33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #26829
    Jövő héten irány CrossFit edzés, kíváncsi vagyok rá.
  • Palinko
    #26828
    már jó hogy nem Kofolát :D én egyiket sem épp ajánlanám, de néha bele kell férjen, én is útálom mindég visszautasítani az ital kínálásokat de hát valamit valamiért.
  • Különc
    #26827
    Én a dunaharaszti kólát is megiszom
  • gerysmith
    #26826
    Ez egy tipikus vasfüggöny mögötti mentalitás még 20évvel a rendszerváltás után is. Ami amerikai, az jó, ami keleti, az szar. Ez van az emberek fejében. De ha jól tudom, a scitec nem magyar cég.
  • Tyler1
    #26825
    Orlandoban van egy postafiókjuk, itthon vannak bejegyezve, itthon van a telephelyük is, és a gyár is.
  • Roger6
    #26824
    Csak bejelentési kötelezettséged van, ellenőrzés nélkül.
  • Palinko
    #26823
    úgy jön hogy örülni kéne hogy van hazai tápkieg gyártó aki jó termékekt árul a középmezőnyben, és nem amerikát majmolni, mikor ott könnyebben forgalomba hoznak akármit, biztos az hogy itt sem ellenőrzik le mennyire igaz ami a dobozra van írva? én úgy tudom itt akadékoskodóbbak és jobban figyelnek ilyesmire.
  • Roger6
    #26822
    Azért 11 évet kint volt és forgalmazott Amerikában is. De mint te is látod, kb. senki nem tudta, hogy Orlandoban van bejegyezve, szóval ezzel meg is beszéltük, hogy mennyire állítják be magukat Amerikainak.

    Az meg hogy bármit lehet amcsiban forgalomba hozni ellenőrzés nélkül, nem értem hogy jön a Scitec-hez. Ez ugyanúgy Magyarországra is igaz, nincs ellenőrzés dologra akkor amikor a piacra bevezeted.
  • Palinko
    #26821
    Orlandoban van bejegyezvem, és próbálják amcsinak beállítani magukat, gondolom nem jókedvből hanem mert így kelendőbb mert el tudom képzelni olyan betegeket akiknek ez számít hogy amcsi legyen "mert az a tuti".
    (közben pedig be lett bizonyítva hogy kábé bármit forgalomba hozhatnak amcsiban mert vannak államok ahol nem nagyon ellenőrzik, követelik meg a minőséget)
  • Effe88
    #26820
    scitec eredetileg amerikai cég volt, de kivonult onnnan
  • Roger6
    #26819
    Talán mert egész Európában forgalmaznak? Én is nagy magyar Zrt-nél vagyok, és az összes árunk angol feliratú, a magyart mi is matricázzuk.
  • hungary27
    #26818
    eladhatóbb
  • Prince of Máté
    #26817
    Ha nem is amerikainak, de külföldinek mindenképp.
    Az milyen már, hogy az összes termékük doboza angol feliratú?
  • Roger6
    #26816
    Hol állítják be amerikainak magukat?
  • Palinko
    #26815
    Scitecnek inkább ott kéne gondolkodni hogy miért állítják be magukat amcsi cégnek mikor magyar...
  • Retsu
    #26814
    Ja ha így van akkor vmivel kevésbé irritáló. Megnézni viszont nem tudom, nem vagyok face-en.
  • Roger6
    #26813
    "Ha valaki nem olvasná a kommenteket, jelezném, hogy a lenti kiírásomat természetesen nem én írtam...de a Cutler buli emlékére megtartom :)))"

    Meg tudod nézni az FB oldalán.

    Én érdekes módon egyből arra gondoltam, hogy feltörték vagy bejelentkezve maradt.
  • Retsu
    #26812
    Azt mondod más írta be mikor véletlenül bejelentkezve maradt? Ki tette volna? Mindenesetre ha igaz, nem ártana elgondolkozni azért a Scitecnek h jó e nekik ilyet szponzorálni.
  • Roger6
    #26811
    Bejelentkezve maradt Facebook. Kép.
  • Retsu
    #26810
    Francba nem engedi beszúrni, mind1, napikábelen megtalálható.
  • Retsu
    #26809


    Béla érdekesen edz, a csaj meg nagyonokos...
  • zsófika92
    #26808
    Köszönöm mindenkinek a segítséget, mostmár biztos találok magamnak valami jófélét! :D
  • Breki33
    #26807
    ugye a kérdés arról szólt, hogy menet közben kamionosnak mit ajánlanánk edzésre

    tehát szó sincs az itt leírtakról, semmi olyasmiről, hogy munkát akar akárki megspórolni sőt éppen ellenkezőleg

    az utolsó bekezdéses dologgal egyetértek, de nem kéne keverni a két dolgot
    ki kell próbálni és azután leszólni :P
  • Palinko
    #26806
    azért ügyesen! a TRX se fog helyetted edzeni, nem tudom miért kevered pl azokkal az izomrángató lepkékkel vagy milyen tv shopot írtál... én csak sokallom az árát, és kábé helyettesíteni tudom azzal amim van, ágy, fal, ajtó, kosárlabda, rúd, törölköző...
  • Tyler1
    #26805
    Nem kell, hogy értelmet láss benne, más célokért küzdesz te, más célokért küzd ő. Viszont, hogy ki mekkora utat jár be a céljai eléréséért, az már kevésbé lebecsülendő tényező.
  • ps7a
    #26804
    Egy haveromat alig tudtam lebeszélni erről a sz@rról.
    Lassan 8 éve járok terembe, előtte atlétikáztam és meg akarta magyarázni, hogy ez mennyivel jobb mint a súlyzós edzés, mert olyan speciálisan tart meg anyámtyúkja :D és majdnem megvette a hülyéje :D
    Sok ember nem tudja már, hogy mivel helyettesítse a munkát, mert ugye anélkül nem megy.
    Mostanában láttam a TV-ben egy reklámot valami kütyüről: "Ezzel x óra tornázásnak megfelelő hatást érhet el, mozgás nélkül" WTF :DDD
    Fájdalom :D
  • Vaxi
    #26803
    elég akkor, ha csak a munkát tiszteled :)
  • Palinko
    #26802
    hogy valamit nehéz, szinte lehetetlen elérni attól még nem feltétlen kell hogy értelme legyen. tisztelem az akaraterőt, munkát ami mögötte van, az eredményt viszont nem tudom tisztelni.
  • Tyler1
    #26801
  • Roger6
    #26800
    Hát ezt olyan szépen fogalmaztad meg, hogy ki is töröltem a hozzászólásomat. Egyetértek veled.
  • Tyler1
    #26799
    Hogy szép vagy nem szép, az szubjektív, nincs gond azzal, ha valakinek már sok ez a szint, de minimális tisztelet azért kijárna neki, ha másért nem, csak azért mert magyarként képvisel bennünket a nemzetközi elitben. Ebben a sportban nehéz innen kitörni, és olyan magasságokig eljutni, mint Peti tette. Rengeteg áldozat és kitartás kellett hozzá, több mint amit itt akárki is ismerne. Ha valaki képes a legjobbá válni abban, amit csinál, legyen sportoló, vagy művész, de legyen csak egy sima munkáját elvégző ember, kijár neki a tisztelet.
    Lehet saját hősöd a villamossal guggoló ember, vagy ki, de nem ilyen stílusban kell ennek hangot adni, és leszólni egy sportolót, akire büszke lehet minden magyar, akkor is, ha nem kedveli ezt a sportot, vagy ezt a szintet, amit ő képvisel.
  • Retsu
    #26798
    Ez 1 ilyen fórum, itt a profik ajnározása sokkal inkább előtérben van, mint a hétköznapi "hősök" fogadd el. Magam is az utóbbi típust kedvelem jobban, de ne erőltesd a profik leszólását+hüvelykujját szerintem, mert úgy járhatsz mint én(megkaptam érte a havibant).
  • Effe88
    #26797
    nagyon komoly felépítése van
    mondjuk kár, hogy alacsony(174 cm), ha 188 cm lenne simán lenyomná Arnoldot:D
    de így is nagyon brutál
  • immovable
    #26796
    #26763

  • jazzy
    #26795
    Az a szégyen, hogy a szádra veszed és ilyen stílusban alkotsz véleményt egy ilyen szintű sportolóról.
  • Palinko
    #26794
    köszönöm a kisegítést, aki még nem hallott volna róla nézze meg ezt:
    itt
  • Vaxi
    #26793
    Szűcs Doszpoly Tibor
  • Palinko
    #26792
    én félreérthetően írtam, az eszköz maga nagyon jónak tűnik nekem, az árára írtam hogy néphülyítés, de a videót látva kedvet kaptam az elkészítés próbálkozáshoz :D
  • Palinko
    #26791
    még nem éheztem a 2 hétben, és az izom se le ment azóta...

    ha nektek ez a szép hát szívetek rajta, nekem csak a sport szégyenei, olyanokat tisztelek mint pl aki volt a BBTV ben, hogy villamoskerékből épített súlyzót, meg gázpalackal guggol stb, ő egy igazi hős és nem felfújt majom. az én szégyenem hogy nem emlékszem a nevére már.
  • Breki33
    #26790
    hm vmiért másikat rakta be