33479
12316971501353788406.png
  • Renjike
    #26629
    az összes spártai ezt követte.
  • DarkHorSe
    #26628
    harcosok etrendje
  • Roger6
    #26627
    Tőlem mindenki azt csinál, amit akar, neked is leírom.

    Felőlem lehetsz fényevő is, attól is fogsz fogyni. Vagy vega testépítő is akár. Egész nap ellátni folyamatosan tápanyaggal a testet meg az izmot tényleg hülyeség, nem is értem ezt a sok hülyét, minek erőltetik...
  • Palinko
    #26626
    szerintem se biztos hogy jó a fiatal hiper gyors anyagcseréjű embereknek, de nekem fiatalon is nagyon lassú, ha 3 szor ha 6 szor ettem egy héten ha 2 szer wcztem az jó volt.... ez megoldotta pl azt is, a többi majd idő kérdése.
  • Solt
    #26625
    Én például a 10.-ről sem ugrottam még ki, de tudom, hogy halálos... nem feltétlen kell kipróbálni valamit ahhoz, hogy tudd, "nem jó".

    Mint ahogy a vázolt "harcosok étrendjéről" is ez elmondható...
  • SNICKER
    #26624
    biztosan próbáltad már a harcosok étrendjét, és te fogytál tőle, meg izmot is veszítettél rendesen, igaz? amit nem próbáltál arról ne mondj véleményt.
  • Roger6
    #26623
    Oké.
  • Palinko
    #26622
    130 kgre még tömegeljek? :D és életemben nem ettem meg még fél kg húst 1 nap....

    mert a csecsemő nem is emészti meg a táplálékot, bocsi hülye példa volt. nem is a kiegészítő gyártók akarják elhitetni velünk hogy nem bírunk úgy kajálni hogy elég legyen a protein csak a szarjaikkal.
  • Roger6
    #26621
    No comment, mint írtam, mindenki azt csinál, amit akar. Ha te 1 étkezéssel tudsz tömegelni, hajrá! Mondjuk egy fejlődő csecsemő vs felnőtt szervezetet párhuzamba állítani az a nem semmi.
  • Palinko
    #26620
    nem csak a fogyásról szól, és én nem vagyok egész nap éhes szóval nem nélkülöz a szervezetem semmit. evés előtt 1 vagy fél órával kezdem érezni hogy mostmár kéne enni valamit. én nem is szoktam annyi fehérjét betolni mint amennyit az "okos" oldalak írnak, nézd meg anyatejben 5% ig van a fehérje és a gyerek megduplázza a súlyát elég gyorsan, szóval legtöbb fehérjét amit bevisztek simán átalakítjátok szénidráttá, cukorrá :D ja majd követem is az étrendet csak egész országban nem találok olyan mérleget ami kiírni a test összetételét, mert akkor tudnák eredményeket is betenni, de hát így nem.
  • Roger6
    #26619
    Már megírtam a hozzászólásomat, és mielőtt elküldtem volna, megnéztem mi a harcos étrend (arra lettem volna kíváncsi, hogy hogyan nyomatod be a fél kiló csirkét 500 g szénhidráttal és egyéb kiegészítőkkel egyetlen étkezés alatt). Aztán láttam, hogy ez fogyásról szól, semmi másról. Igen, a napi egyszeri étkezőstől valóban fogysz, és faszán izmot is vesztesz mindamellett, hogy a szervezeted nélkülöz, azaz raktározni fog vizet, zsírt, stb. De tőlem mindenki azt csinál, amit akar.
  • Palinko
    #26618
    sztem ezen segít a harcos táplálkozás. járjatok utána a könyvnek. jöhetnek a lehurrogások de szerintem nagyon jó. naponta csak egyszer kell enni, este, legalább 2 órával lefekvés előtt, nekem a 6 óra jött be kajálásnak, és általában 11 előtt még alvásra se gondolok de nem ritka, hogy 2 óráig is fent vagyok hétköznap.

    az 1 kajáláskor azt szel amit akarsz, érdemes edzés után elkezdeni rögtön enni, amit nem szabad egyedül a feldolgozott kaják mint liszt, cukor szóval a szemét kajákat minimalizálni kell, inkább saláta, ha eszed akkor hússal végére meg egy jó kis szénhidrát löket.
    ha napközben nem bírod ki mehetnek gyümölcsök délelőtt, tejtermékek, sárgarépa vagy más zöldség. este mehet a fő kajálás után egy kis mandula desszertnek, vagy olajos magvak ugye kellenek az izületek miatt.

    tudom hogy senki se fog velem egyetérteni de nekem bevált, meglepődtem de anyagcserém jobb mint bármikor, a napi 6 szori vagy több étkezés nem pörgette fel ennyire mint ez a harcos étrend, sőt a 6 szori nem is pörgetett...

    az agynak szerintem azért jó mert szinte minden nap van egy kis böjtöd és a zsírt amit beviszel pik pakk elégeti a szervezeted és nem "szivárognak" be az agyba mert nincs idejük.
  • Tyler1
    #26617
    "Az sajnos a mai napig nem egyértelmű, hogy miért befolyásolja a zsírdús táplálkozás az agyműködést, és miként fordítja vissza a testmozgás ezeket a káros folyamatokat. Elképzelhető, hogy a zsíros ételekben lévő szabad zsírsavak egyszerűen "beszivárognak" az agyba, és ott olyan folyamatokat indítanak be, amelyek sejtkárosodást eredményeznek az agy tanulásért és memóriáért felelős területein. Ezzel szemben a mozgás serkenti azoknak a speciális biokémiai vegyületeknek a termelődését, amelyek visszafordíthatják a plakkok lerakódásának folyamatát - mondták el a kutatók."

    Az szép. Ezt eddig nem tudtam.
  • LocalPatriot
    #26616
    Köszönöm a linket.
    Kb én is így csinálom. Fura, hogy én még a vállamat is érzem rendesen.
    Nem könnyű gyakorlat!
  • Breki33
    #26615
    Kiss Jenő:

    "Harmadik gyakorlatom a tolódzkodás. Ez nem csak keresztben, de hosszanti irányban is megdolgozza a mellizmot. A váll melletti résztől egészen a mell belső csücskéig megdolgoztatja ezt az izomcsoportot. És ez a rész elég hiányos szokott lenni az emberek nagy többségénél. A mellre tolódzkodást nagyon sokan el szokták rontani, és csodálkoznak, hogy a tricepszüket érzik. Pedig eredetileg a tolódzkodás mellgyakorlat. Természetesen lehet tricepszre is tolódzkodni, de az egy teljesen más történet, egészen máshogy kell megfogni… majd erre kitérünk a tricepsz résznél. Szerintem ez az egyik legjobb izomtömeg növelő gyakorlat mellre. Itt is iszonyú nagy mozgástartomány áll rendelkezésünkre, érdemes szép lassan végezni a gyakorlatot, és a felső és alsó holtponton is megállítani egy pillanatra a testet. "
  • Prince of Máté
    #26614
    Egyébként ez az előredőlt tolódzkodás nagyon hasonlít a negatív fekvenyomásra.
    Azt érdemes egyébként alkalmazni? Én úgy tudom, hogy főként a nyomóerődet erősíti ami főleg erőemelőknek kell.
  • Breki33
    #26613
    eredetileg a tolódzkodás mellgyakorlat. Természetesen lehet tricepszre is tolódzkodni

    Ha mellre csináljuk akkor így:

    Felsőtesttel kicsit előre kell dőlni. A lábainkat hátrahúzzuk, éppen ezért dől előre a test. És persze a koncentráció! Ez nagyon fontos, figyelnünk kell, hogy mellizomból toljuk fel magunkat.

    http://body.builder.hu/edzesek_reszletes.htm4?id=56

  • poruljartal
    #26612
    tedd vissza légyszíves a régi bannert, szöveget, ami volt, és egészítsd ki a te új topikoddal, meg esetleg a steroidos linket "gyengéknek" felirattal
  • LocalPatriot
    #26611
    Üdv!

    Tolóckodást Ti hogy csináljátok? Youtube-on is többféle képpen végzik, van aki előre hajol, van aki függőlegesen, egyenesen végzi? Nektek hogy erősödött igazán a tricepsz?
    Valamint lehet rosszul csinálom most, mert úgy érzem mintha a vállam erősödne..:S Ismétlésszám mennyi legyen?
  • jazzy
    #26610
    Akkor úgy látom úgy marad a banner ahogy most van, mert megegyezés az nincs.
  • Palinko
    #26609
    szerintem meg magyar naturálok kellenének a bannerbe fiúk lányok vegyesen nem ilyen pumpa colemanok meg cutlerok, de hát nem vagyok én itt senki
  • Palinko
    #26608
    köszi majd próbálgatom, de nincs valami jó kép, vagy videó a helyes technikáról?
  • LocalPatriot
    #26607
    Jó, Te vagy a főnök, én csak megjegyeztem, hogy jó kis csajok kellenének sztem bannerba, mert őket inkább nézem mint Coleman-t, akit persze tisztelek, becsülök, mert hoheteltn amit elért, csak az ő képét nem akarom nap maint nap látni, amikor feljövök kis infót gyűjteni. Lényeg, hogy sokat nézem a fórumot, és nem őt szeretném látni. Ennyi.
    De lépjünk túl ezen, mindenkinek jó gyúrást!
  • jazzy
    #26606
    Fölösleges fél mondatot kiemelni, amit Roger írt alattam pont arról van szó. Ez az inkább csajos képeket néznék.. nézz, a testépítés nem arról szól, hogy csajokat nézünk, amikor én megnézek egy testépítő versenyt sem vagyok buzi, mert férfiakat nézek gatyában.. banner témán még gondolkozok mi lesz.
  • Roger6
    #26605
    Jazzy arra utalt, hogy Coleman-t nem kérni bannerba olyan, mint rúd nélkül fekvenyomni.
  • Retsu
    #26604
    Látatlanban nem tudom mitől lehet. Én anno mikor csináltam, igyekeztem minél közelebb tartani a kezeim a testhez, tehát nem hagytam h eltávolodjanak. Így, meg a lábak rendes felhúzásával lesz ugye szép a test íve, és a híd.
  • LocalPatriot
    #26603
    "Tegyünk nőket nyálat csorgatni" - mindenki magából indul ki. Én nem csorgatom a nyálam, szimplán megnézem a jó nőket.

    Nyilván testépítő topic, de inkább csajos képeket néznék, mint csávókat... de be tehetsz megint coleman-t, meg társait, csak egy véleményt írtam...


    És igen, én látok nagyon jó nőket, mert Magyarországon rengeteg jő nő van!
  • Palinko
    #26602
    szeretném megcsinálni a hidat, de mikor kézzel nyomnám csak alig emelem el maga, ok ez egy része túlsúly miatt van, de ami jobban zavar fáj közben mindkét könyökem. pedig se fekvőnél, se húzódszkodásnál se tolózkodásnál, se kézenállásból fekvőnél ilyen nem volt szóval a 127 em miért csak hídnál akarja kinyírni a könyökem? szerintem rosszul tartom a kezem el tudnátok magyarázni hogy kell helyesen? esetleg képekkel is? nagyon megköszönném.
  • Lazarus
    #26601
    Szerintetek van értelme a kre-alkynnek vagy maradjak a jóöreg kreatin monohidrátnál? Utóbbi nekem bevált régebben
  • center86
    #26600
    Nem tudom, hogy melyik vagy te, de a hátsó sor két szélén állónak brutális vállai vannak. Ennek én is örülnék. Grat nekik.
  • DarkHorSe
    #26599
  • Fec papa
    #26598
    :D Nálam ott dől az egész amikor elkezdem lehúzni már akkor tudom hogy itt bizony bajok lesznek, sajna a mellhezhúzás széles fogással se megy úgy ahogy akarom olyan 7-8 ismétlés fele már ki be kattogna a vállam. Úgyaígy tricepsznél is félek egyes gyakorlatoktól,meg van olyan amit nem is csinálok, de szerencsére eddig csak 1szer sikerült kiugrasztania vállam kondiba, pedig nem olyan nehéz. ;)
  • Retsu
    #26597
    "és méginkább azt, hogy az erőnlétem sokszorosa legyen a mosatninak."
  • Retsu
    #26596
    Na ez is 1 tökéletes példája annak, h nagyon túllihegik a nyakmögötti lehúzást pl. Aláírom,h akinek sérülékeny a válla, ne csinálja, de ha kiegyensúlyozottan edzi, és nem túl nehéz súlyt használ vki, nyugodtan csinálhatja nyak mögé.
  • immovable
    #26595
    Nem akarok nagyon gyors eredményt, de azt azért szeretném, ha 1-2 hónap múlva már kezdene jó alakom lenni, és méginkább azt, hogy az erőnlétem sokszorosa legyen a mosatninak.
  • Roger6
    #26594
    Lénárd Lajos - hát --> A pali 80 kilós, versenysúlya 70 kg. Mert ugye nem ember, aki nincs legalább 100 kiló, mi? Meg ugye naturál. Azt hiszem ez egy jó példa azoknak, akik ugyan belenyomnak mondjuk a 150-be, de alakra meg telesz@rt búvárruhák --> erről kéne szólnia a testépítésnek, nem a számokról. Mert ugye a TESTÉPÍTÉS szóban, és az ERŐEMELÉS szóban benne van, hogy miről szól a sport. Az egyikben alakkal győzöl, a másikban meg számokkal.

  • Retsu
    #26593
    Attól függ, milyen eredményt is akar az illető. Ha jól vettem ki ő elsősorban erősödni szeretne. Az erőnövekedés pedig rendszerint már az izomfejlődés előtt elkezdődik.
  • Roger6
    #26592
  • Guren
    #26591
    ha foglalkoznak a teremben edzésterv összeállítással/edzés követéssel, szerintem megéri beruházni rá eleinte. megmondod nekik, hogy mi a célod és annak megfelelő tervet raknak neked össze. plusz megtanulod rendesen végrehajtani a gyakorlatokat, úgyhogy garantáltan nem csak gányolni fogsz.
  • Breki33
    #26590
    Ki mit vesz?

    Én valószínű Protein Fuel-t



    Esetleg Q10 Coenzyme, Nitro Gold PRO Enzy-ből minden ízből kis adag kipróbálni

    Sajnos a kedvezményeket nem lehet összevonni -a már amúgy is akciósak ma nem olcsóbbak- így a pontokból összejövő 20%-os kedvezményt még ki kell találnom mire váltsam be.