33479
12316971501353788406.png
  • trialboj
    #27349
    "bárhogy is eszem, egyre csak fogyok"

    Ezt arra az időszakra értettem amióta elkezdtem megint terembe járni, 6 hónap, ez a 7. 75-6kg voltam akkor, most 71,5 vagyok.

    Azóta fogyok állandóan, van hogy 1 kiló visszajön, de az szerintem jelentéktelen, 1 jó szarás is többnek számít.

    Az 1 kiló amit említettem, az kb 1 hét alatt jött, és lehet mire holnap megnézem már köszönni sem lesz időm.
  • Prince of Máté
    #27348
    Keveset eszel.
    "béd és vacsora mindig bőséges, ezek közt pedig mikor megéhezem harapok valamit."

    ez miféle táplálkozás? nem akkor kell enni amikor már éhes vagy, és nem csak harapni valamit.
    és azért fogysz mert nem viszel be elég tápanyagot és az izmodat építi le a szervezet, mivel az a leg-energiaigényesebb része a testednek.
  • Retsu
    #27347
    Azért csak sikerült előadnia. Undorító ez már tényleg, így gyalázni 1 halott embert... nem baj db, jön még kutyára dér. Te is jársz még úgy hogy 2(vagy több) szék közül a padlóra.
  • csanyigabor
    #27346
    "bárhogy is eszem, egyre csak fogyok"

    "fogytam majdnem másfél kilót. Azóta megint járok teremben s kb 1 kilót sikerült visszaszednem"

    Most akkor melyik?
  • Vaxi
    #27345
    "Nem szeretnék semmilyen táplálékkiegészítőt szedni"

    pedig én kapásból javasolnék neked multivitamint, pláne intenzív edzés esetén..
  • trialboj
    #27344
    Üdv, az lenne a gondom, hogy bárhogy is eszem, egyre csak fogyok és lassan kezdek parázni, hogy esetleg valami betegség lehet az oka. Hetente 4-6 alkalommal járok terembe, ebből 3xor igen intenzív edzést tartok.

    Az étkezésem nem épp rendszeres, de ebéd és vacsora mindig bőséges, ezek közt pedig mikor megéhezem harapok valamit.

    Nem szeretnék semmilyen táplálékkiegészítőt szedni, csupán érdekelne, hogy az edzéssel állhat kapcsolatban hogy a karácsonyi ünnepek alatt, amikor 3 héti nem is jártam terembe, de mégis ettem ahogy akkor szokás, fogytam majdnem másfél kilót. Azóta megint járok teremben s kb 1 kilót sikerült visszaszednem.
  • csuszi
    #27343
    "Nincs kedvem tanmesét előadni a rosszindulatú szarkeverő kismalacról, aki elárulta és tönkre akarta tenni azt, aki apja helyett az apja volt, aki megbotlott a saját lábában, de hamis váddal feljelentette a pajtását a karámból, akinek a szintje az volt, hogy a malacversenyen visszabaszta a második helyezett kupát, de a pénzdíjat eltette."

    db az öngyilkos történetről.
  • Retsu
    #27342
    Még ők maguk se bírják ki röhögés nélkül
  • immovable
    #27341
    Jesszus.
  • adam46
    #27340
    Norbikám belőled már csak egy golyó hiányzik.
  • Vaxi
    #27339
    húbazmeg
  • Roger6
    #27338
    Te jószagú atya úr isten... Mi ez?
  • Renjike
    #27337
    ezek egy gyenge Star Wars koreográfiát gyakorolnak a kínai nagyfalnál? (csak így hang nélkül annal tűnik :D)
  • Palinko
    #27336
    elképzelem erre a gyenge technóra így jót balettoztak mint a fiúk a gőzfürdőből :D
  • Tyler1
    #27335
    Ilyen egy igazi hardcore gladiátor edzés

  • Retsu
    #27334
    Lehet nem volt szentéletű, de az ilyen "belső ember"es infók nem biztos hogy mindig a teljes igazságot fedik. Szerintem lehettek érdekes dolgok a Vidában is. Gondoljunk bele, hogy 1általán hogy maradhatott fent olyan klub, ami először a nagyot bukott MLOt istenítette, aztán persze átnyergeltek más kieggyártóhoz. A feljelentést sem hiszem h csak úgy poénból tette volna, tudjátok ok-okozat. Na részemről befejeztem, ez 1 ilyen világ, ahol sokan sokmindent megtesznek hogy "alkalmazkodjanak" a kialakult helyzetekhez.
    Nyugodjon békében!
  • Effe88
    #27333
    Egy Vida Fitness-es belső ember:
    2013. január 30. szerda at 10:59
    Helló!

    Én nem ismertem a Barna Robit annyira, de sok minden valós dolgot hallottam már róla, ami nem pletyka és többen is megerősítették. Egy csomó ember életét tönkretette, a fitnesen kívül megverette, ha neki sértette az érdekeit, a fitnes-ből kirugatott vagy 20 embert így kb. 10 év alatt, aki sértette erkölcsi, szteroid- tápkieg. árulási menedzsmentjét, több embert lehúzatott rendőrökkel, egy tucat ember életét tönkre tette, ahogy Német István is írta a fórumában. Ha neki nem jó, másnak se legyen jó!
    Sok embernek rosszat akart, és kiba…ott velük, egy nő sem maradt meg mellette, se családja-gyereke, se kutyája-macskája… Nem véletlen közel 40 évesen! Senki sem szerette igazán a családján kívül (valószínűleg ezt sem tudta megemészteni), hiszen akkor meg tudta volna beszélni a tényleg valós barátaival a problémáit és biztosan találtak volna rá megoldást, de nem volt igaz barátja!. Persze voltak haverjai, vagy érdekbarátai, edzőtermi ismerősök, de ennyi. Már kétszer meg is verték és végighúzták az öltözőben, mondjátok, ha nem igaz!. A Fitness 2000 tulajdonosát feljelentette a NAV-nál, és több milliónyi kárt okozott neki kiba..ásból a gázműveknél, mert összeveszett vele, szánalmas. De a Fitness 2000 oldalára kikerült még így is, a Feri korrekt és normális volt most is, mint mindig!
    De a fagyi visszanyalt számára a saját elméjének démonjaival, amit nem tudott megemészteni és feladta!
    Hiába lesz ez a hozzászólásom után háborgás, mert egy szóig minden igaz benne! Szar ügy, de ez a valóság, a tényleges realitás!
    Ettől még azt kívánom neki, hogy nyugodjon békében!

    hm elég érdekes komment
  • Tyler1
    #27332
    Persze, lehet hogy ez volt az ok, de nem ismerjük a hátterét a dolgoknak. Itt ez az erősen egyoldali provokatív hangnemű cikk, ami eléggé hiányos tényeket közöl, ez alapján nehéz lenne megítélni, hogy ez játszott-e közre, vagy történt más (is).
  • hungary27
    #27331
    Colin Winkelmann volt.
  • BoneDragon
    #27330
    Azért ez durva. Igaz hosszasan nem beszéltem vele régebben, de normális embernek tűnt. Nem semmi mik történnek a mai világba...
  • Effe88
    #27329
    hát ja
    ez kb. ugyan az mikor mondjuk rendszerváltáskor bezárt sok tsz meg gyár
    aztán sokan öngyilkosok lettek...
  • hungary27
    #27328
    Pedig volt már ilyenre példa. Egy bmx-es (most nem jut eszembe a neve) súlyos sérülést szenvedett el, amiatt abba kellett volna hagynia a bmx-ezést, öngyilkos lett.
  • Effe88
    #27327
    egy ilyet találtam még

    http://adipex.ws/barna-robert-halala-hogyan-halt-meg-barna-robi-testepito
  • jazzy
    #27326
    Volt erről esetleg máshol is cikk? Nem találok és eddig nem is hallottam róla, de érdekes, több helyen le is írják ki az a B. Gergő.
  • Tyler1
    #27325
    A szomorú esettől függetlenül, maga a cikk egy röhej, a hangvétele is, meg a tartalma is. Nem is alapoznám erre a halálához vezető okokat, bár közrejátszhatott, de ha azt nézzük, hogy ezt még októberben írták, nyilván kellett hogy történjen valami fajsúlyosabb dolog. Én nem gondolnám, hogy egy súlyos sérülés miatt - legyen az akár maradandó(de az sem biztos, hogy az volt) - el kell dobni egy életet.
  • Effe88
    #27324
    nem tudom
    de gondolom ez lehetett

  • Vaxi
    #27323
    ez volt a miértje a sajnálatos dolognak? :
  • Effe88
    #27322
    durva:S
  • Roger6
    #27321
    Ez elég szomorú azért, hogy ilyen megeshet.
  • Effe88
    #27320
    http://bulvar.facepress.hu/hirek/egy-tonkrerugott-elet-20121017940
  • shaba23 #27319
    Itthon összecsuklott alattam a fekpad...szerencsére már túl voltam minden nagyobb súlyon, már csak eveztem... 12es csavar elnyíródott...nem tudom hogy tudott meghalni, nem éreztem kotyogást, szóval mindenki csak óvatosan.
  • Effe88
    #27318
    http://sportgeza.hu/sport/2013/01/30/ongyilkos_lett_a_nehezsulyu_testepitobajnok/
  • hungary27
    #27317
    http://www.fitbuilder.hu/cikk/A_kemeny_hatsoert_dolgozz_meg_kemenyen.html
  • Guren
    #27316
  • Retsu
    #27315
    Az említetteken kívül régebben még láttam olyanokat mint pl. lórúgás(vmi szalaggal vagy bokasúllyal fenékre), háton fekve ilyen emelgetések, azt ha túl könnyű 1 idő után súllyal.
  • Breki33
    #27314
    http://www.fitway.hu/index.php?module=a_m_all&tid=105

    http://www.fitway.hu/index.php?module=a_m_all&tid=33
  • Roger6
    #27313
    Kitörés, guggolás, és még a felhúzás egyenes lábbal is jó fenékformálásra.
  • Palinko
    #27312
    guggolás aztán fél óra-óra futás
  • The Protector
    #27311
    Sziasztok.

    Tudtok valami jó edzést lányiknak fenékre,oldalra ami erősít,karcsúsít.Semmi olyan nem kell amitől a felsőteste izmosodna mert az rendben van.

    Amúgy vettem egy haspadot majd dobok róla képet mert van rajta egy kar amit nem tudok, hogy mire való.
  • shaba23 #27310
    akkor jó, mert igazából a kalapácsot szoktam néha pluszba, ha úgy érzem, hogy a gyakorlatok végén nincs kellőképpen bedurranva a karom, de akkor vagy beiktatom rendszeresen, vagy váltogatom
    esetleg egykezes kalapács és 2kezes hagyományos