33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #28070
    nézz már fel a tablóra. egy hobbit minden szartól elájul...
  • Succor
    #28069
    Hát nem tudom, lehet hogy a te edzés terved szerint minden gyakorlat végén eszméletet kell veszíteni, hogy a kialakult oxigén hiány később oxigéntöblettel több tápanyagot szállítson az adott izmokba, de szerintem, bár nem vagyok szakértő, ez nem normális :D:D:D
  • csuszi
    #28068
    aaaa
    azt hittem a paleo legalább kicsit hasonlít az általam favorizált nem találunk fel semmi újat bioszban diétával, és nagyjából a 80%ot azért hozza, aztán leforrázott, hogy nem nem csuszika, ez is ugyanolyan hót faszláma diéta mint a többi:
    idézet!!!!
    Lássuk, mi az a néhány dolog, amit nem ajánlott fogyasztani paleoban
    rizs, köles, zab,
    burgonyafélék paradicsom, paprika, padlizsán
    és akkor egy mintaétrend:
    3 tojás
    3 evőkanál mandulaliszt
    3 evőkanál hajdina liszt (kompromisszum, kiváltható gesztenye liszttel)
    3,5 dl kókusztej
    1 púpos evőkanál nyírfacukor
    pici só
    Paleolaj (2 evőkanál a tésztába, többi sütéshez)
    1/3 csomag sütőpor palacsinta
    vagy
    karikára vágott házi kolbász
    vagy
    szilvás csokis máktorta
    vagy
    füstölt sonka, házi kolbász, tepertő, friss zöldségekkel






    OOOOOMMMMMGGGGG
    kiderült, nincs értelmes diéta porondon. biztos az a baj, hogy a "helyes diétának" még nem adtak nevet.
    adok én:
    not$$ diéta. vagy kurblidiéta vagy dr diéta vagy nelégyhülye diéta. sok liba...
  • oliwwer
    #28067
    ezotéria szintúgy, bár ez más téma már
  • oliwwer
    #28066
    Ne is mondd az atkins szarságokat, valamelyik nap benéztem gyakorikérdések fogyókúra részlegre, két perc múlva 200as vérnyomással kattintottam az ikszre
  • Prince of Máté
    #28065
    "illetve láb edzés során leült és összeesett mert nem kapott levegőtt"

    Pont, hogy akkor edzett jól, de ezt majd te is belátod, idővel.
  • csuszi
    #28064
    cuki vagyok mit vagy meglepődve :)
  • szucsy89
    #28063
    az oldal nevét meglátva én is megrémültem hirtelen, de jókat ír, köszi:)
  • Effe88
    #28062
    cukimamik wtfXD

    te ilyeneket olvasol?:D
  • csuszi
    #28061
    ráadásul 3 részes regény. arra kíváncsi lennék, hány lány agyáig jut el, átszelve a lila ködöt atkins meg zsírdiéta meg a többi szaron át. :)
  • Vaxi
    #28060
    micsoda cikk! végre.
  • csuszi
    #28059
    rohadjak meg, de linkelek neked egy női magazinból cikket, kivételesen értelmes diéta.

    "Fehérjék: szárnyasok mellehúsa, minden ami úszik :), sovány túró vagy cottage cheese, tojás (csínján a sárgájával), szárnyasok egyéb alkatrészei ritkábban, marhahús és más vörös húsok szintén csak módjával, ahogy a vadhúsok is, de “bűnözésre” tökéletesek

    Szénhidrátok: barna rizs, jázminrizs, vadrizs (nem fehér rizs!), zab, zabpehely (nem kukoricapehely), müzlik egy csoportja (minél több magvak, aszalt gyümölcsök, zéró kukoricapehely, sok zabpehely, zab), zöldségek – egyszerűen rangsorolhatóak, a legjobb zöldség szénhidrátforrások a zöld zöldségek :), gyümölcsök módjával! (igen, a gyümölcs egészséges és finom, csak sajnos sok benne a cukor, hagyjuk meg diéta utáni életünknek), durum tészta, édes burgonya

    Zsírok: olajos magvak, olívaolaj, mogyoróolaj, avokádóolaj, lenmagolaj"

    ezekből az alkatrészekből összetákolsz magadnak reggelit, ebédet vacsit, megfelelő mennyislégben és hellobelo. szerintem napi 10 percnél nem töltök többet a konyhában, és jó kajákat eszem.
    nem értem miért nem jó neked a már leírt gyik vagy body vagy tököm tudja, vagy ez a cikk. minden ott van, meg se kell keresned, tálcán kínáljuk. csak el kell olvasnod, értelmezned, használnod.
    éppen csak nem írjuk le ugyanazt. de minek tennénk? :) hát okosabbat nem tudunk írni, vágod...arra vagyunk jók, hogy szűrjük a fals infokat neked, plusz nem kell keresgetned.
    ave
  • Vaxi
    #28058
    Ebbel teljesen egyetértünk :) és pont ezeket szeretem én is :D
  • Succor
    #28057
    Köszi a hasznos tanácsot :)
    Nekem a súlyzós edzés testem megismerése...Az agy-izom kapcsolat tökéletességének kialakítása,a harmónia, a szabályosság és a fejlődés öröme.Csupán azért nincsenek testépítő vágyaim mert én nagyon szeretek futni, biciklizni,úszni,MMA-zni, és a testépítés ezeket úgymond kizárná(legalább is egy idő után).Mit ér a nagy erő és izomtömeg funkcionalitás nélkül.Sajnos láttam már olyat a teremben, hogy kb 100 kilo izom emberke futott a buszhoz és fél úton megállt mert nem bírta az iramot, illetve láb edzés során leült és összeesett mert nem kapott levegőt.Szerintem testünk harmonikus egyensúlyához minden fajta képességre szükségünk van, erő, staminitás,robbanékonyság...
  • Vaxi
    #28056
    én csak az első néhány hónapban fogyasztottam dextrózt / malto-t aztán feladtam. a csokit sem bírom megenni (kivéve a barackos kekszes bocit) nemhogy a tömény cukrot meginni :D
    sajnos gyorsan jön az émelygés és a rosszullét, pedig a vércukor szintem tökéletes
  • szucsy89
    #28055
    Sziasztok!

    Szeretnék kérni tőletek egy kis segítséget, főleg táplálkozás részről. Kb. 1 év után újra szeretnék lemenni a terembe (nem, nem a közelgő nyár miatt hogy "gyorsan" kigyúrjam magam, az elmúlt időszakban se időm se pénzem nem nagyon volt rá). Régebben gyúrtam elég sokat, szóval nem vagyok kezdő, de természetesen van még mit tanulnom. Soha nem szedtem semmit. Leírom egy átlagos napomat, és azt szeretném kérni tőletek, hogy írjatok pár ételt, ami hasznos, amitől fejlődhetek, szedjek-e táplálékkieget, stb. Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani ezt főleg így látatlanban, de biztos vagyok benne, hogy jobban értetek hozzá mint én. Egyébként 23 éves vagyok, 180 körüli és 80 kg. (egy kis háj van a hasamon).

    Szóval, reggel kelek, olyan 40 percem van az indulásig, szóval itt kéne valami reggeli tipp, ami pillanatok alatt elkészíthető és fejlődök tőle. A melóm miatt napi 8 órát ülök gép előtt, van fél óra ebédszünetem délben. Oda rendelek kaját, van ez az egészségkonyha nevezetű futár, onnan szoktam általában csirkemell+rizs kombót rendelni. 5-kor végzek, fél6 körül érek haza, 6-ra már a teremben tudok lenni. Ezután vagy előtte egyek még? Tudom, hogy nem valami egészséges életmód, de hát ez van. Esetleg munka közben próbálom kiegészíteni az étrendem 1-2 banánnal, almával de nem mindig. Szóval tudok reggelizni, ebéd, meg este a vacsora. Ilyen, hogy napi minél többszöri főtt kaja akár 5-6x is kizárt.

    Előre is köszi aki elolvasta és nem linkel ilyen meg olyan gyik-et meg bodybuilding.hu-t hanem ír magától pár sor választ:)
  • Neoncsoves
    #28054
    rendeljen a topik közösen 1 tonnát
  • oliwwer
    #28053
    Itt ha megnézed baromi olcsó, 1 tonna - 200 000ft, amit ha leosztasz akkor 200ft/kg, az elég jó
  • Neoncsoves
    #28052
    egyébként én meg mindig ott kötök ki, hogy majdnem széthányom a fejemet edzés után. megiszok dupla adag - vagy 1,5 adag - fehérjét 40g dextrózzal (ez kb fél liter víz); ez lemegy hazafele olyan 3-4 perc alatt, itthon meg éhes vagyok és rögtön nekiesek egy szép nagy adag csirkerizs kombónak. aztán a vége az, hogy fél órán át kajálok vagy tovább és olyan szinten tele vagyok hogy legszivesebben meghánytatnám magam. de így legalább nem vagyok éhes vacsoraidőig :D
  • Vaxi
    #28051
    természetesen lehet fejlődni, itt az a lényeg, hogy a legoptimálisabb az, ha ledöntöd a turmixot edzés után, majd 1 órán belül eszel szilárd kaját is.
    de ha nem kívánod a turmixot, akkor ne igyad. egyél utána, aztán csókolom. nem kötelező itt semmi :)
    "Nincsenek tesépítő vágyaim csupán atletikus testet szeretnék" helyes !
  • Neoncsoves
    #28050
    basszus most nézem, nem is drága. 1 kilót kapni 600ft körül. lehet én is elkezdem enni
  • csuszi
    #28049
    én attól függ épp mit csinálok. súly fel vagy le.
    geci sok kalória van benne, 50g az teljesen jó. annyi rost van benne hogy iszoinyat. kurva egészséges.
    50 g ben van vagy 15g rost. azért az a nem gyenge. :)
  • Succor
    #28048
    Igen 23 kiló, de mint mondottam nem zsírmentesen :D

    Az elején annyira nem értettem az egészhez, minden hülyeséget megettem(Fehér kenyér,tejberizs,csoki) aztán pár szakirodalom elolvasása után így 2 hónapja teljesen letisztult, hogy is kéne kajálni, meg hogy mi az a mennyiség amitől még növök(meglepően kevés kalóriától is növök, pedig 50 kiló voltam, azt hittem életem végéig gebe maradok)...

    Ezért terveztem egy diétát, hogy lepucolom a zsírt(természetesen magas fehérje és sok mozgás(viszonylag alacsony ch) mellett és akkor úgymond RESETELEM magam :D

    Utána már látni fogom, hogy zsírosodok a legkevésbé.Nincsenek tesépítő vágyaim csupán atletikus testet szeretnék, ezért kérdeztem, hogy olyan marha fontos-e a turmix.Ha csak simán edzés után rögtön eszek 3 tojást meg mondjuk 2 banánt, utána 2 órára rá csirkét meg rizs meg zöldséget attól is lehet fejlődni nem?
    Turmix diétában még okés mert ott kisebbek az adagok és még jól is eshet de tömegelésnél valahogy jobban esik zabálni :D
  • Panzermeyer
    #28047
    Kösz-kösz. És mennyit kell belőle fogyasztani? Olvastam 1 evőkanalat, de 2-4-et is.
  • csuszi
    #28046
    vagyis a lenmag tré, de nem érzed :)
    kb mint a homok amúgy olyan :)
    bár van barátom aki van olyanm elvetemült, hogy magában letoléja vízzel...rambo
  • csuszi
    #28045
    ledarálom, fehérjéhez és túróhoz keverem. kevés víz hozzá. finom :)
  • Panzermeyer
    #28044
    Találtam a közeli boltban lenmagot, és vettem is 2 x 200g csomagot. Szóval... What's next? Mivel tudom én ezt megenni, mibe tudom beletenni? Ti mivel és hogyan szoktátok fogyasztani? Ha jól tudom Csuszi, te eszel konkrétan lenmagot. Jól jönne pár tanács.
  • Tyler1
    #28043
    Pár tipp

    De azért legjobb a turmix lenne :) Váltogasd az ízeket ha már nagyon unod. Én sem szeretem 1 hónapnál tovább ugyanazt az ízt inni.
  • Vaxi
    #28042
    Szia! Az becsületes! nekem több, mint 1,5 évet vett igénybe az a +25 kiló :D
    Nincs olyan kaja, ami helyettesíthetné a turmixot EDZÉS UTÁN!!
    edzés után le kell nyomni. max nem teszel bele dextrózt, hanem lenyomsz egy banánt.
  • Succor
    #28041
    Sikerült 9 hónap alatt felfejlődni 50 kilóról 73-ra,persze zsír az van, de majd nyárra picit visszadiétázok.
    Kérdésem az, hogy edzés után mik azok a táplálékok amik nagyon gyorsan felszívódnak(fehérje,ch) kicsit unom a turmixot....napi 1-et szoktam inni fehérje+30g dextróz, de valahogy a kaját jobban kívánom mint ezt a folyadékos módszert...mivel tudnám kiváltani a turmixot?:)
  • smith09 #28040
    Köszönöm a tanácsokat!
    :)

    Találtam még ezt a SN Arthroxon termékét, ez picit komplexebbnek, de atán kitudja...
  • Effe88
    #28039
    akkor csak nálam működött:D
    sorry
  • jazzy
    #28038
    Nálam nem jelent meg semmi azt hittem elrontottad
  • Kiriyama
    #28037
    Három hónap kúra,három hónap szünet a megfelelő. A porcépítők esetében.
  • Effe88
    #28036
    #28029
  • Effe88
    #28035
    ki lett törölve #28034

    pedig csak schwarzi és weider kép volt
  • hungary27
    #28034
    nálam nem jelenik meg semmi
  • Effe88
    #28033
    rossz volt a kép amit beraktam?:/
  • Breki33
    #28032
    Arthro Guard

    Liquid most akciós, mondjuk én a kapszulást használom, korábban felváltva a Scitec izületvédővel

    ízületvédők jobban hatnak több részletben és hosszabb távon érdemes több mint egy hónapig kúraszerűen !
  • smith09 #28031
    Arra gondoltam h térdem picit rakoncátlankodik ezért kellene szedni valamit rá. Elsősorban a sok futás, és a tenisz után rakoncátlankodik.
    Én a SN termékére a Joint - X re gondoltam. esetleg valami alternatíva ?