33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #27509
    Én EZT! ajánlom.
  • csuszi
    #27508
    biotech
  • Prince of Máté
    #27507
    Milyen olcsóbb, de nem szar multivitamint ajánlanátok?
    Eddig multi prót szedtem, de most nincs arra pénz :/
    2000-2500 ft környékén kéne.
  • Retsu
    #27506
    Lenne 1 felhívásom: Nemrég vki linkelte az astartestraining nevű blogot. Ránéztem, és látom hogy már 2 poszt is az általam itt említett Brooks Kubikkal, és módszereivel foglalkozik. Félreértés ne essék, nem haragszom. Csak kérném, ha a blog szerzője köztünk van, vállalja magát(nem muszáj nyilvánosan, privátban is lehet). Teljes mértékben diszkréten kezelem a nevét, és ígérem, a hozzájárulása nélkül nem használom fel sem itt, sem máshol. De ha a blog írója tényleg köztünk van, vagy ismeri itt vki, kérem írjon privátot! Biztos vagyok benne, hogy meg tudnánk beszélni a jövőbeni közös munkát!
  • Prince of Máté
    #27505
    Köszi az ötleteket !
  • Sephirot T
    #27504
    Fagyasztott zöldség,abból is az éppen akciós cuccok,volt már hogy 150-ért kaptam 400 grammos vegyeset(brokkoli,répa,karfiol) Kell keresgélni
  • hungary27
    #27503
    Én párolt mirelit zöldségkeveréket szoktam hozzá enni. De valamikor belekeverem a rizsbe.
  • Prince of Máté
    #27502
    Kérdés:
    Főételhez (csirke+rizs) ti milyen zöldséget ajánlotok?
    Sima paradicsom és tv paprikát nem bírom ehhez megenni, csemegeuborkát és paprikát szoktam enni hozzá.
    Tudom, hogy a saláta a legjobb hozzá, de elég drága :/ 2-300 ft 1 adaghoz.
  • Sephirot T
    #27501
    Nekem valamiféle nyújtásnak tűnik inkább mintsem gyakorlatnak,nem kell mindent egyből megbélyegezni :D
  • Effe88
    #27500
    ez elmebeteg
  • Roger6
    #27499
    Valaki elmagyarázná hogy mit csinál eme szegény jószág?

  • Roger6
    #27498
    Azt figyelitek, hogy ismétlés végén még vádlizik is, mikor "kinyomja" a súlyt? :)
  • DarkHorSe
    #27497
    Legalabb van guggoloalvany, a zsido terem ahova most jarok ott nincs :D
  • immovable
    #27496
    Én ilyet látok rendszeresen. Már ha guggol egyáltalán valaki.



  • immovable
    #27495
  • Sephirot T
    #27494
    Erről beszéltem

    1-2 hónapja történt a termünkbe,hogy egy keményfickó szokás szerint felpakolt 2x annyi súlyt mint amit elbírt volna és csinálta a kis roggyasztásait(én csak 1/32-ed guggolásnak nevezem) majd egy adott ponton beleroppant a dereka.Nos mit csinál ilyenkor egy valamire való sportember?Elgondolkozik azon hogy minden rendbe volt-e,megvolt e a bemelegités,helyes volt e a kivitelezés,esetleg nem volt túl sok tárcsa felpakolva?

    Ehelyett a mi emberünk totál berágott és elment kommentálni a teremfelügyelőnek hogy a terembe nincs elég meleg és azért roppant bele a dereka.Nagyon arcpálmás volt a szitu
  • immovable
    #27493


  • Vaxi
    #27492
  • Sephirot T
    #27491
    Viszont sok ember esetében jobb volna ha inkább kihagynák a lábat mert amit leművelnek a lábedzés címszó alatt azt rossz nézni...
  • immovable
    #27490
    Ennyi. Nem kell ezen felkapni a vizet. :) Direkt vigyort raktam mindenhova.

    Vaxi mióta hallottam tőled ezt a strici program szót, minden nap eszembe jut, mikor bemegyek a terembe és azt látom, hogy az emberek 99%-a kerüli a lábgépeket, guggoló állványt mint cigány a lapátot. :D

    Amúgy no offense csak érdekesnek tűnt a cikk. Akit ezt sért, hát ... az már nem az én bajom.
  • Roger6
    #27489
    Az az kifejezés, hogy "ezt is kéne" az nem erőltetés. Igazad van, mindenki úgy eddz, ahogy akar. Mint ahogy mindenki elmondhatja a véleményét arról, hogy mit gondol, ha a legnehezebb gyakorlatokat kihagyja őkelme az edzésből.
  • Vaxi
    #27488
    én értem, hogy mire gondol a kolléga, és van benne valami, de szerintem ez a lábazós téma örök dolog marad.
    mindig lesznek olyanok, akik basznak a lábazásra, mert hogy nehéz. nyomnak 90+ környékén fekve, aztán ha egy évben egyszer betéved a keretbe, akkor meg max a rúddal guggol.

    persze én leszarom, azt csinál amit akar, csak mulattat, hogy megy a pózolgatás a teremben, meg a nagy száj, lába meg nincs az illetőnek, mert minden nap a strici programot nyomja (mellbicepsz), hiszen az látszik a strandon.
  • DarkHorSe
    #27487
    Mindenki ugy edz ahogy akar, kar itt erolkodni hogy dehat ezt is kene stb.
  • immovable
    #27486
    :)

    Topik címe: Testépítés - Testformálás. Aki nem edz lábra az mit keres itt? Mintha egy úszó csak kutyaúszásban lenne hajlandó úszni. :)
  • Jojobaba
    #27485
    most komolyan, ez is veszzőparipa lesz? Ami mellett ki lehet állni és hülyének nézni a másikat döngetve a mellkast? Én max guggolok, de azt azért mert szórakoztat,abszolút nem hűzök, ha valaki azt a testrészét nem erőlteti.
  • immovable
    #27484
    Emellett ne feledkezzünk meg egy alapvető tézisről: aki nem lábazik, az bizony – mondjuk ki – puhapöcs. Kihagyod azt az edzést, amihez a leginkább férfinek kell lenni. Amihez a legtöbb elszántságra, kitartásra, akaraterőre és küzdeni akarásra van szükség. Így a munka könnyebbik végét fogod meg. És ezzel amellett, hogy puhapöcs vagy, még a fent említett hátrányokat is elszenveded.

  • Tyler1
    #27483
    Alul az apró betűt is nézzétek :D
    Ettől függetlenül fincsiül néz ki.
  • jazzy
    #27482
    Jók ezek a fagyasztott gyümölcsök de olyan drágák :(
  • Effe88
    #27481
    enném
  • Roger6
    #27480
    Jól néz ki.
  • hungary27
    #27479
    mai vacsorám ez lesz:

    nem saját kép
  • Vaxi
    #27478
    nekem guggolás és felhúzás után szokott ilyen lenni. bár a róka még nem jött egyszer sem :D kopkopkop
  • shaba23 #27477
    Megoldódott, szar a gyomrom, róka megvolt, így most minden fasza:)
    Még jó, hogy nem adtam fel:)
  • shaba23 #27476
    Ha nagyon nincs kedv/energia az edzéshez, ki szoktatok hagyni 1et 1et? mert most eléggé lepukkantnak és kedvetlennek érzem magam, a 2 sorozat fekvenyomást alig tudtam megcsinálni a 4ből. Érdemes ilyenkor kínlódni, vagy inkább tegyem át holnapra?
  • Neoncsoves
    #27475
    értem, igazából csak még arra gondoltam hogy esetleg a sok plussz CH miatt pocakosodom, de most, hogy kezdem elhagyni a sót, mintha kisebb lenne, szóval valszeg picit elsóztam a dolgokat.


    Tömegeléshez viszont a kalóriabevitelemen tuningolnom kéne, mert jelenleg az étrendem ilyen:


    Reggeli: 1 pohár joghurt (100kcal kb) + 100g zabpehely
    Suli : általában 1 croissant vagy valami hasonló, ez olyan 3-400kcal között van (tudom nem ez a legjobb kaja, de csirkerizs kombót nincs kedvem hordozgatni be)
    Ebéd: 150-170g csirkemell + 50-60g rizs
    uzsonna: ugyanez
    vacsora: ugyanez


    napközben befigyelhet 1-2 gyümölcs plusszba (körte, narancs), illetve most a vacsorát kibővíteném tojással, bár este miután megeszem az adagomat nem vagyok éppen éhesnek mondható. délutánra kéne beszúrnom még valamit.


    suliba meg mostantól valószínűleg puffasztott rizst fogok hordani, ill. gondoltam arra hogy az uzsonnát kiegészítem esetleg pár g túróval



  • csuszi
    #27474
    én 150 és 250 között tologatom. kedv, éhség, napfüggő.
  • Neoncsoves
    #27473
    150-200g az diéta alatt volt természetesen
  • Neoncsoves
    #27472
    500g csirkemell mellé ti hány g rizst ajánlotok? (fehér rizs)


    eddig 150-200g-t csináltam, szerintetek sok/kevés?
  • Roger6
    #27471
    De amúgy tényleg milyen érdekes, hogy van itt pár ember, aki mindig akkor tűnik fel, ha balhé van, vagy valami hasonló. Tudják jól kire gondolok. És pont a héten néztem, hogy milyen nyugi van, amióta ezek nincsenek jelen, nincs semmi vita, sehol semmi balhé, nyugalom szigete. Most megjött az egyik, lekezelő modorral (és hogy világos legyen, nem Jazzy "sírta" vissza magát, és főleg nem Jazzyke), aztán csapódott a másik hozzá. Miért kell ez? Eddig két hónapig Effének kb. egyetlen hozzászólása sem volt. Most hirtelen lett pár, persze semmi köze a témához, csak hát ha vita van, abban benne kell ám lenni marhára.

    Hol voltatok megint, amikor más segítséget kért? Ja igen, foci topikban meg valami fogadásos topicban trollkodott.

    Kezdem azt hinni, hogy tényleg élvezik a dolgot.
  • EnxTheOne
    #27470
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már csak adatlap kéne :D