33479
12316971501353788406.png
  • Pukkka
    #27989
    Ennyi erővel, a patikában is vehetnél multivitamint =)
  • LocalPatriot
    #27988
    Már nézem is.
    Ha a mostani adagom elfgogy kipróbálom ezeket. Bár ezek csak vitaminok, nem tudom mennyire jobb egyik a másiknál.
  • Pukkka
    #27987
    Multivitaminból, amit én próbáltam és bejött, Opti-Men, MusclePharm Armor-V. Ezek prémium cuccok, de még ide sorolnám Myogenix MyoVite-et és a HIT Supplements Vitalizer-et.
  • LocalPatriot
    #27986
    Én abban a tudatban voltam, hogy jó.
    De ha ajánlasz jobbat, legközelebb veszek mást, nem nagyon néztem utána. Pólusba szoktam járni, és azért vettem ott.
  • Pukkka
    #27985
    Ezt a kukaszar Biotech meg Scitech márkát, miért favorizáljátok ennyire?
  • LocalPatriot
    #27984
    Na, most jobb kedvem is lett.
    Megmondom őszintén paráztam, hogy mi lehetett, de simán lehet h mg hiány.
    Bika vitaminom van bőven...:D Sztem tavaly azért is volt többször hasmenésem, mert enyhén túlzásba vittem. (Biotech vitabolic, omega3, calcium+mg, 1000-es c vitamin) Mind Biotech, és napi két adag.
    Akkor ezeket elkezdem újra szedni (néhány edzés után akartam csak folytatni), bár kevesebbet mint annó.

    Köszi szépen!
  • Panzermeyer
    #27983
    Ma edzés után megettem valószínűleg a világ utolsó szem Vita-X-ét a turmixomhoz. Good bye old friend...
  • oliwwer
    #27982
    Egy bika vitamincsomagot ajánlanék, magnézium hiány okozhat ilyen tüneteket



    Nekem olyan szokott lenni (edzéstől független időpontban), hogy hirtlen nagyon éhes leszek, izzadok, melegem van, fázom, és borzasztó gyengének érzem magam. Leesik a vércukrom, ilyenkor általában vmi ch forrás után kutatok
  • DarkHorSe
    #27981
    Vizsgaltasd ki magad. Nem a forumon fogjak megmondani mitol lettel rosszul a buszon.
  • LocalPatriot
    #27980
    Üdv!

    Kb 4 hónap kihagyás után ismét lementem edzeni. Kis súlyokkal csináltam, mell, hát, has ill. lábgyakorlatokat. Direkt nem megerőltetően, mert elég sok idő kimaradt. Hazafele mikor mentem, akkor hirtelen alig bírtam a lábamon állni, éreztem, hogy baromi fáradt vagyok, és zsibbadt is a két lábam. Aztán mikor a buszra felszálltam és leültem, hirtelen elkezdett a két kezem, és a hasam is görcsölni. Meg persze a labam is. 3 megállóval továbbkellett mennem, mert nem bírtam leszállni. A két kezem is teljesen görcsbe volt.
    Volt már valakinek hasonló? Nyújtani nem nyújtottam. Lehet köze van?
  • oliwwer
    #27979
    jah, gyógyuljál meg
  • Vaxi
    #27978
    uhhh jobbulást :\
  • jazzy
    #27977
    Jó az ott nem fáj
  • hungary27
    #27976
    Azt jó lenne minél előbb műteni.
  • jazzy
    #27975
    Lipóma :/
  • Retsu
    #27974
    Nyilván, de én mégis amondó vagyok hogy jobban nézne ki olyan 100 kiló körül, ezzel a jobb testösszetétellel. Nade jöjjön 1 kis edzéstechnika rovat: Vállra elkezdtem Bradford-nyomást csinálni többek között.nyomás-nyakmögül nyomás kombója). Sokan nem szeretik a nyakmögötti gyakorlatokat, én sem vagyok oda értük teljes mozgástartományban. De ennek épp az az előnye, hogy elég olyan tarkómagasságig leengedni a súlyt, fenntartva 1 folyamatos feszülést a vállban. Másrészt ez nem 1 erőgyakorlat, ne tévesszen meg senkit ha valahol úgy van írva pl. 5 ismétlés. 1 nyomás elölről, 1 nyak mögül, szal így lesz az 5ből 10:) Szerintem jó gyakorlat, 1ik alapköve annak hogy mostmár tényleg legyen massza a deltámon.
  • Tyler1
    #27973
    Mondjuk tb-re esztétikai műtéteket én tuti nem javasolnék.
  • adam46
    #27972
    Plasztikai sebészet megoldja. Ilyen tetemes fogyásoknál, azt hiszem ingyenesek az ilyen műtétek.
  • Roger6
    #27971
    Lehet kicsit erős lesz...
  • Tyler1
    #27970
    Ilyen mértékű fogyásoknál a műtét már elkerülhetetlen. Ez egy 3 éves folyamat volt, ennek többszöröse kellene, hogy a bőr lépésről lépésre húzódjon vissza, de a túlsúly okozta kötőszöveti sérülés szinte lehetetlenné teszi a teljes visszahúzódást. Persze ez is genetikafüggő dolog.
  • Retsu
    #27969
    Mindenképp dícséretes. Mondjuk szerintem azért ennyit nem kellett volna leadnia, így a melle-hasa nem valami szép finoman szólva.
  • Tyler1
    #27968
    Durva

  • oliwwer
    #27967
    Full Force néven megy tovább
  • tmilan87
    #27966
    mi lett a CYTOGEN nevü termékekkel?hova tüntek? lehet még öket valahol kapni(nem netes üzletben)?
  • oliwwer
    #27965
    Igen, de csak ha lány
  • KaBuTo666
    #27964
    Kisgyerekfaszon is?
  • Prince of Máté
    #27963
    Erre ott van a faszverés, ráadásul az még ingyenes is
  • jazzy
    #27962
  • hungary27
    #27961
    csak arra jó
  • KaBuTo666
    #27960
    Csajomnak vettem. Így legalább profin megtanulja a ...
  • Vaxi
    #27959
    http://body.builder.hu/edzo_valaszol_egyvalasz.htm4?id=1294857664
  • DarkHorSe
    #27958
  • Palinko
    #27957


    hozok akkor már valamit calisthenics rajongóknak.
  • Palinko
    #27956
    szerintem lassan követelmény újságíróknál, hogy direkt ne nézzen utána miről beszél. hatékonyabb úgy a hülyítés :D szerencsére megvannak a szakújságok és lehet azokat olvasni, ott nem fut olyan gyakran bele az ember hibákba. Zoltánnak meg gratula.
  • KaBuTo666
    #27955
    Na melyik budapesti edzőterem ázott be?
  • Breki33
    #27954
  • The Protector
    #27953
    Ma én is hasonlóan erős edzést fogok nyomni.
  • Tyler1
    #27952
    :DD
    Nem tudom, de egy Run DMC alapnak elmenne, amit azzal a paddal csinál :)
  • KaBuTo666
    #27951
    Ez vajon fake?
  • Tyler1
    #27950
    Ez már erősen PS.