33479
12316971501353788406.png
  • Breki33
    #26909
    van ittis fóruma
    és a prohardveren is

    http://prohardver.hu/tema/powerball/friss.html

    én a számlálóson gondolkozom érdemes-e
  • gerysmith
    #26908
    Köszi a cikket! :) jól hangzik, az tény, de hát ugye, mint tudjuk, más a marketing és más a valóság. Ezért érdekelnek a személyes tapasztalatok. De végülis ennyi pénzt b..tam már el másra is, úgyhogy kipróbálom!
  • Breki33
    #26907
    Itt olvashatsz róla bővebben

    http://power-ball.hu/elonyok

    fizikája

    http://www.geochallenge.hu/download/powerball/powerball.pdf

  • gerysmith
    #26906
    Köszi! Lehet beruházok egyre, nekem elég gyenge pont az alkar :(
  • KaBuTo666
    #26905
    Fél éve vettem, használom heti szinten és bedurrantja rendesen az alkart, sőt nálam még jó stresszoldónak is...De ettől függetlenül van alkar edzésem heti 1x a konditeremben.
  • hungary27
    #26904
    igen
  • gerysmith
    #26903
    Mire jó ez az izé pontosan? Úgy értem, tényleg használ, pl. az alkar edzésére?
  • Palinko
    #26902
    jó tudod valamit akar karácsonyra venni, ezért nem mondtam hogy fogjon 2 törülközőt és húzódzkodjon azon mert ha megkérdik még mindég mondhatja hogy kötelet kapott karácsonyra :D
  • Tyler1
    #26901
    Hát én még 5 rugót sem adnék ezért az is biztos, de ez az én véleményem :)
  • Palinko
    #26900
    szerintem a kötél olcsóbb, de ne akaszd fel magad csak mássz fel rajta :D
  • Vaxi
    #26899
    teljesen mindegy, a legegyszerűbb jó lesz :)
  • Breki33
    #26898
    és melyiket ajánlanád?
  • Vaxi
    #26897
    igen, én használtam, jó kütyü!
  • Breki33
    #26896
    Powerball-t használ valaki?

    frankó hogy most írják ki akciósnak mikor már a rendelést leadtam az ingyenes kiszállítással

    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=6801
  • smith09 #26895
    Csináld súly nélkül zárt lábbal. és menj le annyira h ráülsz a sarkadra.
    nem fog fájni a derekad hidd el.
  • dobospetya
    #26894
    kifejezetten baj, ha érzed a derekad guggolás közben. valamit rosszul csinálsz. egyrészt nem a láb dolgozik, másrészt feleslegesen terheled a derekad, ami nagyon veszélyes is lehet.
  • Vaxi
    #26893
    igen, rosszul végzed. ne dőlj előre annyira, valszeg attól fáj :)
  • center86
    #26892
    Nektek guggolás közben mennyire szokott beszülni a derekatok/alsó hátizmotok? Hasonló érzés, mint mikor felhúzást csinálok. Lehet, hogy rosszul végzem a gyakorlatot?
  • dobospetya
    #26891
    Végülis, ha rendesen elfáradsz az edzésen és úgyérzed,kidolgoztad magad, akkor oké. Pláne, ha ahogy írtad, nem akarsz nőni, csak karbantartani magad, akkor nem gáz szerintem. Akkor viszont örülj neki, hogy ilyen jól regenerálódsz! :)
  • oliwwer
    #26890
    Igen. A lényeg hogy a megrendelés ma érkezzen be hozzájuk
  • trialboj
    #26889
    Jó érzés végre választ kapni a kérdésekre, elég sok helyen utánaérdeklődtem már, de érdemi választ sehol sem kaptam ezzel kapcsolatban.

    4x10 et csinálok szinte mindenből, első bemelegítő és utána amennyivel bírom, edzés után fáradt vagyok, de ez másnapra elmúlik. Emelnem kellene a széria számot, vagy az ismétlést? Mint említettem volt, nem szeretnék már tovább nőni, a mostani testalkatom megtartása a cél, és a stressz levezetése, amiben nagyon sokat segít egy kiadós mell vagy láb edzés :D
  • Breki33
    #26888
    Dejó pont van 500 forint ingyen kuponom a testcsere programból

    bármelyik fizetési módszert választom a Banki (előre) átutalás-t is az is mai megrendelésnek minősül ugye?
  • poruljartal
    #26887
    lufiember
  • Retsu
    #26886
    Na igen. Hacsak nem rendelkezik kiváló regenerálódási képességgel, akkor több pihenő kéne. Valószínűnek tartom én is a nem megfelelő intenzitást. Bár nem túl jó átesni a ló túloldalára sem, azért kell 1 intenzitási szint. Valahogy meg kell érezni a határt h mennyi van a bukásig, és előtte 1-2 ismétléssel megállni.
  • dobospetya
    #26885
    Szerintem ha 2-3 napnál többet tudsz edzeni egymás után, akkor ott vmi gond van az edzéssel. El kéne, hogy fáradj annyira, hogy igényeld a pihenőt.
  • hungary27
    #26884
    A "felhozó" edzésterv alatt értsd azt, hogy minden izomcsoportot megdolgozol egy edzésnapon.

    Akkor nyugodtan csinálhatod ha egy-egy edzéscsoportot a héten csak egy napon edzel meg. Kivéve a vádli, has, hát hármas. Ezeket edzheted heti két napon is.
  • trialboj
    #26883
    Na most a felhozó edzéstervet hogy kell érteni?



    s még lenne annyi kérdésem, hogy ha számomra nem megterhelő, akkor baj ha nem hagyok pihenőnapokat az edzések közt, hanem egymás után csinálom őket, kivétel mikor közbejön valami és nem jutok el terembe?
  • Roger6
    #26882
    Ha teljesen kezdő, akkor én 1-2 hónap felhozó edzéstervet javasolnék, amíg kicsit megerősödnek az izmok, az agya rááll a dolgokra. A mozdulatok szabályosságának elsajátításához is szerintem szükség van legalább ennyi időre, ha nem többre. Ha ez megvan, kezdődhetnek a komolyabb edzések.

    És kérlek titeket, kajára figyeljetek, nagyon fontos ebben a sportban.
  • Effe88
    #26881
    kösz, hogy szóltál
  • trialboj
    #26880
    Üdv, egyik barátom elkezdett velem járni terembe, túl van az első heti izomlázon, és el kellene kezdeni rendesen edzeni, tömegnövelés a cél, de csak normálisan, segéd"eszközök" nélkül.

    A http://www.bodysport.hu-n találtam egy kezdőknek készített edzéstervet, aminél 1 napba bele van zsúfolva az összes izom edzése, viszont sok izomcsoportot csak 1 gyakorlattal mozgat meg, most nem tudom linkelni mert nem él az oldal.

    A kérdésem az lenne, hogy csinálhatja ő is azt az edzéstervet amit én(3 éve járok, most már csak formában maradás a cél) mell+tricepsz+trapéz/ hát+bicepsz/ váll+láb, vagy neki mégis valami egyszerűbb vagy könnyebb edzés javallott.

    A válasznak nagyon örülnék, mert még sosem volt olyan edzőpartnerem, aki teljesen kezdő, és engem egy valódi edző indított el, de már nem emlékszem, milyen szabályokat is követtem akkor.
  • oliwwer
    #26879
    shop.builder-ben ingyen kiszállítás van ma + ajándék termékek
  • ravensoul
    #26878
    Bocsánat, figyelmetlen voltam! Még1x nagyon köszönöm!
  • Roger6
    #26877
    Már megválaszoltam.

    #26842
  • LocalPatriot
    #26876
    Így lesz!
    Köszönöm
  • ravensoul
    #26875
    Srácok, nagyon köszi a válaszokat, még egy kérdésem lenne: zsírból tömegnöveléskor mennyi az irányadó bevitel? 1g/ttkg? Mert én akkor nagyon túlszámoltam az étrendemet és inkább módosítom, nem zsírosodni akarok, hanem izmosodni, még ha jóval később is fog látszani az eredmény...
  • Retsu
    #26874
    Ha nem is teljesen külön napra, de mindenképpen hátazással kellene kezdeni. Először edzzük a nagyobb izomcsoportot, ez szabály. De ha pl. gyenge pont a vállad, akkor tedd külön edzésre ahol azzal kezdesz. De semmiképp se 1 hátedzés előtt!
  • LocalPatriot
    #26873
    Üdv újra!

    Nem olyan rég írtam, hogy világéletemben úgy csináltam az edzést, hogy egyik nap mell-hát, másik nap váll-kar volt.
    Edzéstervet váltottam, és most pihenőnapokkal, több kiegészítő gyakorlattal edzek, valamint már mell-kar, és váll-hát gyakorlatokat végzek. + van edzések végén felváltva láb és has.
    Kérdésem az lenne, hogy a mell-kar edzés még megyeget, de a váll-hát nem. Vállazással kezdek, 4 gyakorlat+ közben 2 csuklya, és utána a hát gyakorlatokat kisebb súlyokkal sem tudom szabályosan, jól csinálni. A két vállam egyszerűen feszül, szét akar robbani. Hiába nyújtok. Valaki csinál váll-hát gyakorlatokat egy edzésen, min kéne változtatnom?:S tegyem a hátat külön napra?
  • simizsolt
    #26872
    Az a helyzet,hogy ez nem feltétlen pénz kérdése. A szilárd kaja nem helyettesitheti a tápkieget, mintahogy a tápkieg sem a szilárd kaját. Mindennek megvan a maga helye és ideje.
  • ravensoul
    #26871
    Erről van szó... :D
  • Palinko
    #26870
    rizsből nehéz annyit megenni, tésztából simán lehet csak az meg tized annyira se értékes.