33479
12316971501353788406.png
  • hungary27
    #27909
    mehetne vissza banner alá
  • Neoncsoves
    #27908
    ez a pink lemonos scitec BCAA nagyon finom
  • hungary27
    #27907
    azt hiszem ilyesmi lehet a Holdon :D
  • csuszi
    #27906
    bárnelyik makronutrienst vonjuk meg a szervezettől fogyást idézünk elő. a szervezetet terheljük, amíg átváltja ami kell neki. mindenből tud mindent előállítani, kivétel ugye a vitaminok egy része, ásványok, illetve az esszenciális fehérjék és zsírok. de azok nélkül is el van - lásd vegák.
    minden ilyen diéta egészségkárosító és a szervezet leterhelésén alaőpszik.
    ha a kalóriaegyensúly mínuszos, ehetsz naponta 3-4 tábla csokit is, fogyás lesz. megvonhatsz fehérjét, zsírt, ch-at, ez egy háromlábú szék. kirúgjuk az egyik lábat oszt a szervezet elkezd éhezni. de az egészséges diéta nem ezen arányok felborításával játszik, hanem a kalóriaegyensúllyal. lehet hatásos csupa zsírdiéta is, csak ugye nem egészséges. divat mindenféle diétákat kitalálni, amiket addig senki nem csinált, még lehetnek hatásosak is, de az igazán jó és egészséges diétát már pár évtized óta ismerik és azon változtatni nem lehet - csak ebben ugye ninc s biznic. 40-40-20 nagyjából, kicsi játékkal sok vitaminnal és ásványi anyaggal rosttal. lehet ezen művészkedni, de ez már csak az iparág faszkodása.
  • KaBuTo666
    #27905
    :DDD
  • Panzermeyer
    #27904
    Van olyan diéta módszer is, és állítólag testépítők is alkalmazzák, amely pontosan ezt a módszert követi. A hét öt napján csak fehérjét és zsírt esznek, aztán a hétvégén töltenek be szénhidráttal. Úgy hívják, hogy "anabolic diet", könyvet is írtak róla, egyik BB.TV-ben Vörös Zoli főzőcskézik, és a konyhában az asztalon ott van ez a könyv. Sőt, mintha nekem is meglenne valahol az e-bookok között.

    Mondjuk ki nem hiszem, hogy próbálnám, mert amikor kemény diétában nagyon alacson CH-n vagyok, akkor elég hamar elgurul a gyógyszerem, illetve az agyam ist le van lassulva. Ezt az állandósult állapotot nem szívesen élném át hosszan egy tartó perióduson keresztül.

    Azt viszont 100%-osan ki lehet jelenteni, hogy nem szalonnával kell fedezni a zsírszükségletet, hanem normális zsírokkal, olajos magvak, halolaj, stb bevitelével. Valamint testmozgás nélkül tuti lóf*szt se ér az egész.
  • Neoncsoves
    #27903
    edzés utáni szénhidrátnak ti mit használtok? Dextróz így utólag elgondolva lehet annyira nem buli, de abba az esetleg "kidobott" 1100Ft-ba nem halok bele. Megéri a CarboX vagy Carb-F/Carb-S a pénzt?
  • Roger6
    #27902
    Ja, és ha provokáció, ismét idézlek téged: "nagyon jól kiemelted a lényeget, ügyes gyerek vagy te (amúgy nem). "
  • Roger6
    #27901
    Téged idézlek: "Nem a szénhidrát ad energiát az izomnak..."
  • Fbn Lx
    #27900
    a provokációnak rendkívül buta formáját választottad, nem is értem, miért néztem be ide
    de aki azt mondta neked, hogy a szénhidrát NEM AD ENERGIÁT, azt nyugodtan röhögd szemen és hagyd ott
    bár lehetségesnek tartom egyébként, hogy csak a havarjaid előtt torzítod azt, amit mástól hallottál, hogy okos gyerek legyél.
  • Roger6
    #27899
    Na, már azt is megtudtam, hogy a szénhidrát NEM ad energiát az izomnak, szóval ti itt mind hazudoztok a rizzsel meg mindennel.

    És íme, a legeslegeslegszebb: "Az energiaigény fedezése pusztán zsírból és fehérjéből abszolút lehetséges. Különösen beválhat sokaknál a megemelt zsírbevitel. Ha sokat szalonnázol, felpörög a ketolízis." Szalonnát a népnek!
  • KaBuTo666
    #27898
    Harcolj az igazságért Boromir!
  • Retsu
    #27897
    Na igen. Nyilván sokan még mindig ilyenekkel magyarázzák, hogy nincs rá idejük stb. Bevallom, én se mindig tudok rendesen beszerezni dolgokat. Nálunk amúgy is egyre rosszabb a helyzet minőségi kajákra nézve(pl. teljes kiőrlésű kenyér, barnarizs) a "nagy"boltban. Az meg hogy mindennap, vagy akár 2naponta utazgassak 12 kmre lévő kisvárosba, hát nem pálya. Oda-vissza 680 a jegy, és akkor még nem vettem semmit. Dehát majd lesz vmilyen megoldás erre is előbb-utóbb, most ez van.
  • Roger6
    #27896
    Szavazótopic-ból kérdés + eddigi eredmény.

    Mennyire figyelsz az étrendedre?

    57.5% (65 szavazat)
    Nem szoktam rá figyelni. Amit szeretek, azt eszem, függetlenül attól, hogy egészséges-e.

    23.9% (27 szavazat)
    Változó. Valamikor jobban odafigyelek, mit eszem, máskor kevésbé.

    15.9% (18 szavazat)
    Igen, igyekszem betartani az étrendet, bár néha becsúszik egy-két egészségtelenebb étel is.

    2.7% (3 szavazat)
    Igen, természetesen. Az egészség megőrzéséhez ez hozzátartozik.

    Azért elszomorító az eredmény, hogy 57,5% abszolút szarik bele, mit eszik, és további 27% az, aki néha figyel csak oda. És persze megtudtam, hogy a rizs is egészségtelen, a húsok is, és a zöldségek is.
  • csuszi
    #27895
    az brutal jó ár.
  • Roger6
    #27894
    Na. Utánakérdeztem. Egy nagy gasztronómiai cégnél dolgozom, és az egyik partnerünk gyárt lúgos vizet, emlékeztem én, hogy csináltuk lúgos címkét nekik. Disztribútori áron amúgy 233 Ft a másfél literes. Még a 19 literes palackra várok, lehet otthonra az lesz inkább.
  • csuszi
    #27893
    helyben futás
  • hungary27
    #27892
    Vagy vízszintes törzshajlítás.
  • KaBuTo666
    #27891
    Nyújtózkodás hátgéppel kurva széles fogással rángatva.
  • csuszi
    #27890
    :D
  • Breki33
    #27889
    http://www.life.hu/ez-zsir/sikersztorik/20130208-fogyokuras-sikertortenet-a-pocakos-zoltan-32-kilot-fogyott-izmos-fitneszmodell.html
  • Roger6
    #27888
    Úristen! Ezmiez?
  • Tyler1
    #27887
    Szép, bár ez a 1,5 év nekem erősen gyanús.

  • DaemoonHunter
    #27886
    Én is ilyet vettem most, vaníliásat... 3 deci vízzel még mellesleg finom is, bár nálam szinte mindegyik. Nem vagyok túl válogatós :)
  • jazzy
    #27885
  • hungary27
    #27884
    azért előtte is volt rajta egy "kis" izom
  • Breki33
    #27883
    Sem plasztikai beavatkozás, sem különleges fogyiszer: Szkíta Zoltán másfél év alatt teljes átalakuláson ment keresztül. A korábban 128 kg-os fiú jogosan lehet büszke a testére, hiszen ma már 90 kiló színtiszta izom.



    http://twice.hu/bulvar/hihetetlen-ducibol-adonisz
  • Panzermeyer
    #27882
    Szintes is jó.
  • Neoncsoves
    #27881
    aha, hát majd kitapasztalom ezt az MHN fehérjét. púpos adagolókanál a tuti adag? :)
  • oliwwer
    #27880
    Nekem ez fehérjétől függő, de én inkább sűrűbben szeretem. Mondjuk olyan 3,5 -4 dl-be (nálam ez frankó)
  • csuuzli
    #27879
    az mindegy, sokkal én pl nem is tudom, egy adagtól teleleszek :250ml kb
  • csuuzli
    #27878
    egyél dextrózt azért most
  • Neoncsoves
    #27877
    egyébként szerintetek hány ml vízbe rakjam bele a fehérjét (+dextróz ugye...) ?
  • Neoncsoves
    #27876
    megérkezett a csomag, nagyon tuti
  • Roger6
    #27875
    A kell szót erősnek tartom. Vagy pisztolyt nyomnak a fejedhez, hogy beletedd a turmixba? Na zúztam edzeni.
  • Panzermeyer
    #27874
    Hülyeség... Az edzés utáni turmixba kell az 1x-ű szénhidrát, hogy a megemelkedett inzulinszint a megfelelő helyre transzportálja a tápanyagokat. A dextróz visszatölti a glikogénraktárakat, és az inzulin beépíti a fehérjét az izomzatba. Nézzetek meg egy tömegnövelőt. Javallott fogyasztás: reggel első étkezésnek, és edzés után. Mi van benne? Lehet benne összetett szénhidrát, de az biztos, hogy van benne egyszerű cukor.

    Mindemellett az érvek mellett nem ítélem el azt, aki nem vesz magához semmikor egyszerű cukrot, ez az ő saját döntése. Egy versenyző a felkészülés egy bizonyos szakaszától biztos nem vesz magához dextrózt. Továbbá egy cukorbetegnek sem biztos hogy célszerű volna :) Vagy valaki csak simán ragaszkodik az elveihez.
  • Roger6
    #27873
    Jó, hát én egy ilyen szart sem iszom. Mint írtam, mindenki maga dönti el, hogy és mit szeretne.

    "...ingadozás kevésbé káros" - ebben benne van minden.
  • Tyler1
    #27872
    Elvileg a fokozott fizikai igénybevétel után az inzulin ingadozás kevésbé káros, illetve csak abban az esetben tolerálja a hasnyálmirigy a cukorbevitelt.

    Egyébként aki napközben elkortyolgat egy palackücsit, az 2-3x több cukrot visz be indokolatlanul, ami azért jóval egészségtelenebb. Arról nem is beszélve, hogy manapság mindent telenyomnak cukorral, az átlag meg nem is tudja, vagy akarja kiszűrni.
  • Breki33
    #27871
    Ha már sütésfőzés és egészség akkor ide is belinkelem

    Kókuszolaj-at érdemes elsősorban használni

    http://prohardver.hu/tema/gyurosok_ide_kezdoknek_info_az_1_hsz-ban/hsz_9538-9538.html

    Az olivaolajaban viszont az, hogy káros anyagok szabadulnának fel sütéskor szintén nem igaz.

    " Az extra szűz olívaolajjal is lehet sütni-főzni, de több dolgot érdemes észben tartani. Az extra szűz olívaolaj aromái melegítés hatására megváltoznak, adott esetben fokozódnak, és egészen új ízek-illatok jöhetnek elő, mint ha csak hidegen használnánk őket. Ha azonban túl sokáig, vagy túl magas hőfokra hevítjük, nemcsak az ízét, de az értékes tápanyagait is elveszíti. Ilyen használatra tehát érdemes az olcsóbb, finomított változatot választani, az értékesebb és ízletesebb extra szüzet pedig amolyan fűszerként alkalmazni, és vagy rövid ideig hevíteni, vagy csak tálalás előtt meglocsolni vele az ételt."

    "Minden sütőzsiradékra érvényes, hogy nem szabad füstpontig hevíteni. De vajon az olívaolajnak mennyi füstpontja? A The Olive Oil Source 185–204°C közé teszi az extra szűz olívaolaj füstpontját, az International Olive Oil Council pedig 210°C-ban határozza meg a (finomított) olívaolaj füstpontját, és hozzáteszik, hogy ez egyébként jóval magasabb a bő olajban sütéshez javasolt 180°C-os sütési hőmérsékletnél. A nagy víztartalmú ételek (burgonya, más zöldségek, gyümölcsök) sütéséhez bőven elegendő a 130–150°C-os hőmérséklet is – vagyis ezeket bátran süthetjük akár extra szűz olívaolajon is, pláne ha ilyen olajhoz nagy kiszerelésben, kedvező áron sikerül hozzájutni. Annyit kell szem előtt tartani: az extra szűz olívaolajat lehet sütéshez, pároláshoz használni, de ne hevítsük se túl sokáig, se túl magas hőfokra. Például ne grillezzünk rajta marhahúst (mert a grillezés jellemzően nagyon forróra hevített serpenyőben történik, vagyis elérnénk az olaj füstpontját), hanem csak a már megsütött steaket ízesítsük tálalás előtt extra szűz olívaolajjal, ha pedig a sütni való húst extra szűz olívaolajjal pácoltuk, sütés előtt töröljük le róla az olajat (megint csak a füstpont miatt). Ha olyan egytálételt készítünk, amelyet sokáig kell főzni, nem érdemes extra szűz olívaolajjal dolgozni, mert a főzés végére nem sok marad az olaj értékes anyagaiból. Ha viszont halat, szelet húst vagy zöldséget sütünk serpenyőben, rövid ideig, nyugodtan vehetünk hozzá extra szűz olívaolajat – olyan ízvilágút, amilyet az adott étel megkíván. De például egy zöldborsófőzeléket is kiválóan meg lehet csinálni extra szűz olívaolajjal, lisztes leszórás vagy habarás nélkül, a zöldséget önmagával sűrtíve – és nem agyonfőzve"
  • Roger6
    #27870
    Edzés után fehérjeturmix, utána kb. 1 órával kaja. Mint mondtam, mindenkinek a saját választása, de én nem szórakozok a cukorral, amúgy is teljesen kiiktattam az étrendemből.