33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #26949
    A lényeg

    5 gyakorlat:
    Felhúzás
    Mellről nyomás ülve
    Páros bicepsz
    Guggolás
    Fekvenyomás

    Sorozat és ismétlésszámok:
    1-1 sorozat és 8-12 ismétlésszám a követelmény.
    Aki nem teljesíti a 8 ismétlést, annak az adott sorozatát nem számoljuk. (Tehát azt a gyakorlatot kihagyjuk a számolásból).

    A cél férfiaknál:
    4 tonna – Bronz,
    5 tonna – Ezüst,
    6 tonna – Arany,
    7 tonna – Gyémánt!
    A cél nőknél:
    1 tonna – Bronz,
    2 tonna – Ezüst,
    3 tonna – Arany,
    4 tonna – Gyémánt!

    De akkor sincs semmi, ha nem éred el a 4 tonnát
  • Vaxi
    #26948
    A Brutal Challenge egy erőverseny, adok linket a szabályokhoz :D
    http://www.brutalnutrition.hu/challenge/szabalyok
  • Palinko
    #26947
    annak aki nem tudja mi ez el tudod mondani saját szavaiddal vagy googlezzak? :D
  • Vaxi
    #26946
    nem tudom érdekel-e valakit, de azért csak írok egy pici beszámolót..

    Hétvégén került megrendezésre a 2012-es Brutal Challenge. 420 indulóval, ebből ~40 női nevező volt.
    a hangulat fergeteges volt, szörnyen sajnálom, hogy nem neveztem. el akartam érni legalább a bronz fokozatot (4 tonna), viszont kb 100-150 kiló hiányzott a biztos teljesítéshez, így, mivel nem tudtam teljesen felkészülni, kihagytam.
    rengetegen voltak kint, sokan nem picsáskodtak velem ellentétben, és kimentek legyőzni saját korlátaikat. láttam srácokat 30 kilóval nyomni, pontosan ugyanolyan szurkolást kaptak, mint 120 kilóval nyomó társaik.
    szerintem ez hatalmas dolog, szégyenlem is magam rendesen :)

    rengeteg ismertebb figura volt kint, pl. Czégény Csaba, aki műtétje miatt nem indult a versenyen, Ozy, aki megnyerte a világbajnokságot a nyáron, Nagy Ákos, a Giants Live győztese, Kupcsik László, Nagy Dóra (picipoci) és még a BioTech szponzoráltjai közül egy csomóan.

    Az asszony 1962 kg-ot teljesített, sajnos nem lett meg az ezüst, de a következőn meglesz :)
    Hatalmas élménnyel lettünk gazdagabbak, sajnos az ajándékot nem tudtuk átvenni, mert a vonatunk indult.
    Jövőre ott leszünk, ajánlom mindenkinek :)
  • Palinko
    #26945
    gondolom aki vádliban meg mellben még ettől is jobb volt
  • DarkHorSe
    #26944
    Megmeznem azt is ki elozte meg :D
  • Nanaho
    #26943
    Sziasztok!

    Kérek szépen ide egy like-ot:

    http://www.youtube.com/watch?v=Eh6HjU3mp4Q&list=PLHnwJdNAQF7..

    Nem nagyon szeretek ilyen "nem érdekel mit gondolsz csak likeold"-ot kérni, de ha egyszer ez a rendszer:)
    Nagyon fontos lenne! Ez egy nemzetközi verseny (A Team Epilepsy szervezi), epilepsziásokról szóló videókkal lehet nevezni. Ez az egyetlen magyar, ha ez elég jó érv;) A videó egy tornászlányról, Veronikáról szól, amit én vágtam össze. Nem engedik versenyezni betegsége miatt, ma reggel kaptuk a hírt, hogy kitiltották az edzőteremből is.
    December 11. 6 óra körül zárják a szavazást.

    Hálásan köszönöm!

    Ha tudjátok, kérlek terjesszétek!
  • Tyler1
    #26942
    Molnár Peti hétvégi versenyformája

    Sajnos csak ezüstre volt elég.
  • SNICKER
    #26941
    nálunk meg már ezek az eu szabvány szarok vannak....:D
  • Prince of Máté
    #26940
    Próbáltam többféleképpen, de mindig akkor teszem le a súlyzót, mikor elfárad a tricepszem :/
  • hungary27
    #26939
    Ne videók alapján csináld hanem ahogy érzed a melledet.
  • Prince of Máté
    #26938
    Mi az oka annak, hogy ha áthúzást csinálok mellgyakorlatként, akkor kb egyedül a tricepszem fárad el? Úgy csinálom, ahogy a videókon, enyhén hajlított kar, csípő mélyen, csak a hát van a padon.
  • Vaxi
    #26937
    *e
  • Vaxi
    #26936
    brutal challange-en kint lesz valaki?
    sajna nekem sérülés miatt nem sikerült felkészülni, de az asszony indul :)))
  • Sabcsee
    #26935
    értem, köszi!
  • Palinko
    #26934
    na az pont csuklógyilkosnak tűnik nekem....
  • Retsu
    #26933
    Kösz, ez kiváló cikk! Az "emelőrúd" nagyon ötletes, ki fogom próbálni.
  • Palinko
    #26932
    szerintem aki megérzi a különbséget az hazudik. csak a gyártó tudja mi van ezekben :)
  • Sabcsee
    #26931
    Sziasztok!

    Akciós volt Builderen a Vital X Pack vitamin, gondoltam rendelek egyet, de elég kevés véleményt találtam róla, és amik voltak, azok sem voltak túl fényesek.

    Ti már használtátok? Tényleg sokkal gyengébb mint a Multi Pro?
  • Roger6
    #26930
    Úúú, kurva jó!
  • Tyler1
    #26929
    Rohadt fílinges lehet ez a hely.

  • Roger6
    #26928
  • Breki33
    #26927
    Fogáserősítő gyakorlatok összefoglalva

    http://astartestraining.blogspot.hu/2012/04/fogasero.html
  • Breki33
    #26926
    ennek a hivatalos neve Wrist Roller beírva youtube-n csomó videó van róla



    http://www.muscleandstrength.com/exercises/wrist-rollers.html

    Shop Builderes cikk
    http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=1077

  • Palinko
    #26925
    kissámli, felállsz rá aztán tolod lábbal is, próbálsz minél kevesebbet csalni
  • Retsu
    #26924
    Mert még nem tudok húzódzkodni. Épp ezért addig alternatívák kellenének.
  • Palinko
    #26923
    de miért nem jó neked a törülközőn való húzószkodás? felbaszod a húzószkodó rúdra aztán felhúzod magad. ha asszed gagyi, tegyél 2 törülközőt és ha fasza gyerek vagy felhúzod 1 kézzel magad majd meglátjuk mennyire gagyi :D
  • Retsu
    #26922
    Én is gondolkozom ilyen otthoni megoldásokon, pl. kezet és alkart tekintve vastag rudas kézisúlyon. Milyen üreges csövet kéne rátenni h ne is essen le róla, de jó legyen? Régebben tekertem rá szigetelőt de az gagyi. Mert olvastam több helyen is h a vastag rudas edzés mellett szinte nem is kell alkart v fogást edzeni, olyan brutál.
  • Roger6
    #26921
    Hehe. Amúgy nem kötelező sodrófa, bármilyen cső megteszi.
  • Palinko
    #26920
    kezdésnek a sodrófát. de ne a 2 tojásost hanem amin a súly van :D
  • Roger6
    #26919
    Attól függ mit.
  • Palinko
    #26918
    én arról kérek videót mikor buszon előveszi! :D
  • immovable
    #26917
  • Breki33
    #26916
    nyilván :)
    ha valamiről érdeklődök azt megveszem ez egyértelmű

    az volt odaírva, hogy válasz nekem
  • Roger6
    #26915
    Hát ha ismered, akkor tudhatod, hogy elég hatásos. Nálam sokkal jobban durran, mint teremben rúddal forgatva a csuklót, és van is izomláz minden alkalommal. Nem beszélve arról, hogy ezt simán pihenőnapon otthon is lehet végezni, TV-zés közben.

    A hozzászólásom azokhoz szólt, aki nem akarnak 5.000-et (vagy inkább többet) kiadni egy ugyanolyan hatásos "szerkezetért", mint a powerball. Te nyilván kiadsz érte, ahogy a TRX-ért is (ami szerintem ugyanúgy felesleges), szóval nem neked irányult a hsz.

    Köszönöm, hogy ezt figyelembe veszed.
  • Breki33
    #26914


    Hull a pelyhes fehér hó
    Itt vagy már a télapó!
    Minden gyúrós várva vár,
    A tárcsák hangja messze száll!

    Van zsákodban minden jó,
    Joint x meg pump ’n’go
    Jöjj el hozzánk, várunk rád,
    Kedves öreg télapó.

    Nagyszakállú télapó,
    Ha fogy a csirkéd, látja,
    Csirkét, rizst és fehérjét
    Rejteget a zsákja!

    Amerre jár reggelig,
    Az edzőcipő megtelik,
    Megtölti a télapó,
    Ha üresnek látja!
  • Breki33
    #26913
    nem a menőségről van szó, gondolom még nem próbáltad

    ezt a módszert már ismerem
  • Roger6
    #26912
    Ha nem felejtem el ma este megcsinálom. A videózási képességem valami 170 pixel * 140 körüli, és 15 fps, szóval nem tudom mennyi látható majd rajta. Nem vagyok telefonbuzi, a fényképezőm meg tükörreflexes, nem tud videót rögzíteni.

    De gyakorlatban: zsinór erősítve a sodrófához, zsinóron súly lóg. Kezek előre nyújtva vállmagasságban, párhuzamosan a talajjal. Lassan elkezded feltekerni a súlyt, első alkalommal befele forgatva a suklót. Ha feltekertük, akkor visszaengedjük a földre a súlyt, majd újra feltekerjük, de most kiforgatva a csuklót. Mint ahogy a gázkart húzod motoron.

    Ezt 3-szor megismétled, garantáltad kivégzed az alkar izmait.
  • UltraZord
    #26911
    videót kérek!
  • Roger6
    #26910
    Aki meg józan paraszti ésszel gondolkozik, és nem akar kibaszni 5.000-et ilyenre (vagy többet), annak --> sodrófa, rákötve spárga a közepére, spárgára akár vizesflakon, vagy akármi amivel szabályzod a súlyt, aztán lehet elkezdeni feltekerni mindkét irányba a spárgát a sodrófát markolva.

    Bár nem olyan menő mint a póverball, meg buszon is hülyén néznek rád amikor előveszed, de azt hiszem olyan 50 Ft-ből megoldható (azt ne mondd, hogy nincs otthon sodrófa).