33479
12316971501353788406.png
  • hungary27
    #26428
    Amúgy próbálta már valaki a mogyorókrém ízű fehérjét?
  • Renjike
    #26427
    Semmi gond nincs ezzel
  • hungary27
    #26426
    Szerintetek mikorra fog tolószékbe kerülni?
  • Jojobaba
    #26425
    Szóval ezért plasztikáztatod magad?
  • Roger6
    #26424
    Nem akarok többé ezen a bolygón élni...
    Idióta
  • Roger6
    #26423
    Köszönöm a válaszokat mindegyikőtöknek!
  • Breki33
    #26422
    videón



  • Breki33
    #26421
    Peck Deck gépen fordított tárogatás

    csigás egykezes döntött törzsű oldalemelés
    flys döntött padon - én döntött evezős gépen szoktam nem tudom mi a hivatalos neve
  • hungary27
    #26420
    döntött törzsű oldalemelés, archoz húzás csigás gépen
  • Roger6
    #26419
    Váll hátsó részére milyen gyakorlatokat szoktatok végezni?
  • Prince of Máté
    #26418
    Velem is ez van, ez akkor fordul elő, ha a mellizmod erősebb a hátizmodnál...
    Sajnos én régen nagyon sokat fekvőtámaszoztam itthon, amitől szép mellem lett, de a hátam nem fejlődött, és így a mellizom előre húzza a vállat.
    Ha rendesen hátazol akkor szép lassan normális lesz.
  • Sephirot T
    #26417
    Nem kell hozzá különös edzés,csinálj mindent a maga módján és helyrejön.Viszont figyelj oda ne ess túlzásokba a melledzést illetően és a hátadat is megfelelően eddzd meg minden alkalommal.
  • Fec papa
    #26416
    Kifejtenéd pontosan miért? Hasnak szerintem nem sok köze van hogy hogyan tartom a vállamat. De csak feltételezem. no offense.
  • hungary27
    #26415
    Ha a testtartáson akarsz javítani akkor has illetve törzs edzés.
  • center86
    #26414
    Melyik izomcsoport edzése szükséges, ha a vállam túlzottan előre húzódik? (helytelen testtartás)
  • DarkHorSe
    #26413
    arthroxon
  • Breki33
    #26412
    Arthro Guard Gold előző hónapban volt akciós...

  • Attila8805
    #26411
    Izületvédőt tud valaki ajánlani?
  • Effe88
    #26410
    jajjjj:D:D:D:D:D
  • Tyler1
    #26409
    Dwayne "The Hulk" Johnson :D

  • Stockbauer33 #26408
    MuscleMag
  • Stockbauer33 #26407
    Nagyon jól néz ki a srác
  • Vaxi
    #26406
    valóban igaz.
    "1992 óta foglalkozom testépítéssel. Jelenleg a Team Scitec tagja vagyok és a www.tesztoszteron.hu oldalon dolgozom a szakértő válaszol rovatban és írok cikkeket az e-magazinba. A kezdetek óta naturál testépítő vagyok, ami azt jelenti, hogy nem használtam még szteroidokat és semmi tiltott doppinglistás anyagot. Célom, hogy a naturál testépítésben a lehető legnagyobb célokat elérjem, ami számomra egyenlőre a 2012-es IFBB klasszikus testépítő világbajnokságon való szereplés és a lehető legjobb eredmény elérése."


    forrás: faszbúk
  • Retsu
    #26405
    "sem fogja soha egyszer sem mondjuk plusszozni a hozzászólásomat"
    Tévedsz, a #26367est plusszoztam, mert vannak benne szép gondolatok. Ha felülemelkedsz a felsőbbrendűségi komplexusodon, és nem sértegeted a másikat, az ilyen pozitív felfogással még jó is lehetsz.
  • Effe88
    #26404
    Igaz hát, miért ne lenne igaz?:)
  • jazzy
    #26403
    Igaz, miért lenne irónia?
  • center86
    #26402
    Ezt most iróniának szántad, vagy valóban igaz?
  • Retsu
    #26401
    Ezekkel tisztában vagyok, elhiheted. Sőt, gondolkoztam is azon h tricepszre 1,5X annyi gyakorlatot végezzek. Aztán mégis elvetettem, mert karon belül is a tricepszem jobb, ez tény. Szépen elkülönül a vállól ha ráfeszítek meg minden. Szal most egyensúlyban szándkozom csinálni mindkettőt, igen alapgyakorlatokkal. Mivel még nem szoktam teljesen vissza, 2-2 gyakorlat a spec. karnapon, így:

    2kezes bicepsz: 2X8-10
    szűknyomás: 2X8-10
    kalapács bicepsz: 2X10
    pados tolódzkodás vagy 1kezes nyomás: 2X10-12

  • Vaxi
    #26400
    Illés Norbert 2012 ősz. Ugye tudjuk róla, hogy teljesen naturál testépítő?
  • csuszi
    #26399
    2/3 1/3 arány. ideális esetben, ettől eltérve valamelyik túlsúlyba került.
  • Tyler1
    #26398
    Sokan azt hiszik, a kar nagyságát a bicepsz mérete határozza meg, ezért extrém sokat edzenek rá, de valójában a legnagyobb tömegét a tricepsz 3 feje adja. A bicepsz kis izomcsoport, könnyű túl edzeni. Ha a kar kicsi, akkor próbálj a tricepszre rámenni, azon belül is alapgyakorlatokkal, ne izolációsakkal. Bicepszet meg 2-3 gyakszival ki lehet végezni.
  • Effe88
    #26397
    nem a súly a lényeg
    inkább érezd, hogy valóban a karod dolgozik, lehet nem ártana kisebb súlyokkal megpróbálnod
  • Roger6
    #26396
    Okés.

    Valószínű igazad van, hogy egy viccet nem fogok fel trollkodásnak.
    Valószínű igazad van, hogy a kox-ot ellenzem a topicban.
    Valószínű igaz, hogy egy Retsu többet segített nálam a kezdőknek (aki megkeres, és bajom lesz ugye, többször is írta), és baj, hogy szólok a hülyeségére.

    Ezt TE döntötted el, és Retsu saját fejben.

    Írtam, a szavaimat úgy fogod fel, ahogy TE akarod. Ha te azt látod, trollkodok, számodra az leszek még akkor is, ha nincs bennem szándék. Ha azt látod az irományomban, hogy itt én vagyok valaki, akkor az a te fejedben van így, nem én írom. Ez a Te gondolatod felém, nem az ENYÉM feléd. Ezen nem is tudsz változtatni. Ahogy Retsu sem fogja soha egyszer sem mondjuk plusszozni a hozzászólásomat akkor sem, ha feltalálom a rák ellenszerét. Ugye? Attól, hogy nincs előítéleted szerinted, bizony van... A probléma itt kezdődik, de most megyek tovább, ezért hagyom rátok, azt gondoltok, amit akartok. Itt neked kell magadat meggyőznöd, hogy másképp láss, nem nekem téged. A hsz-eid nagy része negatív véleményt tükröz, bármihez szólsz hozzá. És nézd vissza az utóbbi 1.500 hozzászólásod, amiből EGYETLEN egyel sem segítettél senkinek. Na vajon milyen hsz-ek ezek?

    Tehát akkor a rend úgy kívánja, hogy lépjek a topic-ból, meg is teszem. Pár napig biztosan nem jövök. Nincs is értelme egy ilyen topic-ba, ahol egy ártatlan viccet trollkodásnak fognak fel. Ahol egy elmebeteg megfenyeget, majd azt hiszi én akarom öngyilkosságba kergetni, a többi "kibaszottal" (idéztem) együtt. Ahol a kox téma szavazás elmulasztása volt az egyetlen lapja a topic gazdája ellen az embernek, mégis ezzel takarózik ahelyett, hogy azon gondolkodna: mit csinált az elmúlt 1.000 hsz-ben, hogy egyetlen egyszer sem véleményt, sem tippet nem adtam egyetlen embernek sem. Semmi építőjellegűt.

    Valóban nem itt a helyem, ezt jól látjátok. A kérdés, hogy valóban én vagyok-e rossz helyen...
  • Retsu
    #26395
    Újrakezdő vagyok. Akinek úgymond "all-round" jó felépítése van, tehát szinte nincs gyenge pontja, annak biztos nem probléma a kar ereje a gyakorlatnál. Velem nem ez a helyzet tudod, a törzsem brutál, a karjaim hozzá képest hurkapálcák genetikailag. Éppen ezért vagyok most olyan terven, ami remélhetőleg felhozza a karjaimat. De ezt nem úgy kell elképzelni h nagyon gyengus karom lenne(2kezes bicepsszel pl. szériáztam már 50 kilóval), csak 1szerűen kicsik és gyengék a mell-háthoz képest.
  • Effe88
    #26394
  • immovable
    #26393
    Leszámítva ha kezdő vagy és még nincs meg a kelló erő a súlyodhoz. Akkor nem szóltam.
  • Effe88
    #26392
  • Roger6
    #26391
    Le vagyok tiltva öreg, hogy írjak privátot? XDDDDD
  • Effe88
    #26390
    Oké.Nem trollkodásból írtam csak tényleg hagyjuk egymást ennyit kérek.Az utóbbi napokban olyan jól megvolt ez a topik trollkodás nékül.Jó lenne ezt folytatni.Rozsé!Ha bári problémád van velem ne írj ide, írj privátot, szerintem már mindenki unja itt ezeket.
  • Roger6
    #26389
    Gáborból most Gergő lettem? Van még tipped?

    Komoly problémáid vannak, ha ez trollkodás volt neked. Nem az én gondom.