33479
12316971501353788406.png
  • Palinko
    #26989
    na ez a kemény nem a kutya fasza. és mind mennyire jól ki van dolgozva.
  • Roger6
    #26988
  • dobospetya
    #26987
    Hát hogy néz ki ez az ember?! Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek...
  • Retsu
    #26986
    Értem én, csak múltkor is rendeltem. Ami most kellene, ahelyett meg jelenleg másra kell a zsé, ezért írtam.
  • Breki33
    #26985
    "Félsz hogy lemaradsz a mai ingyenszállításról? Esetleg volt már, hogy lemaradtál egy villámakcióról, mert nem voltál gépközelben? Ennek vége! Mostantól telefonon is könnyen, és gyorsan leadhatod a rendelésedet a Shop.Builder mobil oldalán!"
  • Retsu
    #26984
    1 bizonyos szintig megy az lábazás nélkül is. De egyetértek, ez már annyira kiegyensúlyozatlan h nevetséges.
  • Retsu
    #26983
    Vagyis ma. Francba, erről bizony lemaradok.
  • Breki33
    #26982
    Ingyen szállítás 2012.12.13-án (csütörtökön)a Shop.Builder-en!
  • Tibi7
    #26981
    Biztos könnyebben esik el, mint egy átlagember :) Rohadt nevetséges.
  • Palinko
    #26980
    Egyetértünk. meg baromság ez én kiröhögném bárhol :D meg nem szokott felborulni a súlypont eltolódás miatt? :D
  • Tibi7
    #26979
    Azért a lába fejlettségéhez képest elég nagy eredmény. De tuti, hogy nem egyszerű tápkiegekkel meg rendes kajával szedte ezt össze.
  • Palinko
    #26978
    ez nem valami nagy eredmény ami van rajta. egy kis szer meg a gagyi gépek.
  • Tibi7
    #26977
    Ilyenkor azért mindig elgondolkodom, hogy milyen úton tudnak ilyen fejlődést elérni felsőtesten lábedzés nélkül?
  • hungary27
    #26976
  • Breki33
    #26975
    igen köszi így már világos, mondjuk nem értem miért a kicsit rakták bele
  • Tyler1
    #26974
    3 ilyen kicsi, de ha megvan a régi nagy 30 grammos, mérd azzal, az a biztos.
  • Breki33
    #26973
    igen ehhez hasonló, csak kicsit döntött falú

    a leírásában ez van

    Felhasználási javaslat: Keverjen el 1 adag (28 g) Nitro Pure Goldot 250 ml vízzel, vagy zsírszegény tejjel. Edzésnapokon fogyasszon 2 adagot naponta, egyet az edzést követő 45 percben és a másikat étkezések között.

    akkor ez ezek szerint kb 3 ilyen kanál

  • Tyler1
    #26972
    Ilyen?
    Ez a 25cc-s.
  • Breki33
    #26971
    igen számszerűen tudom

    csak nem értem miért sokkal kisebb ebben az egyben mint akás a Scietec-ben akár a másik Biotech-esben

    ilyen kicsit mérő mérlegem sajnos nincs
  • Breki33
    #26970
    nekem már öt ilyenem van és egyiken se látok felírást

    eddig méretre mindegyikben ugyanolyan volt olyan mint a linkeden, de a most vettben olyan kicsi van hogy abból kb három beleférne az eddigiekbe ezért kérdeztem
  • Tyler1
    #26969
    Mindegyikre bele van olvasztva a méret(általában az aljára). A szokásos 75cc 25-30 grammnak felel meg, a kisebb 25-ös kb. 10-nek(általában ezt a kettőt használják nálunk). De rá is írják minden termékre, hogy egy adag hány gramm, hány adagolókanál.
  • MEdievil
    #26968
    23,4629 pontosan.
    Mérleg esetleg?
  • Breki33
    #26967
    Eddig Nitro Gold PRO Enzy Fusion fehérjét használtam a Biotechtől, de most , hogy a Scietec elfogyott vettem mellé edzés utánra Nitro Pure Whey Gold * - 908 g-os akciós tejsavót

    Meglepve vettem észre, hogy az abban lévő adagolókanál sokkal kisebb mint a másikban és az eddig használt Scietec-esben lévő
    és a doboz csak félig van tele.. Ez természetes?

    Mekkora a kisebb és a nagyobb adagolókanál pontosan?
  • Palinko
    #26966
    ez új nekem is érdekes a cikk. K2 arra jó hogy elméletileg a kálcium lerakódásokat oldja és segít a csontokba való lerakodásban. szerintem hasznos mert jó erekre van szüksége minden sportolónak :)
  • Roger6
    #26965
    Soha nem próbáltam, de ezt találtam róla:

    "A Bacillus subtilis nevű baktériumnak köszönhetően a K2-vitamin igen bőséges mennyiségben megtalálható a natto nevű ételben. Kimutatható, hogy a Bacillus subtilis probiotikus tulajdonságú és folytatja K2-vitamin termelését az után is, hogy valaki megette."

    Natto recept.
  • Effe88
    #26964
    durva
    klasszisokkal jobb mint az első helyezett
  • Palinko
    #26963
    tudtok olyan kaját amiben van K2 vitamin?
  • Retsu
    #26962
    Ez tuti elfogultság volt tényleg. Peti esetleg mellben volt gyengébb az ukránnál, szvsz minden más no contest.
  • Tyler1
    #26961
    Hát ez olyan, hogy tavaly itthon sikerült megvernie az ukránt. Biztos hogy van elfogultság bírói részről is, és néha nem csak a forma dönt. Sok negatív visszhang érkezik az itthoni versenyekről is ez ügyben, hogy mindig xy által támogatott, vagy xy csapatának tagjai a befutók.

    Aki innen kiakar törni, annak keményen árral szemben kell úsznia. :S
  • Roger6
    #26960
    Nekem az a bajom, hogy Peti már nem először "kap így ki". Volt szó asszem tavaly is valami Romániai versenyről.. vagy talán Cseh, elnézést nem emlékszem. Ott is jobb volt azok szerint, akik ott voltak, de a bírók meg mégis a főszponzor versenyzőjét ítélték jobbnak.

    Ettől függetlenül nem aggódom, szerintem sokra viszi még ebben a sportban.

    És igazad van, hogy két kép alapján nem lehet ítélni, de akkor is hajrá Peti!
  • Tyler1
    #26959
    Én is így gondolom, bár mindössze 2 kép alapján nehéz megítélni. Akik ott voltak szintén jobbnak látták, de hát ilyen a sors.
  • Palinko
    #26958
    szerintem Peti nagyobb is meg szálkásabb is, de az ukrán arányosabb.
  • Vaxi
    #26957
    háááááááááát... nem tudok objektíven dönteni, de szerintem Peti sokkal jobb ennél
  • jazzy
    #26956
    Szerintem is
  • Roger6
    #26955
    Nekem akkor is Peti fele húz a fejem. Jobbnak látom, de én nem vagyok bíró.
  • Tyler1
    #26954
    Aki nyerte Peti kategóriáját és az abszolútot is.

  • Roger6
    #26953
  • Breki33
    #26952
  • Vaxi
    #26951
    hát, kb 8-an vannak egy "csapatban" kezdik mondjuk fekvenyomással. lenyomja a 8 ember, aztán mennek guggolni. és így tovább. volt bőven pihenő, meg lehetett melegíteni amennyit akartál.

    100kg+ kategóriában el is csúsztak az idővel, ott azért többet kell melegíteni a nagy súlyokhoz. volt 240 kg-os guggolás 12 ismétlés számmal
  • Palinko
    #26950
    nem piskóta. és időhöz van kötve?