33479
12316971501353788406.png
  • Retsu
    #27589
    Igen, de miért alakultak ki a betegségek? Jó,lehet mondani h drog miatt, de mindennek megvan a kiváltó oka, és annak is az oka így tovább.

    The Protector: A nyak mögül nyomás tényleg egyénfüggő, van akinek fekszik, de a többségnek nem. Személy szerint az 1kezes nyomást kedvelem, azt is 1szerre 1 kézzel, de mindenkinek szíve joga hogy végzi. A légzés: mindig a kinyomáskor/pozitív fázisban fújd ki a levegőt. Vannak kivételes, vitatott esetek, pl. oldalemelés, ahol vannak akik azt mondják emeléskor vegyük a levegőt, mert úgy tágul a mellkas. Nem értem a logikát, h 1 váll-izolációs gyakorlatnál miért a mellkastágulás a fontos, de biztos meg tudják magyarázni.
  • KaBuTo666
    #27588
    A nagy könyvben így van leírva, de tudomásul kell venni hogy nem minden igaz az adott emberre...kinek mi...jó pár testépítő csinálta illetve csinálja 5-15 éve és nem volt problémája ez miatt a vállízületeivel.
    1 éve csinálom, problémát nem tapasztaltam még kis mértékben sem.
    Pl tolózkodást meg nem csinálok, mert nyírja a könyök ízületeimet.
    Ember tudja saját magáról hogy mit csinálhat és mi nem, erre kell az 1-1.5 év kezdet a testépítésben és kiderülnek a dolgok.
  • The Protector
    #27587
    Azt is szoktam nyomni és a többivel is egyet értek.
    A felhúzástól nekem rettenetesen szokott fájni a hátam ezért nem erőltetem túlságosan,de azért 80kg-al szoktam belőle szériázni ha azon vagyok.Meg anno konditeremben sokat csináltuk azt is,hogy felfelé haladunk a felhúzással.

    Még egy nagyon fontos kérdésem lenne.
    LÉGZÉS.
    Mikor hogyan vegyem a levegőt?Kinyomás-eresztés és súlyemelés-engedés folyamán.
    Mellesleg most otthon edzek,egyedül anno pedig társaságban teremben.A kőkemény lábazásokat nem tudom megcsinálni azon kívül majdnem minden van ami az alap gyakorlatokhoz kell.Míg nem volt semmi cuccom addig székekkel meg megtöltött vizes palackokkal nyomtam.Most már van haspadom,fekvepadom és súlyzóim.
  • Effe88
    #27586
    mike szívbetegség miatt
    ray meg vese betegség miatt halt meg
  • Effe88
    #27585
    alap gyakorlat jó vicc
    a nyakmögül nyomás
    jól kikészíti az izületeidet...

    alapgyakorlat a fekvenyomás,gugolás,felhúzás
    nem ez a gyilok
  • KaBuTo666
    #27584
    Váll?
    Nyak mögül nyomás állva gyakorlat.
    Az én válledzéseimben mindig benne van, és ezzel kezdem. Úgy veszem mint a lábnál a guggolást, mellnél a fekvenyomást. Alap gyakorlatnak kellene venni.
  • Prince of Máté
    #27583
    + még a felhúzás is fejleszti a trapézizmokat!
  • The Protector
    #27582
    Köszönöm.Akkor klafa,mert ezeket szoktam nyomatni.
  • Effe88
    #27581
    pontosan így lehet!
  • The Protector
    #27580
    Szép nagy predátorlöveges csuklyát milyen edzéssel lehet csinálni?
    Én állig húzást,egykezes váll vonogatást,ugyan ebből kétkezeset és egy olyat, hogy a nagy rudat a hátam mögé veszem és úgy vonogatom a vállaimat.
  • The Protector
    #27579
    ezt falun úgy mondják,hogy az egyik halott viszi a másikat.
  • Retsu
    #27578
    Van ilyen fura jelenség. Pl. mikor nagyapám öccse is meghalt, rá pár napra nagyapám is. Igaz h mindketten súlyos betegek voltak, de akkor is lehet vmi ilyesmi hogy "ő is elment én minek küzdjek tovább".

    Visszatérve a témára, Arnold az enciklopédiájában 1 nagyon durva, szinte pihenőnap nélküli edzést ír elő még a kezdőknek is. Közben ecseteli, h volt mikor Sergio Oliva meg ő hentesként melóztak keményen, aztán edzettek. Öhö. Csak azt kéne figyelembe venni, h az átlagembernek ez a hozzáállás egyenes út a túledzéshez, vagy még rosszabbakhoz. Nem azt mondom, h aki fizikai melós az felejtse el az edzést, de mindenképpen kisebb volumennel és intenzitással kell nyomnia.
  • Tyler1
    #27577
  • Effe88
    #27576
    amúgy az elég durva, hogy a mike mentzer 2001 juni 10.-én halt meg az öccse ray mentzer meg 2001.juni 12.-én...S:S:
  • Retsu
    #27575
    Igen, valóban. Megszegte a szabályokat. Nem vitatom a kemény munkát se, de biztos vagyok benne h volt mikor pl. Mike Mentzer dolgozott keményen, cseppet nagyobb tiszteletet tanúsítva a szabályoknak. Aztán jött a vereség, AMI tönkretette, és Schwarzi, AKI tönkretette közvetett módon. És nem segített neki felállni. End of the story...
  • csuszi
    #27574
    epic
  • hungary27
    #27573
  • Pukkka
    #27572
    Köszi, legközelebb megnézem ezt.
    Most berendeltem egy adagot az ON PLATINUM HYDROWHEY -ből. Megmondom őszintén, igen kényes a gyomrom, és eddig egyedül az ON 100% Whey volt az, amitől, tényleg az ég világon semmi problémám nem volt.
  • ceteny
    #27571
    Az ON 100% whey proteinnek egy konkurense van, a Combat.
    Én itt veszem: http://www.profigym.hu/feherje-1500g-felett/musclepharm-combat-adag-assault-23g-s175088623
  • Panzermeyer
    #27570
    A Full Force fehérjék nem érik meg az árukat az ár/minőség tekintetében. Legalábbis ekkora kis kiszerelésben biztosan nem, mint amikben kaphatóak. Visszasírom a régi 6 kilós Cytogen Whey Prot... :(

    MHN-es tejsavópor rendben van, én használom, használtam. Nagy ízkavalkádra viszont ne számíts. De az íz miatt úgyis csak a rinyapicsák szoktak nyervogni. Érdemes utánajárni, hogy hol kapod meg kedvező áron, mert némelyik bolttal igen-igen elszaladt a ló.

    Power Protein ár/érték arányban oké, viszont nem edzés utánra való, inkább csak a napi kaját kiegészíteni 2-3 shake-kel.
  • Vaxi
    #27569
    lábjegyzetben megjegyezném, hogy a fullforce a scitec leányvállalata, ők szponzorálják a power vonalat. pontosan, mint a brutal a biotechnél
  • Prince of Máté
    #27568
    Nem a Full Forcet szidtam, hanem csak egy terméküket, semmi gond nincs a gyártóval, csak kevesebb hypot kap mint a szájtek...
  • Effe88
    #27567
    ez egy középszerű ketrecharcos
  • Neoncsoves
    #27566
    100% Whey Pro (MHN) elég jó áron van, 14ezer "csak" a 3kg. vagy inkább Scitec 100%Whey Pro Professional? :\ mondjuk fehérjével még várok 2-3 hónapot, fölöslegesen nem akarom megvenni.


    Ki tudja meddig tart ez az edzés nálam (még a gerincemmel is beüthet bármi, a motiváltságommal nem hiszem hogy probléma lenne), inkább lenyomok 2-3 hónapot így simán, aztán utána vitamin mellé fehérje, bár attól függ mennyi lesz a költségvetésem...
  • Neoncsoves
    #27565
    Ennyire szar a Full Force? :o akkor esetleg nyúljak bele a pénztárcámba mélyebben és vagyok Scitecet, vagy van valami más hasonló áru alternatíva?
  • Pukkka
    #27564
    MLM rendszerben, szimpla sós vizet reklámozni, ez a karrier.
  • Palinko
    #27563
    el lehet innen menni szaroddal.
  • asea
    #27562
    Nézzétek meg ezeket a videókat:



  • Pukkka
    #27561
    ON Gold Standard 100% Whey -nél van mostanság valami jobb? Kicsit leragadtam ennél, lehet kipróbálnék valami mást. Syntha 6-ot szokták még dicsérni, van valakinek tapasztalata róla?
  • Prince of Máté
    #27560
    Full Force Simple wheyt semmiképp ne vegyél, nagyon megtévesztő, a kedvező ára ellenére csak 60%-os fehérje...
    Shaker körülbelül 300-500 ft környékén van.
  • DaemoonHunter
    #27559
    Ejj valóban :S Lehet félreérthető voltam konkrétan ezt a fehérjét rendelte e már valaki innen, mivel 1-2 éve rendeltem már /mhn tömegnövelőt/ erről az oldalról, akkor még lehetett...
    Bár ahogy elnézem van még 1-2 oldal ahol hasonlóan jó árban van és lehet rendelni is :)
  • Neoncsoves
    #27558
    Fehérje témában egyébként most én se tudom mi legyen... Full Force vagy MHN ? FullForce Scitec leányvállalat azt tudom, de azért mégis, hátha van valakinek tapasztalata.


    Továbbá: shaker mennyibe kerülhet kb?
  • Prince of Máté
    #27557
    Nem rendeltem még onnét, de az egy nagyon jófajta fehérje annyi pénzért.
    Viszont az oldal szerint csak személyes átvétel van Tatabányán :\
  • Neoncsoves
    #27556
    Jelentem túl vagyok a lábazáson, a lábtolást és guggolást kihagytam gerincem miatt, de a többivel is szépen meg tudtam küldeni a lábamat! holnap pihi, csütörtökön bicepsz csuklya (meg talán itthon hátazás)
  • DaemoonHunter
    #27555
    Bocs ha volt már, de ez a muscleteam.hu által forgalmazott mhn 100% whey protein megéri az árát? Valaki rendelt már innen?
  • adam46
    #27554
    Én is a derekamat húztam meg több mint két hete. Rá két hétre lábaztam, akkor éreztem a derekam lábtolásnál, bár lehet csak a szar body solid gépek miatt. Érezni fogod, de guggolással nem volt gond.
  • hungary27
    #27553
    Nyugi, egy-két hónap és belejössz ebbe az egészbe.
  • Neoncsoves
    #27552
    Köszönöm a válaszokat, holnap lábnap, meglátom a lábtolásnál mennyire érzem a gerincem. Ma egy kis mell-tricepsz után rájöttem hogy a mellem sehol sincs, ráadásul a mozgás koordinációmon is van mit javítani, jobban elfárad a karom egy mellezésnél mint a mellem... :(
  • KaBuTo666
    #27551
    A guggolás jobban terheli, sajnos meghúzódott a derekam így guggolásnál kisebb súllyal több ismétlést csinálok (még így is érzem enyhén), de lábtolón max súllyal se érzem meg (övet használok mind a két esetben). Saját tapasztalatból írtam.
  • Prince of Máté
    #27550
    Nem tudom, én nem javaslok inkább semmit, nem akarok rosszat.