33479
12316971501353788406.png
  • poruljartal
    #26508
    hungary az a különc alrege azt tudom, de ne offoljunk válasszunk házigazdát!
    retsu-ra egy szavazat, már ha vállalja!
  • DarkHorSe
    #26507
    komolyan kik ezek a full kamu fake emberek itt?
  • poruljartal
    #26506
    akkor akár jazzy le is mondhatna a házigazdaságró, van neki új topikja ahol...

    részemről örülök, kösz jazzy
  • hungary27
    #26505
    Ja, meg az aki nem ért a témához ne nyisson új topikot, ha már van.
  • Roger6
    #26504
    Retsu! Van már egy offtopic, ahol van szteroid téma is. Már ezerszer mondtam, hogy akinek ez a szíve vágya, és ezért sír, az menjen oda.

    Testépítés OFF & Steroid - egyből láthatod, ott is Effe trollkodik :)

    Szerintem te is érzed, hogy itt sokan csak azért jönnek fel, hogy mínuszolgassanak, beszóljanak, trollkodjanak, kötözködjenek, és folytathatnám a sort. És ez nem új keletű dolog, ez kb. az elmúlt fél-1 év termése. Ezért érezte szükségességét Jazzy annak, hogy legyen egy ilyen topic, ahol nem azt látod, hogy a segítő hozzászólásodra érkezik kapásból 4-5 mínusz, mert az idiótája alregekkel ezért jön fel, hogy szórakozzon. Mi segíteni akarunk, tisztán, tippekkel, tanácsokkal. Ezek az emberek 1.000 hozzászólás alatt nem voltak képesek erre. Nincs szükség az ilyen emberekre.

    Te az utóbbi időben normalizáltad magad, már talán azt sem hiszed, hogy én akarlak az öngyilkosságba kergetni. Ami számomra pozitív dolog.

    Az meg hogy ti is csináltok egy topicot magatoknak... ez olyan gyerekes húzásnak tűnik. Anyaaa, a Pistinek is van zöld autója, nekem is keeeelll! :) Inkább sértődöttséget látok mögötte.
  • Retsu
    #26503
    Na, úgy látszik tényleg összenő ami összetartozik. Érdekes módon az új topikból pár mp alatt kiléptet a "rendszer". Nem gond. Ezennel felhívnám azok figyelmét, akikkel továbbra is minden témába vágó dologról lehet beszélni tabuk nélkül h folytassuk, sőt! Fogjunk össze és követeljük ki azt ami nekünk is jár!! Hozzunk létre saját témát akár, ahova viszont a kedves házigazda és holdudvara nem lesznek bejáratosak!
  • immovable
    #26502
    Ha a pénz nem gond - persze kinek nem az - próbálkozhatsz kókuszzsírral. Elég drága, egy kiló majd 5000 ezer forint, de egészséges.

    Kókuszzsír.
  • Neoncsoves
    #26501
    extra szüzet vettem természetesen. nem azt mondom hogy szörnyű, de hiába na, nehéz lesz megszokni:D
  • Breki33
    #26500
    Nagy Görögország rajongóként évek óta használok olivaolajat főleg salátákhoz
    kint is mindig kipróbáljuk és hozunk is általában

    és szerintem egyáltalán nincs rossz íze persze az olivaolajnak mindenképp olíva íze van :)

    persze aztis tudni kell milyet vegyünk, mindenképp extraszűz olívaolaj ajánlott, nem ilyen sansa félék amiket sokszor lehet kapni

    az extra szűz olívaolaj az kizárólag az első sajtolásból származó olaj, amely kizárólag az erre a célra fenntartott szerkezettel készülhet. Ergo, semmi más nem kerülhet bele, csak a friss, mosott olajbogyó.

    "Minden termőhelyen más az olaj íze

    Az illatok között karakteresen felismerhető (a teljesség igénye nélkül) a gyümölcsös, a zöld, a fanyar, az articsókára, mandulára, sőt borsfélékre, egzotikus gyümölcsökre, fenyőmagra vagy éppen a vanilinre (ez nem azonos a vanília édes illatával) emlékeztető illatösszetevő.

    Az ízek között elég sok meglepő is érzékelhető, mert az olaj a nyelv felületén az édes és a csípős, de még a keserű (kesernyés) ízérzékelő területet is ingerli. Ezek harmonikus aránya teheti kiemelkedővé az extra szűz olajat."

    "A hidegen sajtolt szűz olajakat, ne használjuk főzésre, helyette inkább a salátákhoz. Mivel hőkezelés hatására pont az értékes anyagok válnának köddé.
    Olajban pároláshoz, sütéshez jobbak a kissé gyengébb (nem extra szűz, finomított) minőségű olajokat használni, mint amilyen például a napraforgóolaj vagy az ennél jobb zsírsav-összetételű repceolaj."

  • Neoncsoves
    #26499
    főzéshez szerintem picit drága mulatság, bár gondolom kevesebb kell belőle mint napraforgó olajból. illetve még valahol olvastam hogy esetleg fellocsolni vele a rizst étkezéskor (1 teáskanálnyival)
  • csuszi
    #26498
    vagy vegyél lenmagot, őröld meg, oszt keverd a müzlihez. vagy ha öngyilkos hajlamú vagy őrlés nélkül.
  • csuszi
    #26497
    lenmag ugyanolyan tré ízű. főzéshez használd ne magában.
  • Neoncsoves
    #26496
    apropó, ha majd szedek omega3-t, akkor mellette napi teáskanál olivaolaj gondolom elég. vagy esetleg lehet többet? vagy inkább kevesebbet?
  • Neoncsoves
    #26495
    hát nem tudom, vettem fél liter olivaolajat 900 forintért, nem vártam csúcsminőséget de az íze... hát ilyen érdekes... kesernyés picit, tehát olyan amit az ember nem szivesen vesz be :D
  • hungary27
    #26494
    lenmagolaj
  • Neoncsoves
    #26493
    olivaolaj mellett mi az ami még jó lehet telítetlen zsírsavak beviteléhez?
  • Effe88
    #26492
    Rendben.Köszi a felvilágosítást
  • Tyler1
    #26491
    Kivonták. Amerikában csak felszólítást kaptak, hogy végezzenek ilyen-olyan tesztet azzal amiben megtalálható, de a gyártóknak olcsóbb volt kivonni inkább.
  • Effe88
    #26490
    Értem.De ott továbbra is árusítják vagy ott is levették a polcokról?
  • Tyler1
    #26489
    Nekik is méreg, több halálesetet és szívrohamot is összefüggésbe hoztak vele, egyben konkrét szerepe volt.
  • Effe88
    #26488
    Amúgy sanszos:D.De ezt az egészet nem értem, az amerikai embereknek nem "méreg" nekünk európaikanak meg igen.
  • Roger6
    #26487
    És ezzel megint az jön majd le a sok idiótának, hogy látod-látod, én mondtam hogy ezek tiltott szereket tartalmaznak... Mert ugye nem fogja tudni ezentúl sem, mi az a fehérje.
  • LocalPatriot
    #26486
    Igazából az csak egy egyszerű fehérje.
    De mostmár úgy leszek teljesen nyugodt, ha megnézem.
  • Tyler1
    #26485
    Edzés utáni készítmények biztosan nem tartalmazzák, emellett a konditermeknek is azonnal le kellett venni a polcokról az adott készítményeket, de ellenőrizheted az összetevőket, ha köztük feltüntetve, akkor biztonságos.
  • LocalPatriot
    #26484
    Értem, most megnyugtattál... akkor vitaminokat nem érint.
    Csak kérdés, hogy amit a kondiba edzés után iszok, abban van-e... lényeg, ha megnézem az összetevőket, és nincs benne az említett összetevő, akkor biztonságos?
  • Tyler1
    #26483
    Egyébként a Biotech termékeit EU-n belül gyártják, pl. M.o.-n is.
  • Tyler1
    #26482
    A szóban forgó hatóanyagot, a DMAA-t stimuláns, vagy bedurrantó készítményekben alkalmazták, feltüntetve az összetevők között. A vitaminok és ásványi anyagok teljesen "tiszták".
    De az oéti honlapján megtekinthető minden M.o.-n hivatalosan bejelentett étrend kiegészítő, ott utána nézhetsz.
  • Effe88
    #26481
    ezek tuti nem:)
  • LocalPatriot
    #26480
    Most olvastam a hsz-ed, és rendesen beparáztam...:S
    Én kb 2 hete vettem a Pólus Centerben, a BioTech boltban, 1000-es C vitamint, multivitamint, omega 3-at, meg külön calcium+ magnéziumot.
    Most akkor ezek is lehetnek veszélyesek? Mit lehet tenni, honnan tudom, hogy nem az?
  • 0Fritz0
    #26479
    Az igazi elborult kondis csak nátriumot szed, nem pedig sót. :)
  • csuszi
    #26478
    meghaltak 40 évesen. de inkább 30.
    egy profi (értsd amerikai angol nato magyarán harcoló) katona ugyanúgy 30-40kg okkal rohangál plusz a kezében van egy baszott nehéz fegyverm a ruhája x kg plusz és olyan szinten képzett mind elméleti szinten, mind fizikálisan, mind taktikailag, hogy a középkori harcost kiröhögi...
    ez az indiánok meg öregek meg régen bezzeg mind városi legenda ami befészkelte az emberek fejébe magát.
    a mai ember több információt nyel el az általános iskolában mint egy átlag a század elején 20 év iskola alatt. az átlag ember 10-20-30-40 évvel tovább él. egészségesebb és terhelhetőbb mint valaha. vírusok, baktériumok, gombák amik régen kaszáltak, ma meg észre se veszed.
    a különbség, hogy specializálódik a társadalom. a programozó ha nem sportol, egy nyamvadt hulla, mert nem használja semmire a testét. de agyilag...
    a katonák, sportolók erősebbek gyorsabbak, ellenállóbbak nemhogy a középkori embernél, még a 30-40-50 évvel ezelőttinek sincs köze ehhez a szinthez. az ember egy kibaszott túlélő, mindent és mindenkit uralma alá hajt, megerőszakol, legyőz. látszik is a föld ökojában :)
  • Panzermeyer
    #26477
    A só dologra visszatérve. Még nagyon régen egy doki aki itt lakott és dolgozott mondta, hogy kell a sófogyasztás, mert ha vki fizikai munkát végez, az sokat izzad, ha pedig izzad, akkor nem csak vizet, de ásványi anyagot is veszít, köztük nátriumot is.

    Persze a mértéktelen sófogyasztás bizonyára káros, és ha valaki nem fizikai munkát végez, vagy nem edz, annak nincs szüksége annyi sóra, mint aki igen.

    Azt is tudni kell, hogy manapság az orvosi kutatások általános példánya egy 70 kilós ember, ezzel számolnak mennyiségeket. Egy 70 kilósnak tuti nem ugyanannyira van szüksége nátriumból mint egy 100 kilósnak.
  • Panzermeyer
    #26476
    Ebben lehet valami, ha az én generációmra nézek, majd letekintek úgy 10-12 évvel. De ugyanez van felfelé is. Faterom generációja is erősebb volt, mint az enyém. Hát akkor mi lehetett a középkorban?
  • Retsu
    #26475
    Olyan messzire azért szerintem nem kell visszamenni. Lehetséges, h akkor is elvesztettünk pár dolgot, de én nem vagyok telhetetlen. Simán megelégednék mondjuk 1 átlagos középkori harcos génállományával:) Gondoljunk csak bele, miket vittek véghez:a csaták alatt kb. 60 kilóval magukon órákig harcolni, szinte szünet nélkül... és akkor az akkori legerősebbekről még nem is beszéltünk. Nyilvánvaló, h a sok kieg+egyéb dolgok ellenére semelyik mostani strongman még csak meg se közelíthetné azt a teljesítményt amit ők véghezvittek, teljesen más dimenzióban volt az erőszintjük a mostani "civilizált" emberhez képest.
  • csuszi
    #26474
    nincs köze a kornak hozzá, mert nem mostanában vesztettük el, hanem cirka párszázezer éve. :)
    simán valakinél működik a gén és ezt örökíti is, valaki meg így járt, a többség így járt.
    aki szintetizál, annak nem is kell annyit, mint aki beviszi, mivel állandóan jelen van. azért kell sokat bevinni (mert igaz hogy túladagolt bevitel az x gramm), mivel folyamatosan veszti a vérplazma.
  • Stockbauer33 #26473
    Hydroxycut Hardcore Pro

    ez megcsinálja rendesen az agyat de hatásos

    A Hydroxycut-ot szedtem én is(régi) amelyiket betiltották.Az tényleg ledurrantotta a felesleges zsírt.A Stimulant olyan mint a speed.Ha magas a vérnyomásod egyik se alyánlott.

    Ezek között nézd
  • Retsu
    #26472
    Nem ledorongolásnak szántam, hanem építő kritikának. De ha már az se megengedett, arra most mit mondjak?
    Gondoltam, hogy nagyon kis részben maradtak még ilyenek. De 1. Valószínűleg azért ők se olyan nagymértékben állítják elő a C-t, mint az állatok. 2. Nyilván az idősebb generációkban fordulnak elő ilyen egyének, szal nekünk ez nem alternatíva sajnos, kívülről kell bevinnünk a dolgokat.
  • csuszi
    #26471
    nem kellene állandóan egy vitában, vita végén ledorongolni a másik felet.

    vicces, tudtátok hogy még ma is van az emberek között olyan, akinek a szervezete előállít c-t? (...régen mi is szintetizáltuk, génmutáció miatt vesztettük el a képességet, valakinek megmaradt - lakosság pár tízezreléke).
  • jackoneill90
    #26470
    Éljen, jó hír.
  • Tyler1
    #26469
    Megszűnt.