33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #27669
    megvakargattam a buksiját: kapott egy csomó pluszt, most remélem dorombol. :DD
    ha belépsz faszi a többi alregeddel és beböfögsz valamit ultra jojo meg a többi szarral szívesen felpluszolom azokat is, hadd legyen szép vasárnapod - boldogok a lelki szegények...:D
  • Roger6
    #27668
    Igazad lehet. Aki a tényeknek ennyire ellentmond, nem hiszem hogy bármi értelmeset lehetne vele beszélni. Téma lezárva nálam.
  • csuszi
    #27667
    hisztizik a halál. röhögök rajtad hogy erre élvezel :D
    csináld csak, valakinek a csajok, valakinek ez a hobbija. :) választottál, egészségedre :D
  • csuszi
    #27666
    hagyjad mar nyomorult alreg aki óvodás szinten adja elő hogy a csuszibol csuzli...aztakurva nem is mentálisan visszamaradott :DDD

    jojo meg ez meg porul az mind egy személy, senkiéletű hulladék.
  • Roger6
    #27665
    Figyelj ide csuuzli. Te azt mondtad, nem a témáról van szó, azért adtad a mínuszt. Most beismered, hogy nekem (azaz az embernek) adod a mínuszt, tehát hazudoztál az előző hozzászólásodban. Ez mondjuk a jellemedről már elárul valamit.

    Kit hülyéztem le amúgy jogtalanul? Mert nagyon mondod ezt, de amíg nem támadtak engem, soha nem voltam senkivel bunkó. Nézd meg, itt a képet is amit linkeltem. Én írtam, hogy a többiek nem baszogatni akarják a 2 liter vízzel. Hol itt a bunkóság? El vagy tévedve. Mert te nagyon nagy sértésnek veszed ezt, hogy én aztán leordítom mindenki fejét, meg bunkózom, de nem hiszem, hogy bárkit jogtalanul ordítottam volna le, vagy utolsó szemétként beszéltem volna róla (persze a privát hulligánok kivételek).

    És a végére: nem tudom te milyen ember vagy, de ha engem arcon vágnak, akkor visszaadom. Amikor privátban mocskosabbnál mocskosabb dolgot ír pár nagyon ráérő ember, akkor bizony azokkal a személyekkel nem leszek kedves. Sőt, bunkó leszek velük. Mi az, hogy megkeresnek, meg agyonütnek engem? És te kérdezed az én hozzászólásaimra, hogy hová fajul a világ? Mi?! Én kinek írtam ilyet? Kinek?!

    "ez így nem ok, ahogy az sem, hogy valaki megérdemli, hogy így beszélj vele, mert senki nem érdemli meg, kész, pont. " - aki a lakásom felgyújtásával fenyegetőzik, azzal bizony így beszélek, nagyon sajnálom, ha belemártottam a bakancsomat a nyugalmas lelki tavadba.
  • csuuzli
    #27664
    na ne viccelj, hogy az jobb ha te :
    "(Akivel meg bunkón beszélek, az bizony megérdemli, mert akik sunyi, gerinctelen módon fenyegetnek privátban, annak nem jár más, bocs.)"
    mint amit én csinálok, hogy mínusszal jelzem, hogy ez így nem ok, vegyél vissza

    hová fajul a világ
  • csuuzli
    #27663
    értelmezd, az embernek adom, neked a mínuszt, nem a hozzászólásnak, és nekem ne mond, hogy az feljogosít téged vagy bárki mást a lehülyézésre, ha tanácsokat osztogat!
    ez így nem ok, ahogy az sem, hogy valaki megérdemli, hogy így beszélj vele, mert senki nem érdemli meg, kész, pont.
    csináljatok magatoknak topikot és ott hisztizzetek
  • Roger6
    #27662
    "én speciel pont ezért adok, mert nem a témáról van szó"- ja, a vízfogyasztás szerinted nem tartozik hozzá, mi? Nem az az alapja, mi? Azt mínuszoltad. Marha jó, teszed az ártatlant szendét, aztán itt a bizonyíték, hogy szarsz te rá mit írok, ha Roger akkor mínusz. És én rakjak rendet a portámon... Azt hiszem számomra ez elég bizonyíték, hogy te is csak azért jársz fel, hogy mínuszolgass, innentől kezdve azt hiszem nem muszáj beszélgetnünk többet.

    (és ugye ahogy megmondtam, ha balhé van, egyből jönnek, mint lámpára a szúnyogok - és megint igazam van )
  • Roger6
    #27661
    Beteszem a képet mégegyszer, hogy mire adtál mínuszt , aztán nézd meg, hogy milyen szöveget írtam a hsz-ben. Pont hogy egy tanácsot, segítő szándékú hsz-t mínuszoltál, tehát te is szarsz arra, hogy mit írok, mert ÉN írom, ez pontosan látszik a megnyilvánulásodból. Ha csuszi vagy én írok bármit, az mínusz, az nem érdekel, hogy mondjuk segítő szándék van benne, ugye? Szerintem pont hogy neked kéne rendet raknod fejben, nézd meg mit mínuszoltál, kedves csuuzli:



    (Akivel meg bunkón beszélek, az bizony megérdemli, mert akik sunyi, gerinctelen módon fenyegetnek privátban, annak nem jár más, bocs.)
  • csuuzli
    #27660
    na meg többször láttam, hogy ha olyanotok van lehülyéztek embereket, vagy olyan hangnemben válaszoltok, mintha a seggetekből rántották volna elő.
    ezért megtetszett a mínuszolós rendszer, kész, embernek jár, erre való szerintem, de elég az offból
  • csuuzli
    #27659
    én speciel pont ezért adok, mert nem a témáról van szó, hanem rólatok csusziról meg rogerről akik hisztiznek megint, jogos a mínusz
    lelkisérültség ide vagy oda, a saját portátokon kéne körülnézni, nem csuszi meg roger a címe a topiknak
  • Retsu
    #27658
    Valóban, ez tényleg jól mutatja a viszonyokat. Én sem hittem volna, h lerakódhat, de valszeg túl sokat ihattam egyszerre és ez lehetett a gond. Ne mondom h nyáron nem fogok többet inni, mert nyilván kell. Csak nem 1szerre sokat inkább sűrűbben kortyolgatva. Amúgy kíváncsi voltam, ugyan reagál-e most 1általán vki, szal a leírásért, meg h van más rajtam kívül aki ilyentájt sincs be*aszva, ment a plusz.
  • Roger6
    #27657
    De amúgy ha megnézed a topicot, az ÖSSZES piros mínuszos számnál ezeket a neveket látod. De tényleg, az ÖSSZESNÉL. Jojobaba a fő privát mocskolódó, eddig talán 10 hozzászólást láttam itt tőle a 3 év alatt, ami nem kötözködés volt. És hát a többiek sincsenek sokkal jobb helyzetben. És a lényeg: ezek az emberek pontosan azok, akik aztán tanácsot soha a büdös életben senkinek nem adtak, viszont ha balhé van, akkor hirtelen van véleményük, és fikáznak olyanokat, akik tettek a topicért, segítettek másoknak. Effe talán 2-3-szor adott tanácsot. Tehát évi egy. És ezek az emberek akarnak abba beleszólni, hogy ki legyen a házigazda, vagy milyen legyen a banner, vagy hogy miről lehessen beszélni (kox téma pl.)? Miért akar beleszólni egy olyan ember, aki nem is ír semmiről soha, csak kötözködni jár fel, mínuszolgatni, és több ezer hozzászóláson keresztül nem csinál semmit? Kemény baszki, mennyire nem látják a valódi helyzetet úgy sem, hogy tényekkel vannak bizonyítva az állításaim.
  • Roger6
    #27656
    Nem viccből írtam Retsu bácsi. Akik csak azért jönnek fel, hogy mínuszolgassan, de hozzá sem szólnak a témához, nem segítenek, nem adnak tanácsot, nem írnak véleményt, azokkal bizony valami nincs rendben. És ezért még alreget is "tartanak". Sőt, ha lehet, akkor ugyebár kötözködnek is. És nem csak ebben a topicban, azért ez különös, hogy mindig ezzel a pár emberrel van gond máshol is...

    Te meg ne vegyél mindent magadra, természetesen nem rólad volt szó. Ilyenről amúgy még nem hallottam, hogy ráment a szívedre a sok víz. Rákerestem google-ban is, de nem találtam ilyen dolgot. Persze ez nem azt jelenti, hogy nincs ilyen.

    És hogy kik a mínuszolók? Mindegy, hogy mit ír az ember, meglátják a logót, egyből habzó szájjal nyomják a mínuszt a rohadék Grabowszki logós... Pfejj, sátán... Közben pedig ugye próbáltam rávezetni a kedves érdeklődőt arra, hogy a 2 liter víz az harmatgyenge fogyasztás egy napra. De mindegy mit írok, mint a mellékelt ábra is mutatja. És persze a szánalmasabb fajtája még fenyegető, meg mocskolódó, és egyéb privát üzenetet is ír tele helyesírási hibával de úgy, hogy meg sem szólaltam két hétig semelyik topicban, tehát nincs is kiváltó ok. Na ez, ez a beteg a javából.

    Íme:
  • Retsu
    #27655
    Ne viccelődjünk már a lelkisérültséggel azért légyszi, rohadtul nem poénos szerintem. Pl. én is az vagyok, na és? Ellenben nem mínuszolok, ha gondoljátok nyugodtan közzé lehet tenni megint h kik adták a mínuszokat...

    De ha már ilyen komoly dologhoz hozzá kell szólni mint a vízivás, akkor tessék: személy szerint 2,5-3 decinél többet edzés közben nem iszok, nem szeretem ha elnehezít. A napi 3-4 literrel viszont nagyjából egyetértek. Viszont szvsz még EZT SEM szabad túlzásba vinni. Tavaly nyáron saját bőrömön tapasztaltam, mikor rosszul voltam, mert lerakódott a szívemre...
  • csuszi
    #27654
    2 ember.
  • csuszi
    #27653
    jaaaa, ez kb 2-3 ember.
    azt hiszik érdekel, kurvára leszarom, tőlem nyomhatnak 30ezret is.
    rozzant életük lehet, meg időt basznak el a ki be loginolgatással. hát ez mi szánalmas baszki.
  • Palinko
    #27652
    jaja nekem is műanyag palackokkal van tele a szobám :D másképp basszus elfelejt inni az ember, meg nem tudja annyira mérni. így meg folyamatos hidratáció tartható.
  • Vaxi
    #27651
    javaslom egyébként megtekintésre a BB.TV 92. adásában az első részt, Nagy Ferenc Gábor riportját, és gondolatait.
    http://body.builder.hu/video_lejatszas.htm4?id=1907
  • hungary27
    #27650
    megint látszik kik - olnak :D
  • Roger6
    #27649
    XDDDD Az ügyeletes mínusz-huszárok megint jól lehúztak. Biztos nem úgy iszod a vizet, ahogy ők szeretnék. :) Persze a témában kussolnak mint szar a gazban, de mínuszolni, azt aztán igen, azt kell. Milyen lelki sérültek lehetnek ezek vazeg...
  • Vaxi
    #27648
    nekem is 4-5 liter között mozog
    én úgy szoktam, hogy reggel megtöltöm a butykost vízzel, és azt 11ig meg kell innom. aztán ezt megteszem még 2x :D
    + a leves + az edzés közbeni legalább 1 liter + a turmix + a tea
  • Prince of Máté
    #27647
    Elvileg amúgy 20 testsúly kg-ként kell inni 1 litert.
    Szóval egy 80 kilós embernek napi 4 liternek kéne lemennie.
  • Palinko
    #27646
    csak nekem folyik le 5-6 liter még télen is? :D iszákos vagyok :D
  • csuszi
    #27645
    csibék :D

    egy edzés kb 2-3lityi. aznap gurul a 4 napra.
    amúgy 2.5re tippelem az átlagot, persze nyáron lemegy húzásra 1 :)
  • Breki33
    #27644
  • brasco84
    #27643
    oké, rendben, megfogadom. egyébként 175/75
  • Roger6
    #27642
    Ne értsd félre az hozzászólásokat. Nem baszogatni akarnak, de a 2 liter akkor kell naponta, ha ülsz egy irodában 8 órát, és számítógép előtt dolgozol, utána meg hazamész fekve TV-zni nulla sporttal. A test 70-80%-a víz. Minden vízből van, az agyad 90%-a az. A víz az ÉLETED alapja, a létedé. Fogyaszd mértéktelenül
  • Tyler1
    #27641
    Az karrier. Igazából hagyhatod is a picsába a kreatint a napi 1 liter folyadékbeviteleddel. A csibék isznak ennyit.
  • Smithie
    #27640
    Elnézést, hogy nem írtam oda a gyümölcs ízű sz@rokat, amiben több a színezék mint a teafű, ezáltal 0 koffein van benne...

    Az meg hogy nem iszol max 2 litert egy nap, na ez a no comment...

    Edzésen 2-3 litert gurítok le, egy átlagos napon(mell-tricepsz elég a 2l), de ha keményebb láb-váll nap van, akkor még a 3 lityó is befigyel...
  • Roger6
    #27639
    Nem akarok idióta bunkónak tűnni, de ha nem szereted a diszkó zenét, miért mész diszkóba? A kreatin nem neked való. Öntsd ki a virágágyásba, többet érsz vele. Vízben oldódik. Sok vízben. Nem iszol vizet, nem hasznosul. Ha nem hasznosul, akkor pedig nem hasznosul. És ez így van.

    Amúgy magasság / testsúllyal hogy állsz? Ha szabad kérdeznem, Donnie.
  • brasco84
    #27638
    hát nekem nem megy le 2 liter, max akkor ha futok pár km-t. összvissz nem iszok max 2 litert egy nap, nem megy több.

    nem mindegyik teában van ám koffein..
  • Roger6
    #27637
    Hát ez no comment. Szabad megkérdeznem, hogy ha a 2 liter víz számodra sok, mégis mennyit iszol egy nap? Mert 2 liter egy edzésen lemegy másfél óra alatt szerintem a többségnek.
  • Smithie
    #27636
    Teával az van, hogy van benne koffein, ami ugye nem igazán kompatibilis a kreatinnal, bár egyesek szerint kis mértékben fogyasztva lehet használni a koffeint is a kreatin mellé.
  • brasco84
    #27635
    tegnap vettem kreatin monohidrátot, de ez a 1 gramm/1 deci víz eszméletlenül tarthatatlan számomra. 20gramm 2 literre 1 nap, ez nekem sok, szóval feleztem a folyadékot, de így is állandóan hugyozok.. vki próbálta már teával? aztmondják úgy is jó, mert hideg vízben nem az igazi az oldódás, meleg vizet meg igyon a halál :D
  • Neoncsoves
    #27634
    tudom kicsit túl komolyan veszem, de annyira félek attól hogy elhízok. rengeteget dolgoztam és diétáztam ahhoz hogy ledobjam a fölösleget, nem szívesen látnám viszont a fölös kilókat. mondjuk simán végig tudnék csinálni még egy diétát, most rendes súlyzós edzésekkel meg szobabiciklivel gyorsabban is menne mint anno.


    Ezekről a "bedurrantó" szerekről mi a véleményetek? Shopbuilderen láttam a Sciteces Pow3red vagy mi a tököm a neve. Van ennek értelme? vagy felesleges és inkább költsek fehérjére (később meg kreatinra)?
  • Tyler1
    #27633
    Egyetértek. Néhányan kicsit túl komolyan veszik a hobbi sportolásukat. Azon nem úszik el semmi, hogy valaki néha betol valami hulladékot, iszik néhány sört, kihagy 1-2 étkezést. Akinek meg a strandforma cél, annak bőven van ideje lediétázni a felesleget.
  • KaBuTo666
    #27632
    85%-os csokoládét vegyél. Abba legalább nem finomított cukor van hanem nádcukor vagy nyírfacukor, stb, ez a márkától is függ. De persze nem napi egy táblát megenni belőle...szépen beosztani, jó minőségben kis mennyiségben a csokoládé még egészséges is.
  • Neoncsoves
    #27631
    jövő hónapban tervezem a fehérje megvételét, asszem az megfogja oldani az ilyen "édesszáj" rohamaimat. egyébként feltételezem, hogy a stresszhelyzet miatt billentem ki a normál kerékvágásból...


    egyébként köszönöm a válaszokat :)
  • csuszi
    #27630
    túró, csokis protein, esetleg zabkorpa. mintha tortán ennél...oszt full protein.