33479
12316971501353788406.png
  • acm1899
    #27269
    Hidd el, hogy nem direkt zsírosodtam be. :) Csak utólag okos ám az ember. Akkor ugyanannyi CH ment edzésnapon is mint pihenőnapon. Hiba volt, tanultam belőle, decemberre csak 2kg jött fel, most is kb annyi lesz a hó végi "kontrollnál".

    Mindenképp szálkásítás jön, alsó hangon 10 de lehet, hogy 15kg felesleg van rajtam. 175cm magas vagyok egyébként. Csak persze nagy félelmem nekem is, hogy ropi leszek a végére, BCAA meg glutamin ide vagy oda. :) Azért is lesz 18-20hét, hogy a kb heti 0,5kg fogyás legyen meg.
  • Neoncsoves
    #27268
    egész jó, de én maradtam volna az októberi állapotnál, vagy legalább ott lelassítottam volna a tömegeléssel. az 5 kg plusz szerintem sok 1 hónap alatt, de ha ez után szálkásítani akarsz akkor hajrá.


    egyébként nekem is kellett volna ilyet csinálnom, hogy amikor még 98kg voltam, meg ami most. aztán szép lassan elkezdem a kondit, arról viszont már én is szeretnék valami hasonló "progress naplót" levezetni.
  • acm1899
    #27267
    Gondoltam megosztom veletek az eddigi fejlődésem, szívesen fogadnám a kritikákat, csak azt ne mondjátok, hogy sikerült bezsírosodnom, mert tudom sajnos. :/
    Még 1,5 hónap tömegelés van tervben, mert ugyan ennyi idő alatt csoda már nem történik, még egy kis minőségi húst is megpróbálok magamra rakni, hogy ne legyek full ropi diéta végére. Utána meg 18-20 hét szálkásítás.


  • Guren
    #27266
    táp
  • Tyler1
    #27265
    60, nyertem.

  • Guren
    #27264
    ő 46 és egy kicsit komolyabb

  • Breki33
    #27263
    54
  • Palinko
    #27262
    23, de ilyen képeket ne linkelj ebédidőben sztem.
  • hungary27
    #27261
  • Guren
    #27260
    72
  • Roger6
    #27259
    Azért, mert mindenki leszarja
  • Breki33
    #27258
    dejó hogy senkise a kérdésre válaszolt :?P
  • Neoncsoves
    #27257
    egy kupac szar parókával
  • csuszi
    #27256
    :D
  • Effe88
    #27255
    ez micsoda?
  • Vaxi
    #27254
  • Retsu
    #27253
    Azt nem értem minek költött kockahas-implantátumra, az átoperálás úgyis többe fáj majd neki
  • Tyler1
    #27252
    Egy nőnek nem illik a korát firtatni.
  • Breki33
    #27251
    tipp hogy hány éves

  • Palinko
    #27250
  • Roger6
    #27249
    Én sem erőltetem amúgy a gépi gyakorlatokat, szabad súlyt a népnek!
  • Retsu
    #27248
    Aha, értem. Mindenesetre szerintem visszatérhetnénk a mi témánkhoz tekintve hogy nem sok nő jár ide.

    Tanácsaim az új évre vol.1: Tudom ajánlani, h mindenki kerülje 1 darabig a gépes, izoláló gyakorlatokat. Hacsak nem versenyre készül az illető, igen kevés haszna származik belőle. Lehet mondani h könnyű ezt nekem, otthon edző lévén hangsúlyozni. De ne érdekeljen, ki mit mond a teremben, az se ha hülyének néznek. Legalább nem kell várakozni a gépekre, már 1 pozitív dolog. Én is csinálhatnék vagy tucatnyi gyakorlatot pl. csigán, mert van lehúzóm(igaz elég korlátozott a terhelhetősége). Mégis, hiszitek vagy sem, mindössze 1!!! csigás dolgot végzek, a lehúzást. Általam hasznosnak talált, hatékony és csak súlyt igénylő gyakorlatok:

    SZABADSÚLYOS HACK-GUGGOLÁS
    FELRÁNTÁS(HIGH PULL)
    1KEZES NYOMÁS ÁLLVA(a váll, tricepsz mellett a stabilizáló izmokat is edzi)
    DÖNTÖTT EVEZÉS
    FELVÉTEL ÉS NYOMÁS
    LÁBEMELÉS FEKVE

    Aki keményen akar edzeni, és a változatosság kedvéért "kőkorszaki" gyakorlatokat bevinni az edzésbe, próbálja ki ezeket! Edzzünk keményen, szóljon ez a téma arról amiről kell: a folyamatos(mégha néhol meg is torpanó) fejlődésről! Jó edzést!

  • immovable
    #27247
    Ezért is imádok terembe járni. :D



    Am 2 hete nem voltam edzeni sérülés miatt, ma kezdek láb nappal. Fájni fog, de mivel tele a terem a sok újévi fogadalmas madárral, külön jó lesz. :D
  • SNICKER
    #27246
    itt most nők diétájáról van szó
  • Retsu
    #27245
    Kinek mennyire elég? 1 kiló 5 főétkezésre szinte semmi annak aki komolyabb eredményt akar, tömegeléshez meg pláne.
  • Retsu
    #27244
    Ne keverjük a szezont a fazonnal inkább. Van akinek jobb, de általánosságban semmi bizonyíték nincs rá h jobb lenne. A sportpolitika 1 dolog, nem abból kéne következtetni h hány fekete és hány fehér Mr.O volt eddig!
  • Palinko
    #27243
    olvastam régen, attól hogy még elért valamit amit azok az akaratgyenge csajok maguktól is el tudtak volna ha igazán akarják én nem fogok elájulni. cserébe nagyon örülök hogy ennyire ismersz én mikor hol és mit értem el :D
    kalóriát meg talán azért nem számolnék mert hülyeség
  • Neoncsoves
    #27242
    ettől még amit leírt kurvára nem megoldás. én most szeretnék egyetemre menni BP-re, és nemhogy a kajára még a koleszra/albérletre örülök ha meglesz a pénzem és akkor még a BP-i konditermeket nem is néztem mennyibe kerülnek, és akkor még a kaja, hazautazás, pesti közlekedés, stb... nem olyan egyszerű mint ahogy leírja, mert tanulok én csessze meg, de a 6-7 félévig mit csináljak, amíg nincs pénzem normális kajára? ...
  • SNICKER
    #27241
    olvasd csak el a 2 évnyi bejegyzéseket és nők százainak emailjeit a srác felé. és akkor rájösz hogy többet elért az életben mint te valaha is fogsz :) (most jön majd az, hogy másoknak étrendet csinálni, meg kalóriát számolni te is tudnál bla bla. akkor miért nem csinálod?)
  • SNICKER
    #27240
    nem az, én követem a csávó blogját a kezdetek óta és (magán kívül) elég sokat elért. annyi nőt fogyasztott már le. és a nők nagy részének ez a stílus kell ahhoz hogy belássa hogy dagadt és változtasson ezen. 0 senki az max te vagy.
  • Palinko
    #27239
    áh gondoltam rákeresek hol jelent meg ez. kár volt így kaja után jött a hányinger, ekkora egy nagyképű 0 senkiket pff...
  • hungary27
    #27238
    Mivel medence csontra esett annál is jobban. :D
  • BoneDragon
    #27237
    Első emberkénél, mikor ráesett a súly az durván fájhatott....
  • Roger6
    #27236
    Kurva jó.
  • Effe88
    #27235


    XDXD
    zseniáliXD
    1:10 től XDXD amit már a roger berakott gifbe
    sírokXDXD
  • SNICKER
    #27234
    ezen síírok :DDDDDDDD

    "Ahogyan eddig is úgy gondolom most is lesznek olyan proletár hangok, hogy de mit csináljon az akinek nincs pénze ezt végig csinálni ? Leszarom. Tanulj tovább vagy a faszom se tudja de nem is nagyon érdekel. Ha meghízni volt pénzed a sok szartól, akkor legyen lefogyni is. Egy pizza 1.600 forint amit megeszel 15 perc alatt, 1 kg csirkemell filé 1.400 ami 5 főétkezésre lesz elég szóval miről beszélünk ?"
  • Roger6
    #27233
    Nálunk 1.400 az átlagár, és 1.200 az akciós. Már 1.400-ra is húztam a számat, de 1.900-ért biztosan nem fogok venni.
  • Neoncsoves
    #27232
    itt még csak most érződik, de ez így nem éppen olcsó kaja... majd megpróbálok valami olcsóbb étrendet összehozni, mert 1900/kg elég necces, főleg ha fél kilót elfogyasztok belőle naponta.
  • Vaxi
    #27231
    hónapok óta egy árban van a pulykával :(
  • Neoncsoves
    #27230
    mi a picsa történt? múlt hónap végén 1200Ft/kg-ért vettem a csirkemellfilét az intersparban (akciós volt), most meg 1700/kg, sőt a Profi-ban meg 1899/kg (!), tescoban is akciósan (!) 1400/kg.


    csak itt nálunk mentek fel az árak, vagy nálatok is észlelhető az árváltozás?