33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #27749
    na remélem nem lesz sértődés
    csak egy poén
  • csuuzli
    #27748
    pregnant
  • Effe88
    #27747
    senior,old boys,master,veterán???:D:D
  • Tyler1
    #27746
    Damn, elfelejtettem a kép tag-et, na mind1 kijelölés, jobb egér gomb, ugrás.
  • Tyler1
    #27745
    Ha már Classic, ez mi az isten?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525316_584664401562839_745347375_n.jpg
  • Effe88
    #27744
    fain
    mehet a bannerba!
  • csuszi
    #27743
    igen. helyes kivitelezéssel, ha az ember jól megfogja a súlyt durran az alkar, és elég jó impulzust kap, alkarozni nem is kell.
    szal örülj neki. majd hozzá erősödik.
  • csuszi
    #27742


    done
    :))))
  • shaba23 #27741
    normális, ha egykezes evezésnél marhára bedurran az alkarom? de csak mostanában kezdte, lehet, hogy a súlynövelés érzékenyen érintette?
  • Vaxi
    #27740
    hopp a link lemaradt
  • Vaxi
    #27739
    elkészítettem a túrós zabos sütit. isteni lett, de óvatosan bánjatok a joghurttal, mert nekem ilyen takony állagú lett :D fordításkor szétszakadt a fenébe... :D
  • csuszi
    #27738
    hát nemtom hogy vagy vele, de nekem úgy tűnne értelmesnek ha valamiről kiderül hogy alreg akkor azt véglegesen kirakják, minek egy embernek több reg?
    oszt azzal ami marad neki úgy trollkodik ahogy akar.

    a hozzáállásod pont bizonyítja amit alább írtam rólatok. átsiklok, annyi. te meg átsiklasz a banner felett annyi.
    vagy aki bejön hogy mekkora bohóc topic ez, az átsiklik felette annyi. vagy hogy is van ez?

    részemről ennyi, jó moderálást.
  • DarkHorSe
    #27737
    Mehet bannerba, kurva jo :D A sok alreg meg visszamehetne a gumiszobaba, nem akarom itt latni a minuszolasaikat.
  • Vaxi
    #27736
    faszomat már a flémbe, legyen már kicsit ontopic. most volt az arnold classic, van egy csomó új cikk, erősportban testépítésben szintén. OOOOOOON
  • Vaxi
    #27735
    :DDDDDDD
  • Monoton
    #27734
    Igen és akkor Cifu ki is rakta őket, de gondolom hallottál már dinamikus IP-ről.
    Egyébként meg nem is értem miért reagálsz egy általad álregnek tartott userre. Átsiklasz felette, ennyi. Aztán majd jazzy törli. Ha pedig a hg nem aktív tessék újat megszavazni, ezt is leírta anno Cifu. Részemről ennyi, jó fórumozást.
  • csuszi
    #27733
    te inkább az alregeiddel törődj, meg azzal hogy eddig ha az összes alregedet összeadoms e adsz ki 10 értelmes hozzászólást évek alatt.

    visszalapozzunk 100 oldalt (vagy 500at?) és megnézzük ki mit adott a topicnak?
    tedd meg kérlek nekem, megbízom benned, válogatás nélkül az összes hozzászólásom. meg a sajátjaid. nyugodtan add hozzá a porult a jojot az ultrat is.
  • csuszi
    #27732
    nem izgat a negatív - az izgat, hogy itt van kb 20-30 emberke akik segítenek, egymást támogatják és van kb 2-3 ember aki mindig mindenbe belehány. az hogy közben letolják negatívval a hozzászólást kurvára leszarom.
    meg az is zavaró, hogy vagy csináljátok a moderátorságot vagy nem. az, hogy bejöttök és néha kardlapoztok egyet össze vissza, semmi értelme. igazságtalanul csináljátok és ad hoc módon. kiszámíthatatlan, nem következetes és nem igazságos. pedig egy szabályrendszernek ezek az alappillérei.

    ip alapján bizonyítva volt 4 alreg. azóta is itt van...
    ennyit arról ki mivel van tisztában.
    csak a saját moderátori topicodat kellene visszanyálaznod pár oldalt...nem ezt. bár igaz, minek dumálok bele, az nem az én topicom...
  • csuuzli
    #27731
    a hasonló arroganciával baszod szét a topikot
  • Monoton
    #27730
    Az a baj, hogy te meg nem vagy tisztában a dolgokkal. Ki dönti el, hogy ki alreg és ki nem? Te? Ip nem egyezik nem dobok ki senkit. Arról meg nem a moderátorok tehetnek ha kijátszható rendszer. Azért van házigazda, hogy törölje a nemkívánatos egyéneket.
    Meg látom sok a bajotok a negatívval. Ez van, szokd meg, én is azt tettem. Ez ellen sem lehet mit tenni, értelmét sem látom, de ez van.
  • csuszi
    #27729
    ezzel törődsz de mással nem. az a bajotok, meg az összes modinak sg-én, hogy csak kicsit vagytok modik, engedtek minden szart, aztán hirtelen beugrotok 5 percre egy topicba mert többre nincs időtök és azt hiszitek átlátjátok a rendszert, a vitát, a topicot.

    most is bejössz, fogalmad nincsen semmiről, de törlöd a bannert...akkor kéne itt lenni talán, amikor szarrá basszák a topicot minden baromsággal, meg talán akkor kéne vigéckedned, amikor valaki 4 alreggel rombol. de arra szarsz, a lényeg hogy ne legyen bohóctopic, meg amin talán a topic 90% vidul egyet. hát miféle parasztok vagyunk hogy mosolygunk is mi? inkább trollkodnánk meg húzgálnánk egymás haját 10 alreggel, azzal nincs bajotok...

    hol gratuláljak?
  • Monoton
    #27728
    Banner törölve. Megmondtam, lehet nyitni a Sajátban bohóctopikot, ott azt csináltok amit akartok. További off büntetőpontokért.
  • csuszi
    #27727
    aaaa meg a protector is lemaradt faszomm... :D na majd a v2-ben
  • csuszi
    #27726
    igen retsu és sephiroT lemaradt akik név szerint is ott voltak a fejemben de nem maradt karakter...
    vagyis 3 karakterrel maradtam adós amik ott voltak ötletben, sephiro retsu meg az idegen aki bejön és baromságopt kérdez...
    retsu lehetne nazgul
    sephiroT egy gondor őr
    az idegen meg egy kicsi troll

    :))
  • csuszi
    #27725
    te tökéletes boromir vagy, a rossz jófiú :)

    poruljartalultrazordjojobabacsuzlit akartam gollamnak, de asszem szaruman is jó lett, ha szarumán itt lenne, neki is biztos lenne egy csomó alregje :)

    nagyjából ahogy kerültek a nevek mind passzol. reklamálni lehet, meg majd ha lesz kedvem rakok alulra egy plusz sort, azoknak akik kimaradtak :)
  • Retsu
    #27724
    Ez igen Mondjuk Darkhorsehoz már névből adódóan is szerintem jobban illene 1 lidérc, de amúgy kiváló!
  • Effe88
    #27723
    Retsu lemaradt
    ő lehetne szmeagol
  • Roger6
    #27722
    De pihent vagy!
  • csuszi
    #27721
    majd heggesztek hozzá de hirtelen ennyire adta. lehetne alulra plusz egy sor, pár ember lemaradt sry.
    meg akartam egy olyat aki az idegen aki bejön a topicba és faszságot kérdez...:D
  • Tyler1
    #27720
    :DDD
    Én vagyok Legolas yeeaaah
    Szmeagolt hiányolom, pedig a karakter adja magát :)
  • Effe88
    #27719
    ez kurva jó
  • csuszi
    #27718


    :D
  • Effe88
    #27717
    kellett már egy jó bannerXD
  • hungary27
    #27716
    most ezt miért kellett berakni bannernak?
  • Monoton
    #27715
    Az offolást be lehet fejezni, nyissatok a Sajátban egy fan topikot magatoknak és lehet ott folytatni. Köszöntem.
  • Effe88
    #27714
    ez is mehet a bannerba
    de csinálhatnál egy olyat banert
    hogy troll sereg(ez lennék én természetesen tudjuk) v. ti gyűrűk + arcok:D:D
    és akkor ugyan így fel lehetne írni a neveket
  • Effe88
    #27713
    :D:D
    ez mehetne a bannerba is:)
  • csuszi
    #27712





    táááddddááá
  • Roger6
    #27711
    Bááázeg
  • Tyler1
    #27710