33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #27229
    Most nézem, Flex benne is van a cikkben.
  • Tyler1
    #27228
    Ja, Flex volt ilyen. Meg a kis srác, aki 4-5 évesen már ki volt kicsit pattintva.
  • Palinko
    #27227
    nagy nehezen meglett :D
  • jazzy
    #27226
    linket pls ha tudsz
  • Palinko
    #27225
    a tesztoszteronon van ezekről cikk, ott van kép emberről is akinek ilyen génje van, hogy nem korlátozza az izomfejlődést.

    bár nem értem a teheneknél akkor is hogy nő meg ennyire, ha nem tornáztatják valahogy őket :D
  • UltraZord
    #27224


    egyszerű genetika, volt tajgetosz meg minden, erősebb emberek voltak kész... elpuhultunk
    ahogy négerek genetikája is jobb még mindig a testépítéshez
  • Palinko
    #27223
    szerintem se, ha nem egymást követő hetek. egyébként is legtöbb edzéstervben szoktak 1 hetes szüneteket beiktatni ha jól tudom ezért gondolom a tiédbe is belefér.

    sőt könnyen lehet még izomlázad is lesz, mert kicsit más terhelést kap és rögtön megérezni :D
  • Retsu
    #27222
    Egyelőre már tárgytalan emiatt a szép idő miatt, nem veszítek semmit hisz szívességi alapon lévő dologról van szó. Viszont ha jobb idő lesz bele kell húzni hogy márciusig kész legyen. Akkor már nem biztos hogy 1 hét alatt befejezem, tehát kihagyást nézve kb. 2 hét, plusz utána még 1 hét pihenés se ártana szerintem. Dehát ennyi idő alatt, főleg hogy kemény lesz nem hinném h sokat veszítek a formámból.
  • Palinko
    #27221
    lehet megint mint mindig velem van a hiba, de nem látnám akkora hibának egy heti kihagyást.... inkább próbáld a melót befejezni a héten aztán majd 2 hét múlva megint belehúzol az edzésbe.
  • Retsu
    #27220
    Szevasztok! A helyzet az, hogy jövő héten még több fizikai melót is kell csinálnom(trágyatalicskázás) több napon is. Igyekszem módosítani a tervem, 4ről 3ra veszem a heti edzésadagot. De akkor is, a "pihenő"napokon befigyel ez a szó szerint szar meló:D Szal nagyon megköszönném, ha adnátok tippeket hogy éljem túl a következő heti brutalizálást. Előre is kösz!
  • Since
    #27219
    Sziasztok segítségeteket szeretném kérni. 184cm magas 94kg vagyok, nemrég kezdtem el újra edzeni.
    Szeretnék Reformot szedni, viszont egy pár ember írta egy fórumon hogy remegéseket okoz illetve a pulzus számot felvisiz, mellette nagyon kávét nem szabad inni stb.
    Nektek van tapasztalotok a termékkel kapcsolatban, illetve hogy érdemes szedni? Heti 3-4x járok konditerembe, főleg súlyzós gyakorlatokat végzek.
    Másik kérdésem pedig az lenne, hogy lehet / érdmemes-e Carni Complexet Reform-mal szedni, illetve milyen adagolásokat javasoltok?
    Köszönöm!
  • sersalust
    #27218
    tudom,csak uzgy vagyok vele h hátha valaki joban tudja.
  • sersalust
    #27217
    22
  • adam46
    #27216
    Nézd meg itt a testcsere program résztvevői között, leírják mit kaptak, és mikor ettek rendszeresen. Olyan állították össze, akik értenek hozzá.
  • shaba23 #27215
    Szed valaki cápaporc kapszulát? Milyet? Használ-e? Vélemény...:)
  • Attila8805
    #27214
    Tapasztalat de nem saját hanem közeli ismerős.
    Én csak 100% professional whey proteint meg vitamint szedek.
    Meg Omega-3 mat.
  • Roger6
    #27213
    De nem az, hanem aki ennyi cuccot fogyaszt, arról már eleve gondolnám, hogy tudja mit csinál. Szóval ha ennyi kiegészítőt használ valaki, feltételezném, hogy tisztában van a mennyiségekkel, adagokkal, számolja grammra a dolgot, stb, és nem ilyen kérdést tesz fel, hogy miből mennyit.
  • DarkHorSe
    #27212
    Bar eleg gyokernek kell lenni, hogy valaki megvegyen egy csomo cuccot es ne tudja elolvasni a cimken levo utasitasokat :D
  • DarkHorSe
    #27211
    Enis igy javasolnam:)
  • Vaxi
    #27210
    tömegnövelő edzés után, ha belefér, akkor reggelihez is mehet..
    amino edzés után + lefekvés előtt
    vitamin reggel, vagy ebéd után.
    szerintem.

    teszto növelőt hagyd a picsába szerintem :)
  • Vaxi
    #27209
    hány éves vagy?
  • sersalust
    #27208
    am a többiről mi a véleményed?szedsz te is hasonlókat?
  • sersalust
    #27207
    kösz,de ez tapasztalat vagy csak olvastál róla h nem ér semmit?
  • Roger6
    #27206
    Kövesd a címkén lévő utasítást. Amúgy nem tudom, hogy egy 80 kilós embernek valóban szüksége van-e kiegészítőre, egyél inkább rendesen, sokat. Vagyis egyél rendesen, és ha megvan, akkor használj kiegészítőket.
  • Attila8805
    #27205
    Bolti teszto fokozot hagyd a picsaba nem er annyit mint az illegális cuccok de mellekhatasokat ugyan ugy hoz.
  • sersalust
    #27204
    Valaki foglalkozik itt egyáltalán azal h a másiknak segítsen?
    Hányszor írjam be a kérdést h kapjak rá értékelhető választ?


    sziasztok.adagolásban kellene némi segítség.
    Szedek fehérjét ,t növelőt (forced mass 5000),tesztoszt növelőt (big T),
    aminot (bcaa x),vtaminokat(multi pro).
    1 héten 3-4 X edzem ,80 kg vagyok ,nehezen zsírosodom.
    a kérdés ,miből mennyit és hogyan ?előre is köszi ha valaki válaszol.
  • csuszi
    #27203
    tudtam hogy Te guru leszel :)
    ez már jó.
    többi receptes oldal is jó, párat kicsempészek belőle.
    thx mindenkinek.
  • Tyler1
    #27202
    Nem biztos, hogy jóra gondolok, de hátha :)

    LINK

    Étrend+receptek 12 hétre
  • Roger6
    #27201
    Ahogy értelmeztem, neki egész napos dolgok kellenének, tehát nem csak receptek, hanem összeállítva egész napos (változatos) étkezés, a hozzávaló receptekkel. Régen sportikán volt amúgy egy egy hetes mintaétrend, minden nap más kajákkal, de érdekes módon most nem találom.
  • hungary27
    #27200
    itt is van pár testépítő recept
  • csuszi
    #27199
    alakul, ilyesmi kellene, csak lusta paraszt vagyok, olyat nem tud valaki ahol napra le van bontva, ne kelljen összekombózni a különböző recepteket?
    pl megnézem az omlettet ez reggeli. kell mellé ebéd, de olyan kell ami ideálisan egészíti ki ferhérje ch zsír arányaiban stb stb.
    az lenne az ideális, ami úgy néz ki, hogy a nap végére kijön egy
    kb 40 40 20 arány, nőknek 1500kcal férfiaknak 1900 pl, és 3-4 étkezés, max 5, és ilyen fasza receptekből áll.
    arra gondolnék, hogy az x milliárd anglius diétázó biztos összehordja a napi betevőit fórumon, ilyen jelleggel.
    vannak ilyen szépen lebontott diéták, a női magazinok erről híresek, csak azok szarok tartalmilag.
  • csuszi
    #27198
    ha nem probléma az eddigi agymenéseid után mellőzném a tudásod.
    kezdjük azzal hogy nem nekem kell. és leírtam hogy én úgy főzök, hogy tudom miből lehet és összekotyvasztok. előbb olvassm értelmezz, aztán válaszolj.
    "vagy olyan alapanyag kell majd bele ami nem lesz épp otthon stb"
    láss csodát, erre valók a bolt nevű kereskedelmi egységek, ott lehet venni dolgokat.

    vannak itt internetguruk akik segítenek lásd tyler.
    a hiánybetegséges agymenéseddel már nem is foglalkozok.
    már ott leakadtam ahol fikáztad sean pennt, aztán váltottál kivénhedt filmsztárra, közben végig fizikumról volt szó.
    halkan megsúgom penn mindig is fizikális színész volt.
  • Roger6
    #27197
    Nem tudom, talán ez, itt van pár recept: recept.
  • Palinko
    #27196
    áh köszönjétek annak aki csak vipeknek enged szerkesztést.

    annyit még akartam, a helyedben nem nagyon dicsekednék ezzel hogy "hónapokig egy kaján is elélek gecó" mert majd bekopogtat mr. hiánybetegség aztán lehet ám nézni nagyokat.
  • Palinko
    #27195
    ilyenből nem lesz sok, vagy olyan alapanyag kell majd bele ami nem lesz épp otthon stb. nézz szét, tudod mit lehet és mit nem aztán kombinálj. vagy jó lesz amit kifőzöl vagy nem. holnapi kajám pl hajdina+quinoa tonhallal ami citromlében ázik, teszek még mellé fétát és olívabogyót azt ennyi. ennek az ételnek nincs neve, egyszerűen szétnéztem mi van itthon és kész.
  • csuszi
    #27194
    köszi de nem jó.
    ez az értelmes edzőknek való, felsorolja a fasza hozzávalókat, és annyi. ezt én is tudom, lásd hsz.-om.
    nekem ilyen iq szegény cucc kellene
    receptek fullra, ahogy a kiskegyed dívány meg többi nyomi oldalon megy, csak értelmesen nem a zsömle felvágott vonalon.
    ezt eszem hétfőn reggelire tízóraira stb és 5-10 nap.
    amit ha szakács lennék csinálnék, de nem vagyok, oszt le is szarom én ugyanazt eszem akár hónapokon át.
    de mások nem, nincs meg a főzési tudásom ahhoz hogy összeállítsak komplett napokat, hiába tudom a hozzávalókat.
    tehát komplett kaja étkezések per nap per hét.
  • hungary27
    #27193
    itt van pár átalakulás, és leírja milyen étrendjük volt
    http://www.bodybuilding.com/fun/bbinfo.php?page=MaleTransformation
  • Effe88
    #27192
    XDXD
  • csuszi
    #27191
    jó sok kellene, tudjak válogatni. gondolom van fórum ahol beírják oszt van több száz reggeli ebéd vacsi kombó és nem kiskegyed szint.
  • csuszi
    #27190
    internettudósok, segítség kellene
    hol találok mintaétrendeket, lehet angol is (gondolom az lesz) értelmes kajákra.
    nem nekem kell, én leszarom ha 200napig eszem túrót fehérjével reggelire, de bariknak kellene valami változatos cucc.
    az alábbi vonalak mentén
    40%ch 40%prot 20%zsír
    szokásos okos kaja, összetett ch zöldésg zab barna rizs durum magvas cuccok csirke tonhal hal pulyka vadhús olíva bla bla forrás.