33479
12316971501353788406.png
  • ravensoul
    #26869
    Egyszerűen nem bírok annyit enni rizs+csirkemell kombóból...
    Ahogy számolom, 20 napra elég egy 4,4kg-os dobozzal. Marad ez tápkiegnek.
  • Tyler1
    #26868
    Pedig olcsóbban kijössz belőle, mint a Jumbo-féle tömegnövelőkből, amiből 2-3 elmegy egy hónap alatt.
  • hungary27
    #26867
    #26863 : én mit írtam?
    #26864 : én is azt írtam, hogy egy adagnak a 23%-a fehérje
  • Effe88
    #26866
    hát nem olcsó mulatság az tény
  • ravensoul
    #26865
    Frankó! :D Ezt a pénztárcám és én sem bírnám hosszabb távon... xD
  • Roger6
    #26864
    És nem a fehérje 23%-os, hanem a 220 g (tehát egy adag) 23%-a fehérje! Rohadtul nem ugyanaz!!!
  • Roger6
    #26863
    Elárulom hogy egy adag 220 g itt. Szóval nem értem mi a gondod.
  • Effe88
    #26862
    van
    5-6x rizs+csirke/hal
  • ravensoul
    #26861
    Van jobb is a Jumbonál nehezebben hízóknak? :)
  • hungary27
    #26860
    Nem mellesleg egy adag 700-800Ft.
  • hungary27
    #26859
    Elárulom hogy 220grammban van 50gramm(23%-os fehérje tartalom. Emellett van benne 150 szénhidrát. Miért ne lenne tömegnövelő? Ez is az csak a szarabbik fajtából.
  • DarkHorSe
    #26858
    :DD
  • Vaxi
    #26857
    fontossági sorrendre akartam utalni :D
  • DarkHorSe
    #26856
    En nem sorrendben irtam :D

    Amugy meg adipokillt reggel eh gyomorra, meg delutan 2 etkezes kozott kell szedni. L karnitint meg edzes elott kell bevenni, ra van irva mindenre hogy kell szedni, csak el kell olvasni :D
  • Vaxi
    #26855
    na, majdnem sikerült leírni, hogy mit akartam :D
    szóval szerintem a sorrend:
  • Vaxi
    #26854
    szerinted sorrend:
    dieta+aerob edzes+l karnitin+Adipokill
  • DarkHorSe
    #26853
    Adipokill+dieta+l karnitin+aerob edzes
  • Tyler1
    #26852
    Ezt nem ismerem, de én valamilyen termogenikus zsírégetőt javasolnék, ha mindenképpen turbózni akarja a fogyást. Nagyon felpörgeti az anyagcserét, csökkenti az éhségérzetet, viszonylag alacsony CH visszatartás mellett is hatásosan pucolja a zsírt, emellett zöld tea és koffein tartalma miatt energizál is, amire egy jó diéta alatt bezony szükség lehet(már csak az edzések miatt is).
  • Roger6
    #26851
  • Lazarus
    #26850
    Igazad van, bár félreérthető, de én az izmosodást is hízásnak nevezem. És szerencsére hibátlanul megy :)
  • Roger6
    #26849
    Nem fogok tudni válaszolni a kérdésedre, én diétához nem használnék szinte semmilyen kiegészítőt a diétás étrenden és fehérjén túl (meg persze kardió + súlyzós edzés).

    De lenne egy megjegyzésem: "mindig is hízni akartam" - a hízás zsírfelhalmozást jelent. Persze ettől még akarhattad egész életedben, ez is igaz.

    Ha nem tudsz tömeget növelni, akkor ezt ajánlom neked elolvasásra, pár perc csak:

    "Van-e olyan, hogy valaki számára lehetetlen a tömegnövelés?
    Elméletileg nincs ilyen, de azt kell mondanom, hogy a gyakorlatban van. Talán hasonlít ez az abszolút és limit erő jelenségéhez. Van, amire elméletben képes a test (abszolút erő), mondjuk egy anyuka le fogja emelni a kisgyerekére borult háromajtós szekrényt minden segítség nélkül is, de csak úgy, hétköznapi helyzetben azt maximális adrenalin nélkül nem fogja tudni felemelni (limit erő). Nem a legjobb a hasonlat, de arra akarok kilyukadni, hogy vannak olyan emberek, akiknek a hozzáállása, motivációja, tudása, és anyagi helyzete ténylegesen nem fogja azt eredményezni, hogy sikeresen növelje a tömegét."
  • Lazarus
    #26848
    Barátnőm akar venni egy ilyet. Én a fogyáshoz nem értek, mindig is hízni akartam, de tudom hogy van köztetek olyan aki szabadult már meg fölösleges zsírmennyiségtől. Mi a véleményetek erről a termékről? Ha szar akkor mi az amit javasolnátok helyette. (Mellette sportol és folyamatosan fogy, viszont szeretne egy kis pluszt [vagyis minuszt])
  • Roger6
    #26847
    Mivel nehezen hízik, ezért nyugodtan nyomathatja a trappistát. Jumbo adagonként 50g (!!!!) fehérjét tartalmaz a leírás szerint, szóval szerintem ez inkább fehérje megturbózva más dolgokkal, semmint tömegnövelő (tudom, tömegnövelők között van, de az a szénhidrát tartalma miatt van).
  • hungary27
    #26846
    Tömegnövelőt csak edzés után célszerű inni. Próbáld meg mással helyettesíteni. Meg a trappista sajt elég zsíros.
  • ravensoul
    #26845
    Köszönöm az eddigi tanácsokat (is), irtó hasznos irományok ezek.
    Nehezen hízó típus vagyok, vékony testalkattal. (jelenleg 66kg)
    Anno így állítottam össze az étrendet, de már látom, hogy hibás, főleg a bevitt zsír szempontjából:
    http://shop.builder.hu/kaloria.htm4?etekid=7821&act=mutat
    (Légyszi ne harapjátok le a fejem, még próbálom megtalálni az "igazit"... :D )
    Mit változtassak rajta? A napi 2 Jumbo turmix úgy érzem szükséges, mert nem bírok annyit kajálni nélküle, hogy meglegyen az a bevitt tápanyagmennyiség.
  • simizsolt
    #26844
    A szénhidrát mennyisége nagyon változó lehet, ahogy Grabowszki is irta, attól függ, milyen alkatod van, mennyire vagy hízékony tipus. Meg az sem mindegy persze, hogy azt a szénhidrátot miből viszed be.
  • simizsolt
    #26843
    Láttam 10-ért 2,27kg-ost.
  • Roger6
    #26842
    Szia!

    Tömegelésnél kb. 2 gramm /tskg fehérjét, és kb. 5 gramm szénhidrát /tskg az ajánlott. Egyénenként változik természetesen. Zsírból kb. 1 g/tskg. Természetesen találsz információkat róla bővebben a neten pl. itt, vagy itt, ha van kedved, olvasd el őket.

    Üdv!
  • ravensoul
    #26841
    Tömegnövelésnél milyen arányban kell bevinni fehérjét, szénhidrátot és zsírt a testsúlyhoz képest heti 3x edzés mellett?
  • dobospetya
    #26840
    Szerintem elég jó kis fehérje a mutant whey, egyed bátran! Mit jelent az, h "jó ár"?
  • simizsolt
    #26839
    Hali! A mutant wheyről van vkinek tapasztalata? Elég jó áron láttam, de még nem próbáltam, nemtom, milyen minőségü a cucc.
  • Tyler1
    #26838
    Olyanom máá nincs :(
  • hungary27
    #26837
    Eurosport
  • Tyler1
    #26836
    Tényleg? Melyiken?
  • hungary27
    #26835
    Múltkor volt a TV-ben is verseny USA és Európa között.
  • Palinko
    #26834
    én még ugyan nem használtam soha egy fajta fehérjét se, de ez elég drága szvsz, ha ilyen áron talán Optimum 100% Whey Protein Gold Standard jobb megoldás nem?
  • Vladac
    #26833
    Az egyik legjobb USA fehérje, elérhető áron.Musclepharm Combat
  • Palinko
    #26832
    durva izomláz lesz a vége sztem :D
  • ps7a
    #26831
    Bocsánat a félreértésért.
    Lényegében arra akartam kitérni, hogy az illető inkább megveszi a dolgokat, mint hogy akár otthon nekiálljon edzeni.
    Mondtam neki, hogy simán helyettesíthető az általatok leírt eszközökkel is, de neki ezt nem lehet megmagyarázni.
    Tehát mint sokan szerintem, ő is úgy van vele, hogy ha már jó drága akkor biztos tuti hatásos.
    ...és ezzel nem leszólni szerettem volna. Písz :)
  • Tyler1
    #26830
    Valamelyik épp nézegettem, hogy a tengerentúlon már mekkora népszerűségnek örvend, külön szövetsége és bajnoksága is van.
    Mondjuk lehet máshol is, én mindenesetre nem tudtam róla.