33479
12316971501353788406.png
  • immovable
    #26268
    3-at már csak azért se vegyél be naponta, mert:


    Eseti közlések alapján nagyobb adagok (napi 1000mg felett) hosszú ideig történé alkalmazása során hasmenés, gyomriritáció előfordulhat, a veskő képződésének kockázata nagyobb lehet.
    Átmeneti hasmenés jellemző hasi tünetei léphetnek fel esetenként 3 g-nál (6 kapszula) nagyobb egyszeri adag- és szinte minden esetben egyszeri 10 g vagy nagyobb adag- bevitelét követően.
  • immovable
    #26267
    Mikor nem alkalmazható a gyógyszer?

    A készítmény bármely összetevőjével szembeni túlérzékenység esetén.
    A vasfelhasználás, ill. a vasraktározás zavarával járó betegségekben.
    Húgykőbetegségben.

    A Cetebe 500 mg retard kapszula fokozott elővigyázatossággal alkalmazható:

    Bizonyos enzimhiányos betegségekben(glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz hiányában) mert nagy adag c vitamin vérszegénységet (hemolítikus anaemiát) okozhat.

    Vasraktározási zavarban.

    Vérszegénységben (sideroblastos anaemia, thalassaemia) szenvedő betegeknél, mert nagy adagok megnövelhetik a vas felszívódását.

    Vesebetegeknél, vesekő, veseképződésre való hajlam esetén, mert nagy adagok alkalmazása után emelkedett az oxalátszint a vizeletben és az oxalát kövek kicsapódásának veszélye megnő.

    Súlyos, előrehaladott állapotban lévő rákbetegeknél, mert ronthatja az állapotukat.
  • immovable
    #26266
    Majd elmesélem az orvosin, meg írok a Richternek vegyék le a figyelmeztetést az 1000 mg C-vitaminról. De azért köszi bogaram. :)
  • Breki33
    #26265
    Melyik ezrest?

    gondolom ezt
    http://shop.biotechusashop.hu/vitaminok/vitamin_c_1000_usa___100_tabletta_620

    Énis filóztam rajta, de inkább ezt vettem
    olcsóbbra jön ki és itt írják
    1000 mg-os késleltetett adagolású C-vitamin tabletta csipkebogyóval és bioflavonoidokkal.

    Mondjuk összetevők alapján ugyanolyannak tűnik

    http://shop.biotechusashop.hu/vitaminok/vitamin_c_1000_usa___250_tabletta_621

    Pont gondolkoztam, hogy egyszerre 1000 md nem sok-e nem kéne kettő ötszázasat bevenni. DE gondolom ezért késleltetett felszívódású és direkt nincs vágás rajta.

    Még van a Strength Nutrition ami sokkal olcsóbb, de állítólag ugyanaz
    a minőség
    http://shop.biotechusashop.hu/vitaminok/vitamin_c_500____100_ragotabletta_633

    tiszta C-vitaminból sokan ajánlják az Ascorbin-sav -at
    pl VitaKing, de gyógyszertárban is kapható
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3839

    Gondolom sokan vitatkoznak itt velem ez ügyben, de én a napi 3*1000 mg-ot soknak tartom.

    Viszont vennék még a helyedben ízületvédőt, szintén akciós
    http://shop.biotechusashop.hu/izuletjavitok/arthro_guard_gold___120_tabletta_193

    és multivitamin melyiket vetted?
    ott van One A Day szintén akciós vagy a Vitabolic
  • Roger6
    #26264
    Mirelit, és ez a 6-ból 3 étkezés, nem reggeli.
  • Roger6
    #26263
    Ezt meg neked ajánlom, hogy tanulj valamit, ne hülyeséget beszélj.

    C-Vitaminról, hogy világosodjunk
  • immovable
    #26262
    *problémáid
  • immovable
    #26261
    Csak egy tanács. Ha vasfelhasználási próblémáid vannak, vagy hajlamos vagy vesekőre, felejtsd el a nagydózisú C vitamin szedést.
  • Tyler1
    #26260
    Minden nap? Ez milyen edzésterv része?
  • LocalPatriot
    #26259
    Az igen!
    És ezt reggelire?

    Ám az mirelit, én is vettem már.
  • Breki33
    #26258
    jól néz ki

    a sárgarépa mirelit vagy ilyen szépen tudod felvágni?
  • Roger6
    #26257
    Kész a mai adag. Rizzsel együtt 20 perc volt, amíg kutyát sétáltattam. Méghogy nincs ideje erre valakinek...
  • LocalPatriot
    #26256
    Üdv!

    A hétvégén bevásároltam a BioTech-be. Vettem ezres C vitamint, omega 3-at, multivitamint, meg külön magnéziumot, ill. calciumot. Mindenből napi kettőt szedek, C vitaminból az elődó kiscsaj napi 3-at ajánlott, de sztem nekem elég lesz 1 is.
    + kondi után whey protein. Cél minden nap lejárni. Meglátjuk kb 2 hónap után milyen eredménye lesz...:)
  • Roger6
    #26255
    Elég érdekes, hogy most kapjátok fel, BB Tv-ben már 2 évvel ezelőtti műsorban is volt. Mondjuk lehet nem láttátok.
  • Stockbauer33 #26254
    Hát azért szégyelném ha 5 hónap tömegnövelés mellett csak zsírt növesztettem vna :D.Van itt izom.Holnap megyek edzeni megpróbálom én is a terembe ezt a gyakorlatot
  • Prince of Máté
    #26253
    Én 50 évesen is szeretnék így kinézni :P
    Egyébként igen, nem mindegy hogy az a 120 kiló miből van ám :D
  • Effe88
    #26252
    tök mindegy hány kiló vagy
    ha szin izom 120 kilo lennél nem dőlnél el
    ha kevés az izom sok a zsír akkor persze igen:)
  • Effe88
    #26251
    65 évesen jó lenne majd így kinézni.
  • Prince of Máté
    #26250
    Most megpróbáltam az ágyamon, ami elég kemény és ott sikerült nem is egyszer... Legközelebb megpróbálom megint egy haspadon, hogy ott is megy-e.
  • Stockbauer33 #26249
    Komoly .Én a 120 kilommal abból a tarko v gyertya állásból eldölnék mint egy oszlop nemhogy egy tuti szériát megcsináljak.Le a kalappal Stalone előtt
  • Prince of Máté
    #26248
    Én eddig azt hittem, hogy erős hasizmom van, de tegnap kipróbáltam ezt, és egyet se tudtam szabályosan megcsinálni, ráadásul olyan izomláz keletkezett a hasamba, mint még soha :D

  • Roger6
    #26247
    Hánemámmámmá ám kihagysz minket a jóból! Ide a receptet szépen hozzászólásban!
  • kh1980
    #26246
    elküldtem priviben
  • Breki33
    #26245
    én kérném a receptet
  • kh1980
    #26244
    Köszönöm
  • kh1980
    #26243
    Ja és a Müllerben kapható puffasztott kukorica, vékonyabb szeletekből -inkább talléroknak mondanám- áll. A bio részlegen van, 120 g azt hiszem, sok szelet van benne, 250 Ft körül van. Nagyon finom!
  • kh1980
    #26242
    Én szeretem a puffasztott búzát meg a rizst is. Évek óta ezen élek. Nagy ritkán veszek a diétás shopban Glyx kenyeret, lefagyasztom, és reggelire eszem 1-2 szeletet pirítósnak.

    Puff rizsben és búzában is van natur változat, szerintem jobb, mint a sózott. (amúgy sem jó a túlzott sófogyasztás ugye, magyar ember ötszörösét viszi be alapból a napi ajánlott mennyiségnek).

    Néha melegszendvicset is csinálok, rakok rá vékony szelet sonkát, esetleg pár szelet gombát, paradicsomot, bazsalikomot, sajtot. (túróval megkenni, vagy kőrözöttel) és megsütni rázson, grillfokozaton a mikróban. Amikor nagyon édeset ennék, kenek rá házi CH szegény mogyorókrémet (a p. rizzsel olyan, mintha rizses csokit ennék) Ha kell a mogyorókrém receptje, megírom. Dióval, mandulával is isteni.
  • KaBuTo666
    #26241
  • Effe88
    #26240
    Nem szoktam.Hát rossz, tényleg olyan mint a hungarocel.:D:D
  • oliwwer
    #26239
    #26234 : Eleinte én is így voltam, mostmeg úgy zabálom mint a csokit. Az alapjáraton sósra is még rászoktam sózni, úgy ízesebb.


    A héten mértem a súlyom, sikerült elérnem a stabil 80-82 kilót, elég szikár testalkatú vagyok. Amikor kezdtem 64kg voltam, 17 évesen, most vagyok 21, úgyhogy van öröm :)
  • Renjike
    #26238
    nőnek túl szálkás de szépnek viszont szép
  • Tyler1
    #26237
    Izgatott vagyok, hogy megfeleljen mindenkinek a Super Body show! Találkozunk hamarosan!

    What i wanted to say: I am excited to meet everyone at the SuperBody show! See you soon! (Was that a good translation?)

    Cedric tanulgatja a magyar nyelvet, vagy a google fordító használatát :D
  • Roger6
    #26236
    Aha, csirkemell sonkával, sajttal, meg olívabogyóval.
  • Panzermeyer
    #26235
    Egyél puffasztott búzát. Kicsit több CH, és ízletesebb is. Bár van aki azért nem szereti, mert kicsit keményebb.
  • Prince of Máté
    #26234
    Puffasztott rizst ti szoktátok valamivel ízesíteni?
    Alapból sós, de így is olyan mintha hungarocellt zabálnék...
  • Neoncsoves
    #26233
    Persze, tudom. Lehet rosszul fogalmaztam :)
  • Stockbauer33 #26232
    Kérdezz itt is nyugodtan mert sok korrekt és hozzáértő jár ide.Van pár tenyerestalpas sudribunkó is de hát ezek adják magukat :).Ha vmi helyi megoldás v kérdés lenne segítek szívesen
  • hungary27
    #26231
    Menj fél 5 kor. Helyed sem lesz!
  • kh1980
    #26230
    OK, köszönöm szépen. Később írok, most mennem kell. Szép estét
  • kh1980
    #26229
    Te vagy pécsi? A Pécsi Sasokhoz van bérletem, ez van a legközelebb, ahol lakom. Fura, de rajtam kívül még nem sok embert láttam a kondiban. OK, elég későn járok. Csak jó lenne néha kérdezni, hogy jól csinálom -e, stb.