33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #27109
    Kemény vagy nem, elég tahó dolog, és elég nagy visszhangot kevert, mivel az egy hivatalos promóanyag volt, amibe bele sem piszkálhatott volna. Főleg nem ilyen kicsinyes dolog miatt...
  • Roger6
    #27108
    Fúha, az kemény azért.
  • Tyler1
    #27107
    Andrasek Krisztián, Göndöcs Balázs, és Obádovics Ricsi azt hiszem, akikkel volt valami egyoldali konfrontációja. Builderes scitec team videóból is kivágta őket, amiben eredetileg szerepeltek.
  • Panzermeyer
    #27106
    Nem az alkalmazottjuk, de egyértelműen, ő maga szerint is jó kapcsolatban van velük. Kikre gondolsz?
  • Tyler1
    #27105
    Miért Bunnynak van köze a Scitechez? Csak mert 1-2 versenyzőjét elég szépen szokta oltani.
  • Panzermeyer
    #27104
    Fenét nem. Scitec tag volt, és emlékszem mennyire meglepődtem, amikor kb 1-2 évvel ezelőtt a Biotech szponzoráltjai között láttam újra.

    Kapott egy jobb ajánlatot, amit a Scitec nem akart / tudott neki megadni, és átment. A barátság és az üzlet két külön dolog. Valószínűleg békében válhattak el, mert Bunny nem nyilatkozott még róla negatívan. Úriemberként is ott lehet hagyni egy céget.
  • Roger6
    #27103
    Ok, thx!
  • DarkHorSe
    #27102
    Nem, Peti bioteches.
  • Roger6
    #27101
    Ööö... Na most nem tudom pontosan, de Molnár Peti nem Scitec által szponzorált volt? Mert a mostani BioTech-es hírlevélen ő van rajta. Aztán lehet tévedek.
  • Tyler1
    #27100
    Tömegelésnél simán belefér, igazából diéta alatt is beleférne ésszerű menyiségben, ha nem versenyre készül az ember. A sárgájától nem fogsz elhízni, sokkal inkább az elkészítésre(inkább főzni vagy kevés olajon sütni) és az elfogyasztásra(nem fél kiló kenyér kíséretében) kell figyelni. A koleszterin miatt sem kell aggódnod, fele-fele arányban tartalmaz jó és rossz koleszterint, ami normál esetben egyensúlyban marad a szervezetben.
  • Prince of Máté
    #27099
    Tömegelésnél belefér? Nekem elég alacsony a testzsírszázalékom, és kb fél éve megeszek napi 4 tojást sárgájával együtt.
  • Roger6
    #27098
    Megfelelő mennyiségben nem káros, de mivel testépítői étrendről van szó, ezért tudjuk, hogy ebből is a szokásosnál többet eszünk. Én 5 tojásból 2-nek hagyom meg a sárgáját.
  • Prince of Máté
    #27097
    köszi a választ!
    Van még 1 kajakérdésem: a tojás sárgájáról mit gondoltok? Érdemes megenni vagy nem? Sok helyen azt olvasom káros, máshol azt írják nem.
  • Tyler1
    #27096
    Úgy semmiképpen ne edd meg. Én párszor fürödtem már be túróval, legutóbb a sparos túró kezdett már penészesedni, amit AZNAP vettem, ráadásul 3 dobozt. Hát nem dobtam ki. Teteje volt kicsit kikezdve, azt leszedtem és csókolom. Tescoban vettem fél kilósat, nem vettem észre, hogy 1 napja van hátra, már finoman csípett, de letoltam. Sissy túrótól majdnem hánytam, nem tudom azt hogyan készítik, de annál undorítóbb cuccal még nem találkoztam. Nagy levegő, és lement az is. Próbáltam zacskósakat is, hát a fűrészpor több vizet tartalmaz azoknál, ráadásul olyan gázokkal nyomják tele, hogy ízre borzalom. Eddig csak az aldis 199 Ft-os túróra nem volt panasz, ízre is, állagra is, szavatosságra is hibátlan.
  • Prince of Máté
    #27095
    Ti mit csináltok, ha kicsit penészes a túró?
    Ha csak nagyon kicsit, akkor érdemes úgy megenni, vagy előtte kicsit lekaparni? Én most leszedtem róla a penészt, csak nagy része a túróval együtt jött le :\
  • adam46
    #27094
    Jó akkor úgy írom, hogy plusz aminosav mennyiséget kapott -.-
  • UltraZord
    #27093
    ok kösz srácok
  • Vaxi
    #27092
    vanília és csoki. ezzel a kettővel nem lehet befürödni.
    scitec/fullforce illetve biotech/brutal fehérjék közül biztosan találsz megfelelőt. ezek szuper minőségűek, és finomak is :)
    nekem spec. a csoki kókusz a kedvencem
  • UltraZord
    #27091
    tulajdonképpen ha sokat eszem csokoládét vagy olajos magvakat akkor pattanásos lesz a bőröm :D ettől függetlenül szeretem az ízét. Nincs viszonyítási alapom ízben, vaníliásat néztem eddig.
  • Roger6
    #27090
    "Előbbi drágább, de aminosavakat is tartalmaz" - már nem azért, de minden fehérje aminosavból épül fel, szóval nincs olyan, amiben nincs aminosav.
  • Vaxi
    #27089
    őő nyilván nem javasolnánk neked okádás ízű fehérjét, csak az árkategóriát próbáljuk majd minimalizálni :D
  • Vaxi
    #27088
    mennyire vagy édesszájú, vagy mennyire fontos neked az íz? :)
  • adam46
    #27087
    100% Whey Protein Professional, Full Force Simple Whey. Ezek szerintem megfelelőek. Előbbi drágább, de aminosavakat is tartalmaz, az utóbbi pedig pedig olcsóbb, de tejsavón kívül semmi mást nem tartalmaz. Árat szokás figyelembe venni, még esetleg szétnéz hetel Biotechéknél is. Azért nagy csodát ne várj a sima fehérjétől. Nem fog robbanás szerű erőt hozni.
  • UltraZord
    #27086
    több éve edzek, most eljutottam oda, hogy kipróbálnék valami fehérjét, tudtok mondani olyat, ami nektek bevált, vagy mire figyeljek? Olvasgattam a bodibilderhun a toplistás termékeket, és a tapasztalatokat, nektek van olyan szempont vásárlás előtt, amit figyelembe vennétek a helyemben, ha még soha nem szedtem hasonlót? Ja és elég messze lakom, szóval próbát nem nagyon tudok megejteni. És januárban kezdeném, ezt az évet így nyomnám már le, kiváncsiságképpen.
  • csanyigabor
    #27085
    Sziasztok, akarok venni literes solio lenmagolajat (miskolci vagyok) ha valaki beszállna a rendelésbe az keressen már meg, köszi.
  • Palinko
    #27084
    sztem jó lesz az január 3 nak is :D
  • Vaxi
    #27083
    már alig várom... bár az újévesek még mindig jobbak, mint a tavaszi szünetes szakértők.
    tudom, geci vagyok. :(
  • hungary27
    #27082
    :D
  • Renjike
    #27081
    szép.
  • Vaxi
    #27080
    én benne vagyok, úgy is akarok tavasszal egyet diétázni, aztán nyáról készülök az őszi brutal-ra
  • hungary27
    #27079
    205
  • poruljartal
    #27078
    milyen magas vagy?

    amúgy meg jan 1 alkalmából nem indítunk egy galériát, aztán jövőre megint képekkel, hogy ki mennyit fejlődött egy év alatt? amolyan motivációs nyavalya
  • hungary27
    #27077
    Ki hogy áll a tömegeléssel? Én már 125 kiló vagyok. Márciusban kezdem a szálkásítást.
  • Panzermeyer
    #27076
    Majd abbahagyják. Engem is 1 éven át csesztettek otthon, aztán 1x csak mintha elvágták volna.
  • KaBuTo666
    #27075
    Le kell nyelni, én úgy fogtam fel hogy aggódott értem, de amúgy célszerű normálisan elmagyarázni a dolgokat, esetleg ezt a cikket megmutatni neki ha már korrektül le van írva minden.
  • Renjike
    #27074
    nálam még ott tartunk hogy a franc vinné el a gyereket hogy nem eszi meg a zsíros húst , az olajban tocsogó sültkrumplit meg hasonló pedig bezzeg multhéten megette (pedig nem már több mint 1 éve ) .... és ezt minden nap megkapom :DD
  • KaBuTo666
    #27073
    Ennyi. Pontosan így állt hozzá a muterom is...miért szedek fehérjét, egészségtelen...miért veszem ennyire komolyan az edzést? miért járok le heti 4 alkalommal, az nem sok? miért kajálok pontosan?
    Szerencsére ezen valamilyen szinten már túl vagyunk, de legalább fél évig ezt nyomatta... :D
  • Vaxi
    #27072
    http://testepites.biz/valamigondvan


    asszem ez a cikk elég korrekt. és ez nyilván nem csak a testépítésre vonatkozik, hanem minden sportra.
  • Retsu
    #27071
    Az nem semmi :D De amúgy én a szabadsúlyos verzióra gondoltam, 2kezesselNem tudom pontosan mennyivel, de azért keményebb mint a sima guggolás.
  • KaBuTo666
    #27070
    Van egy olyan gép a teremben, és senki sem használja. XD