33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #27829
    Elég soknak tűnik. Én is csináltam tavaly nyáron ilyen lúgosító "kurát" egy teljesen egyszerű, hétköznapi növényből, amit hazánkban takarmánynövényként ismernek, ez pedig a lucerna. Kiváló lúgosító, méregtelenítő, magas a klorofill tartalma, rengeteg vitamint és ásványi anyagot tartalmaz, valamint esszenciális növényi aminokat.
    Manapság már nálunk is kezdik elismerni a hasznosságát, lehet kapni kapszula és por formában is, de mivel még mindig első számú takarmánynövény, szinten bárhol fellelhető, illetve termeszthető(semmi gondozást nem igényel). És hát ugye kurva olcsón beszerezhető dolog.
  • KaBuTo666
    #27828
    Sok finomított cukort ettem, és az savasít mint a szűzisten.
    Finomított cukort ajánlott xilittel helyettesíteni, a xilit is lúgosít. Nem tudom itt ki mit csinál a cukorral, de mióta kivettem az életemből azóta ha kérek egy krémest a cukrászdában, egy darabot megenni alig bírok mert csak a cukrot érzem benne szinte. Annyi cukor van benne, annyira édes hogy egy darabtól jól lakok, fiatalon meg zabáltam.
  • csuszi
    #27827
    úgy értettem a semlegesítést, hogy semlegesítette a feles savakat a testben.
    szerintem itt a fórumon aki nem operál ilyennel, mind savas, a hús kurvára borogatja a dógokat. :)
  • KaBuTo666
    #27826
    Nem semlegesítette hanem helyreállította a sav bázis egyensúlyt. Azaz a savasodást megszüntette. Naponta 3-szor szedtem 1 csapolt teáskanállal étkezés előtt egy két pohár vízzel. Nem lett zöld a kulám és nem rókáztam tőle csak a kollégáim furán néztek mikor letoltam egy ilyen zöld algát vízzel keverve de az emberi tudatlanság határtalan. Véremből vettek és egyből mikroszkóp alá tették ami számítógépre rá volt kötve így nagy felbontásban láthattam a vérképemet. Mint mondtam, hatalmas volt a különbség. Még azt is kimutatta hogy dohányzom vagy dohányos levegőt szívtam be. A saját véred nem hazudik. :-) Érdekes dolgok ezek.

    Amúgy régen már leírtam egyszer csak rövidebben, mikor fehérjepor kérdés áll fent és ennek az algának magas a fehérjetartalma.
  • csuszi
    #27825
    és ez kajak semlegesítette a savbázis egyensúlyod? fullra?
  • Panzermeyer
    #27824
    Cedric 6. helye

    Cedric még nem akkora név ennyi pro között, hogy az első nagy versenyén rögtön top 3 legyen, vagy épp csak lecsússzon a dobogóról. Egyébként meg állítólag szar barnítót használt, amitől fakó volt, ennél fogva nem látszottak eléggé az izmai a reflektorfényben. Egyébként a hátpózban teljesen rendben van, de egyetlen pózzal nem lehet versenyt nyerni. Elnézve a többieket, Dexter Jackson nem hiába lett első. A legarányosabb a testalkata az összes közül, kombinálva a megfelelő izomtömeggel és szárazsággal.
  • Neoncsoves
    #27823
    köszönöm ;)


    majd június környékén - ha túl lettem az érettségin meg a többin - lehet dobok képet, hogy mit értem el pár hónap alatt. addig is nyomom ahogy csak tudom
  • KaBuTo666
    #27822
    Link
  • Smithie
    #27821
  • KaBuTo666
    #27820
    Olyan 7k forint körül van és 2+ hónapra elég volt.
    Szaga az van mivel alga, viszont az íze semleges.
    Nem lesz büdös a szád nem kell aggódni. Ráadásul ez nem sima édesvízi alga, ne felejtsük el hogy elég nagy csoportjai vannak az algának. Speciel én hawaii spirulina algát szedtem, szóval nem mind1 mit veszel mert több fajta algából készítenek tápl. kiegészítőt.
  • Effe88
    #27819
    nem:Dnem:D
    igf-n,inzulinon,vizhajtón stb...:D:D

    +meg persze napi 2 kőkemény edzés, kegyetlen diéta,óriási kitartás stb....

    amúgy tényleg durván néz ki
    de dorian yates hátát meg sem közelíti:D
  • csuszi
    #27818
    és ez mennyi zsetonodba került? mármint a sav bázis egyensúly helyrehozatala? (perhó)
  • Renjike
    #27817
    ő sem párizsis zsemlén él :D
  • csuszi
    #27816
    ja és jazzy utólagos engedelmével bemásolom amit írtam pant-ezés előtt

    "csinalok egy bannert de nem azert hogy berakd hanem mert poenkodok meg most elvezem hogy benazok painttel acdseevel meg photoshoppal :D "
    ezt az egész paintezés előtt írtam. csakis poénnak szántam se többnek, se kevesebbnek. a többség értette a viccet, sajnálom ha a cica elvitte a viccet az életedből.
    továbbiakban mindennemű megkeresésedre csakis privátban válaszolok, ha ott is keresel meg, itt ignorállak mert nem ütsz meg egy mércét. cibálod a kabátujjam, mert ezt diktálja a nyomorult életed. szeretnéd ha olyan vesztes lennék amilyen te is vagy, biztos szarul esik ha ez nem teljesül.


    és most ha megbocsátasz, elköszönnék... :) cerbusz :)
    ui.: próbálj meg mosolyogni, hidd el nem fáj.
  • KaBuTo666
    #27815
    Tapasztalatból írom hogy elvoltam savasodva, a vérképem nem nézett ki jól, rendesen össze voltak tapadva a vörösvérsejtek és ez miatt is candida albicans gombám volt, amiért 1+ évig kezeltek mire visszaállt a normális szintre. Még a gombát is láttam a vörösvérsejtek között.
    A lúgosítást úgy oldottam meg (őszintén megmondom hogy minél természetesebben akartam megoldani), hogy rátaláltam az algára és végül úgy döntöttem hogy por formájában viszem be (lehet kapni kapszulásan is). Pár hónap szedés után visszaállt a sav bázis egyensúlyom, és tökéletes volt a vérképem...Jó magam is élőben láttam milyen volt mikor savas voltam, és milyen mikor lúgos...ha lúgos, akkor gyönyörű szépen egymás mellett és között vannak a vérsejtek és a gombának nem volt nyoma a vérképben. Nem kell mindig szedni, olyan 2-3 hónap szedés után szüneteltetni kell ugyan annyi ideig.
  • csuszi
    #27814
    mert ez személyes te szerencsétlen a paint meg mindenki szórakoztatására készült és a többség élvezte.
    nem az off miatt nem közlöm a magánügyeim, hanem mert magánügy.
    privátban leírtam neki mindent. ha kéred majd továbbküldi, mert ugye engem letiltottál ha minden igaz, azt írtad :) miután nem teljesült a vágyad, és nem vagyok a képzelgéseiddel megegyező.
    képtelen vagy összetett mondatokat értelmezni, nyelvtanilag felfogni az írásaim. mert hülye vagy. de képtelen vagy rólam leszakadni, mert a frusztrációd nem engedi, otthon ütöd a billentyűt oszt beugatsz mindenkinek, ez a fétised.
    ezt az elemzést ingyen kaptad, a következőért felszámítok pénzt :)
  • csuuzli
    #27813
    pont ez nem? :D másfél oldal paint után ? csak mert szégyelled, hogy nem tudtad elvégezni? szóval ezért a tabló mánia, hogy felkerülhess valahova :(
  • csuszi
    #27812
    pm, mert nem hergelem csuuzlit, így is privátban hisztizett (én nemtom ez a privátban fröcsögés az új járvány :)) - plusz ez tényleg nem idevaló.
  • Effe88
    #27811
    akkor pszichológus vagy?:D
    és praktizálsz is?
  • Vaxi
    #27810
    uhh milyen háta van
  • csuszi
    #27809
    ó a sok frusztráció ahogy bugyog elő belőled és a kisebbségi komplexusod :)
    nem baj ha részemről:
    kizárt hogy érdekelsz ;)
  • Prince of Máté
    #27808
    Cedric-cel mi a gond?? Mért csak 6-ik lett?
    Szerintem tökéletes a formája:

  • csuuzli
    #27807
    kizárt, hogy elvégezted
  • Renjike
    #27806
    Ma végre 3 hónap kihagyás után lefáradtam a dzsíembe teljes testes edzés 1-1 gyakorlattal első napnak bemelegítés képpen . Nehézkes a mozgás de bele kell húzni rengeteget estem vissza 3 hónap alatt
  • csuszi
    #27805
    pszich.
  • hungary27
    #27804
    hidrogén az az oxigén :D
  • Effe88
    #27803
    "3 szemeszter biológia és anatómia alapján tájékoztatlak"
    népeges vagy vagy orvosira jártál?
  • csuuzli
    #27802
    oxigénnel dúsított víz? h2o hoz? :D az mi képzavar?
  • csuszi
    #27801
    danke. what an honor.

    remélem tanulsz belőle.
  • hungary27
    #27800
    Én vitaminos vizet akarok beszerezni. Amúgy van itthon oxigénnel dúsított víz, ami lugosít.
  • Roger6
    #27799
    Gratulálok, remélem hasznodra lesz!
  • Neoncsoves
    #27798
    na megrendltem az általam linkelt 3 terméket + 1 shakert. 24ezer, remélem szerdán már itt lesz
  • csuuzli
    #27797
    ügyes vagy!
  • Panzermeyer
    #27796
    Köszöni szépen, 6 éve jól van.
    3 liter egy 20 kilós óvodásnak, egy 70 kilós irodai dolgozónak és 3 liter az offszezonban 125 kilós Phil Heathnek is. Ha Phil 3,1 litert iszik állandó jelleggel, akkor a veséje tönkremegy. Ha 2,9-et iszik, akkor a veséje javulni fog. Na ne legyél már értetlen. Tudod mit? Na jól van, legyél...

    Aki nem bírja, ne igya. De ne magyarázzuk már meg a hülyeséget.
  • csuszi
    #27795
    1. nem te vagyok, ne magadból indulj ki, ha értelmeset írsz, értelmeset linkelsz hozzád se szólok, nem vagyok gyökér mint te.
    2. tanulj meg olvasni: "3 szemeszter biológia és anatómia alapján tájékoztatlak: ha nem vagy beteg, semmi bajod nem lesz extrém bevitel nélkül. értsd 5-10 l."
    3. én veled ellentétben semmi rosszat nem kívánok neked, kinek a pap, kinek a papné...nem rosszindulatú vagyok, hanem pikírt az emberi butaságot és a hozzád hasonló romboló magatartást szemlélve. de rosszat ugyan nem kívánok neked, se másnak. az te vagy...

    linkelj valami értelmeset, kívánom ezt.
    meg hogy legyen annyi gerinced, hogy egy név alatt futsz :)
  • csuuzli
    #27794
    bármit linkeltem volna ugyanezt írtad volna, ezért kaptátok ezt. Kívánom neked, hogy napi 10 litert igyál! Fogadásból csupán egy évig, kérlek csináld meg!
  • Roger6
    #27793
    Elég csak 8 pohár belőle, hát semmit nem tanulsz!? Amúgy húzós ára van egy otthon felszerelhető gépnek, most néztem 200 rongy körül van.
  • csuszi
    #27792
    ha nem lenne olyan geci drága én innám... nézegettem hogy van-e valami csapra szerelhető cucc vagy fasz tudja, mert amúgy amikor próbáltam akkor jó volt. kurvára kívánta a szervezetem, tuti savas vagyok mint állat. meg szerintem az emberek többsége is.
    de hát én ilyen 500ft körül láttam bótban, oszt napi rugó vagy másfél vízre nem buli. lehet van 300ért is nem tudom, én 500 ért láttam. mondjuk 300at se adnék érte. baszki 20onezer havonta vízre?
  • Roger6
    #27791
    Lúgos vízzel ki hogy áll amúgy? Én nem szoktam fogyasztani speciel.
  • csuszi
    #27790
    semmi. csuuzli akarom mondani jojo akarom mondani szarumán felnyitotta szemem, mától nem iszok csak kávét.
    vagy AV kólát, edzés előtt, után. lehet fürödni is abban fogok. ezt még nemtom.