33479
12316971501353788406.png
  • MEdievil
    #27949

  • KaBuTo666
    #27948
  • csuszi
    #27947
    :DD
  • Retsu
    #27946
    Beszereztem 1 MHN Whey-t. Az oldódása nem a legjobb, de ez nem feltétlen baj(pl. nincs benne guargumi). Meg ugye az is jó érzés hogy hazai gyártót támogat az ember.
  • Panzermeyer
    #27945
  • KaBuTo666
    #27944
    Három videót ismerek, az hogy kimaradt a kettő...sors iróniája. :D
  • hungary27
    #27943
    A Kettő kimaradt. :)
  • KaBuTo666
    #27942
    Egy
    Három
    Négy
  • oliwwer
    #27941
    Csajoknak esetleg jó motivációs videót nem tudtok? Barátnőm akarom rávenni egy kis mozgásra (nem kövér, csak szeretném ha egészségesebben élne), de youtube-n nem igazán találtam megfelelőt
  • Prince of Máté
    #27940
    de, ő is szerepel benne
  • Roger6
    #27939
    Éppen napi motivációs videót kerestem. Ebben nem véletlenül Toldi Zsuzsi van? Mintha őt is látnám...
  • hungary27
    #27938
    Cedric-nek biztos tetszik.
  • adam46
    #27937
    Szeretem, mikor az újságírók dobálóznak itt a színtiszta és izom szavakkal. Közben közel sem így igaz.
  • Tyler1
    #27936
    A dizájn jól néz ki.

  • Falkon
    #27935
    Nekem jótékony hatással van a küzdősport. Pontosabban a thai box. Elmében is összerakott! Csak sajnos drága a bérlet, így a kondi bérletre már nem futja! :/ Csinálom itthon a fekvőtámaszt, húzódzkodást, hasazást, de nem igazán elég! :/
  • Vaxi
    #27934
    nem. "Cedric is kifejtette a véleményét erről a "testépítés, mint háború" dologról egy tegnapi interjúban"
  • csuszi
    #27933
    hasprés
  • The Protector
    #27932
    Hát az nem jó.Nekem műtötték az odlalamat és hát életre szóló amit ott kaptam:(Imádom a küzdő sportokat,jó is vagyok benne,megy a spárga,rúgások,ütések.Utcán kiállnék valaki ellen,ha beszopok egy ütést a jobb oldalamra,bordára vagy az alá akkor nesze neked Bruce Lee úgy kifekszek mint egy zsák krumpli.

    Amúgy egy 5perc múlva a következő van terítéken.
    Tricepsz,mell és has.Hasból ma minuszos pad lesz és az amikor kifekszel és összehúzod a lábaidat és a felsőtestedet(ennek mi a neve?)
  • Panzermeyer
    #27931
    Öm... ezzel most a 6. helyét akarta megmagyarázni, vagy korábbi mondatról lenne szó?
  • Vaxi
    #27930
    "I just can't equate going to war, to standing up beside a bunch of other half naked dudes in a beauty pageant. We're not tackling each other, it's not freakin MMA, we're just standing up tryin' to look beautiful....and I just can't equate that to war, or needing a killer instinct." - Cedric McMillan
  • Breki33
    #27929
  • Neoncsoves
    #27928
    én boxolni akartam, de gerincem miatt az még annyira se jó ötlet mint a kondizás... egy zsákot püfölni meg annyira nem jó szerintem :D
  • The Protector
    #27927
    kép
  • The Protector
    #27926
    Az jó.Nők szerintem zabálásban vezetik le ezt a felgyülemlett lelki dolgot.Nekem tök jó lenne még egy nagyobb bokszzsák itthonra amit lehetne püfölni,na ha az lenne akkor teljes lenne az életem:)
    Amúgy nemrég ezt vettem 5000Ft-ért meg kaptam grátiszba egy 10kilós súlyzót.
  • Neoncsoves
    #27925
    az indulatok levezetése (főleg nőügyek, stb) nagyon oda tud tenni edzésben! én többnyire az indulatok és a fölös energiák levezetése miatt választottam ezt az életformát :)
  • KaBuTo666
    #27924
    UUuuuuuuuuuu egyik kedvenc bicepsz izolációs gyakorlatom! Kis súllyal, magas ismétlésszám és atom durván bedurran a bicepsz. :D Minden bicepsz edzésembe van egy izolációs gyakorlat a végére.
  • Retsu
    #27923
    Igen, ez.

    Nekem 1 régi sérülésem még mindig meglátszik a lábszáramon, pedig törés nem volt. Annyi biztos hogy kényes terület.
  • The Protector
    #27922
    Tegnap sikerült rendesen fekúrnia az agyamat a tesómnak.Ennek eredményeként ma annyira fáj mindenem mert ha felbosszantanak,szomorú vagyok esetleg vmi miatt aggódok akkor edzeni szoktam.Tegnap nyomtam bicepsz/váll/csukja kombót,kevesebb is elég lett volna.Amikor még szaros koromban volt az első bnőm én meg dagadt malac voltam akkor nekiálltam fogyózni,nyáron szakított velem és a szomorúság/csalódottság kombót edzéseken vezettem le.3hónap alatt fogytam 39kilót.Igen,ha valaki megkérdezné,rendesen szétkúrtam vele a szervezetem.
  • Tyler1
    #27921
    Nem hallottam még erről a súrlódó bicepsz gyaksziról(vagy csak nem így ismerem), ez lenne az?
  • Neoncsoves
    #27920
    múlthéten kimaradt a lábazás, most istenesen odabasztam neki, nem is guggolok a hátam miatt (helyette kitörés meg a többi van), majdnem kiszökött buksi, elég jó volt! mondjuk az életkedvem a 0val lett egyenlő a végére :D
  • Panzermeyer
    #27919
    Érdekes... ilyennel még nem találkoztam. Orvos lenne a legjobb megoldás, valóban.
  • KaBuTo666
    #27918
    Szerintem menj el orvoshoz mert mélyvénás trombózis is lehet! Kollégámnak ilyen problémája volt, illetve így kezdődött aztán elkezdett fájni egyre jobban és csak aztán ment el. 1 hónapig kórházban volt.
  • jazzy
    #27917
    Volt már valakinek olyan, hogy bedagadt a vádlija? Múltkor havat kellett hányni órákon át és lehet megerőltettem, vagy nem tudom, de be van dagadva a lábam a vádlim alatt valamivel kívül. Csak a jobb lábamon. Igazából nem fáj, nem meleg, nem színeződött el, csak be van dagadva már vagy 2 hete. Az utóbbi pár napban kenem izomlazító / gyulladáscsökkentővel de nem sokat segít. Valakinek volt már hasonló?
  • Retsu
    #27916
    Na, ha hétfő akkor nálam karedzés. Ma bicepszre a Gironda-féle súrlódó bicepsz volt az 1. gyaki. Igencsak jól lehet érezni tőle az izmot, szerintem 1 próbát mindenkinek megér. 2kezes tricepsznyújtás kézisúllyal volt tricepszre, szintén meg voltam vele elégedve. Viszont: mindig rajongója voltam a kalapács bicepsznek, úgyhogy azt csináltam ferdepadon. Ezen vacillálok hogy jó-e ez 1fajta kompromisszumos megoldásnak hogy kapjon a brachialis és a hosszú fej is. Vagy ha már ferdepad, jobb lenne forgatós bicepsz?
  • The Protector
    #27915
    Jó a banner.
  • hungary27
    #27914
    szerintem vicces
  • shaba23 #27913
    ezért 8 perces videót csinálni...
  • hungary27
    #27912
    Azoknak akik otthon edzenek:
  • Panzermeyer
    #27911
    Azt hiszem a pénztárcámat terhelné meg legjobban :D
  • Tyler1
    #27910
    Ismertebb nevén ketogén diéta, elég népszerű a testépítők körében(nem csak állítólag), mert nem használ el annyi izmot, mint a klasszikus diéta, és ezzel viszonylag gyorsan sikerül befogyni ha valamit elszámolnának a versenyzők, viszont hobbi szinten nem javasolt mert elég megterhelő a szervezet számára, és jóval drágább mulatság, mint szimplán arányos szénhidrát szegény diétát csinálni, pont azért mert nem zsírszalonnával érik el a ketózist.