33479
12316971501353788406.png
  • KaBuTo666
    #26589
    Ma Outlet Day! Ma Outlet Day! (hosszabb változat:-o)

  • Roger6
    #26588
    Délután megyek is, most jött meg a fizetés.

    Nem tudom ki mennyire figyel a kajára, én próbálok elég pontos lenni, vagy legalábbis soha nem eszek kevesebbet, mint kéne. Ehhez nagy segítségemre volt egy kalkulátor.

    Íme: KalkulátoR
  • Breki33
    #26587
    Ma Outlet Day !



  • immovable
    #26586
    Nem akarok nagyon gyors eredményt, de azt azért szeretném, ha 1-2 hónap múlva már kezdene jó alakom lenni, és méginkább azt, hogy az erőnlétem sokszorosa legyen a mosatninak.

    Ilyen gyors eredményt nem várja azért. Az izomzatod a terhelést 6-8 hétig rendszerint idegi alapon próbálja kompenzálni és utána kezd csak el nőni. Ez emberfüggő. Nekem a 3. hónaptól kezdett el nőni az izomzatom. Azért hajrá. :)
  • jazzy
    #26585
    Nekem se csak már unom a témát és nem alkudozok senkivel, amíg én vagyok a hg így marad. Dzsini dönt. Illetve már beszéltem vele, nem tudom most mi van, most ez.

    Ha így marad és fejlődést látok a topicban akkor nem a régit rakom vissza, hanem frissítjük.

    Beszélgetni így is lehet.
  • oliwwer
    #26584
    Semmi semmi gondom nincs veled, csak megosztottam a véleményem. Találkozunk a másikban
  • csuszi
    #26583
    :DDDD
    csináld még, nagyon jó vagy. :)
  • jazzy
    #26582
    #26579
  • Effe88
    #26581
    Most ezt minek linkeled, ne nevetess:D
    Most se trollkodott senki, megkérdeztem normális stilusba, hogy mi lesz a bannerral #26550 illetve jött egy nagyon inteligens válasz #26551
    Válasz se jött, nem ültem fel a darkhorse és a stockbauer provokációjának sem, se én se más sem.(Retsu sem)
    Terensznek is megpróbáltam segíteni #26570.
    Te meg oknélkül törölgeted a hozzászólásaimat, miközbe a flémet meg megyhagyod.Saját topikodba nem írok kértem i hogy teddd vissza rám a banszkriptet.
    Ha nem akarsz foglalkozni a bannerral se akkor add le a hg-jogot.
    De megkérdezheted Tylert is. #26558
  • Vaxi
    #26580
    nyugi srácok :)
  • jazzy
    #26579
    #26516
  • Effe88
    #26578
    Nem hazudtam ez így történt, törölted a hozzászólásomat, a flémeket meg bent hagyod.Tovább ha nem akarsz foglalkozni a topikkal, bannert is kivetted stb. linkeket akkor minek ragaszkodsz hozzá.Még mindig benned van a sértődöttség:(.
  • jazzy
    #26577
    Hihetetlen, hogy mindenki velem van elfoglalva. Nagyon szerettek. Ennek örülök.
  • jazzy
    #26576
    Ne hazudj, elég volt.
  • Stockbauer33 #26575
    Nem írok ide többet.Kitartást az edzésekhez és nagy izmot és türelmet mindenkinek
  • Effe88
    #26574
    Az én hsz-emet kitörölte 26565
    amiben annyit írtat, a vaxinak, hogy nyugodtan jöhetnek a képek:DD:
    de a stockbauerét #26557
    ami aztán nagy flmkeltő hsz volt az meg meghagyjaD::D
    jazzy ez nem a saját topikod itt ezt ne játszad be
  • oliwwer
    #26573
    Nem fog csinálni senki? Nézz be a másikba, gyártják ezerrel a bannerokat, több opció is van. Írtál egy választ, majd szerkesztetted, legyen már benne valami támadó is, pedig egy rossz szavam nem volt se most, se máskor. Ezért kell a harmadik testépítős topikot nyitni, mert egymásnak estek. Maradjon meg ez meg a szteroidos, amit pedig úgy vélsz hogy nem ide illő, vagy off, azt törlöd. Ezért vagy házigazda. Hidd el, úgyis átszoknak a másikba, ha látják hogy nem kap fel a flém. Tudom hogy nem vagy 24/7 sg-n, de visszamenőleg is megoldható. Hülyeség, törlöd. Egyszerű történet.
  • Effe88
    #26572
    :D:D:D
  • Terensz
    #26571
    Köszi!

    A sárga kapszulán véletlenül sem röhögöm szét az arcom :D
  • Effe88
    #26570
    edzéstervekkel együtt persze
  • Effe88
    #26569
    mondjuk itt konkrét edzések nincsennek
    azokat itt találod
    http://body.builder.hu/edzesek_index.htm4
  • Roger6
    #26568
    Hajrá, és attól nem kell félned, hogy reggelre egy kigyúrt állatként kelsz fel, hidd el.
  • Terensz
    #26567
    Köszi szépen!

    Már tanulmányozom is.
  • Effe88
    #26566
    Alap ismeretek olvasd el elsőnek.
    http://body.builder.hu/drugs-bunny-edzo-valaszol.htm4
    és itt töltsd le a sárga kapszula nevű pdf-es anyagot:)
  • Terensz
    #26564
    Sziasztok!

    Itt kérnék tanácsot, mert a kondizás az, amihez nagyon nem értek, de szeretnék érteni. Nagyon ritkán nézek le a közeli terembe, és soha nem tudom, melyik géphez érdemes ülnöm. Mivel sosem sportoltam, pár emelés után pedig úgy érzem: leszakad a karom. Nem akarok nagyon gyors eredményt, de azt azért szeretném, ha 1-2 hónap múlva már kezdene jó alakom lenni, és méginkább azt, hogy az erőnlétem sokszorosa legyen a mosatninak. Túlsúly szerencsére nincs rajtam. Kb. az ideális tesstömegemen vagyok (179/75), picit izmosabb, vállasabb szeretnék lenni, mint most, de kigyúrt nem szeretnék lenni. Mivel érdemes elkezdenem?
  • Vaxi
    #26563
    az rendben is van, viszont szerintem nem árt a topicnak, ha néha megtöri a beszélgetést 1-1 hír, vagy kép.
  • Retsu
    #26562
    Ne aggódj az ilyen bunkók provokációjára nem ugrok.
    Egyébként gratulálok a Bélának, ez tényleg nem akármi. Azonban, mint korábban írtam, én értelmesebb dolognak tartanám, ha emberközelibb témákról lenne szó inkább ami minket érint. Az "átlagos" testépítőket.
  • immovable
    #26561
  • jazzy
    #26560
    Nem fog csinálni senki egyrészt, másrészt ha testépítő nő lenne a bannerban mindenki fújjogna, hogy milyen ronda. Nem veszed észre? Semmi soha nem jó. Így marad most mert éppen személyes ügyem van, nem lesz banner. Beszélgetni tudtok banner nélkül is, az hogy nem flameltek csak rajtatok múlik.
  • oliwwer
    #26559
    Miért ne lehetne testépítő nő a bannerban?
  • Tyler1
    #26558
    De az ilyen felesleges hozzászólásoknak sincs értelme, csak további olaj a tűzre. Vagy az a cél? Addig szájkaratézni, amíg nem zárják a topikot? Mert szerintem ez órák kérdése, ha hasonló színvonalban folytatódik a fórumozás.

    #26546-ben elindult egy normális téma, megint mindenki leszarta, de az offra megint mindenkinek volt valami odapiszkálós mondanivalója. Akkor miről beszélünk emberek?
  • Stockbauer33 #26557
    Vicc ez sok idióta.Amikor bekeményitett rád a pálcika ember Retsu namondom a kemény mag agyal aztán pár 20 kilós kis hormonzavaros hülye gyerek dedós faszságait olvasni itt.Engem mondjuk nem zavar. De remélem téged se.Meg a HG-t se
  • Tyler1
    #26556
    Tessék
  • Roger6
    #26555
    Pont ez jutott eszembe.
  • jazzy
    #26554
    Minek is a testépítés topicba testépítő. Tegyünk nőket nyálat csorgatni, úgysem látunk sehol egyet sem.
  • Effe88
    #26553
  • LocalPatriot
    #26552
    Bannerba mehetnének jó kis csajok. Coleman-t nem kérünk...:D (asszem Ő volt az előzőn)
  • DarkHorSe
    #26551
    te menjel mar innen mashova, aztan ha lehet vissza se gyere :D
  • Effe88
    #26550
    A banner nem kerül vissza?Vagy esetleg új készül?Vagy a hg-t már nem érdekli ez a topik?Mert akkor inkább adja le a hg jogot.
  • jazzy
    #26549
    Fel is van azóta.