33479
12316971501353788406.png
  • immovable
    #27149
    Túlzott E vitamin bevitel okozhat hasmenést. Valamint túlzott B vitamin beviteltől pedig lehet zöld a vizeleted, de ritka az ilyesmi.

    Amúgy lehet csak elkapott a calici(norovírus). Állítólag idén lesz újra járvány. Vagy csak a maradék karácsonyi bejgli tett be. :)
  • LocalPatriot
    #27148
    Üdv Mindenkinek!

    A sok vitaminbeviteltől, lehet komoly hasmenést kapni? :D
    Lehet kevesebbet kéne szednem?
  • DarkHorSe
    #27147
    Angliabol a hivatalos oldalrol. Enis gondolkoztam magyar oldalakon, de tuti hogy nem azt kapod amire szamitasz, csak valami felkevert szart.
  • Prince of Máté
    #27146
    MyProteint honnét érdemes rendelni? (nem vaterára gondoltam)
    Muscleteamen láttam, csak nem túl egyértelmű ott a rendelés menete.
  • hungary27
    #27145
    ha valakit érdekel
  • Retsu
    #27144
    Senki nem vitatja szerintem hogy kell hozzá megfelelő életmód és kitartás. A gond az, h az "életmód" definíciója gyenge lábakon áll, mert sokan az ilyen típusokat tekintik követendő példának. És vagy magától rájön, h anyag nélkül nem megy és ráhagyja, vagy pedig nyomja tovább a nem éppen egészségesnek nevezhető életmóddal. És most nem a versenyzésről van szó, hanem hogy milyen példát mutatnak a "sztárok", statiszták, stb. Egyvalamin érdemes elgondolkozni: több, egymástól teljesen különböző edzés-és étkezési rendszerű guru is egyetértett abban, h az anyagozók "cheaterek". Akárhogy is nézzük, bizony igazuk volt/van.

    Sanyának: Én is szedek savlekötőt. Hidd el, ha szedsz mellé elég sok C-t, meg vmivel ésszerűbb mennyiségben B-komplexet pl., megjön az az étvágy:)
  • Roger6
    #27143
    Ebben a mögötte álló munka a nagy dolog, az, hogy 40 kilós senkiről összeszedett egy valahogy kinéző alakot. A testépítés a test formálásáról, és az életmódról szól. Ezt az alakot életmód nélkül nem lehet összeszedni. Az más kérdés, hogy tolt-e valamit, ezt mindenki maga eldönti, de beszélni róla hülyeség, mert úgysem tud senki semmit a srácról.

    Szerintem sok embernek nem az a célja, hogy 120 kiló legyen vagy hasonló. Mert szépen hangzik, valóban, de mit sem ér, ha a 120 kilójával az ember úgy néz ki, mint egy teleszart búvárruha ugyebár. TestÉPÍTÉS. Ez a lényege. És ez, amit a videóban láttunk, ez egy része. Nagyon jól definiált a srác, erezettsége is szemrevaló, durván szimmetrikus alak. Azt hiszem, ezek sokkal előbbrevalóak annál, mintsem hogy "picike embernek" definiálja valaki. A színpadon sem az a lényeg hány kilós vagy, ugye?
  • Palinko
    #27142
    max a veséd, de ahhoz is durván kell tolni.
  • Vaxi
    #27141
    ja, és ez most nem ilyen siránkozós faszomság, csak simán leírom a véleményemet az egész helyzetről :)
  • Vaxi
    #27140
    ezt mondom, hogy nem lehet már mit leégetni a testépítésen, meg úgy általában a sporton sem.
    a tudatlanok felvilágosítását meg már meguntam, de nagyon. akit érdekel, annak nagyon szívesen elmondom, amit tudok (van rá példa), de ha megkérdezik, hogy nem félek attól, hogy a fehérje tönkrebassza a májam, akkor annyit válaszolok, hogy "nem".
  • adam46
    #27139


    Vagy mit tolsz, vagy milyen port szedsz. Mintha valami drogosok lennénk. Rosszul vagyok ezektől a kérdésektől.
  • hungary27
    #27138
    Tőlem megkérdezték, hogy mit tolok? Mondom fehérjét szedek. Csak nézett a gyerek.
  • adam46
    #27137
    Nem is azzal van a baj, mert aki testépítő akar lenni és versenyzik aktívan, neki egy idő után eljön az alkalom, mikor túl kell esni a korlátain. Ezt megértem, elfogadom.

    De azt, hogy sok kis vérpistike nyomja. Igazából ez sem érdekelne, ha nem nőne meg hirtelen mindegyiknek az arca is. Ezért van lenézve az egész testépítés. Meglát valaki, első kérdés: Mit tolsz? :(
  • Vaxi
    #27136
    a mai világban minden élsportban jelen van a dopping, még a sakkban is. fölösleges ezen puffogni szerintem, ettől még nem lesz kisebb a teljesítmény, és nem lesz kevesebb a lemondás és a munka sem.


    az, hogy sok buzeráns szedi a román szart az edzőteremben? 2 hónap alatt bradpitt akar lenni? ő baja. úgy bassza tönkre magát, ahogy akarja.
    a sportot, mint életformát úgy sem tudják már bemocskolni, most már kurvára nem menő sportolni.
  • adam46
    #27135
    Azért gondolom, mert a mai világban a testépítés a szteroidról szól. Mondhatjátok, hogy nem így van, de ahova én járok, ott is minden kis gyökér nyomja. Sőt olyan is, aki semmit nem edzett még életébe.
  • Effe88
    #27134
    most ebbe mi a nagy dolog?
    egy picike ember
  • Palinko
    #27133
    miért gondolod? azért az a fiú 14-15 éves mondjuk rá most meg ha 25, azért az alatt el lehet érni a határokat szerintem. viszont azért gondoltam a szteroidra meg az ilyen olyan kellékekre mert trainer és neki tartani kell nagyon, mert kuncsaftok fejbe nem látnak be, meg nem értenek hozzá ezért gondolom fizikum alatt választanak. de durva azért egyik képen sincs sztem 7% tól több zsír rajta.
  • adam46
    #27132
    Ilyen alak simán elérhető tisztán, DE ő biztos nem kitartó munkával érte el. :D
  • Palinko
    #27131
    áh, kár hogy nincs a 2 állapot közt semmi. meg nem tudom mennyire fenntarható ez a testzsítszázalék, bár elejében is az vékony fajta volt. másik ami érdeklen mennyire tiszta ez, el tudom képzelni, hogy az, bááár...
  • Breki33
    #27130
  • sanya200
    #27129
    kösz a segítségeteket :)
  • adam46
    #27128
    Nekem ez a szám szokott erőt adni. Akár súlyzós, akár kardió edzés.
  • hungary27
    #27127
    Először is kéne vitamin. Szerintem a legjobb a Mega Daily One. A vitamintól lesz étvágyad. Utána az étrendet kell helyre tenni. Sok oldalon vannak tömegnövelő étrendek súlyhoz kalkulálva. Ha tömegnövelőt veszel azt csak edzés után igyad. Reggel jó lenne tejsavó fehérje. (Edzés után szerintem jobb a tejsavófehérje+dextróz kombó, mert így te állítod be az arányokat.) Jó lenne edzéstervet is készíteni, de az első 1-2 hónapban teljes testedzést (mindent megdolgozol) csinálj. Után térj át az osztott edzéstervre, amiben minden izomcsoportot egy héten csak egyszer dolgozol meg. Vannak izmok amiket többször is meg lehet edzeni. Például has, vádli, hát. Szteriodot én nem ajánlom, mert nagyon káros.

    Mega Daily One
    Edzéstervek
  • sanya200
    #27126
    és nagyrészt természetes hús általában disznó vagy csirke van megcsinálva fasírtnak/rántott húsnak, pörköltnek..stb fagyasztott félkész kajákat nem eszek sokat.
  • sanya200
    #27125
    Persze tudom én amúgy nem ülök itt egésznap csak épp szabin vagyok még, kondi mellé kéne a jumbo meg mellette eszek is csak kéne vmi segítség hogy legalább többet tudjak enni vagy hasonló ha értitek.Nem mekis kaját zabálok egész nap az csak példa volt de hús majdnem mindennap van, általában rántott hús-sültkupli vagy kruplipüré ezek szoktak menni nagyrészt, melóhelyen meg szenyó főtt kaját ott nincs időm enni.Mondjuk mivel 3 műszakba vagyok sajnos elég rendszertelen az étkezés :(
  • UltraZord
    #27124
    ne egyél szemét kaját, nem a supersize me a cél, hanem, hogy egészségesen gyarapodj, az meg nem a gyorsétterem, de nem is a mirelit félkész kaják, hanem a természetben előforduló fehérjék, pl csirkemell, jó sok hús.
    Elkezdeni nehéz csupán, de a jumbo jó lehet neked, de nem elég bevenni és a sarokban gép előtt várni, hogy nőj :D
  • Prince of Máté
    #27123
    Thrash metal + death metal, na az felpörget :)
  • Tyler1
    #27122
    Ezeket olvasd át
  • sanya200
    #27121
    Most lehet kiröhögtök de 2 mekis hambi meg egy kis adag krumpli nekem bőven elég azt is már nehezen gyűröm le, hiába kívánom egyszerűen nem tudok többet enni egyszerre mert akkor már a rosszullét kerülget :(
  • sanya200
    #27120
    aha tudtok vmi oldalt ahol meg lehet nézni milyen étrend javasolt?Az is baj hogy nem tudok sokat enni egyszerre úgy próbálom csinálni hogy többet eszek kevesebbet.De vmit változtatnom kell mert tényleg vékony vagyok :( Plusz gyógyszert kell szednem a gyomromra, savlekötőt..stb és emiatt sokszor étvágyam sincs...
  • Tyler1
    #27119
    Az a gond, hogy a tömegnövelő sem tartalmaz csodaszert, ami megfelelő étrend nélkül is hízásra serkent. Ezek táplálékkiegészítők, ami azt jelenti, hogy egy normális étrendet kilehet velük egészíteni, de nem ezek alapozzák meg.
  • Neoncsoves
    #27118
    napi félkiló csirkemell + 200-300g rizs, vagy több aztán csak elkezdesz hízni.. meg műzli meg joghurt meg túró...
  • Roger6
    #27117
    Olyan nincs, hogy nem lehet. Eszel, akkor nősz. Amikor azt hiszed sokat eszel, próbálj ki egy 90 kilós tömegnövelő étrendet, aztán rájössz, hogy amit eddig fogyasztottál, az madáreledelnek is kevés ehhez képest...

    Nálad amúgy pszichikai korlátok lesznek, te ezt már agyban eldöntötted. Hova valósi vagy?
  • Effe88
    #27116
    neked naposim kell, anapolon 50-el együtt
    garantált a siker, meg a temetőXDXD
    sok sikert
  • sanya200
    #27115
    kösz de mondom nem megy :D xd
    hiába eszek nagyon nehezen hízok ezért kéne vmi ami rásegít egy kicsit.Sajnos ősök is ilyenek egyik sinsc 60 kilónál több az öcsém se szóval én se fogok "természetes úton" 70-80 kilót elérni hiába eszek egész nap.Max amit feltudtam szedni az 4-5 kiló de elérem ezt az 56 kilót és kész onnan nem megy feljebb.Nem véletlen kéne vmi máshogy nem nagyon megy.
  • Tyler1
    #27114
    Legjobb tömegnövelő, ezzel garantált a siker.
  • Roger6
    #27113
    Mostanában felhúzáshoz ezt hallgatom, eléggé felspannol. Zene-bóna.

    Ti miket hallgattok? Diszkót nem szeretem, elalszok rajta, rap nem pörget fel, dubstep... az meg nem zene nekem. Nagyjából mindig valami ütősebb rockot nyomatok.
  • sanya200
    #27112
    Sziasztok :D
    Tudtok segíteni? Most kezdenék el kondizni csak egy gondom van hogy eléggé vékony vagyok ~56 kg és szeretnék felszedni legalább 20 kilót még de segítség nélkül nem megy, tudtok ajánlani vmi tömegnővelőt vagy hasonlót.Néztem jumbo-t de vki azt mondja inkább használjak szteroidot de őszintén szólva szteroid-ba nem bízok annyira.Meg szeretném minél előbb felszedni ezt a 20-25 kilót nekem az lenne ideális, mert így most nem igazán van mire gyúrni persze kondi mellé szedném ha tudtok ajánlani vmit :)
  • Tyler1
    #27111
    Krisztián azzal kommentálta a dolgot, hogy fingja nincs miért fúrja őket folyamatosan Bunny, mert nem adtak rá okot, mivel talán 2x ha találkoztak vele.
  • Roger6
    #27110
    Igen, a keményet így értettem. Ez tényleg bunkó volt a részéről. De ha nem lett nagyobb balhé belőle, akkor valami olyan van a háttérben, amit nem látunk, vagy nem akarják, hogy lássunk.