33479
12316971501353788406.png
  • Breki33
    #26789
  • Breki33
    #26788
    lehetne ha az lenne ez #26748-es kérdésre ment

    de bírom mikor valaki olyat szól le amit ki sem próbált
    de én nem írok róla többet

  • Roger6
    #26787
    Amúgy muszáj nyomni ezt a TRX cuccot ilyen hosszú hozzászólásokban? Nem lehetne ezt spoilerben esetleg? Bár lehet csak engem nem érdekel ez az övvel húzkodjuk magunkat parasztvakítás dolog.

    "nem valami sz@rt fejlesztettek ki" - hát az biztos hogy űrtechnológia, nem vitás, amcsi szupertitkos fejlesztés lehet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott hagytam abba az olvasását a linkelt magazinban, amikor magyarázza, hogy mennyivel jobb mint a fekvenyomás, mert több kalóriát éget el. Ja, hát ha kalóriaégetés a cél, akkor mi a faszért nyomnék fekve? Akkor kardió... Baromság az egész, nem olvasom tovább azt a hülyeséget.
  • Breki33
    #26786
    a teremben ahová jársz nem lehet edzés után inni?

    nálunk van többféle ízben ahogy kéred, biztos tanácsot is szívesen adnak

    egyébként itt utánanézhetszhttp://shop.builder.hu/termekek_list.htm4?szulo=43

    pl a 100% Whey Protein
    Professional-ra rákattintasz

    ott az oldal közepén látsz ilyet

    Kérdések/válaszok a(z) 100% Whey Protein Professional termékről:

    ott megnézheted mások miket kérdeztek, de akár teis kérdezhetsz a termékkel kapcsolatban

    és látsz ilyet is

    Vevővélemények a(z) 100% Whey Protein Professional termékről:

    ott láthatod mások hogy pontozzák illetve mi a véleményük az adott termékről

    például:

    "Teljesen meg vagyok vele elégedve sokkal jobb mind a sima 100% whey mivel ebbe vannak emésztő enzimek és tejsavó-izolátum és ez nem aszpartámos.
    Edzés utánra első osztályú egy kis szőlőcukorral, és reggel a zabhoz is tökéletes."

  • Breki33
    #26785
    egyrészt forintért lehet venni, másrészt azok nem kötelek hanem profi karabinerek és nem véletlenül vannak rajtuk azok a csatok
    és az Y típusú felfüggesztés

    mondjuk szerintem is túlárazott, de 5-6000-ből el lehet készíteni házilag

    tesztoszteron magazinban tesztelték
    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_07_157_trx_suspension_trainer_ertekeles_es_a_funkcionalis_edzes.php

    #26761 féle hozzászólásokra meg idéznék egy másik fórumról

    "Én sem birom akik mások által elmondott dolgok alapján osztják az észt.

    Én kipróbáltam aztán vettem egy bérletet.
    Nagyon durva edzés, az első után fájt utána szinte mindenem. :)
    - Olyan izmokat (stabilizáló) is megmoztgat amiket más edzések, főleg a gépek nem mozgatnak.
    - Nem kell hozzá semmi kiegészítő súly gép vagy egyéb
    - Otthon vagy bárhol tudom csinálni.
    - Magammal tudom vinni pl nyaralásra vagy ha el kell utazni egy hosszabb üzleti hétvégére.

    Szerintem menj el pár edzésre próbáld ki. Aztán ha nagyon megtetszik akkor vegyél egyet, vagy készíts. :)
    Ha sokkallod az árát akkor csinálj sajátot. Nekem az egyik ismerősöm csinált magának ez alapján ő azt használja már elég régóta:
    http://llaszlo.wordpress.com/trx-hazilag-a-praktikerbol

    A sok "okosnak" aki meg irkálja a hülyeségeket azoknak meg azt üzenem, hogy talán a hadseregnek nem valami sz@rt fejlesztettek ki, illetve ha nem próbáltad akkor inkább maradj csöndben, mint hogy baromságokat írj. Én sem írok olyanról hülyeségeket amit még nem próbáltam, ezt hagyjuk meg az újságíróknak."

    Házilagos elkészítés

    Ha valaki esetleg kiprobálná az eszközt, de velem hasonló fenntartásai vannak, annak javaslom egy pár kiváló minőségű állítható Thule heveder megvételét. Ezen felül a Mountexben lehet kapni sziklamászók által használt daisy chain nevezetű eszközt és karabinereket a TRX-vel megegyező egyszerűségű Y tipusu felfüggesztés érdekében.
    Jó minőségű “egykezes szövet fogantyú”t is könnyen talál az akinek barátja a google. Kengyelt belehet fűzni hozzá hevederből, de akár külön is lehet hozzá bokapántot venni.
    Ha esetleg vkit zavar a túl hosszú heveder, az egy kábelkötegelőt rászoríthat a hevederre, és máris befűzhető a fölösleg.
    Amennyiben egyeseket elriasztana mindez, annak elárulom, hogy alig két perc alatt összelehet rakni az eszközt, és a végeredmény nem csak esztétikus, de legalább 300kg szakítószilárdságú lesz, ráadásként a használata is kényelmes, és a TRX árának háromnegyedét megspórolhatjuk, amit aztán kettlebellekre is elkölthetünk!

  • Roger6
    #26784
    Hagyjad szegényt, a harcos étrend miatti éhségében nem tud gondolkodni.
  • jazzy
    #26783
    Remélem hülyéskedsz, kibaszott jó genetikája van és kibaszott jó alakja és nagyon ütős formában van, mi ebben a bizarr, mi nincs ebben szinkronban?
  • Különc
    #26782
  • Vaxi
    #26781
    vegyél egy adagosat :)
  • Palinko
    #26780
    ja és szerinted hüvelykujjnál mi az? csak nem synthol próba
  • hungary27
    #26779
    Ha edzés utánra vennéd csak a tejsavó fehérjék közül válogass, minimum 70%-os fehérjetartalommal, hozzá adott szénhidrát nélkül. Azért jó edzés utánra, mert a leggyorsabban felszívódó fehérje. Ha lehet egyből edzés után idd vízzel. (Tejjel elveszne az előnyei, habár ízben biztos jobb, mint vízzel) Szerintem ha veszel csak a csokis félék közül válassz mert azok biztosan jóízűek.
  • simizsolt
    #26778
    Itt is érdemes körülnézni, ha jó fehérjét keresel:
    http://www.facebook.com/bodybuldingbolt
    http://www.facebook.com/proteinbuilder.testepitowebaruhaz?ref=ts&fref=ts
  • Palinko
    #26777
    nem vonz a verseny része, az én világomban mindenki magával versenyez és tisztán.
  • dobospetya
    #26776
    A biotechnek vannak 30g-os 1 adagos kiszerelései is, ki tudod próbálni az ízeket, ha gondolod.
  • Különc
    #26775
    Remélem nem zsűrizel egy versenyen se
  • zsófika92
    #26774
    Először valami kisebb kiszerelésben gondolkodom, nem ittam még fehérjét sosem, úgyhogy kipróbálom, milyen, ahogy nézegettem, olyan kilós körül kezdődnek, ha jól láttam. Árban nem baj, ha picit drágább, inkább a minőséget részesítem előnyben mindenben. Gondolom, itt is egyenes arányban vannak egymással.
  • Tyler1
    #26773
    Edzés után leginkább a koncentrátumot érdemes választani, annak a leggyorsabb a felszívódása, de kezdőként nyugodtan választhatsz kombináltat(izolátum+koncentrátum), vagy designert(több tejfehérje keveréket tartalmaz különböző tulajdonságokkal, és legújabb kutatások szerint jobban hasznosul edzés után, mint a koncentrátum). Gyártó pedig rengeteg jó van, a tengerentúli nagy márkáktól, európai nagy márkákon át, a magyar nagy márkákig, csak a pénztárcád szab határt annak, hogy melyiket válaszd.
  • Palinko
    #26772
    az hogy nem elérhető természetesen. derék a mellkassalm nincs szinkronban, egész test a fejhez. akin az ing van szerintem sokkal jobban néz ki
  • Különc
    #26771
    A keresztszálka az ocsmány, vagy mi?
  • Guren
    #26770
    ez már bizarr
  • hungary27
    #26769
    beszarás
  • Palinko
    #26768
    méghozzá az ocsmány fajtából.
  • Különc
    #26767
    Állat
  • hungary27
    #26766
    Ha elmondanád milyen árban és mekkora kiszerelésben gondolkodsz, tudnánk ajánlani a lehető legjobbat.
  • Vaxi
    #26765
    biotech és scitec környékén nézz magadnak egyet, mindkettő kiváló gyártó, és nagyon finomak a termékeik :)
  • zsófika92
    #26764
    Sziasztok! Elszántam magam, benevezek arra a fehérjére! :) Ebben tudnátok nekem segíteni, milyet érdemes választeni? Nézelődtem kicsit, de annyi gyártó és annyi féle-fajta van, hogy fogalmam sincs, merre induljak :)
  • hungary27
    #26763
    humorariból :D

  • MEdievil
    #26762
    2. videót láttátok? Nem kicsit baleset veszélyes de sebaj :) Főleg az a rész a kedvencem amikor fél lábbal ugrál a lépcsőn és közben hátra van gumi-pókozva az egyik lába.

    Ez se rossz :D
  • Palinko
    #26761
    oh my god mekkora néphülyítés :DDD jót nevettem. ja 200 dolcsiért legyen is tele csatokkal :D
  • Tyler1
    #26760
    Azt nem értem, miért kell erre 600 millió csat? Hogy komolyabb eszköznek tűnjön? :)
    Anno suliban nálunk volt a bordásfalra felkötve 2 egyszerű fonott kötél, a végükön 1 gyűrű, és ugyanezeket a gyakorlatokat lehetett vagy kellett csinálni vele. De hogy manapság 60 rugóért árulják ezt a változatát, az egy merő vicc.
  • Lazarus
    #26759
    Na ezt már nevezem profi marketingnek :D Így kell eladni 2db kötelet 200 dolcsiért
  • Breki33
    #26758
    Azért a TRX kicsit komolyabb

    TRX

    A TRX az amerikai haditengerészet elit csapatától indult útjára. Randi Hatrick tengerészgyalogos elit katona társaival együtt a hajóra beszorulva élte mindennapjait, de fittnek kellett maradniuk, így edzéseik hatékonnyá tételére kifejlesztették a TRX Suspension Trainer-t. Az eszköz használata rövid időn belül elterjedt az amerikai fitnesz szakemberek körében is, 2009-ben elnyerte az év fitnesz innovációs díját.



    Kezdõlap
    Mi az a TRX?
    TRX videók
    Mi az a Kettlebell?
    Híreink
    Kapcsolat

    A TRX története

    TRX: Hordozható edzőterem, felpörgetett anyagcsere

    Napjainkban egyre jobban hódít a funkcionális tréning. Az a fajta edzésmódszer, melynek gyakorlatai a mindennapi életből vett mozdulatokból építkeznek. Jöhet a húzódzkodás a játszótéren, fekvőtámasz a kerti padon, a használható eszközök végeláthatatlan sorával. De most itt van még egy őrült és új eszköz, a TRX!


    A TRX egy hordozható, felfüggeszthető funkcionális tréning eszköz, mellyel erődet, egyensúly-érzékedet, hajlékonyságodat, valamint az úgynevezett core izmok stabilitását egyaránt fejleszteni tudod. A fittségi állapot nem számít, bárki elkezdheti!

    A TRX az amerikai haditengerészet elit csapatától indult útjára, akik minden lehetőséget és pillanatot megragadtak, hogy testük és fittségi állapotuk csúcsformában tartsák. Hol tengeralattjárókban, hol hajókon, kikötőkben, raktárakban kellett megfelelő körülményeket keresniük és találniuk a testedzésre. Ehhez, edzéseik hatékonnyá tételéhez fejlesztették ki a TRX-et. Természetesen a tesztelést is katonákon végezték, de rövid időn belül elterjedt az eszköz használata az amerikai fintesz szakemberek körében is.

    Neked miért jó?

    Mert lényegében egy hordozható fitnesztermet kapsz, mellyel az elvégezhető gyakorlatok száma több százra tehető. Bárhol lehet edzeni vele, legyen az a szabad levegő egy kiadós futás után, vagy egy tornaterem, ahol a bordásfalra rögzítheted. A TRX az összeállított edzéstől függően az erődet és az állóképességedet is egyaránt fejleszti. Használatával stabilizáló izmaid folyamatosan dolgoznak. Ezt főként akkor érzed, amikor a hagyományos fekvőtámaszt a „lengő madzagokon” próbálod kivitelezni. (Nem egyszerű, de nagyon mulatságos, hidd el.)


    A TRX-et férfiak és nők egyaránt használhatják, fittségi szinttől függetlenül. Ezért akár a pároddal együtt is edzhettek. Mivel a gyakorlatok számtalan szögben végezhetők, az izolált mozdulatokkal szemben sokkal több izomrostot stimulálnak – így hatékonyabb lesz az edzésed. A szerkezet ráadásul kis helyen elfér, bárhová magaddal viheted, ezért ezentúl egy tengerparti nyaralás sem lehet kifogás a mozgás nélküli életmódra. A szerkentyű ráadásul az intenzív edzésnek köszönhetően felpörgeti az anyagcserét, ezáltal szép esztétikus izmokat fejleszt.

    Az edzések végén mint tudod, sosem szabad elfeledkezni a megfelelő nyújtásról. Ez nem csak az izomláz elkerülése, de az egészséged szempontjából is fontos – nos, a TRX erre is kiválóan alkalmas.





  • dobospetya
    #26757
    Milan! Egy idöben én is fuvaroztam, én úgy oldottam meg a kaját, hogy vettem teljeskiörlésü kenyeret, tonhalkonzervet meg zöldségeket. Nemtudom, te merre jársz, de én Ausztriában szoktam bevásárolni, választék is van és elfogadható az ár is. Igy nem kellett fözni. Persze pár turmixot be lehet tolni szerintem.
  • Retsu
    #26756
    Sztem attól függ mennyi időre vagy így berendezkedve. Pár hetes kiegen "élés"től úgymond csak nem lehet gond. De a táplálék több mint fele általában jobb ha szilárd formában történik.

    Ha más nincs, praktikus megoldás lehet a gumikötél. Egyébként is vannak gyakorlatok, melyekhez kifejezetten ajánlott(vállra rotációs gyakorlatok). Látatlanban nyilván nem tudom veled mi a helyzet e téren, de általában elhanyagolt izmok ezek. Szal ha jól csinálod, még profitálhatsz is a dolgon, megerősítve 1 gyenge pontodat.
  • Palinko
    #26755
    na most 9 órát pihizel? és 15 meló? akkor 7 et alszol 1 et edzel egyet kaját csinálsz. de edzés elejében sokszor még fél óra se lesz meglátod...

    amit még ajánlok és a parkolóban is csinálni tudok az a HIIT futással pl mehet. googlezz utána jobban úgy se tudom leírni, de ezt pl indulás előtt csináld mert jól felpörget, jobban odafigyelsz majd az útra is azon kívül hogy zsírt éget és odavág az állóképességnek is. de sérülésveszélyes cserébe és edzettséget kíván!

    én a gumit másra használom, ajánlom neked is ;)
  • tmilan87
    #26754
    rizs az nem gond az megy ja,hust is probálom,csak sokszor van ugy hogy 9óra van pihire.megálástol indullásig,szal piheni is kéne meg ha kondizok nincs olyan sok idöm a sütögetésre sajna:/ jöhet a link érdekel,halotam már róla dicsérték! köszi

    erről a resistance bandről véleményetek van? http://centerforreconstructiveurology.org/peyronies-disease/resistance-band-exercises-chart-45.png
  • Palinko
    #26753
    mint mondták, olvasd el a 2 Fegyencedzést, ha kell privátban adok linket, nagyon jó könyvek.

    kamionos miért nem tudná kivitelezni? láttam én már motornál sütöttek alufóliába halat a kamionosok, szal ne add fel azért a kaját :D rizst meg előző nap is megfőzheted.
  • Guren
    #26752
    én a helyedben utánaolvasnék a calisthenic-nek (saját testsúlyos edzés)
  • Breki33
    #26751
    két dolog jut eszembe

    egyik TRX a Hordozható edzőterem

    másik a fegyencedzés saját testsúllyal végzett gyakorlatokból
  • Breki33
    #26750
    az a mássá az aminosav

    a fehérje pedig altalában a sejtek építőanyaga, köztük az izomsejteké is