33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #26388
    Jól van Gergő igazad van.De ne kezdjük rendben.Te vagy a valaki az a lényeg.
  • immovable
    #26387
    Ha a karjaid ereje határozza meg, hogy tudsz e húzódzkodni vagy sem, akkor szerintem rossz úton jársz. A bicepszed és az alkarod izmai csak másodlagos terhelést kapnak. A hátizmod segítségével húzod fel magad. Őszintén sosem éreztem, hogy a karjaim komolyabban dolgoznának a gyakorlat közben.

    76-77 oldal.

  • Roger6
    #26386
    Trollkodás, és viccelődés két külön kategória, ne keverjük össze. És látod erről beszéltem, hogy ki hogy rakja össze a mondatokat a fejében, és azok jelentését. Kiváló példa.
  • Effe88
    #26385
    ne trollkodj a továbbiakban
    köszönöm
  • hungary27
    #26384
    Guggoló álvánnyal együtt? :)
  • Effe88
    #26383
    hát ez az nem mindegy miből van a 120 kiló
    nekem megy azért igaz én"csak" 108kg vagyok
  • immovable
    #26382
    Olvasd el még egyszer. :)
  • Roger6
    #26381
    Szappanopera a levelekről.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Visszatérhetünk arra, hogy ki fenyegetett meg kit, kedves Retsu, TÖBBSZÖR is. Nem tudom, felfogod-e, ez mit jelent.

    És természetesen belinkelem, amit írtam neked, ebben nincs álszentség, hiába akarod az ellenkezőjét beállítani:

    Levelem hozzá:
    ""Nekem pl. a karjaim még messze vannak attól h húzódzkodni tudjak (ezt Retsu írta)" - fúha, és te fenyegetsz? Vicc vagy... Hogy a francba engedtek vissza téged ide?"

    És a válasz-leveléből részlet:
    "akkor se tudsz öngyilkosságba kergetni! MEGÉRTETTED? NEKED MEG A TÖBBI KIBASZOTTNAK CSAK AZ A CÉLJA DE NEM FOG ÖSSZEJÖNNI FELFOGTAD???? "

    Ki a franc beszélt ilyenről? Beteg vagy...
  • Stockbauer33 #26380
    95 kilósan nekem is lazán menne.(-25kg? )
  • immovable
    #26379
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ~110 kilóval húzódzkodom. ~95 kiló vagyok és egy 15 kilós tárcsát lógatok magamra.
  • hungary27
    #26378
    Persze mert sokan megnézik a Halálos iramban-t és akkor eldöntik, hogy elkezdenek edzeni, mert úgy akarnak kinézni mint Vin Diesel. Utána sem olvasnak, hogy mit hogyan kell csinálni, mi mire jó, csak lemennek a terembe és össze-vissza járkálnak. De ők nem akarnak ilyen meg olyan porokat venni mert ők nem akarnak felfújt izmot. Ők naturálban akarják elérni mint amit Vin elért. Mint ha a táplálékkiegészítők lennének maga a kox. Ja még azt is gondolják, hogy ha elérik az álom alakot és abbahagyják akkor az megmarad, de ha szednek kiegészítőket akkor meg össze fognak folyni.
  • Stockbauer33 #26377
    Hát próbáld meg majd te is 120 kilósan :D

    Persze vissza sírom én is azokat az időket(kilencvenes évek)mikor 80 kiló körül huzóckodtam 12-15x.Viszont most van egy leszállópálya hátam :) Nem kötekedni akartam
  • Retsu
    #26376
    Ti tudjátok. Azért megjegyzem,sokak fejében mást is jelent a kiegészítő szó, rájuk nézve ez félrevezető lehet:) Másik meg az, h mostanában voltal esetek, hogy kiegekben kimutattak...ööö... pár oda nem illő dolgot is. Persze ezzel nem azt akarom mondani h Scitec only, de azért nem árt résen lenni.
  • hungary27
    #26375
    Miért ne lehetne a kiegészítőkről beszélni. A neve táplálék kiegészítő, amely kiegészíti a napi táplálkozást. És aki el akar valamit érni annak legalább edzés után legyen meg a protein és szénhidrát bevitel. Hiszen lemehetsz te edzeni heti 3szor, de ha nem figyelsz oda az étkezésre lószart se ér. Kidobod a pénzt az ablakon.
  • Retsu
    #26374
    Ez 1 olyan dolog tudod, h bennem sincs előítélet. Viszont utóítélet igen. Nem akarom belinkelni azt a degradáló privátot, amit írt nekem.Tette mindezt annak ellenére, hogy az utóbbi időben(bár lehet én is kicsit velősebben fogalmazva) többet segítettem a kezdőknek, mint ő+még néhányan itt együttvéve. Tegnap éjjeli hsz-e nagyon szép, komolyan, már csak a glória hiányzik eme angyal fejéről annak alapján amit a nyilvánosság előtt mutat. De! És ez 1 nagy de, akkor sem egyéb mint 1 álszent, hamis próféta. Te tapasztalt vagy, feltételezné az ember h jó az ítélőképességed, és nem sértésből mondom, de tényleg rosszul értelmezted "barátunkat".

    Ha már ilyen szépen itt vagyunk, akkor meg a kiegekről sem kéne szerintem itt sokat beszélni, max. akik vmit ajánlanak privátban tegyék. 100X túl lett tárgyalva, hogy a kezdőknek,és hobbi-szinten edzőknek nem kell sok kieg. De ez csak 1 javaslat volt, ha gondoljátok nyugodtan vessétek el, úgyis én vagyok itt a fekete bárány(az őszinteségem miatt).
  • Solt
    #26373
    Én pedig pont úgy látom, hogy törődsz velük... :) Sokszor olvasni tőled, hogy azokkal foglalkozól, akikről úgy gondolod, hogy átlépsz rajtuk... :)

    De ez a te dolgod, nem akarok okoskodni, csupán a leírtak alapján úgy éreztem "tartozom" ezzel az észrevétellel.

    Nincs bennem előítélet, abból "dolgoztam" amit eddig láttam tőled... De nyilván benne van a pakliban, hogy én értelmeztem rosszul valamit, ezért rövidre is zárnám a filozófálást... :)
  • Roger6
    #26372
    Az emberek 70-80%-a nem az úton halad, hanem áll egy helyben. Rajtuk nem lehet, és nem is akarok segíteni. Akik két kávé cigi kombóval kezdenek, és a vitamin káros, stb. az számomra semmilyen úton nem jár, az egy megállóban pihizik. És hát ugye a legszebb, amikor ők kezdik el magyarázni az étrendet a 40 kilójukkal. Rajtuk átlépek, valóban. Szó nélkül hagyom ezeket a való életben ott, ahol vannak. Egyszerűen ignorálom őket. Ha így érted, hogy magas lóról nézegetek le rájuk, teljesen igazad van, nem törődök velük.

    Aki meg ide jön segítségért, az már jár az úton. Tudom, hogy nem kötözködsz, csak tévesen ítéled meg a gondolataimat. Egy más ember mondatának jelentése, és modora pedig a te fejedben rakódik össze, hiába akarok mást mondani, sugallni. Ha változtatsz rajta, az írásaim is mások lesznek számodra is. Ha előítéletet vetsz felém, negatívnak fognak hatni a gondolataim. Mindenkinek meghagyom ezt a választási lehetőséget.
  • Solt
    #26371
    Nem csak az lehet nálad hátrébb, aki a testépítésben kezdő... Nem arra céloztam, hogy a kezdőket nem segíted, hanem az ehhez hasonló kijelentéseire,

    "De addig még sok bukkanón kell túljutnod. Az emberek sötétségén, naponta a nemtudással harcolni, akár fórumokon, akár személyesen, ez is próbára tesz"

    Úgy érzem, az jön át, hogy ezen a bukkanón még nem léptél át... De ez nem támadás, nem beszólás, csak egy észrevétel.

    Az emberek nem sötétek, csak mindenki máshol tart a maga útján... Ha pedig különböző állomásokon levők "összeakadnak", az mindkettőjük útját lassítja...
  • Effe88
    #26370
  • Roger6
    #26369
    Aki nálam hátrébb van, azoknak pont hogy segítek itt is tippekkel, és még véletlenül sem nézem le őket. Melyik kezdőt küldtem el, vagy rontottam rá a magas lóról? Ezt nem értem honnan vetted. Itt van iko, neoncsöveg, hogy csak a közelmúltat említsem, de azt hiszem még jópár példát lehetne előhozni ebben a témában részemről. Igenis, próbálok segíteni a kezdőknek, vagy annak, aki tippet kér. És nem hülyeséget kérdez...

    Csak a koxos okosokra, és a léhűtő trollokra förmedek rá, ezt elismerem. Ezért kaptam a felkiáltójelet is. Vagy ha ez a magas ló... Akkor ott ülök.
  • Solt
    #26368
    Lelkileg majd akkor léptél igazán előre, amikor már nem leszel mások vélt, vagy valós sötétségével elfoglalva. Nem leszel attól több, ha másokat degradálsz... Nem véletlen, hogy sokat kerülsz olyan szituációba, amikor a "nem tudással" kell harcolnod. Ők is úton vannak, csak máshol tartanak... Nem biztos, hogy bölcs dolog szélmalom harcot vívni... Segíteni úgyis csak annak lehet, aki megérett rá.

    Egyébként nagyon jó amiket írsz, csak több hozzászólásodból is az jön át, hogy egy kicsit magas lóról kezeled az úton hátrébb lévőket... Ez nekik sem jó, és neked sem... Szerintem...

    ( természetesen általánosságban értettem a mondandóm )
  • Roger6
    #26367
    Szerintem nem 10 kg izomról beszéltünk, hanem 10 kg tömegről, ahonnan lehet szépen diétázni. Mindenki maga válogatja, teljesen elfogadom a te álláspontodat. Mint írtam, a kasztni jó, de én tömegelnék 15 kilót, aztán diéta. Ez az én választásom lenne. Ahogy neked jó, ahogy te jól érzed magad, ahogy te elégedett vagy magaddal --> úgy csinálod. A kox kérdés meg egyértelmű nem.

    Vannak, akik szerint ez nem tömeg, ez nem testépítés, 70 kg. Az én véleményem meg az, hogy attól még szerethetek futni, és lehetek jó benne, ha nem is 10 mp alatt futom a 100-at. Attól, mert nem élsport-szerűen folytatod, még lehetsz jó benne. A kilók csak számok, nem ezek bűvöletében kell éni. Ahogy Schwarzi mondta, ez művészet. Ez szobrászat. Az emberi test élő szobrászata, ahogy te alakítod a tested, ahogy te határozod meg, hogy hogyan nézz ki. És olyan mindegy, hogy 200-al nyomsz fekve, vagy 70-el, a cél a lényeg, és az út, amin jársz a teljesítése érdekében. A tiszta út.

    Sokan az eszmét sem fogják fel. Ez mind a test - mind a lélek építéséről szól. Ép testben ép lélek, tartja a mondás. Egészség = erő. Ez tudás, tudás az egészséghez, és mivel tudás, ezért hatalom! A hatalmat pedig csak az arra méltóknak adjuk át. A rosszakaróim most nagyképűségről bizonyosodnak meg felőlem. De aki konyít hozzá egy cseppnyit is, az tudja: csak egy anonim, büszke ember szavait olvassák. Arra a tudásra, amit megszerzett az évek alatt. Ez bárkié, ez mindenkié. Ez a TIÉD!

    Ez egy életforma. Ha szívvel-lélekkel küzdesz, ha magadon túlemelkedsz, nem lesz elmaradva a hatás. De addig még sok bukkanón kell túljutnod. Az emberek sötétségén, naponta a nemtudással harcolni, akár fórumokon, akár személyesen, ez is próbára tesz. Nehéz addig eljutni, amíg rájössz, hogy valóban hatalom van a kezedben, hogy valóban többet tudsz egy átlagembernél a szellemről és testről, az egészségről. Az élet legnagyobb kincséről.

    Csak sajnálni tudom azt, aki a hosszúsága miatt nem fogja ezt elolvasni, és egy percre sem gondolkodik el a leírtakon.
  • iko
    #26366
    Hát nem akarok én se modellkedni, se testépítő versenyre járni. Csak jól kinézni szó esztétikus értelmében. Annyi, hogy Lénárd Lajos Mo. egyik legjobb naturál testépítője 170 cm-hez 70 kg-s versenysúlyt hoz össze. Felpakolni 10 kg tiszta izomtömeget nem csak egyszerű, "ja, miért ne dolog"... Ha ilyen egyszerű lenne, szeretnék magamra 30 kg izmot :)
    Betömegelni és kizsírosodni nem egyenlő a fejlődéssel. Csináltam már olyat, felmentem 85 kg-ra, úgy is néztem ki... Nem mondom hogy nem lettem erősebb, meg biztos jött fel valamennyi izom is, de ne keverjük össze a dolgokat. 10 kg izmot nem csak úgy felszed valaki.

    Ja és ezt az egészet kox nélkül értettem.
  • Tibi7
    #26365
    Vagy ha nem megy a húzódzkodás, tudom ajánlani a fegyencedzés hátedzésre vonatkozó részét. Én konditeremben sehogyan sem tudtam ezen a téren fejlődni (inkább úgy mondom, hogy írtó lassan), viszont a fegyencedzés alapján szépen fokozatosan sikerült javítani, és a fél évvel ezelőtti 2-3 húzódzkodás helyett, ma már a 10 sem jelent gondot.
  • csuszi
    #26364
    akinek nem megy a húzódzkodás az csinálja negatívba.
    a felhúzást vertikálba oszt no para.
  • Vaxi
    #26363
    hát, nekem a 6.-tól már segíteni kell kicsit :DDD
  • DarkHorSe
    #26362
    aki regota edz, azt keptelen huzockodni szegyelje magat :DDDD
  • LocalPatriot
    #26361
    Na... ez tényleg nem semmi!
    Ám én azt mondom, hogy Stallone lekőrözné Swarcit...:) Stallone gyerekkori kedvencem:)
  • LocalPatriot
    #26360
    Na igen... a szabályos! húzódzkodás még nekem is messze. De idővel csak meg tudom csinálni. Érdemes nézni amúgy miket művelnek ott, komolyan mondom vicc kategória. A két lába lendületével húzza fel magát? Mi ennek az értelme?
  • Retsu
    #26359
    Addig ok h úgy maradtál de érted, ez olyan mintha evezést csináltál volna. A jó széles háthoz pedig elsősorban húzodzkodásra/lehúzásra van szükség. Nekem pl. a karjaim még messze vannak attól h húzódzkodni tudjak, de lehúzásnál csak nagyon enyhén dőlök hátra, szinte merőleges vagyok a paddal. Lehet h mostanában sokan próbálják összemosni a lehúzást evezésselmerthogy "nagyon hasonló izmokat mozgatnak meg". De a hasonlóság abban kimerül, h mind2 hátra megy. Igaz az evezés is igénybe veszi a felsőhátat VALAMILYEN SZINTEN, de aki széles hátat akar, jobb ha nem becsüli le a lehúzás fontosságát szerintem.
  • Tyler1
    #26358
    Én is azt hittem, h "kellék" a filmhez, nem néztem volna ki belőle, hogy pont ennyi idősen varratja szét magát, de igaziak.
    És azóta jócskán bővült.
  • LocalPatriot
    #26357
    Komolyak a tetoválásai. Mikor még a Feláldozhatók c. filmbe láttam, azt hittem csak kamu tetkók, és a film szerepéért vannak rajta.
    (Vagy rosszul hiszem?)
  • LocalPatriot
    #26356
    Köszi a videót, már képbe leszek.
    Ám mikor írtam, hogy a mellhezhúzásnál hátradőltem eddig vagy 45 fokot, akkor én úgy is maradtam. Nem dőltem vissza, hanem végig maradtam dőlésbe, és oda húztam le a súlyt, majd engedtem vissza. Gondolom akkor az sem volt rossz hát edzés, de ezentúl a videó szerint fogom csinálni.
  • Tyler1
    #26355
    Hiába a sok éves kihagyás, meg a kor, azért az a test még mindig elég jó állapotban van. Jól látszik, hogy a mellkasa még most is hatalmas, a karjaiban is akad még némi szufla. Jóval látványosabb testet tudna ebből visszaépíteni, mint jelenleg Sly-é, ha engedné az egészsége, meg ha akarná egyáltalán.


  • Effe88
    #26354
    Igen de a politikás korszaka alatt nagyon elhagyta magát(persze lehet tényleg a szivével vannak bajok).
    Egyébként egy ilyen kinézetre rágyúrhatna.Egykori ellenfele(R.I.P.) 65 évesen.

  • Tyler1
    #26353
    Sokan még azzal sem tudnak fele úgy sem kinézni. Arnie meg a T3-ra pont hogy kb. 3 hónap alatt készült fel giga brutál módon, mert forgatás előtt pár hónappal volt egy súlyos motorbalesete, ami miatt a felkészülési idő 3/4-e kiesett. Így is sérülten kezdett edzeni, a tökre tört csontjai még be sem forrtak. Persze nem jelenti, hogy újra Mr. O lesz, de kétlem, hogy olyan Conan filmet akarnának csinálni, amiben járókerettel veri el az ellenséget :)
  • Effe88
    #26352
    igen?:D:D
    mondjuk illene már neki is edzegetnie, mostanában már elpuhult:D:D
  • Retsu
    #26351
    Nem hinném. Állítólag már a 2003as T3ra se olyan brutál módon készült, lévén vmi gikszer van a szívével, be is van ültetve neki vmi...
    Stallone meg ugye nem kérdés mitől néz ki jobban, mint huszonévesen(amiről ugye nem szabad itt beszélni).
  • Tyler1
    #26350
    És 66 évesen is komolyabb formában, mint huszon évesen. Azért az se mind1.
    Ám Arnie elvállalt egy új Conan főszerepet, úgyhogy ő is oda fog még baszni a vasaknak hamarosan :)
  • Prince of Máté
    #26349
    Brutál!

    Azért Stallone se kutya, így 66 évesen!