33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #27389
    Odabasz az tuti, tv-ben láttam még valami nyári versenyen, hát komoly a fizikum is, meg a póver is. És "nevetségesen" fiatal, először azt hittem rosszul hallottam mikor mondták a korát. Kíváncsi lennék mikor kezdhette.
  • DaemoonHunter
    #27388
    Köszönöm a válaszokat! Hasznosnak.
  • Vaxi
    #27387
    róla szól a poszt :D
  • Effe88
    #27386
    de pici a középső:D
    1,60?
  • Vaxi
    #27385
    *17 éves
  • Vaxi
    #27384


    "Tegnap a Martfű Városi Fitness Klub megnyitója alkalmából egy szuper edzést nyomattunk Tamás Hajnal, Sándor Bíró, a 2012-es BRUTAL győztes Bíró László, és az egyik legnagyobb hazai fiatal testépítő tehetség, István Polyák részvételével! Karból nyomás 120/4 ismétlés, utána az idei év első 300-as felhúzása, majd levezetésnek az egy kis fekvenyomás..., nagyon jó hangulatú program volt! Köszönöm a meghívást és gratulálok a teremhez!"


    nem semmi a srác, volt szerencsém személyesen látni a brutalon. :)
  • csuuzli
    #27383
    ok kösz
  • csanyigabor
    #27382
    http://www.youtube.com/watch?v=1ZNELZKigUk

    gyakorolni kell (nem kell rögtön teljesen a fal elé állni, lehet fokozatosan csinálni)
  • csuuzli
    #27381
    ezt a fal elé állást nem teljesen értem, hogyan pontosan? mert akkor hátraesek D:
  • csanyigabor
    #27380
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4187
    +
    helyes kivitelezés / mozgásforma
    engem kettlebellesek úgy tanítottak guggolni, hogy a fal elé kell állnod teljesen, és úgy leguggolni (ezt gyakorolni), ilyenkor a térded nem mozdul előre, és az valamiért jó, de utánanézhetsz másfajta technikáknak is, esetleg keresel egy szakembert
    +
    ízületerősítő
    +
    saját súlyos guggolások (ez megerősíti az ízületeket) (saját súlyos = súly nélkül)
  • Effe88
    #27379
    térdbandázst tegyél fel
    hátha jobb lesz
  • DaemoonHunter
    #27378
    Tudnátok mondani valami megoldást térdfájás ellen guggoláshoz? A szabályosság megvan, de már saját testsúllyal sem tudok megcsinálni 10 nél többet egyhuzamban, mert olyan mintha szétcsavarodna a térdem, szúr. Sosem volt semmi sérülésem, ezek szerint csak szimpán gyenge a térdem?
    Persze lehet hülye kérdés volt és orvoshoz kéne fordulnom, de alapból semmi baj sincs csak ennél a mozgásnál.
  • csuszi
    #27377
    "Barna a Gergőt, rajta is bosszút állhatott volna mielőtt végez magával. "
    állítólag tervezte.
    az a steve namat német istván dolog tényleg kibaszott tré.
    amúgy véletlen pont ma láttam meg egy interjút némettel, amit b gergő csinált.
    beszéltek bunnyról meg barnáról is.
    nem linkelem, aki akarja megtalálja, talán már sok volt a témából itt.

    más téma a riportból, hogy német istván se kell a szomszédba menjen arroganciáért és arcért.
    mindezt azzal tálalja és védi, hogy aki ezt felemlegeti, az mind kishitű, kisstílű és nem hagyja szárnyalni a kurva nagy tehetségét. érdekes szemszög, talán nem ártana utánanézni, hogy amire Ő gondol, az nem egészen így zajlik.
    amire ő gondol, az nem az, hogy a géniuszokat visszarántják azzal hogy szerénységre intik, meg figyelmeztetik hogy talán kevesebb arc kellene, hanem keresztbetesznek a tehetségnek, nem engedik kibontakozni és ártanak ahol tudnak. a kettő nem ugyanaz. őt nem visszarántják, hanem esetleg egy kurva nagy emberi hibára hívják fel a figyelmet. de a kurva nagy ego eltakarja a napot, oszt aki ellenkezik vele, az csak a hatalmas tehetségre irigy.
    de ha ezt személyesen mondanám neki, tudom mi lenne a rekació az interjú alapján.
    noname ne dumáljon.
    ez a profi vagy félprofi vagy akár amatör testépítés ahogy egyre több dolgot látok, egyre hányingerkeltőbb.
    egoista, önelégült, arrogáns, hisztis kurvák jó része. akinek nem inge...ott van kathy béla. hát az aztán sportember. nem is hallottam még ilyen balerinás történetet róla egyszer se.
  • Retsu
    #27376
    Szerintem nincs olyan elismertsége, mint más sportoknak, és hát vmiből állni kell a cehhet... Amúgy rohadt érdekes h nemrég db mennyire ellene volt steve namatnak is, ezért a külföldi stílusú névhasználatért is fikázta. Most meg ebben az ügyben nyilatkozza h a hazai testépítésből "aki számít", kiáll Gergőék mellett, többek közt Németh is. Nem azért, de ha ennyire utálta volna Barna a Gergőt, rajta is bosszút állhatott volna mielőtt végez magával. Vagy álszentségből nem tette volna? Vannak itt jó kérdések.
  • csuszi
    #27375
    De mortuis nil nisi bene

    halottról igazat vagy semmit.
    így van helyesen, csak tévese rögzült a magyar nyelvben (vagyis a régi fordítás úgy volt, hogy halottról jól vagy sehogy, csak szép lassan jó lett belőle.) - de az eredeti filozófus idézete, az hogy igazat, akár rossz, akár jó.
    ezzel értek egyet amúgy, erre írtam az elején, hogy a faszomba már, mit érezhet b gergő meg a teremtulaj, hogy mindenki elküldi őket a faszba, meg szemét gyilkosok, meg kussoljanak, mert meghalt a másik. kurva szar lehet, valszeg befognám én is, de tré a dolog az szent.
    ezzel nem azt mondom hogy db-nek vagy b gergőnek van igaza, hanem hogy nem tudjuk, igazságot nem módosít az öngyilkosság.

    de abban kurvára igazad van, már lényegtelen.
    ami nem, hogy miért nem hallok soha ilyet más sportokban, vagy elvétve, itt meg pár havonta jön a hisztérikázás. hol némethi aki steve namat lett baszdmeg beszarok, hol x, hol y, hol zs köpköd. persze szigorúan blikk meg fókusz (van még?).
  • shaba23 #27374
    az a gond, hogy derékfájós vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a paddal való edzéstől nem lesz gond, míg a jó reggelt gyakorlattól fájdult már meg. Csinálom olyan szabályosan, mint a videókon, de ha csak rúd van a nyakamban, akkor is problémás.
  • Retsu
    #27373
    Szerintem felesleges kiadni olyanra, ami lényegében csak 1 gyakorlatot, ill. annak változatait teszi lehetővé. Csináld inkább a jó reggelt gyakorlatot, ha kell az extra munka alsóhátra.
  • shaba23 #27372
    Ez a fajta kéne, csak lemaradt az előző kommentből
  • shaba23 #27371
    Nem tud valaki linkelni, vagy valami módon megadni egy hiperhajlító pad rajzot, amin vannak méretek? Kellene egy itthonra, de azért az egy szál vasért meg 1 óra munkáért nem adnék ki 40e forintot.
  • Vaxi
    #27370



    egyébként meg, hogy mi az igazság, szerintem már kurvára lényegtelen. nem tudom mi történhetett, de a bulvárlapok igazságtartalmát ismerjük, ez alapján meghurcolni több embert, szerintem baromság. a másik oldalról pedig, halottról jót, vagy semmit.
  • adam46
    #27369
    Párna a derék alá hasznos? :)
  • shaba23 #27368
    pihentetés, masszírozás, melegvíz, izomlazító krém
  • adam46
    #27367
    Derék húzódásra tudtok valami jó praktikát? Mit hasznos ilyenkor?
  • Effe88
    #27366
    amit db leírt
    szerintem az az igazság...
    de majd csak kiderül
  • csuszi
    #27365
    na index címlap meg db válaszol is megy a dolog.
    kurvára nem vagyok az a típus aki körbeállja az autóbalesetet meg a tűzoltókat meg nézegessem a nyilvános akasztást, de ennek a történetnek kurvára kíváncsi vagyok a hátterére, ki a fasz aki olyan orbitálisat hazudik nyilvánosan, hogy a fal adja a másikat.
    azt külön érdekesség, hogy a testépítésben (nem magyar sajátosság) különösen magas a többi sporthoz képest az ilyen esetek száma. balhék, hisztik, pletykák, sértődések, hazugságok, botrányok, szarkavarások.
    ha tippelnem kéne, akkor 2 dolog miatt van ez.
    1. külsőről, esztétikáról szól. a résztvevők valszeg egocentrikusak (jobban mint bármelyik másik sportban, kicsit mint a színészek), hiúak, exhibicionisták. nem mind persze, de jóval több mint pl foci vagy tököm tiudja melyik csapatsportban. sok ilyen ember egy rakáson, add össze...
    2. pontozásos verseny, nem mérhető, nem számolható, mindig ott van az emberben, a nézőben, a szponzorban, a versenyzőben a kétely. ez a kétely frusztrációt és idegességet szül.

    melyik másik verseny amelyikről ilyenek jutnak az eszembe?
    műkorcsolya.
    esztétikai verseny, kicsit színházasdi, alkotói, pontozásos cucc.
  • Vaxi
    #27364

    Én azt javaslom, hogy hagyd a vérbe, pihenj egy kicsit. 1 szar edzéstől még nem dől össze a világ, majd jövőhéten odateszed magad, amennyire tudod.
  • Retsu
    #27363
    Szevasztok! Tegnap kihagytam az edzésem, mert 1szerűen túl fáradt voltam már 1 kis lájtos 20 kilós kalapáccsal történő tüzelőcsinálás meg utána fűrészelés után. Plusz még fáradtabbnak is érzem magam a szokottnál, attól tartok nem csak a tegnapi "edzés"től, de mintha vmennyire meg is lennék fázva. Nem fáj semmim, de enyhén szólva nem érzem magam toppon...Szal véleményt kérnék, hogy így vmennyit legalább bepótoljak az elmaradt edzésből, vagy ne terheljem ilyenkor a szervezetet? Tudom, h nem 1-2 kihagyott edzésen, urambocsá héten múlik a dolog csak eléggé fanatikus vagyok az edzéssel is, nem szeretem ha ki kell hagynom. Előre is kösz, és mindenkinek jó edzést/hétvégét!
  • csuszi
    #27362
    disztingválás. nem csak egy irányba működik, komolyan egy 70 éves festőművésznek is becsületére válna, amit itt egyesek leművelnek ha egy baszdmegot vagy egy faszt vagy 30 kurva egetet elenged az ember egy fizikai, terheléses, erősport topicjában. reméléem a súlyokat is fertőtlenítitek, meg fehér zsebkendővel törölgetitek magatokról az izzadságot a teremben. ez amit műveltek az kb a faszt is zsebkendővel fogja esetét meríti ki.

    én speciel mindkét irányba disztingválok, nem fogok állófogadáson baszdmegelni, sem színházban szotyizni, megtanítottak drága jó szüleim viselkedni.
    de ez vissza is igaz baszdmeg te béna, hogy amikor a kőműves vakolja a házad, oszt megkérdi mi a pálya, ne úgy válaszolj a jóembernek mint aki éppen a phd védéséről lamentál a felkelő nap fényében. megkérdi hogy húzol-e egyet a söréből, te meg fintorogva kortyolgatod az earl grey teádat, szigorúan eltartott kisujjal, természetesen ezüst kiskanállal a másik kacsódban.

    nyomorult vagy baszdmeg...
    jaj bocsánat, kiszaladt, böff büff
  • csuszi
    #27361
    "szia

    Testépítés topikban amiket írsz az szerintem megalázó számodra, mennyire primitív stílusban csinálod.
    Ne alázd tovább magad kérlek!

    xoxo"

    :))))
  • Retsu
    #27360
    A történések súlyosságát tekintve ha nem is isteníteném, de mindenképp elgondolkoznék a dolgokon, meg h mi vezetett idáig. Mert ha jól értelmezem, az "apa" mégiscsak él és virul. Az is lehet h mind2 oldal nagy féreg, nem tudni. Db-ről annyit, h láttam a 2009es Bajnokok éjszakáján, amint 1 vasággyal együtt vagy 50 kilós srácnak magyarázott...Vártam a soromra mondom hátha kérdezhetek 1-2 dolgot a "mester"től, de úgy látszik, fontosabb volt neki a kis gizdának segíteni, mint 1 komoly hozzáállású gyereknek. Álszentségéről nem is szólva, a khm.-ellenes beszédei tényleg, az az ember kb. kezet foghatna Andráskával kampányolásban:(
  • Vaxi
    #27359
    ámen :)
  • csuszi
    #27358
    "húsos semmit nem ér" :))))
  • csuszi
    #27357
    "Vajon mit akar egy Morgan Stanley egy táplálékkiegészítő gyártótól?"

    hasznot. semmi mást.
    "erős növekedési potenciállal rendelkezik"


    szerintem semmi jelentősége.
  • jazzy
    #27356
    Kevés a kenyér, zsírszalonna volt remélem, a húsos semmit nem ér. Még kolbászt is raknék mellé, meg tepertőt, ez helyre fogja rakni.
  • trialboj
    #27355
    Reggelizni sosem szerettem, kocsonyát ettem két nagy szelet kenyérrel, ebédre, ami edzés után jött, káposztás-tésztát, gyümölcslevessel, na itt az adagokat nem tudom grammban lemérni, 2 tányér második, és másfél leves, de ugye itt sem arányos ki meddig rakja tele. Ezután vacsorára szalonnát hagymával, itt fogalmam sincs mennyit ettem, van 4 közepes szelet kenyérhez való adagot, és mivel későig volt dolgom, még 12 tájban, ettem 4-5 szelet lekváros pirítóst, ezek olyan kis nyeszlett szeletek amelyek beférnek a pirítóba.

    A szalonnázást leszámítva nagyjából minden nap ilyesmi arányban eszem, kivétel, a reggeli és a késő esti étkezés, azok csak ritkán fordulnak elő.

    Továbbá átlagban addig eszem amíg teljesen tele nem vagyok, illetve amíg jól esik, nem tudom otthagyni az asztalt, 2-3 falat után, hogy majd 1 óra múlva folytatom.
  • Vaxi
    #27354
    "SAJTÓKÖZLEMÉNY:
    2013 Januárjában az Enterprise Investors és a Morgan Stanley által kezel magántőke-befektetési alapok váltak a Scitec Cégcsoport többségi tulajdonosaivá.
    Az új tulajdonosok kiváló hírnevű professzionális nemzetközi befektetők. Kizárólag a legkiválóbb cégekbe fektetnek, hosszas kiválasztási ellenőrzési folyamatot követően. A Scitec-be tett befektetésüket megelőzően mélységében világították át cégünket, ügyvitelünk minden aspektusát ellenőrizve, beleértve termelési folyamatunkat, termékminőséget és –tartalmat, menedzsmentet, a cég pénzügyi helyzetét, és a törvényeknek való megfelelését. Végkövetkeztetésük az volt, hogy a Scitec az egyik vezető résztvevője a sport-táplálékiegészítő piacnak, és óriási potenciállal rendelkezik a továbbnövekedésre. Állításuk szerint a leglényegesebb döntő tényezők amellett, hogy befektessenek, a Scitec erős elkötelezettsége a legmagasabb minőségű termékek előállítása iránt, valamint a Scitec partner- és vevő-elégedettségre való fókuszáltsága voltak.
    Az új partnerek célja a hosszú távú fejlődésbe való komoly befektetés. További termékfejlesztésekbe és innovációkba kívánnak fogni, valamint folytatni kívánják globálisan az új piacokra való terjeszkedést. Meg vannak győződve (ahogy mi is) arról, hogy a Scitec termékei a legjobbak a piacon, és hűséges fogyasztói bázisunk számos országban erős növekedési potenciállal rendelkezik. Az Enterprise Investors, a Scitec immáron többségi tulajdonosa, jelentős tapasztalattal rendelkező befektető több mint 2,5 milliárd dollárnyi állománnyal, amelyből több mint 2 milliárd dollár az elmúlt húsz év folyamán közel 130 cégbe került befektetésre. A Morgan Stanley, jelenlegi kisebbségi tulajdonos a Scitec-ben, egy nemzetközileg ismert pénzintézet, több mint 30 milliárd dollár nemzetközi forgalommal, 10 milliárd dollár befektetésre dedikált alappal. Az új tulajdonosok tapasztalatukkal járulnak hozzá ahhoz, hogy a Scitec továbbfejlessze professzionális menedzsment-erőforrásait, hogy még kiválóbb szolgáltatást tudjunk nyújtani partnereinknek és vásárlóinknak.
    Mi a Scitec-nél ezt az eseményt egy jelentős pozitív lépésként látjuk cégünk megerősítésének és ambiciózus növekedésünk és fejlesztési terveink megvalósításának irányába, valamint afelé, hogy a vezető sport-étrendkiegészítő cég lehessünk a Világon."

    És itt jön egy jogos kérdés, amit fel is tettek faszbúkon:

    Vajon mit akar egy Morgan Stanley egy táplálékkiegészítő gyártótól?

    A kommentet ki is törölték utána.
  • Prince of Máté
    #27353
    Akkor írd le a tegnapi étrendedet, mit ettél egész nap, és kiderül hol van a baj.
  • trialboj
    #27352
    :)) azért nem ilyen egyszerű a képlet, jóval többet eszem, és rendszeresebben mint sok 90-110kg os ismerősöm, annyi különbséggel, hogy én házi kosztot eszem csak, ők viszont 1 héten 3-4x kfc, és társai közül válogatnak.
  • csuszi
    #27351
    sose értettem ezt a báénázást. ugyanolyan egyszerű kalóriaegyensúl yez is mint a fogyás. ha mínuszos fogyunk, ha többletes hízunk.
    egyszerű egyenlet, faszom se érti mit lehet ezen annyit problémázni.

    kérdezőnek:
    nem magic ez meg vudu. vagy sok az energia amit elhasználsz (túl sok edzés), vagy keveset viszel be (nem eszel eleget), vagy mindkettő.
  • csuszi
    #27350
    mi lenne, ha Te lennél az aki db által emlegetett "Apa", vagy akit állítólag hamisan feljelentett és bekamuzta hogy rárúgtak a lábára?
    azért mert meghal befognád és nemesként tűrnéd hogy istenítik azt aki pondró szemétláda volt veled?

    - ha db nem hazudik, akkor kár az álszentség, rohadt gyökér volt
    - ha db hazudik, Ő is, a teremtulaj is, meg a Gergő nevű is emberi hányadék...és sajnos bemocskoltak egy halott embert

    valamelyik oldal kibaszott nagy féreg, úgyis kiderül ki a hunyó...