtt javallott.

    A mintaétrendekből tudsz talán meríteni ötletet, hogy egy átlagos napi étkezés hogy néz ki. PEAK = okés termékek.

    Bocs hogy csak így összeszedetlenül válaszoltam, ha van konkrétum, írd le, és a topic segítőkész emberkéi válaszolni fognak egészen biztosan.
  • kh1980
    #26205
    Sziasztok!

    Elsőként ezt a fórumot dobta ki a Google, ezért be is regisztráltam. Remélem, tudtok nekem segíteni.

    Magamról annyit, 32 éves vagyok, nő, 169 cm, 56 kg. A mérlegem szerint 20,6% a zsír rajtam, az izom 35%. Több gyereket szültem, nagyjából mindig visszanyertem az alakom, általában itthon tornáztam, CH szegényen diétáztam. Most sincs baja az alakommal, csak szeretnék izmosabb lenni, a hasamon van némi háj, meg a csípőmön, combomon, de nem vészes. A hasamon van a legtöbb talán.

    Megtettem az első lépést, vettem egy kondibérletet, egy hete járok edzeni, eddig 5-ször voltam. Nem értek hozzá, ezért is kérdezek itt, mit hogy kéne csinálni, hogy a zsír eltűnjön, az izom meg gyarapodjon.

    Csak a késő esti órákban tudok eljárni edzeni, kb heti 5-ször. Eddig így csináltam: 20 perc kardió (ellipszis, vagy bicikli), aztán lábaztam, mell, váll, kar, has (3*10-et) Összesen így 60-90 perc az edzés.

    Milyen edzéstervet ajánlotok? Milyen diétát? Jelenleg max 1500-2000 kcal közt eszem, nem eszem ezer éve kenyeret, puff búzát szoktam, sok zöldség, 6 után semmi kaja, de akkor szoktam edzeni...így edzés után iszom egy Pink Fittes port (de eléggé éhesen fekszem le...) Táplálékiegészítők? PEAK-ról vélemény? Még Biotech L-karnitint szoktam edzés előtt inni fél órával. (10 ml)

    Szép napot mindenkinek, és köszönöm, ha válaszoltok
  • Roger6
    #26204
    Még a végén jó útra térsz? Nem lenne baj, hajrá!
  • Effe88
    #26203
    ha már cikkek
    nem tudom, ezt olvastad-e
    ilyen volt-ilyen lett
  • Effe88
    #26202
    húú de rég edzettem már vasárnap:)
    mennyi ismeretlen arc van ilyenkor:D
    de legalább a 140be belement 3, ennek örülök
  • Vaxi
    #26201
    ennyi. jó lenne, ha tényleg erről szólna a topic, csomó érdekes újdonság van, cikkek hada, és versenyek, amiről lehetne írni.
  • [NST]Cifu
    #26200
    Ezúton szépen kérek mindenkit, hogy egymás szapulását a topic keretein kívül intézze. Ha nem tetszik a másik, nem reagálsz rá, nem húzod, nem trollkodsz. Ha mégis ezt akarod játszani, akkor kiraklak a fórumról, keress olyan helyett, ahol ezt elnézik, támogatják.

    A topic szóljon a témáról, értelmes vitaval, nézőpontok ütköztetésével, normális hangnemben. Nem érdekel, hogy egyeseknek az a normális, ha smirglimodorukkal osszák a másikat, itt nem elfogadott. Pont.

    A moderációval kapcsolatosan pedig a moderátori topicban lehet reagálni.

    További jó fórumozást!
  • JohnnyNapalm
    #26199
    ha valaki esetleg nem tud róla, akkor a biotechnél most akciós a fél kilós 100% monohidrát por, 2800 ft
    tegnap be is szereztem egyet
  • Tyler1
    #26198
    Sztojka Angelo
    tudnál ajánlani valami jó fehérjét amitől nől a karod de semmi tőmegnővelő :D nem akarok hizni:D??

  • Tyler1
    #26197
    Nekem fogalmam nem volt róla, hogy pl. patikában árulják, főleg ekkora kiszerelésben, de köszi a tippet.
  • Neoncsoves
    #26196
    dolgozom az ügyön
  • Roger6
    #26195
    Na, ma gurtni-teszt. A teremben lévő elszakadt, így házilag gyártottam egy leharcolt bőr övből. Kíváncsi vagyok rá, hogy teljesít.
  • Roger6
    #26194
    Aztán vitamin után pár kg csirkemellet, esetleg halat, és annyi rizst, amennyit haza bírsz cipelni.
  • Neoncsoves
    #26193
    Köszi a válaszokat! Egyébként fehérjét meg kreatint majd későbbiek során vettem volna úgyis, mert elején még "felesleges". Majd ahogy írtátok olyan 3-4-5 hónap múlva ruházok be kreatinra, addig viszont ha a kaja kevés akkor fehérjére is beruházok a 3-4-5 hónap során.


    Vitamin az első amit venni fogok.
  • csuszi
    #26192
    a vitamin az első.
    azon belül is a c. aztán b variánsai. d. izület és csontvédő ásványi anyagok.
    fehérje.
    fényévvel lemaradva
    még egy kis fényév
    többi cumó.

    amit nem értek, linkelgettetek c vitamint ilyen 3-4-5rugóért 250es kiszerelést.
    én kg-os aszkorbinsavat veszek, teszem azt most 2ért. de ha nincs ismerősöd is bemész egy átkafg patikába és veszel 4-5 rugóért 1kg-ot. vagy rendelsz a neten 3ért.
    2.5ropi
    3.4
    3
    stb
  • Vaxi
    #26191
    így van. bár én nem beszélnék le senkit a fehérjéről. nekem spec. nem csak a dobozra írt pozitív hatásai miatt fontos, hanem jutalom is egy-egy edzés után. mert finom, és kellemes megiszogatni a turmixot öltözés közben, vagy otthon az asszonnyal..
    a másik, hogy sokan nem isznak eleget edzés közben. és bizony 1-1 turmix letolásával simán bemegy fél-3/4 liter víz. (VÍZ!!!!)
    szóval én mindenkinek (aki megkérdez engem, hogy mit javaslok), a vitamint, és egy finom tejsavót javaslok.
    persze kaja nélkül nem lesz meg a megfelelő fejlődés..

    na meg nem vagyok nagy tudor.
  • Tyler1
    #26190
    Amino még annyira sem fontos kezdőként, mint a kreatin. Első a vitamin legyen, aztán egy fehérje ch-val, és ahhoz mehet utána esetleg kis adagban a kreatin, feltöltés nélkül, ami megdobja a tömeget az elején, meg erőben is hozni fog. Aztán ha már komolyabban belemerült, akkor lehet rendes kúrát is nyomatni.

    De ahogy írták alattam is, a megfelelő étrend alapfeltétele a kiegészítőknek. Elsőként abba kell ölni a forintot.
  • Roger6
    #26189
    Vitamin valóban a legelső a fontossági sorrendben.