33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #28230
    fort lauderdale, még 15 % kedvezményt is kapnál a bérlet árából, plusz a csaj lenne a sz.edződ :)
    gl hf :)
  • Retsu
    #28229
    Á, azt nem is bírnám még tüdővel. Ugyanígy van pihenő rendesen, tehát nem kardió. Ugyanakkor pl.ez 1 olyan gyakorlat, ami még viszonylag alacsony ismétlésekkel is elég szépen égeti a kalóriákat.

    Na, vele el tudnék képzelni pár edzést :)
  • csuszi
    #28228
    ez ilyen cross fit cucc?
  • Retsu
    #28227
    Visszatérve a múltkorira, nem hinném hogy gond lesz ebből a power cleanből. A combom ugyan eléggé megérezte, dehát így van ez, hiába mostanában én is hanyagoltam a lábazást. Szvsz attól még h nem kimondottan testépítő gyakorlat, sokat lehet profitálni belőle.Amúgy nem akarok meggyőzni senkit a módszereim hatásosságáról, de ne feledjétek: az osztott edzés nem feltétlen kell hogy testrészenként osztott is legyen 1ben. A gyakorlatonkénti osztás nagyon jó pl. ha időhiány van, meg szerintem normál, hosszabb edzésre is.
  • Tyler1
    #28226
    Ha rendes, védett helyen van tartva akkor nem lesz vele baj. Normális körülmények között az 1 év a mérvadó, utána is max a zselatinkapszulák kezdenék megadni magukat, de amíg azok rendbe vannak, nincs gond.

    De 12 dobozzal úgysem fogsz venni(vagy igen?) :)
  • csuszi
    #28225
    tehát 2-4-6 szóban nem lehet kötekedni?
    értem :)

    abban viszont igazad van, kár felülni neki. ez az én baromságom.
    volt, többet nem is lesz.
  • Roger6
    #28224
    Fél év.
  • poruljartal
    #28223
    Ez nyilvánvaló, pont ezért kérdezem, hogy ok, hogy egy év van ráírva, de azok a kapszulák amik benne vannak folyadékot tartalmaznak, és kis tasak persze össze tartja a dolgot, de nem fog képlékennyé válni egy idő után?
    A por az ugye egyértelmű, más kategória, amit írtál az nem válaszolja meg azt, hogy van e valaki, aki bespájzolt már előre több dobozzal és nem volt vele semmi gond?!
  • MEdievil
    #28222
    Van egy mágikus jelölés a dobozokon ami megválaszolja a kérdésed.
    (lejárati dátum esetleg?)
  • poruljartal
    #28221
    Erre tudnátok válaszolni légyszi? Akinek van valami tapasztalata pl.
    Vagy ez már teljesen a csuszi topikja? Jár a mínusz, Alexnek igaza van teljesen.
  • Fbn Lx
    #28220
    te csinálod. ő írt pár szót, te meg több percnyi gépelést szenteltél neki.
  • csuszi
    #28219
    van vagy 7-8 kommentem 1-2 lapon visszafelé, megtennéd hogy mínuszolod?
    köszike.
    ui.: alregekkel se felejtsd el.
    köszike 2 :)
    ui.2: megint magasröptű kommentet sikerült behánynod pár hét kihagyás után.
    kitalálom, most megint jön 1-2 nyalis komment, mintha te lennél a jófiú, utána kelted a feszültséget, hisztizel egy kicsit és ,egint eltűmsz 1-2 hónaprta. aztán visszajössz megint behánysz a topicba egy kötekedést stb stb
    10es skálán megszavazok neked egy 10-es nyomorult élet lapot :)
  • csuszi
    #28218
    visszatértél?

    kedvenc saját bejáratú trollom a kő alól.
    mennyire szánalmas az életed, hogy arra hokizol, hogy állandóan huzogasd a hajam, mint a kisfiúk az oviban a lányokét?
    lemaradt a mínuszolás. goooo for it. :)
  • tippmix945
    #28217
    ok
  • Neoncsoves
    #28216
    nyilván nem a bulizás és a piálás lesz a főcélpont... majd megpróbálom kihozni a legtöbbet a dologból
  • csuuzli
    #28215
    még, ha csak azzal lenne baj
  • csuszi
    #28214
    "nem, tudok jobbat, nem is nagyon van... " = nem tudok jobbat, nem is nagyon van...

    egy vessző milyen galibát tud csinálni :)
  • csuszi
    #28213
    no problemo.

    nem, tudok jobbat, nem is nagyon van... lehetne ezt jól is, de a birkáknak nem az kell.
  • Kiriyama
    #28212
    Igazad van,kicsit túlreagáltam a dolgot. A régi regem e-mailje sajnos elveszett,ezért van új,amivel nem lehet linkelni. Valóban nem tökéletes minden szempontból ez az oldal,de több ismerősöm is használja és hasznát is veszik,csak azért jeleztem. Természetesen ha van jobb,és tudsz ilyet,akkor vevő vagyok rá. Amúgy ,igen én is kokszoltam régen,de szerencsére sikerült lejönni,és ráállni a normális életvitelre,bár nem könnyű. Pláne hogy napi szinten látom hogy basszák szét magukat a fiatalok,bár én sem hallgattam anno senkire:)
  • Prince of Máté
    #28211
    Szó szerint.
    Nem kötelező beállni az igénytelen alkoholista koleszosok körébe, lehet ott is testet építeni, nem csak rombolni.
  • csuszi
    #28210
  • Tyler1
    #28209
    Tehát akkor inkább elbaszod a pénzed most szükségtelen dolgokra, minthogy pl. félre rakd azokra az időkre? Az ELTÉnek van saját konditerme, valami jelentéktelen pénzért a hallgatóinak, az aminok árából az már meg is lenne. Kajára meg odalehet figyelni, csak a zseblóvét nem bulira meg piára kell költeni :)
  • Neoncsoves
    #28208
    egyébként azért akarom ezeket most nyomni, mert ha jól számolok, pont nyár végére fogynék ki az ilyen kiegészítőkből, ami pont jól is jönne, mivel ha minden jól megy akkor felvesznek az ELTE-re, és jön a koleszos csövezés, azt se tudom hogy lesz pénzem normális kajára + kondira, így szeptemberre el kéne fogynia ezeknek a dolgoknak :D azért nyomom ezeket inkább most...
  • Neoncsoves
    #28207
    hát az L-Glutamin pénztárca barátabb megoldás lenne, igazából nem tudom eldönteni melyik legyen... végülis futná G-BOMBra is, de ha azt nézem, hogy nyáron scitec fehérjét akarok venni ami drágább a mostanimnál, akkor lehet sokat számítana az a 2ezer ft különbség is
  • Vaxi
    #28206
    tudom, hogy ezért kapni fogok, de szerintem kezdőként a BCAA-nak sincs túl nagy jelentősége :)
    egyébként a g-bomb jó lesz, mert finom :)
  • Neoncsoves
    #28205
    BCAA mellé kezdőként van értelme a G-BOMBnak vagy a sima L-Glutaminnak?
  • Retsu
    #28204
    Többen is röhögnek amint látható, nem feltétlen kell azt gondolni hogy kiröhögik. Inkább lehet ők már tapasztaltabbak, korábban átestek effajta "tűzkeresztség"en, adott esetben velük is előfordul/előfordult.

    Amúgy most úgy tűnik új szenvedélyem lett az edzésen belül: a súlyfelvétel(clean/hang clean). Kérdezném aki már tapasztalt a dologban: gáz ha 1 héten csinálok ezt és(természetesen külön napon) felhúzást is? Lehet h túlzásnak tűnik úgy hogy még 2 másik gyakorlatom is van hátra, de a francba is, a hát az 1ik legfontosabb vázizom.
  • Smithie
    #28203
    A tudatlan kopasz barom meg ott röhög, pedig ez egy teljesen normális dolog, ha valaki ilyen szinten emelgeti a súlyokat...

    Mindenesetre elismerésem az Embernek!
  • LocalPatriot
    #28202
    Az igen!
    Úgy látom ez teljesen megszokott dolog. Oda is volt már készítve valami neylon. :D

  • Breki33
    #28201
  • Breki33
    #28200
  • Panzermeyer
    #28199
    Ez igen!
  • Prince of Máté
    #28198
    Neki se volt ideje kiérni a WC-re :D
  • Roger6
    #28197
    Harcosok étrendje
    pro-kontra.
  • Breki33
    #28196
    Azért szellőztetni lehet

    A domiator gym-ben volt már innen valaki?

    Varjú József terme

    http://www.dominatorgym.hu/
  • LocalPatriot
    #28195
    Na igen:)
    De én is voltam már rosszul, főleg mikor hónapokig nem voltam lent, de valahogy mindig a WC-be ment, nem az üvegre.
    Lehet az is valami bohóv volt, akkor súlyt próbált emelni, hogy ez let a vége.
    Kedvencem az, amikor lejön 2-3 új srác, és elkezdenek 50-60 kilóval fekvenyomni... aztán végül 3-an nyomják ki a 4-iket.
    Bezzeg annó én... francia rúddal nyomtam fekve. :) Lehet szakadtak rajtam, de 3-4 hónap és dobáltam a 70 kilót. Inkább kis súllyal szabályosan, mint naggyal szarul.
  • csuszi
    #28194
  • csuszi
    #28193
    "Persze nem hiper szuper kokszolok a picsámba,de hazudok hogy csak csirkemellet és rízst zabálok"
    ahhoz képest hogy nem a tied elég vehemensen támadsz. a reged is jó régi. amúgy mit keresel ebben a topikban, ha nem vagy hülye gyúrós? jaaaa, nem linkelsz véletlen se (ismétlem, nem baj, de akkor hadd írjam már le a véleményem) - ráadásul jót is írtam.
    nem vettem észre, hogy ebben a stílusban közöltem volna a véleményem.

    amiket leírtam, azok nem a "Persze nem hiper szuper kokszolok a picsámba"... embereknek számít, hanem minden egészséges embernek.
    az arányok a fehérje ch zsír dologban mindenkinél úgy kellene legyen, nem csak a "kokszos" fajankóknak mint én.
    a helyesírás az helyesírás marad, még ha egy "szuris" is mondja.
    napi kalóriakeret és testsúly pedig nem sablonozható.

    na megyek oszt eszem egy kis csirkemellet durum tésztával, persze ez csak kamu, zsömjét' eszem felvágottal és szúrok magamba egy adag KOKSZOT :)

    sok sikert az oldalhoz.
  • Succor
    #28192
    Okádék egy edzésprogramja lehetett :D
  • LocalPatriot
    #28191
    Szerintem csak nem volt képben a szó jelentésével, és mivel külsőleg, lehet hogy sokan néznének skinheadnek, egyből arra asszociált, hogy valami rasszista szó lehet. De mind1, ennyit nem ér az egész dolog.

    Ami a nem semmi, hogy lementem ma edzeni, és baromi büdös hányás szag volt az egész kondiba. Összes ablak persze zárva, mert hideg van...
    szag oka: valaki gugolás közbe lehányta a tükröt :)