33479
12316971501353788406.png
  • Effe88
    #28030
    Nasser El Sonbaty is meghalt:/
    48 éves volt.
    R.I.P.
  • Smithie
    #28028
    Isten nyugosztalja!

    Minden könyvét kincsként őrzöm.

  • Tyler1
    #28027
    Az a máshogy, leginkább sehogy.
  • Prince of Máté
    #28026
    Elölguggolásnál valami tipp, hogy hogyan vegyem le a terhelést a vállamról? :/
    Legtöbbször azért hagyom abba mert a vállam előbb fárad el mint a lábam.
  • hungary27
    #28025
    Ő azért máshogy koxolt, mint a mai huszonévesek.
  • UltraZord
    #28024
    az nem semmi, pláne ha kokszolt
  • Effe88
    #28023
    92 évet élte
    nem semmi
  • jazzy
    #28022
    Arnold Schwarzenegger:

    "Today, I lost a dear friend and mentor, and the world lost one its strongest advocates of living a healthy lifestyle. Joe Weider was a titan in the fitness industry and one of the kindest men I have ever met.

    I knew about Joe Weider long before I met him - he was the godfather of fitness who told all of us to "Be Somebody with a Body." He taught us that through hard work and training we could all be champions. When I was a young boy in Austria, his muscle magazines provided me with the inspiration and the blueprint to push myself beyond my limits and imagine a much bigger future. I know that countless others around the world found motivation in the pages of his publications just as I did, but as I read his articles in Austria, I felt that he was speaking directly to me and I committed to move to America to make my vision of becoming the best bodybuilder, to live the American dream, and to become an actor a reality.

    Joe didn’t just inspire my earliest dreams; he made them come true the day he invited me to move to America to pursue my bodybuilding career. I will never forget his generosity. One of Joe’s greatest qualities is that he wasn’t just generous with his money; he freely gave of his time and expertise and became a father figure for me. He advised me on my training, on my business ventures, and once, bizarrely, claimed I was a German Shakespearean actor to get me my first acting role in "Hercules in New York", even though I barely spoke English. As my career took off, he was always nearby, giving advice, promoting my movies or my crusade as the Chairman of the President's Council on Fitness in the pages of his magazines, and appearing at my fundraisers and events when I decided to run for Governor. He was there for me constantly throughout my life, and I will miss him dearly.

    He leaves behind a fantastic legacy of a fitter world. Very few people can claim to have influenced as many lives as Joe did through his magazines, his supplements, his training equipment, and his big-hearted personality. Joe was known for urging everyone, “Exceed yourself,” and there is no question that throughout his life, he did just that.

    My thoughts and prayers are with his extraordinary wife, the love of his life, Betty, and all of his family and friends."
  • Tyler1
    #28021
    Elhunyt Joe Weider :S
  • center86
    #28020
    T-360 vagy Anadrol? Melyiket javasolnátok inkább?
  • Retsu
    #28019
    Ehh, nem azzal a hágással volt a gond.
  • hungary27
    #28018
    jujj
  • Vaxi
    #28017
    "tablettás anabólikus szteroidot meddig érdemes szedni és milyen időközönként? + edzeni lehet-e közben? mert hallottam, hogy ha évekig szedi valaki, akkor egy idő után lecsökken az izma, és kárba ment az egész. Ez is igaz?"
  • Vaxi
    #28016
    "Szia. Igyekszem egészségesen étkezni és este 6 után nem eszek, próbálok vigyázni az alakomra. Sikerült megtartanom számomra megfelelő tömegsúlyt. Viszont most egy ismerősöm a hétvégén szülinapja alkalmából Trófea grill étterembe hívott meg, 6 órás kezdettel. Ilyenkor már nem kéne egyek, de nem akarom visszamondani se, félek hogy ez elrontja az alakom. Azt szeretném kérdezni, hogy szabad-e ennem minden mennyiségben vagy csak egyek salátát? (Múlthéten volt az én születésnapom és már ott is áthágtam a diétámat.)"

    uhh
  • Retsu
    #28015
    Szerintem nincs értelme mindent lassan csinálni. Ahogy előttem írták, izolációs gyakorlatoknál a leengdés jó ha kontrolláltabb. Viszont az alapgyakorlatoknál a kontrollált végrehajtás/izoláció maga a gyakorlat megcsúfolása. Bármit is mondjanak a "szakértők", az alapvető, több ízületes gyakorlatoknál a lényeg éppen az h 1 kicsit más izmok is besegítsenek. Az h vki szerint ez csalás, az no comment... Előreemelést pedig- hacsak nem kifejezetten gyenge az elülső része a válladnak-nincs értelme végezni.
  • The Protector
    #28014
    Köszi mindkettőtöknek.

    Salvus vizet szoktam amúgy inni mert az lugosít+ rendben tartja a gyomrot.Az ízéről nem nyilatkoznék.

    Most egyébként pluszba kalapács bicepszet is nyomok,hogy formáljam a bicepszemet.
  • hungary27
    #28013
    2. Ne tartsd a levegőben mert tényleg szét fog menni a vállad. Amikor emeled mehet gyorsabban/robbanékonyabban leengedéskor meg lassan.
  • oliwwer
    #28012
    1. Mi másért jársz a konditerembe?

    3. Én apró kortyokban szoktam vizet inni edzés közben. A savasodás ellen meg valami lúgos víz mehetne.
  • The Protector
    #28011
    Gyors kérdés.

    1.Az edzéseken mindent lassan csinálok.Bicepszet is mint ha lassított felvétel lennék.Azon kívül,hogy jobban megerőltetem magam van értelme?

    2.Előreemelésnél stb annak van értelme,hogy tartogatom a levegőben a súlyt pár mp-ig vagy csak szétbaszom a szalagokat.

    3.Rengetegszer hányingerem van edzéseken és megdobja a savamat is az edzés.Ez normális vagy vmit kéne ellene tennem.Azt tudom,hogy a hányinger/hányás az a megerőltetéstől van.

  • LocalPatriot
    #28010
    Világos, és értelek is.
    Lényeg, hogy köszi az infót, lehet kipróbálom az általad mondott termékeket.
    Zárjuk le a vitát:)

    A lényeg, hogy nagyon remélem hogy csak mg hiány miatt lettem múltkor szarul.
  • Tyler1
    #28009
    nutritionplanetről vagy proteinbuilderről van valakinek tapasztalata? Elég jó áron dolgoznak, meg nem tűnnek gagyi forgalmazónak. Builder kicsit elszállt az árakkal, úgyhogy új "beszállítót" keresek.
  • Pukkka
    #28008
    Félreértettél. Nem arra gondoltam, hogy káros anyagok vannak benne. Ezen a szinten azért ez már nem nagyon fordul elő. Hanem arra, hogy milyen minőséget kapsz.
  • Vaxi
    #28007
    ennyi
  • LocalPatriot
    #28006
    Most nem akartam ezzel ekkora vitát okozni.
    Szerintem mindneki szedje azt, amit akar, és amit úgy érez h jó.
    Amit ajánlottak lejjebb, utánanéztem, annyira nem drágák, lehet veszek egy adagot. De lehet, hogy maradoka Biotech-nél. És nem azért mert szép, színes a kiszerelése, hanem mert hivatalos kondis márka, ami nekem elég. Ha annyira érdekelne mi van benne, akkor ennyi erővel létezni sincs értelme, mert minden kajával ez van. Ki tudja mi van benne...
  • Prince of Máté
    #28005
    Hogy miért?
    Nagyon egyszerű.
    Mert kurva szép a dobozuk, és agyon van reklámozva, ezért.
  • Guren
    #28004
    ez
  • Effe88
    #28003
    szerintem a legjobb a peak vitmainja
    bőven elég
    nem értem miért jó havi 5-10 ezreket kiadni egy szaros vitaminért
    max versenyzőknek kell, esetleg...
  • Pukkka
    #28002
    Táplálék kiegészítő gyártó óriásvállalat. Menj már le Dunakeszire, aztán nézd meg magad hogy hogyan "gyárt" pl a Scitec. Kever+Csomagol, kb ennyi. Magyar cég, külföldön megveszik az alapanyagot, dunakeszin összekeverik, csomagolják, aztán megy a boltok piacára. Audit jegyzőkönyvet is küldjek, hogy ne tűnjek naívnak?
  • Panzermeyer
    #28001
    Akar valaki egy egyszerű, jónak tűnő proteines csoki receptet?

    Cherry & Dark Chocolate Protein Bars

    Az oldalon van még egy csomó proteinszelet recept, és további más progeines étel. Kiváló gyűjtemény.
  • Pukkka
    #28000
    Nem személyeskedni akartam, elnézést ha így jött le. A konkrét okot látod, ha a megnézed, melyik, milyen arányban tartalmaz vitaminokat. Gondolom az megvan, hogy nem csak a mennyiségeket, hanem az arányokat is kell nézni.
    El lehet nyugodtan felejteni, hogy az amerikai cuccok méregdrágák, mert ez már közel sem igaz. A Biotech és a Scitec termékei már régen túlárazottak ahhoz képest, amit nyújtanak.
  • Breki33
    #27999
    nem kell személyeskedni

    én amit most vettem vitamin 1000 mg-os 16 forint egy tabletta

    továbbra sem írtál semmi konkrét okot, hogy mitől is lenne szar
  • Pukkka
    #27998
    Mi neked a méregdrága?
    Biotech Multivitamin for Men Egységár 66.50.- Ft/tabletta
    Opti-Men Egységár 64.33.- Ft/tabletta

    És akkor ez még a nem a legolcsóbb shop.builderes árlista.
    És akkor ide rakjam még mellé a vitamintáblázatot is, vagy képes vagy magadtól összehasonlítani?
  • Breki33
    #27997
    de azt sugallod, konkrét indokok nélkül, hogy ne ezt használja mert szar és vegyen méregdrága amerikait mert csak az a jó

    imádatról szó sincs egyébként

    de az hogy szerinted a patikában kapható 80 milligramm c vitamin pl ugyanaz mint az említettek pl elég hiányos ismeretekre utal

    egyébként pl nyugodtan lehetne aszkorbinsav-at is kérni a gyógyszertárban az a legolcsóbb és legjobb megoldás csak ugye akkor abban elvileg nincs bioflavonoid.

    Igazából az a gond, hogy leszaroztál vmit amiről nincs sok tapasztalatod konkrét indokok nélkül, mert szerinted csak a méregdrága általad ajánlott a jó.
  • Tyler1
    #27996
    Mert ez már csak így működik egy táplálékkiegészítőket gyártó óriásvállalattal. Naivitás netovábbja.
  • Pukkka
    #27995
    Nem vetetek vele semmit. Feltettetem egy kérdést, mert nem értettem mire fel ez a nagy Biotech, Scitec imádat. Nekem édes mindegy, hogy a Tescos 4000 Ft-os szart töltöd magadba, vagy ugyan azt a szart megveszed ezektől átcsomagolva 10.000 ért és azt. Nyilván ezért szúrják egyesek a seggüket olcsó kínai szarokkal, mert hát az is ugyan azt tudja.
    Amiket én ajánlottam, szintén a felhasználók értékelései szerint ajánlottam, és egy kicsivel nagyobb piacról, mint a shopbuilder.hu ... Ezek árban még közel sem a top termékek.
  • Breki33
    #27994
    egyrészt én felhasználók tapasztalatairól beszéltem akik konkrétan használják a terméket

    másrészt nemcsak e két márkát forgalmazzák, ha megnéznéd, pl az általad hypeoltak közül is árusítanak többet

    de vetess vele 7000-ért c vitamint, mert te tudod hogy szar
  • Pukkka
    #27993
    Még ha gyártók lennének, de ezek kb csak csomagolnak.
  • Tyler1
    #27992
    Persze, csak a szuper ááámerikai cuccok a királyak, kátlerék tudják. Az európai gyártók meg szarok, azért olyan hikomat minden versenyző...
  • Pukkka
    #27991
    Nyilván, akkor trollkodok, bár nem értem mi hasznom származna belőle. És nyilván érdemes elolvasni a shop builderes teszteket, mikor kb. ezekből a márkákból élnek.
  • Breki33
    #27990
    Jók is, semmi gond nincs velük egyáltalán nem szarok sőt.
    csak trollkodik, Scitec-nek még a nevét se képes rendesen leírni

    Érdemes elolvasni a shop builderen az ezzel kapcsolatos teszteket
    illetve az adott terméknél a hozzászólásokat

    pl

    Vitamin C-1100
    http://shop.builder.hu/c-vitamin/scitec-nutrition-vitamin-c-1100-100-kap-p6432

    A nagy vitamin teszt
    http://madeinchina.kocz.hu/2012/05/nagy-vitamin-teszt/